Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ayı gülünü koparanlar 50 bin TL ceza ödeyecek
Afyonkarahisar’ın Kirsa Vadisi'nde "Ayı Gülü" ve "Kızıl Lale" olarak adlandırılan, koruma altındaki "Paeonia Officinalis" çiçeğini koparana 48 bin 600..

2

Image

‘Afyonlular en ucuz sebze ve meyveyi yiyor’
Afyonkarahisar Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Ali Çiloğlu, yasa gereği esnafa yüzde 8, kurumsal firmalara yüzde 1 oranında KDV uygulan..

3

Image

Coşkuyla kutladık
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 99. Yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
..

4

Image

Filistin’e insanı yardım kampanyası başlatıldı
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada Filistin için insani yardım kampanyası başlatıldığı belirtildi. ..

5

Image

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği tarafından bir etkinlik düzenlendi...

6

Image

Vali Tutulmaz, Vali Günaydın’ı ağırladı
Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti...

7

Image

Ethem Tem Foto Yarışması Başvuruları devam ediyor
Atatürk'ün Kocatepe'de çekilmiş dünyaca ünlü fotoğrafının da sahibi olan Ethem Tem, Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Afyo..

8

Image

Vali Mustafa Tutulmaz: ‘Yurtlarda yetişen çocuklar aile sıcaklığını hissetmiyorlar’
Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bağlı koruyucu aileler ve çocuklarla iftarda bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz, devletin yurtlarda yetişti..

9

Image

Ramazan bereket ile geldi
Afyonkarahisar halk pazarında kurulan sebze meyve tezgahları halkın yüzünü güldürüyor. Ramazan nedeni artan alışverişte pazarda payını alıyor. Haftalı..

10

Image

Mevsimlik işçiden duyarlı hareket: Bulduğu 24 bin TL’yi sahibine ulaştırdı
Afyonkarahisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde görev yapan mevsimlik işçi Beytullah Gündoğdu (38) Ali İhsan Paşa Mahallesi'nde bir pa..

11

Image

Özdilek’te ramazan coşkusu yaşanacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Geleneksel Ramazan Etkinlikleri ile misafirlerinin huzurlu ve keyifli bir rama..

12

Image

‘Müzeler kültürümüzün hazineleridir’
Müzeler Günü nedeniyle Vali Mustafa Tutulmaz İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Tanır ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Kabulde konuş..

13

Image

Başkan Çoban ilk orucunu çadırda açtı
Mübarek Ramazan ayının ilk gününde orucunu iftar çadırında vatandaşlarla birlikte açmayı gelenek haline getiren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, ge..

14

Image

“Mali’ye su kuyusu açtık”
Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Şubesi öncülüğünde Büyükkalecik İmam Hatip Ortaokulu Hayratı olan su kuyusu Afrika ülkesi Mali’de açıldı. Deniz Fe..

15

Image

Kağıt katlayarak para kazanıyorlar
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda açılan "quilling" kursuna katılan kadınlar, rengarenk kartonları kıvırarak yaptıkları tabl..

16

Image

Vali Tutulmaz Halk Günü Toplantısında konuştu: ‘Sorunları çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Mayıs ayı Halk Günü Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, halkın sıkıntı ve taleplerine çözüm bul..

17

Image

AKܒde engelliler unutulmadı
Engelliler Haftası kapsamında Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesinde etkinlik düzenlendi...

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz” | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz”


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı başvuru sürecinin başladığını söyleyerek, “Başvuru yapan her aday adayına eşit mesafedeyiz” dedi.
  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Av. Hüseyin Sezen, Muhammet Zahit Özer, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ile İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan AK Parti heyetinin ziyaretinde Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker, Megabirlik Medya Ortağı işadamı Suat Sayın’da hazır bulundu.

YURDUNUSEVEN, BAŞVURU ÜCRETLERİNİ AÇIKLADI

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin 24 Haziran’da önemli bir seçime gireceğini bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmaların başladığını söyledi. Aday adayı başvuru sürecinin başladığını kaydeden Yurdunuseven, “Her aday adayına eşit mesafedeyiz. Pazar akşamına kadar aday adaylarının başvurularını alacağız. Ücret makbuzu olmayan aday adaylarının başvurularını kabul etmiyoruz. Erkek aday adayları için başvuru ücreti 6 bin TL, 18-25 yaştakilerin ve kadın aday adaylarının başvuru ücretleri 3 bin TL, engelli aday adaylarının başvuru ücreti bin TL” dedi.

“AFYONKARAHİSAR ŞANSLI BİR KENT”

Megabirlik Medya bünyesinde bulunan Kanal 3 ve Gazete 3 hakkında bilgiler veren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Kanal 3 ve Gazete 3’ün sahipleri Afyonkarahisar’ın başarılı işadamları. Benden de kuruluşa destek vermem istendi. Bende elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım. Bir başarı sağlanacaksa bu takım çalışmasıyla sağlanır. Bunun için bu Kanala siyasilerin, kamuoyunun da destek vermesi gerekiyor. Afyonkarahisar’ın tanıtımının yapılmasında Kanal 3 önemli bir avantaj. Uyduda yayın yapıyor olması tanıtıma büyük katkı sağlayabilir. Afyonkarahisar böyle bir kanala sahip olduğu için şanslı bir kent” diye konuştu. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.05.2018
21.05.2018
21.05.2018
OZEL HABERLER