Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

2

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

3

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

4

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

5

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

6

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

7

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

8

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

9

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

10

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

11

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

12

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

13

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

14

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

15

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

16

Image

240 bin kişi trenle yolculuk etti

Yolların ve iklimlerin kesişme noktası olan Afyonkarahisar, demir yollarının da kesişme noktası olma özelliği taşıyor. ..

17

Image

Belediyeden 2 değerli eser daha

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından destek verilerek yayınlanan 2 değerli eserin daha tanıtımı yapılacak. ..

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz” | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven: “Her aday adayına eşit mesafedeyiz”


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı başvuru sürecinin başladığını söyleyerek, “Başvuru yapan her aday adayına eşit mesafedeyiz” dedi.
  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Av. Hüseyin Sezen, Muhammet Zahit Özer, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ile İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan AK Parti heyetinin ziyaretinde Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker, Megabirlik Medya Ortağı işadamı Suat Sayın’da hazır bulundu.

YURDUNUSEVEN, BAŞVURU ÜCRETLERİNİ AÇIKLADI

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin 24 Haziran’da önemli bir seçime gireceğini bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmaların başladığını söyledi. Aday adayı başvuru sürecinin başladığını kaydeden Yurdunuseven, “Her aday adayına eşit mesafedeyiz. Pazar akşamına kadar aday adaylarının başvurularını alacağız. Ücret makbuzu olmayan aday adaylarının başvurularını kabul etmiyoruz. Erkek aday adayları için başvuru ücreti 6 bin TL, 18-25 yaştakilerin ve kadın aday adaylarının başvuru ücretleri 3 bin TL, engelli aday adaylarının başvuru ücreti bin TL” dedi.

“AFYONKARAHİSAR ŞANSLI BİR KENT”

Megabirlik Medya bünyesinde bulunan Kanal 3 ve Gazete 3 hakkında bilgiler veren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Kanal 3 ve Gazete 3’ün sahipleri Afyonkarahisar’ın başarılı işadamları. Benden de kuruluşa destek vermem istendi. Bende elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım. Bir başarı sağlanacaksa bu takım çalışmasıyla sağlanır. Bunun için bu Kanala siyasilerin, kamuoyunun da destek vermesi gerekiyor. Afyonkarahisar’ın tanıtımının yapılmasında Kanal 3 önemli bir avantaj. Uyduda yayın yapıyor olması tanıtıma büyük katkı sağlayabilir. Afyonkarahisar böyle bir kanala sahip olduğu için şanslı bir kent” diye konuştu. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

  AFYON    26.04.2018 11:07:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER