Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yeni Ezop Masalları aranıyor
Afyonkarahisar Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından kentin tanıtımını farklı bir boyutta yapmak için “Masallarla Afyonkarahisar “ masal y..

2

Image

‘Basın her zaman yanımızda’
Afyonkarahisar basınının tüm çalışmalarında kendilerine destek verdiğini belirten Türk Eğitim-Sen temsilcileri ile Cansuyu Derneği temsilcileri Afyonk..

3

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

4

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

5

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

6

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

7

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

8

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

9

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

10

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

11

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

12

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

13

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

14

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

15

Image

Basın Yayın Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne nezaket ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve Türkiye-Çin İş ..

16

Image

Şehit babası Çömez’i ziyaret etti

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fahri Pınar'ın babası İsmail Pınar'ı (74), Afyo..

17

Image

‘Hizmetlerimiz unutulmamış’
Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çoban, ..

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu” | Gazete3.com.tr
Image

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu”


Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurumu üyeleri 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcılarını ziyaret ederek, hem bu güne kadar İlimize yaptığı hizmetleri, hem de Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine verdikleri destekleri nedeniyle teşekkür ederek, derneğin teşekkür belgelerini takdim ettiler.
  AFYON    12.09.2018 10:57:24

İlk olarak Afyonkarahisar Vali Yardımcısı iken, Denizli Merkezefendi İlçe Kaymakamlığına atanan Adem Uslu’yu ziyaret eden İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri, Uslu’ya gerek derneklerine gerek Şehit aileleri ve Gazileri verdiği önem ve destekten dolayı teşekkür etti. Adem Uslu’nun bu güne kadar her türlü talep ve sorunlarına titizlikle davranıp gereken desteği verdiğini söyleyen İsmail Kumartaşlı, Adem Uslu’ya yeni görev yerinde de üstün başarılarının devamını diledi. Daha sonra İzmir Aliağa Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı Erhan Günay’ı ziyaret eden İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri Vali Yardımcısı Erhan Günay’a da yeni görevinde başarılar dilediler.

“BİRÇOK ACIYI BERABER PAYLAŞTIK”

Vali Yardımcısı Erhan Günay ile birlikte birçok acı olayı paylaştıklarını, şehit haberlerini bizzat ailelere birlikte iletmek için gittiklerini belirten İsmail Kumartaşlı; “Sayın Vali Yarımcımız Erhan Günay ile birlikte çok mesailer paylaştık. Maalesef acı haberleri ailelere birlikte ilettik. Acı günleri hep birlikte paylaştık. Gerek şehit ailelerimizin olsun gerekse gazilerimizin her türlü talep ve sorunlarıyla sağolsun çok yakından ilgilendi. İnşallah bundan sonraki görev yerinde bu tür acı olaylarla karşılaşmaz. Hizmetleri sıralamakla bitmeyecek olan Vali Yardımcımız Erhan Günay hepimizin gönlünde taht kurdu. Kendisine üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ”

Ziyaretlerde Başkan Kumartaşlı ve yönetimi Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Adem Uslu’ya, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin birer teşekkür belgesini takdim etti. Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Adem Uslu’da, ziyaretler nedeniyle çok mutlu olduklarını belirtirlerken, Afyonkarahisar’ı hiçbir zaman unutmayacaklarını söylediler. Uslu ve Günay, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimine de üstün başarılarının devamı temennisinde bulundular.>>>Mehmet Tabak

  AFYON    12.09.2018 10:57:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER