Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

2

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

3

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

4

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

5

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

6

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

7

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

8

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

9

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

10

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

11

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

12

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

13

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

14

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

15

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

16

Image

240 bin kişi trenle yolculuk etti

Yolların ve iklimlerin kesişme noktası olan Afyonkarahisar, demir yollarının da kesişme noktası olma özelliği taşıyor. ..

17

Image

Belediyeden 2 değerli eser daha

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından destek verilerek yayınlanan 2 değerli eserin daha tanıtımı yapılacak. ..

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak


Ramazan Bayramı'nda yaşanacak yoğunluk sebebiyle karayolu ulaşım firmaları yoğun ilgi nedeniyle ek seferler koyduklarını açıklarken, benzer bir haber de Afyonkarahisar’daki otellerden geldi.
Turizmcilerin yüksek sezon olarak adlandırdığı Ağustos ayında otellerin önemli bir bölümünü yabancılar doldursa da bayram nedeniyle müşterilerin yüzde 20 ile 30'unu yerli turistler oluşturacak.
  AFYON    07.06.2018 10:33:23

“AKTİVİTELERİMİZ SAHURA KADAR DEVAM EDİYOR”

Ramazan Bayramı’nın en yoğun ilgi gören illerin başında gelen Afyonkarahisar’daki oteller şimdiden dolmaya başladı. NG Afyon Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı Sezai Tutmaz, Ramazan Bayramı’na ilişkin olarak Gazetemize açıklamalar yaparak şu ifadelere yer verdi: “Ramazan ayı, diğer aylarımıza göre sakin geçen bir ay. Tabii ülkedeki sakinlik bizim otelimize de yansıyor. Akşam iftar saatinde İsmail Coşar hocamız ile iftarı bekliyoruz ve sahura kadar da aktivitelerimiz devam ediyor” dedi.

“YÜZDE 80-90 CİVARINDA DOLULUK OLACAK”

Ramazan Bayramı için rezervasyon olup olmadığına ilişkin soruya cevap veren Tutmaz: “Yoğunluklar artmaya başladı. Bizim Ramazan ve Kurban Bayramları’nda doluluk oranımız yüzde 80-90 civarında artar. Tabii bayramda etkinliklerimiz var ancak fiyatlar özel günlerde biraz artış gösteriyor fakat bayram gününün ilk akşamı jazz festivalimizin açılışını yapan Ömür Göksel ile ilk akşamımızda havuz başında misafirlerimizi ağırlayacağız. Şimdiden Türk İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, ülkemize ve memleketimize huzur dolu günler getirmesini temenni ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

“DOLULUK ORANI OLARAK YÜZDE 90-95’LERİ HEDEFLİYORUZ ”

Ramazan Bayramında otelin doluluk oranının artacağına dair açıklamalarda bulunan İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ise: “ Ramazan ayı dolayısı ile otelimizdeki doluluk oranı düşük fakat iftar programlarımız oluyor ve yoğun geçiyor. Otelimizdeki doluluk oranı düşüş bu da gayet normal vatandaşlar Ramazan’ı evlerinde geçiriyorlar tabii bayrama 1 hafta kala artışlar olacaktır. Şu anda gelen rezervasyonlar ile bunu görmek mümkün ve zannediyoruz ki yüzde 90-95’leri buluruz” dedi.

“AFİUM İLE İÇ İÇEYİZ VE AKTİVİTELER OLACAK”

İkbal otel olarak bayrama özel kampanyaları olup olmadığına dair soruya da cevap veren Gümüşhan: “ Bayram süresi çok kısa ve hafta sonuna geldiği için iki gün konaklama oluyor. Bu yüzden herhangi bir sanatçı yok fakat misafirlerimiz dinlenme ve termal amaçlı geldikleri için bu bayramda bir aktivite yapmadık ancak Afium alış veriş merkezi ile iç içe olduğumuz için orada aktiviteler oluyor zaten otel-AVM olarak birlik içerisinde hareket ediyoruz otelin içinde olmasa da AVM’de bir aktivite olacaktır. Bunun yanında bayram fiyatlarını çok yüksek tutmadık sadece yüzde 10 gibi bir artış yaptık normal sezona göre bu şekilde devam edeceğiz. Herkese iyi Ramazanlar diliyorum ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi. >>>Alkan KURT-Özel Haber

  AFYON    07.06.2018 10:33:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER