Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Büyükşehirlere bal kabağı AFYON’DAN GİDİYOR
Afyonkarahisar'a bağlı Nuribey beldesinde patatesin yanı sıra üretilen bal kabakları, başta İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere ..

2

Image

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi
Afyonkarahisar Zafer Mahallesi’nde TOKİ sakinleri, yaşadıkları sorunlara çözüm üretilmediği iddiasıyla toplanarak, yönetici Selçuk Nur’a şikâyetlerini..

3

Image

Meslek edindirme işbirliği
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) arasında meslek edindirme kurslarıyla ilgili protokol imzalandı...

4

Image

Latife Mühsürler son yolculuğuna uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi Ahmet Alp, Ahmet Alp ve Mustafa Mühsürler’in annesi Latife Mühsürler, vefat etti. Merhume M..

5

Image

‘Her zaman hizmetinizdeyiz’
Afyonkarahisar Valiliği ev sahipliğinde her ay düzenlenen Halk Günü toplantılarının ekim ayı toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara..

6

Image

‘El temizliği önemli’
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Dünya El Yıkama Günü dolayısıyla Park Afyon AVM’de stant açıldı. ..

7

Image

‘Kaldırımlara araç park etmeyin’
Dünya Beyaz Baston Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kaldırımlarda rahat yürüye..

8

Image

Dünya Ekmek Günü’nde No 03 farkı
Afyon’un yepyeni markası NO 03 Fırından Yeni; 16 Ekim Dünya Ekmek Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Dünya Ekmek Günü’nde tüm ekmekleri yüzde 10 in..

9

Image

‘Afyon’da bağımlılığı bitirmek istiyoruz’
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, bağımlılık konusunda Afyonkarahisar’ın Türkiye ortalamasını..

10

Image

Yeni yayın dönemi konuları konuşuldu
Kanal 3 ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Kanal 3’te Sabah programında yeni yayın döneminde yapılacak olan çalışmalar konuşuldu. ..

11

Image

İMAR BARIŞI İÇİN son başvuru 31 Ekim
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İmar Barışı için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2018 tarihi olduğu belirtildi. ..

12

Image

Gelenekselin İzinde sergisi açıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Geleneksel Sanatlar Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sultan Sökmen, “Gelenekselin İzinde”..

13

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katmaya devam edeceğiz’
Afyonkarahisar’da 10 yıl önce yayın hayatına başlayan Kanal 3 televizyonu dünden itibaren 2018 yılı yeni yayın dönemine başladı. Pınar Akarsu’nun hazı..

14

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

15

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

16

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

17

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu” | Gazete3.com.tr
Image

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu”


Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurumu üyeleri 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcılarını ziyaret ederek, hem bu güne kadar İlimize yaptığı hizmetleri, hem de Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine verdikleri destekleri nedeniyle teşekkür ederek, derneğin teşekkür belgelerini takdim ettiler.
  AFYON    12.09.2018 10:57:24

İlk olarak Afyonkarahisar Vali Yardımcısı iken, Denizli Merkezefendi İlçe Kaymakamlığına atanan Adem Uslu’yu ziyaret eden İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri, Uslu’ya gerek derneklerine gerek Şehit aileleri ve Gazileri verdiği önem ve destekten dolayı teşekkür etti. Adem Uslu’nun bu güne kadar her türlü talep ve sorunlarına titizlikle davranıp gereken desteği verdiğini söyleyen İsmail Kumartaşlı, Adem Uslu’ya yeni görev yerinde de üstün başarılarının devamını diledi. Daha sonra İzmir Aliağa Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı Erhan Günay’ı ziyaret eden İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri Vali Yardımcısı Erhan Günay’a da yeni görevinde başarılar dilediler.

“BİRÇOK ACIYI BERABER PAYLAŞTIK”

Vali Yardımcısı Erhan Günay ile birlikte birçok acı olayı paylaştıklarını, şehit haberlerini bizzat ailelere birlikte iletmek için gittiklerini belirten İsmail Kumartaşlı; “Sayın Vali Yarımcımız Erhan Günay ile birlikte çok mesailer paylaştık. Maalesef acı haberleri ailelere birlikte ilettik. Acı günleri hep birlikte paylaştık. Gerek şehit ailelerimizin olsun gerekse gazilerimizin her türlü talep ve sorunlarıyla sağolsun çok yakından ilgilendi. İnşallah bundan sonraki görev yerinde bu tür acı olaylarla karşılaşmaz. Hizmetleri sıralamakla bitmeyecek olan Vali Yardımcımız Erhan Günay hepimizin gönlünde taht kurdu. Kendisine üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ”

Ziyaretlerde Başkan Kumartaşlı ve yönetimi Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Adem Uslu’ya, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin birer teşekkür belgesini takdim etti. Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Adem Uslu’da, ziyaretler nedeniyle çok mutlu olduklarını belirtirlerken, Afyonkarahisar’ı hiçbir zaman unutmayacaklarını söylediler. Uslu ve Günay, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimine de üstün başarılarının devamı temennisinde bulundular.>>>Mehmet Tabak

  AFYON    12.09.2018 10:57:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2018
19.10.2018
19.10.2018
OZEL HABERLER