Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

2

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

3

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

4

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

5

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

6

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

7

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

8

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

9

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

10

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

11

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

12

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

13

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

14

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

15

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

16

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

17

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar, Ramazan Bayramı’nda dolacak


Ramazan Bayramı'nda yaşanacak yoğunluk sebebiyle karayolu ulaşım firmaları yoğun ilgi nedeniyle ek seferler koyduklarını açıklarken, benzer bir haber de Afyonkarahisar’daki otellerden geldi.
Turizmcilerin yüksek sezon olarak adlandırdığı Ağustos ayında otellerin önemli bir bölümünü yabancılar doldursa da bayram nedeniyle müşterilerin yüzde 20 ile 30'unu yerli turistler oluşturacak.
  AFYON    07.06.2018 10:33:23

“AKTİVİTELERİMİZ SAHURA KADAR DEVAM EDİYOR”

Ramazan Bayramı’nın en yoğun ilgi gören illerin başında gelen Afyonkarahisar’daki oteller şimdiden dolmaya başladı. NG Afyon Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı Sezai Tutmaz, Ramazan Bayramı’na ilişkin olarak Gazetemize açıklamalar yaparak şu ifadelere yer verdi: “Ramazan ayı, diğer aylarımıza göre sakin geçen bir ay. Tabii ülkedeki sakinlik bizim otelimize de yansıyor. Akşam iftar saatinde İsmail Coşar hocamız ile iftarı bekliyoruz ve sahura kadar da aktivitelerimiz devam ediyor” dedi.

“YÜZDE 80-90 CİVARINDA DOLULUK OLACAK”

Ramazan Bayramı için rezervasyon olup olmadığına ilişkin soruya cevap veren Tutmaz: “Yoğunluklar artmaya başladı. Bizim Ramazan ve Kurban Bayramları’nda doluluk oranımız yüzde 80-90 civarında artar. Tabii bayramda etkinliklerimiz var ancak fiyatlar özel günlerde biraz artış gösteriyor fakat bayram gününün ilk akşamı jazz festivalimizin açılışını yapan Ömür Göksel ile ilk akşamımızda havuz başında misafirlerimizi ağırlayacağız. Şimdiden Türk İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, ülkemize ve memleketimize huzur dolu günler getirmesini temenni ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

“DOLULUK ORANI OLARAK YÜZDE 90-95’LERİ HEDEFLİYORUZ ”

Ramazan Bayramında otelin doluluk oranının artacağına dair açıklamalarda bulunan İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ise: “ Ramazan ayı dolayısı ile otelimizdeki doluluk oranı düşük fakat iftar programlarımız oluyor ve yoğun geçiyor. Otelimizdeki doluluk oranı düşüş bu da gayet normal vatandaşlar Ramazan’ı evlerinde geçiriyorlar tabii bayrama 1 hafta kala artışlar olacaktır. Şu anda gelen rezervasyonlar ile bunu görmek mümkün ve zannediyoruz ki yüzde 90-95’leri buluruz” dedi.

“AFİUM İLE İÇ İÇEYİZ VE AKTİVİTELER OLACAK”

İkbal otel olarak bayrama özel kampanyaları olup olmadığına dair soruya da cevap veren Gümüşhan: “ Bayram süresi çok kısa ve hafta sonuna geldiği için iki gün konaklama oluyor. Bu yüzden herhangi bir sanatçı yok fakat misafirlerimiz dinlenme ve termal amaçlı geldikleri için bu bayramda bir aktivite yapmadık ancak Afium alış veriş merkezi ile iç içe olduğumuz için orada aktiviteler oluyor zaten otel-AVM olarak birlik içerisinde hareket ediyoruz otelin içinde olmasa da AVM’de bir aktivite olacaktır. Bunun yanında bayram fiyatlarını çok yüksek tutmadık sadece yüzde 10 gibi bir artış yaptık normal sezona göre bu şekilde devam edeceğiz. Herkese iyi Ramazanlar diliyorum ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi. >>>Alkan KURT-Özel Haber

  AFYON    07.06.2018 10:33:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER