Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

2

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

3

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

4

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

5

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

6

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

7

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

8

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

9

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

10

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

11

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

12

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

13

Image

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Her Ev Bir Okul Kampanyası’na, ilçelerden, kaymakamlıklardan, belediye başkanlıklarından ve kurumlardan de..

14

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

15

Image

‘İş dünyasına katkılarımız sürecek’
Gün FM’i ziyaret eden TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, iş dünyasına yönelik olarak sağladıkları katkıları sürdürece..

16

Image

‘Gelecek biziz sende bize katıl’
Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Gelecek biziz sende bize katıl anlayışı ile gençleri kurumlarına beklediklerini belirtti

17

Image

‘İSTİHDAMA DEVAM’
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında esnaflıktan iş adamlığına geçen Süleyman Kırlıoğlu, yaptığı açıklamada, üretmeye ve ihracata devam edeceklerini..

Şenel başkan seçildi | Gazete3.com.tr
Image

Şenel başkan seçildi


TÜRSAB Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı seçiminde en çok oyu alan Bilal Şenel, başkan olarak seçildi
  AFYON    10.09.2020 09:01:04


Yeni çıkan yönetmeliği göre 100 acentanın altında olan yerlerin bölgelikleri iptal edilmişti. Afyonkarahisar-Manisa ve Uşak illerini kapsayan Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu 128 acentaya hizmet verebilmek adına tekrar kuruldu. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne (TÜRSAB) bağlı 36 bölge birliğinde Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu (BTK) seçimleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi. Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerimizi kapsayan seçimde Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Bacaksız, Tolga Gencer ve Hukuk Başdanışmanı Av. İlker Ünsever de yer aldı.

“ELİMİZDEN GELEN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”

Seçime katılan iki aday ile kırmızı ve mavi liste yarıştı. Oylama öncesinde adaylara söz hakkı verildi. Her iki aday da birlik beraberlik adına bölgenin kalkınması açısından ellerinden gelen her şeyi birlik ve beraberlik içinde yapacaklarını bildirdi. Oylama sonucunda Mavi Liste ile Şeneller Turizm Seyahat Acentası sahibi Bilal Şenel, TÜRSAB Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Başkanı seçildi.
“TURİZME ACENTALAR OLARAK
KATKI SUNMAK İSTİYORUZ”
Şenel, bölgenin gelişen turizmini bu gelişen turizme seyahat acentaları olarak katkı sunmak istediğini yurt dışından ve yurt içinden gelebilecek misafirler için hazırlık yaptıklarını bunun için odaklandıklarını şehrinde turizm konusunda ivme kazandığını bölge turizmine ellerinden geldikleri kadar katkı sunmaya çalışacaklarını, genel merkezinde bu konuda destek sunacağını bildirdi.>>>Gazete3

  AFYON    10.09.2020 09:01:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER