Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İMAR BARIŞI İÇİN son başvuru 31 Ekim
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İmar Barışı için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2018 tarihi olduğu belirtildi. ..

2

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

3

Image

Gelenekselin İzinde sergisi açıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Geleneksel Sanatlar Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sultan Sökmen, “Gelenekselin İzinde”..

4

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katmaya devam edeceğiz’
Afyonkarahisar’da 10 yıl önce yayın hayatına başlayan Kanal 3 televizyonu dünden itibaren 2018 yılı yeni yayın dönemine başladı. Pınar Akarsu’nun hazı..

5

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

6

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

7

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

8

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

9

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

10

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

11

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

12

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

13

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

14

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

15

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

16

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

17

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz” | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz”


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı başvuru sürecinin başladığını söyleyerek, “Başvuru yapan her aday adayına eşit mesafedeyiz” dedi.
  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Av. Hüseyin Sezen, Muhammet Zahit Özer, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ile İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan AK Parti heyetinin ziyaretinde Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker, Megabirlik Medya Ortağı işadamı Suat Sayın’da hazır bulundu.

YURDUNUSEVEN, BAŞVURU ÜCRETLERİNİ AÇIKLADI

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin 24 Haziran’da önemli bir seçime gireceğini bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmaların başladığını söyledi. Aday adayı başvuru sürecinin başladığını kaydeden Yurdunuseven, “Her aday adayına eşit mesafedeyiz. Pazar akşamına kadar aday adaylarının başvurularını alacağız. Ücret makbuzu olmayan aday adaylarının başvurularını kabul etmiyoruz. Erkek aday adayları için başvuru ücreti 6 bin TL, 18-25 yaştakilerin ve kadın aday adaylarının başvuru ücretleri 3 bin TL, engelli aday adaylarının başvuru ücreti bin TL” dedi.

“AFYONKARAHİSAR ŞANSLI BİR KENT”

Megabirlik Medya bünyesinde bulunan Kanal 3 ve Gazete 3 hakkında bilgiler veren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Kanal 3 ve Gazete 3’ün sahipleri Afyonkarahisar’ın başarılı işadamları. Benden de kuruluşa destek vermem istendi. Bende elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım. Bir başarı sağlanacaksa bu takım çalışmasıyla sağlanır. Bunun için bu Kanala siyasilerin, kamuoyunun da destek vermesi gerekiyor. Afyonkarahisar’ın tanıtımının yapılmasında Kanal 3 önemli bir avantaj. Uyduda yayın yapıyor olması tanıtıma büyük katkı sağlayabilir. Afyonkarahisar böyle bir kanala sahip olduğu için şanslı bir kent” diye konuştu. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER