Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

2

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

3

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

4

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

5

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

6

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

7

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

8

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

9

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

10

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

11

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

12

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

13

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

14

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

15

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

16

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

17

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu” | Gazete3.com.tr
Image

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu”


Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurumu üyeleri 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcılarını ziyaret ederek, hem bu güne kadar İlimize yaptığı hizmetleri, hem de Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine verdikleri destekleri nedeniyle teşekkür ederek, derneğin teşekkür belgelerini takdim ettiler.
  AFYON    12.09.2018 10:57:24

İlk olarak Afyonkarahisar Vali Yardımcısı iken, Denizli Merkezefendi İlçe Kaymakamlığına atanan Adem Uslu’yu ziyaret eden İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri, Uslu’ya gerek derneklerine gerek Şehit aileleri ve Gazileri verdiği önem ve destekten dolayı teşekkür etti. Adem Uslu’nun bu güne kadar her türlü talep ve sorunlarına titizlikle davranıp gereken desteği verdiğini söyleyen İsmail Kumartaşlı, Adem Uslu’ya yeni görev yerinde de üstün başarılarının devamını diledi. Daha sonra İzmir Aliağa Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı Erhan Günay’ı ziyaret eden İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri Vali Yardımcısı Erhan Günay’a da yeni görevinde başarılar dilediler.

“BİRÇOK ACIYI BERABER PAYLAŞTIK”

Vali Yardımcısı Erhan Günay ile birlikte birçok acı olayı paylaştıklarını, şehit haberlerini bizzat ailelere birlikte iletmek için gittiklerini belirten İsmail Kumartaşlı; “Sayın Vali Yarımcımız Erhan Günay ile birlikte çok mesailer paylaştık. Maalesef acı haberleri ailelere birlikte ilettik. Acı günleri hep birlikte paylaştık. Gerek şehit ailelerimizin olsun gerekse gazilerimizin her türlü talep ve sorunlarıyla sağolsun çok yakından ilgilendi. İnşallah bundan sonraki görev yerinde bu tür acı olaylarla karşılaşmaz. Hizmetleri sıralamakla bitmeyecek olan Vali Yardımcımız Erhan Günay hepimizin gönlünde taht kurdu. Kendisine üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ”

Ziyaretlerde Başkan Kumartaşlı ve yönetimi Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Adem Uslu’ya, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin birer teşekkür belgesini takdim etti. Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Adem Uslu’da, ziyaretler nedeniyle çok mutlu olduklarını belirtirlerken, Afyonkarahisar’ı hiçbir zaman unutmayacaklarını söylediler. Uslu ve Günay, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimine de üstün başarılarının devamı temennisinde bulundular.>>>Mehmet Tabak

  AFYON    12.09.2018 10:57:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER