Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zihinsel engelli kız ahırda bulundu
Afyonkarahisar merkeze bağlı Sarık köyünde kaybolan zihinsel engelli kız, evlerinin yanındaki ahırda bulundu...

2

Image

Fiber kablo bağlarken zehirlendiler
Afyonkarahisar'da fiber optik kablo çalışması için girdikleri kanalda metan gazından zehirlenen iki işçi hastaneye kaldırıldı...

3

Image

Sünnet Şöleni 10 Ağustos'ta yapılacak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 28.si düzenlenecek Geleneksel Sünnet Şöleni, 10 Ağustos saat 21.00’da Hasan Yılmaz'ın sahne alacağı kına gecesiyl..

4

Image

Yaşlı kadın doğum gününde ölü bulundu
Afyonkarahisar'da yalnız yaşayan Sultan Akdemir (85), doğum gününde evinde ölü bulundu...

5

Image

VAHŞET TEN ÖTE...
Kim suçlu...
Anne mi, kızı mı, babası mı?
Yoksa hepsi mi...

İlimizde altı yıl önce meydana gelen bir olay, Afyonkarahisar Cumhuriyet..

6

Image

Zeyland Kavşağı kapatıldı
Afyonkarahisar şehir çıkışındaki ulaşımı rahatlamak ve kazaların önüne geçmek için, İzmir Karayolu’nun 6. Kilometresindeki kavşak kapatıldı. Sürücüler..

7

Image

Belediye Meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısını, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirdi. ..

8

Image

Otomobille kamyonet çarpıştı
Afyonkarahisar'da otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı...

9

Image

Halımoru köylüleri kavşak istiyor
Afyonkarahisar Merkeze bağlı Halımoru köyünde vatandaşlar köylerine yakın bir bölgede kavşak yapılmasını istediler. Köylüler, Salar beldesi tarafındak..

10

Image

Rüzgara dayanamayan ağaç kırıldı
Afyonkarahisar’da dün etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, şehir merkezinde bir ağaç kırıldı. ..

11

Image

AFYONKART’A BÜYÜK İLGİ
Afyonkarahisar’a toplu ulaşımda yeni bir anlayış getiren Afyonkarahisar Belediyesi Şirketi Yüntaş aracılığı ile halka sunduğu özel halk otobüslerine v..

12

Image

Sağanak yağışta evleri su bastı
Afyonkarahisar'da önceki gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışta İsmail Mahallesindeki ve Işıklar beldesindeki evleri su bastı...

13

Image

‘Vefalı dostlarımın arasına döndüm’
Afyonkarahisar Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Olağanüstü genel kurulu yapıldı. Genel kurulda konuşan ve yeniden başkan seçilen Mehmet Karagöz..

14

Image

Otogar Kavşağı’nda kaza
Afyonkarahisar’da Otogar Kavşağı’nda yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı. ..

15

Image

“İşin özü mayasında…“
Afyonkarahisar’a özgü yapılan patatesli ekmeğin marka hale gelmesi için yapılan NO 03 Fırından Yeni’ dev yatırımı, yapılan törenle hizmete girdi. Bele..

16

Image

BELEDİYE ATAKTA
Afyonkarahisar Belediyesi Başkan Burhanettin Çoban önderliğinde yaptığı yatırımlarla Afyonkarahisar’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir kent olma yolu..

17

Image

Ulaşımda yeni dönem başladı
Afyonkarahisar Belediyesi, Yüntaş Otobüs İşletmesi bünyesinde hizmete giren özel halk otobüslerinin açılış ve tanıtımını yaptı. Afyonkarahisar şehir i..

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz” | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz”


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı başvuru sürecinin başladığını söyleyerek, “Başvuru yapan her aday adayına eşit mesafedeyiz” dedi.
  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Av. Hüseyin Sezen, Muhammet Zahit Özer, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ile İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan AK Parti heyetinin ziyaretinde Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker, Megabirlik Medya Ortağı işadamı Suat Sayın’da hazır bulundu.

YURDUNUSEVEN, BAŞVURU ÜCRETLERİNİ AÇIKLADI

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin 24 Haziran’da önemli bir seçime gireceğini bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmaların başladığını söyledi. Aday adayı başvuru sürecinin başladığını kaydeden Yurdunuseven, “Her aday adayına eşit mesafedeyiz. Pazar akşamına kadar aday adaylarının başvurularını alacağız. Ücret makbuzu olmayan aday adaylarının başvurularını kabul etmiyoruz. Erkek aday adayları için başvuru ücreti 6 bin TL, 18-25 yaştakilerin ve kadın aday adaylarının başvuru ücretleri 3 bin TL, engelli aday adaylarının başvuru ücreti bin TL” dedi.

“AFYONKARAHİSAR ŞANSLI BİR KENT”

Megabirlik Medya bünyesinde bulunan Kanal 3 ve Gazete 3 hakkında bilgiler veren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Kanal 3 ve Gazete 3’ün sahipleri Afyonkarahisar’ın başarılı işadamları. Benden de kuruluşa destek vermem istendi. Bende elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım. Bir başarı sağlanacaksa bu takım çalışmasıyla sağlanır. Bunun için bu Kanala siyasilerin, kamuoyunun da destek vermesi gerekiyor. Afyonkarahisar’ın tanıtımının yapılmasında Kanal 3 önemli bir avantaj. Uyduda yayın yapıyor olması tanıtıma büyük katkı sağlayabilir. Afyonkarahisar böyle bir kanala sahip olduğu için şanslı bir kent” diye konuştu. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.08.2018
13.08.2018
13.08.2018
OZEL HABERLER