Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Melih Köken için mevlid okutuldu
Geçtiğimiz ay geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Afyonkarahisar Eczacı Odası Başkanı Melih Köken için Paşa Camii’nde mevlid okutuldu...

2

Image

‘Engelleri kaldırmaya kararlıyız’

Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da 3 bin adet kitaplık üniteli çalışma masası ve 150 adet televizyonu çocuklara ulaştırdıklarını söyleyerek, ço..

3

Image

Fidanlar toprakla buluştu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulunda (MYO) 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri kapsamında saat 11.11’de fid..

4

Image

‘AKÜ MARKA BİR ÜNİVERSİTE’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (Kocatepe Hayvan Hastanesi) temel atma töreninde konuşan Orman ve Su ..

5

Image

Şekerbank ile ESOB protokol imzaladı
Şekerbank ile Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği arasında “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı. Şekerbank Afyonkarahisar ve tüm ..

6

Image

E-ticaret eğitimleri başladı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde webinar üzerinden düzenlenen E-ticarete E-kılavuz Eğitimi katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekle..

7

Image

Kadın Kültür Evleri’nde eğitim verildi

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademisyenleri, Kadın Kültür Evleri’nde sağlık eğitimleri verdi ..

8

Image

Öğrenciler İzmir’e yardıma koştu

AFSÜ öğrencileri, İzmir Depreminin yaralarının sarılması için yürütülen faaliyetlere gönüllü olarak katıldı. ..

9

Image

Klasik Müzik Festivali online yapılacak

Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali 19. Yılında pandemi koşulları altında 23-25 Kasım tarihleri arasında online bir şekilde seyirci ise buluşuy..

10

Image

Sektörel sorunlar ele alındı

Afyonkarahisar’daki Oda ve Borsalar’ın Yönetim Kurulu Başkanları’nın katılımıyla video konferans üzerinden Müşterek Toplantı gerçekleştirildi. To..

11

Image

Sigara içilmesi yasak yerler belirlendi

İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından kentte korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sigara içmenin yasak olduğu cadde, sokak ve bölgeler belli ..

12

Image

Pazar yerlerinde HES Kodu istenecek

Afyonkarahisar'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bazı kamu kurumlarına girişte ve pazar yerlerinde satış yapan esnaftan H..

13

Image

Madencilik Meclisi toplandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Madencilik Meclisinin genişletilmiş toplantısı, Meclis Başkanı Halil İbrahim Kırşan’ın başkanlı..

14

Image

AKܒyü üst sıralara taşımak istiyoruz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Danışma Kurulunun 5. toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKܒde perform..

15

Image

‘Yerel paydaşlar risk yönetimine katılmalı’
Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, “Afet riskinin azaltılması ve kentsel alanlarda dayanıklılığın sağlanması için yerel paydaşların planlama ve risk yönet..

16

Image

‘Öğretmenlik Meslek Kanunu çıkarılmalı’

Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, öğretmenlik meslek kanunun çıkarılması için imza kampanyası başlatacaklarını söyled..

17

Image

AKܒyü üst sıralara taşımak istiyoruz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Danışma Kurulunun 5. toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKܒde perform..

‘Onlar laf biz icraat üretiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Onlar laf biz icraat üretiyoruz’


AK Parti Sinanpaşa ve Dazkırı Kongrelerinde konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti’nin laf değil, hizmet üreten bir parti olduğunu söyleyerek, “Onlar sadece laf üretir biz ise vatandaşımıza dokunuruz” dedi
  AFYON    14.09.2020 11:11:24


AK Parti 7. Olağan Kongre süreci kapsamında Sinanpaşa ve Dazkırı kongreleri büyük bir coşku ile gerçekleşti. Kongrelere AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi, ana kademe ve çok sayıda partili katıldı.

“AK PARTİ GÜÇLÜ OLURSA
DEVLETTE GÜÇLÜ OLUR”

Kongrelerde konuşan İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi kongreleri muhasebe ve yol haritası çizme günleri olarak nitelendirdi. Çelebi, “İnşallah 2023'e bu kadrolarla gidecek ve önemli bir eşiği aşacağız. Bugün 12 Eylül darbesinin yıl dönümü. Biz AK Parti olarak bir daha 12 Eylül'ler yaşanmasın diye çalışıyor çabalıyoruz. En son 15 Temmuz’da bize bu ülkeyi dar etmek isteyenler artık bu aziz milletin uyanışını görerek tokadını yedi ve çekti gittiler. Bu yüzdendir ki AK Parti güçlü olursa devlet güçlü olur ve her türlü darbe girişimi de başarısız olacaktır” dedi.

