Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

2

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

3

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

4

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

5

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

6

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

7

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

8

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

9

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

10

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

11

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

12

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

13

Image

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Her Ev Bir Okul Kampanyası’na, ilçelerden, kaymakamlıklardan, belediye başkanlıklarından ve kurumlardan de..

14

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

15

Image

‘İş dünyasına katkılarımız sürecek’
Gün FM’i ziyaret eden TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, iş dünyasına yönelik olarak sağladıkları katkıları sürdürece..

16

Image

‘Gelecek biziz sende bize katıl’
Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Gelecek biziz sende bize katıl anlayışı ile gençleri kurumlarına beklediklerini belirtti

17

Image

‘İSTİHDAMA DEVAM’
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında esnaflıktan iş adamlığına geçen Süleyman Kırlıoğlu, yaptığı açıklamada, üretmeye ve ihracata devam edeceklerini..

‘Onlar laf biz icraat üretiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Onlar laf biz icraat üretiyoruz’


AK Parti Sinanpaşa ve Dazkırı Kongrelerinde konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti’nin laf değil, hizmet üreten bir parti olduğunu söyleyerek, “Onlar sadece laf üretir biz ise vatandaşımıza dokunuruz” dedi
  AFYON    14.09.2020 11:11:24


AK Parti 7. Olağan Kongre süreci kapsamında Sinanpaşa ve Dazkırı kongreleri büyük bir coşku ile gerçekleşti. Kongrelere AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi, ana kademe ve çok sayıda partili katıldı.

“AK PARTİ GÜÇLÜ OLURSA
DEVLETTE GÜÇLÜ OLUR”

Kongrelerde konuşan İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi kongreleri muhasebe ve yol haritası çizme günleri olarak nitelendirdi. Çelebi, “İnşallah 2023'e bu kadrolarla gidecek ve önemli bir eşiği aşacağız. Bugün 12 Eylül darbesinin yıl dönümü. Biz AK Parti olarak bir daha 12 Eylül'ler yaşanmasın diye çalışıyor çabalıyoruz. En son 15 Temmuz’da bize bu ülkeyi dar etmek isteyenler artık bu aziz milletin uyanışını görerek tokadını yedi ve çekti gittiler. Bu yüzdendir ki AK Parti güçlü olursa devlet güçlü olur ve her türlü darbe girişimi de başarısız olacaktır” dedi.

“ÖNEMLİ YATIRIMLARA
İMZA ATIYORUZ”

İGM Başkanı Burhanettin Çoban da “İlçelerimize ne söz verdiysek tek tek gerçekleştirdik. İl Özel İdaresi olarak yaptığımız çalışmalar büyük takdir topluyor. Hocalar ve Sinanpaşa ilçelerimizin arasındaki mesafeyi azaltıyoruz. Yörükmezarı ve Hocalar arasında yol 30-40 km düşecek. Sadece bu değil, birçok alanda önemli yatırımlara imza atıyoruz” ifadelerine yer verdi.

“KONGRELERİMİZ
TAZELENMEDİR”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de “Kongreler yeni bir heyecanın ve coşkunun yeridir, tazelenmedir. Dolayısıyla ben 2023 seçimlerinde inşallah daha iyi olacağımız daha çok belediye alacağımız bir seçim yapacağımız ümit ediyorum. Kongrelerimiz hayırlı uğurlu olsun. Görevi devreden arkadaşlara teşekkür eder, devralan arkadaşlara da başarılar dilerim” dedi.

“BU KEZ TÜRK MİLLETİ KAZANDI”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen konuşmasında şehitlere rahmet dileyerek başladı. Sezen, 12 Eylül darbesinin yıldönümü olduğunu hatırlatarak şöyle konuştu; Her darbe ülkemizi yıllarca geriye götürmüş ve her zaman kaybettirirmiştir. Hatırlayın ya da açıp okuyun ne diyor orada Amerikalılar; 12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı. Evet, maalesef onların çocukları kazanmıştır ama çok şükür 15 Temmuz’da onların gayri meşru çocukları kaybetti. Bu kez Türk milleti kazandı, Türkiye kazandı. Yeni bir tarih yazıldı. Milletimizin özgüveni geldi. Aziz milletimiz artık hak ettiği değeri şimdi daha iyi görüyor. Kıymetli kardeşlerim biz Afyon’da güçlü olursak Cumhurbaşkanımız Ankara’da güçlü olur, dünyada güçlü olur. Birileri çıkmış don paraları yatırılmadı diyor bu vatandaş bu açıklamayı yaparken bu paralar vatandaşımızın hesaplarındaydı. Laf kalabalığıyla siyaset yapmanın karşılığı insanlara mahcup olmaktır. Onlar sadece laf üretir biz ise vatandaşımıza dokunuruz” dedi.

“HALK BUNLARI İKTİDARA LAYIK GÖRMÜYOR”

Son konuşmayı AK Parti Milletvekili Ali Özkaya yaptı. Özkaya; “Kıymetli kardeşlerim Haşhaş ekimi ile ilgili sınırlar belirlendi. Şu anda şehrimiz ülkenin haşhaş ekim miktarının yüzde 25’ini alıyor. Bununla birlikte ekilmeyen alanların kalan kısımları da farklı bölgelere kaydırılabilir hale geldi. Çiftçimiz kazanacak ki yüzü gülecek ki hep birlikte mutlu olacağız. Bir utanmaz çıkmış gelmiş barajlar tehlikeli diyor. Yahu vatandaşın kullandığı, yapın diye talep ettiği barajın nesi tehlikeli. Vatandaş istemezse biz onu oraya yapar mıyız?” ifadelerini kullandı.

“YAPILAN HER YATIRIMA HAYIR DEDİLER”
Özkaya, “Bunlar yıllardır aynı düşünceyi üzerinden siyaset yapıyorlar. İstanbul örneği verecek olursak; Marmaray’a hayır dediler. Boğaz köprüleri ne hayır dediler. Neredeyse ülkemizde yapılan birçok yatırımı kabul etmediler. Çünkü halka layık görmüyorlar. O yüzden de halk bunları iktidara layık görmüyor” diye konuştu. Öte yandan Dazkırı İlçe Başkanlığı görevine atanan Ramazan Bayazit kongre ile yeniden seçilirken, Sinanpaşa İlçe Başkanlığına atanan Nuri Köse de yeniden kongre ile güven tazeledi.>>>Gazete3

  AFYON    14.09.2020 11:11:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER