Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Büyükşehirlere bal kabağı AFYON’DAN GİDİYOR
Afyonkarahisar'a bağlı Nuribey beldesinde patatesin yanı sıra üretilen bal kabakları, başta İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere ..

2

Image

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi
Afyonkarahisar Zafer Mahallesi’nde TOKİ sakinleri, yaşadıkları sorunlara çözüm üretilmediği iddiasıyla toplanarak, yönetici Selçuk Nur’a şikâyetlerini..

3

Image

Meslek edindirme işbirliği
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) arasında meslek edindirme kurslarıyla ilgili protokol imzalandı...

4

Image

Latife Mühsürler son yolculuğuna uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi Ahmet Alp, Ahmet Alp ve Mustafa Mühsürler’in annesi Latife Mühsürler, vefat etti. Merhume M..

5

Image

‘Her zaman hizmetinizdeyiz’
Afyonkarahisar Valiliği ev sahipliğinde her ay düzenlenen Halk Günü toplantılarının ekim ayı toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara..

6

Image

‘El temizliği önemli’
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Dünya El Yıkama Günü dolayısıyla Park Afyon AVM’de stant açıldı. ..

7

Image

‘Kaldırımlara araç park etmeyin’
Dünya Beyaz Baston Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kaldırımlarda rahat yürüye..

8

Image

Dünya Ekmek Günü’nde No 03 farkı
Afyon’un yepyeni markası NO 03 Fırından Yeni; 16 Ekim Dünya Ekmek Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Dünya Ekmek Günü’nde tüm ekmekleri yüzde 10 in..

9

Image

‘Afyon’da bağımlılığı bitirmek istiyoruz’
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, bağımlılık konusunda Afyonkarahisar’ın Türkiye ortalamasını..

10

Image

Yeni yayın dönemi konuları konuşuldu
Kanal 3 ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Kanal 3’te Sabah programında yeni yayın döneminde yapılacak olan çalışmalar konuşuldu. ..

11

Image

İMAR BARIŞI İÇİN son başvuru 31 Ekim
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İmar Barışı için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2018 tarihi olduğu belirtildi. ..

12

Image

Gelenekselin İzinde sergisi açıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Geleneksel Sanatlar Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sultan Sökmen, “Gelenekselin İzinde”..

13

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katmaya devam edeceğiz’
Afyonkarahisar’da 10 yıl önce yayın hayatına başlayan Kanal 3 televizyonu dünden itibaren 2018 yılı yeni yayın dönemine başladı. Pınar Akarsu’nun hazı..

14

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

15

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

16

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

17

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak


Ramazan Bayramı'nda yaşanacak yoğunluk sebebiyle karayolu ulaşım firmaları yoğun ilgi nedeniyle ek seferler koyduklarını açıklarken, benzer bir haber de Afyonkarahisar’daki otellerden geldi.
Turizmcilerin yüksek sezon olarak adlandırdığı Ağustos ayında otellerin önemli bir bölümünü yabancılar doldursa da bayram nedeniyle müşterilerin yüzde 20 ile 30'unu yerli turistler oluşturacak.
  AFYON    07.06.2018 10:33:23

“AKTİVİTELERİMİZ SAHURA KADAR DEVAM EDİYOR”

Ramazan Bayramı’nın en yoğun ilgi gören illerin başında gelen Afyonkarahisar’daki oteller şimdiden dolmaya başladı. NG Afyon Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı Sezai Tutmaz, Ramazan Bayramı’na ilişkin olarak Gazetemize açıklamalar yaparak şu ifadelere yer verdi: “Ramazan ayı, diğer aylarımıza göre sakin geçen bir ay. Tabii ülkedeki sakinlik bizim otelimize de yansıyor. Akşam iftar saatinde İsmail Coşar hocamız ile iftarı bekliyoruz ve sahura kadar da aktivitelerimiz devam ediyor” dedi.

“YÜZDE 80-90 CİVARINDA DOLULUK OLACAK”

Ramazan Bayramı için rezervasyon olup olmadığına ilişkin soruya cevap veren Tutmaz: “Yoğunluklar artmaya başladı. Bizim Ramazan ve Kurban Bayramları’nda doluluk oranımız yüzde 80-90 civarında artar. Tabii bayramda etkinliklerimiz var ancak fiyatlar özel günlerde biraz artış gösteriyor fakat bayram gününün ilk akşamı jazz festivalimizin açılışını yapan Ömür Göksel ile ilk akşamımızda havuz başında misafirlerimizi ağırlayacağız. Şimdiden Türk İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, ülkemize ve memleketimize huzur dolu günler getirmesini temenni ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

“DOLULUK ORANI OLARAK YÜZDE 90-95’LERİ HEDEFLİYORUZ ”

Ramazan Bayramında otelin doluluk oranının artacağına dair açıklamalarda bulunan İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ise: “ Ramazan ayı dolayısı ile otelimizdeki doluluk oranı düşük fakat iftar programlarımız oluyor ve yoğun geçiyor. Otelimizdeki doluluk oranı düşüş bu da gayet normal vatandaşlar Ramazan’ı evlerinde geçiriyorlar tabii bayrama 1 hafta kala artışlar olacaktır. Şu anda gelen rezervasyonlar ile bunu görmek mümkün ve zannediyoruz ki yüzde 90-95’leri buluruz” dedi.

“AFİUM İLE İÇ İÇEYİZ VE AKTİVİTELER OLACAK”

İkbal otel olarak bayrama özel kampanyaları olup olmadığına dair soruya da cevap veren Gümüşhan: “ Bayram süresi çok kısa ve hafta sonuna geldiği için iki gün konaklama oluyor. Bu yüzden herhangi bir sanatçı yok fakat misafirlerimiz dinlenme ve termal amaçlı geldikleri için bu bayramda bir aktivite yapmadık ancak Afium alış veriş merkezi ile iç içe olduğumuz için orada aktiviteler oluyor zaten otel-AVM olarak birlik içerisinde hareket ediyoruz otelin içinde olmasa da AVM’de bir aktivite olacaktır. Bunun yanında bayram fiyatlarını çok yüksek tutmadık sadece yüzde 10 gibi bir artış yaptık normal sezona göre bu şekilde devam edeceğiz. Herkese iyi Ramazanlar diliyorum ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi. >>>Alkan KURT-Özel Haber

  AFYON    07.06.2018 10:33:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2018
19.10.2018
19.10.2018
OZEL HABERLER