“ÖNEMLİ YATIRIMLARA
İMZA ATIYORUZ”

İGM Başkanı Burhanettin Çoban da “İlçelerimize ne söz verdiysek tek tek gerçekleştirdik. İl Özel İdaresi olarak yaptığımız çalışmalar büyük takdir topluyor. Hocalar ve Sinanpaşa ilçelerimizin arasındaki mesafeyi azaltıyoruz. Yörükmezarı ve Hocalar arasında yol 30-40 km düşecek. Sadece bu değil, birçok alanda önemli yatırımlara imza atıyoruz” ifadelerine yer verdi.

“KONGRELERİMİZ
TAZELENMEDİR”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de “Kongreler yeni bir heyecanın ve coşkunun yeridir, tazelenmedir. Dolayısıyla ben 2023 seçimlerinde inşallah daha iyi olacağımız daha çok belediye alacağımız bir seçim yapacağımız ümit ediyorum. Kongrelerimiz hayırlı uğurlu olsun. Görevi devreden arkadaşlara teşekkür eder, devralan arkadaşlara da başarılar dilerim” dedi.

“BU KEZ TÜRK MİLLETİ KAZANDI”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen konuşmasında şehitlere rahmet dileyerek başladı. Sezen, 12 Eylül darbesinin yıldönümü olduğunu hatırlatarak şöyle konuştu; Her darbe ülkemizi yıllarca geriye götürmüş ve her zaman kaybettirirmiştir. Hatırlayın ya da açıp okuyun ne diyor orada Amerikalılar; 12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı. Evet, maalesef onların çocukları kazanmıştır ama çok şükür 15 Temmuz’da onların gayri meşru çocukları kaybetti. Bu kez Türk milleti kazandı, Türkiye kazandı. Yeni bir tarih yazıldı. Milletimizin özgüveni geldi. Aziz milletimiz artık hak ettiği değeri şimdi daha iyi görüyor. Kıymetli kardeşlerim biz Afyon’da güçlü olursak Cumhurbaşkanımız Ankara’da güçlü olur, dünyada güçlü olur. Birileri çıkmış don paraları yatırılmadı diyor bu vatandaş bu açıklamayı yaparken bu paralar vatandaşımızın hesaplarındaydı. Laf kalabalığıyla siyaset yapmanın karşılığı insanlara mahcup olmaktır. Onlar sadece laf üretir biz ise vatandaşımıza dokunuruz” dedi.

“HALK BUNLARI İKTİDARA LAYIK GÖRMÜYOR”

Son konuşmayı AK Parti Milletvekili Ali Özkaya yaptı. Özkaya; “Kıymetli kardeşlerim Haşhaş ekimi ile ilgili sınırlar belirlendi. Şu anda şehrimiz ülkenin haşhaş ekim miktarının yüzde 25’ini alıyor. Bununla birlikte ekilmeyen alanların kalan kısımları da farklı bölgelere kaydırılabilir hale geldi. Çiftçimiz kazanacak ki yüzü gülecek ki hep birlikte mutlu olacağız. Bir utanmaz çıkmış gelmiş barajlar tehlikeli diyor. Yahu vatandaşın kullandığı, yapın diye talep ettiği barajın nesi tehlikeli. Vatandaş istemezse biz onu oraya yapar mıyız?” ifadelerini kullandı.

“YAPILAN HER YATIRIMA HAYIR DEDİLER”
Özkaya, “Bunlar yıllardır aynı düşünceyi üzerinden siyaset yapıyorlar. İstanbul örneği verecek olursak; Marmaray’a hayır dediler. Boğaz köprüleri ne hayır dediler. Neredeyse ülkemizde yapılan birçok yatırımı kabul etmediler. Çünkü halka layık görmüyorlar. O yüzden de halk bunları iktidara layık görmüyor” diye konuştu. Öte yandan Dazkırı İlçe Başkanlığı görevine atanan Ramazan Bayazit kongre ile yeniden seçilirken, Sinanpaşa İlçe Başkanlığına atanan Nuri Köse de yeniden kongre ile güven tazeledi.>>>Gazete3

  AFYON    14.09.2020 11:11:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER