Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zihinsel engelli kız ahırda bulundu
Afyonkarahisar merkeze bağlı Sarık köyünde kaybolan zihinsel engelli kız, evlerinin yanındaki ahırda bulundu...

2

Image

Fiber kablo bağlarken zehirlendiler
Afyonkarahisar'da fiber optik kablo çalışması için girdikleri kanalda metan gazından zehirlenen iki işçi hastaneye kaldırıldı...

3

Image

Sünnet Şöleni 10 Ağustos'ta yapılacak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 28.si düzenlenecek Geleneksel Sünnet Şöleni, 10 Ağustos saat 21.00’da Hasan Yılmaz'ın sahne alacağı kına gecesiyl..

4

Image

Yaşlı kadın doğum gününde ölü bulundu
Afyonkarahisar'da yalnız yaşayan Sultan Akdemir (85), doğum gününde evinde ölü bulundu...

5

Image

VAHŞET TEN ÖTE...
Kim suçlu...
Anne mi, kızı mı, babası mı?
Yoksa hepsi mi...

İlimizde altı yıl önce meydana gelen bir olay, Afyonkarahisar Cumhuriyet..

6

Image

Zeyland Kavşağı kapatıldı
Afyonkarahisar şehir çıkışındaki ulaşımı rahatlamak ve kazaların önüne geçmek için, İzmir Karayolu’nun 6. Kilometresindeki kavşak kapatıldı. Sürücüler..

7

Image

Belediye Meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısını, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirdi. ..

8

Image

Otomobille kamyonet çarpıştı
Afyonkarahisar'da otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı...

9

Image

Halımoru köylüleri kavşak istiyor
Afyonkarahisar Merkeze bağlı Halımoru köyünde vatandaşlar köylerine yakın bir bölgede kavşak yapılmasını istediler. Köylüler, Salar beldesi tarafındak..

10

Image

Rüzgara dayanamayan ağaç kırıldı
Afyonkarahisar’da dün etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, şehir merkezinde bir ağaç kırıldı. ..

11

Image

AFYONKART’A BÜYÜK İLGİ
Afyonkarahisar’a toplu ulaşımda yeni bir anlayış getiren Afyonkarahisar Belediyesi Şirketi Yüntaş aracılığı ile halka sunduğu özel halk otobüslerine v..

12

Image

Sağanak yağışta evleri su bastı
Afyonkarahisar'da önceki gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışta İsmail Mahallesindeki ve Işıklar beldesindeki evleri su bastı...

13

Image

‘Vefalı dostlarımın arasına döndüm’
Afyonkarahisar Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Olağanüstü genel kurulu yapıldı. Genel kurulda konuşan ve yeniden başkan seçilen Mehmet Karagöz..

14

Image

Otogar Kavşağı’nda kaza
Afyonkarahisar’da Otogar Kavşağı’nda yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı. ..

15

Image

“İşin özü mayasında…“
Afyonkarahisar’a özgü yapılan patatesli ekmeğin marka hale gelmesi için yapılan NO 03 Fırından Yeni’ dev yatırımı, yapılan törenle hizmete girdi. Bele..

16

Image

BELEDİYE ATAKTA
Afyonkarahisar Belediyesi Başkan Burhanettin Çoban önderliğinde yaptığı yatırımlarla Afyonkarahisar’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir kent olma yolu..

17

Image

Ulaşımda yeni dönem başladı
Afyonkarahisar Belediyesi, Yüntaş Otobüs İşletmesi bünyesinde hizmete giren özel halk otobüslerinin açılış ve tanıtımını yaptı. Afyonkarahisar şehir i..

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak


Ramazan Bayramı'nda yaşanacak yoğunluk sebebiyle karayolu ulaşım firmaları yoğun ilgi nedeniyle ek seferler koyduklarını açıklarken, benzer bir haber de Afyonkarahisar’daki otellerden geldi.
Turizmcilerin yüksek sezon olarak adlandırdığı Ağustos ayında otellerin önemli bir bölümünü yabancılar doldursa da bayram nedeniyle müşterilerin yüzde 20 ile 30'unu yerli turistler oluşturacak.
  AFYON    07.06.2018 10:33:23

“AKTİVİTELERİMİZ SAHURA KADAR DEVAM EDİYOR”

Ramazan Bayramı’nın en yoğun ilgi gören illerin başında gelen Afyonkarahisar’daki oteller şimdiden dolmaya başladı. NG Afyon Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı Sezai Tutmaz, Ramazan Bayramı’na ilişkin olarak Gazetemize açıklamalar yaparak şu ifadelere yer verdi: “Ramazan ayı, diğer aylarımıza göre sakin geçen bir ay. Tabii ülkedeki sakinlik bizim otelimize de yansıyor. Akşam iftar saatinde İsmail Coşar hocamız ile iftarı bekliyoruz ve sahura kadar da aktivitelerimiz devam ediyor” dedi.

“YÜZDE 80-90 CİVARINDA DOLULUK OLACAK”

Ramazan Bayramı için rezervasyon olup olmadığına ilişkin soruya cevap veren Tutmaz: “Yoğunluklar artmaya başladı. Bizim Ramazan ve Kurban Bayramları’nda doluluk oranımız yüzde 80-90 civarında artar. Tabii bayramda etkinliklerimiz var ancak fiyatlar özel günlerde biraz artış gösteriyor fakat bayram gününün ilk akşamı jazz festivalimizin açılışını yapan Ömür Göksel ile ilk akşamımızda havuz başında misafirlerimizi ağırlayacağız. Şimdiden Türk İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, ülkemize ve memleketimize huzur dolu günler getirmesini temenni ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

“DOLULUK ORANI OLARAK YÜZDE 90-95’LERİ HEDEFLİYORUZ ”

Ramazan Bayramında otelin doluluk oranının artacağına dair açıklamalarda bulunan İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ise: “ Ramazan ayı dolayısı ile otelimizdeki doluluk oranı düşük fakat iftar programlarımız oluyor ve yoğun geçiyor. Otelimizdeki doluluk oranı düşüş bu da gayet normal vatandaşlar Ramazan’ı evlerinde geçiriyorlar tabii bayrama 1 hafta kala artışlar olacaktır. Şu anda gelen rezervasyonlar ile bunu görmek mümkün ve zannediyoruz ki yüzde 90-95’leri buluruz” dedi.

“AFİUM İLE İÇ İÇEYİZ VE AKTİVİTELER OLACAK”

İkbal otel olarak bayrama özel kampanyaları olup olmadığına dair soruya da cevap veren Gümüşhan: “ Bayram süresi çok kısa ve hafta sonuna geldiği için iki gün konaklama oluyor. Bu yüzden herhangi bir sanatçı yok fakat misafirlerimiz dinlenme ve termal amaçlı geldikleri için bu bayramda bir aktivite yapmadık ancak Afium alış veriş merkezi ile iç içe olduğumuz için orada aktiviteler oluyor zaten otel-AVM olarak birlik içerisinde hareket ediyoruz otelin içinde olmasa da AVM’de bir aktivite olacaktır. Bunun yanında bayram fiyatlarını çok yüksek tutmadık sadece yüzde 10 gibi bir artış yaptık normal sezona göre bu şekilde devam edeceğiz. Herkese iyi Ramazanlar diliyorum ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi. >>>Alkan KURT-Özel Haber

  AFYON    07.06.2018 10:33:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER