Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

2

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

3

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

4

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

5

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

6

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

7

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

8

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

9

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

10

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

11

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

12

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

13

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

14

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

15

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

16

Image

240 bin kişi trenle yolculuk etti

Yolların ve iklimlerin kesişme noktası olan Afyonkarahisar, demir yollarının da kesişme noktası olma özelliği taşıyor. ..

17

Image

Belediyeden 2 değerli eser daha

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından destek verilerek yayınlanan 2 değerli eserin daha tanıtımı yapılacak. ..

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler | Gazete3.com.tr
Image

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler


19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği tarafından bir etkinlik düzenlendi.
  AFYON    21.05.2018 06:47:41


Ferhat Yüksel

Afyonkarahisar’dan faaliyet gösteren tüm bisiklet grupları ile birlikte hareket ederek güzel bir faaliyet gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade eden bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban, il dışında da faaliyetler yapacaklarını belirtti.

“BİZLER DE ETKİSİZ KALMADIK”

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban: “Bu mutlu günde, bu anlamlı günde, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Byaramında Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren tüm bisiklet toplulukları olarak ilimizde bizler de etkisiz kalmadık. Sabahleyin salon programımız vardı çok güzel geçti, yine gençlerimiz ile salonda pedalladık. Şimdi de şehir merkezimizde tüm şehitlerimiz anısına pedallayacağız. Çok mutluyuz, çok heyecanlıyız umarım kazasız iyi bir tur olur. Buradan tüm Türkiye’ye selam gönderiyorum” dedi.

“GENÇ ARKADAŞLARIMIZ DA BİZLERLE BİRLİKTE”

İlerleyen zaman içerisinde il dışı etkinlikleri yapıp yapmayacaklarına dair soruya da cevap veren Çoban: “Şu anda zaten bizim ilçe ve belde kültür turlarımız başladı. Geleneksel hale gelmiş olan Muğla’dan Samsun’a ya da Afyonkarahisar’dan Ankara’ya bisiklet turlarımız var. Kuruluş’tan Kurtuluş’a, Söğüt’ten Çanakkale’ye bisiklet turlarımız var mümkün mertebe bunlara katılıyoruz katılmaya da devam edeceğiz. İlimizden birçok genç arkadaşımızı bu anlamlı turlara götürüyoruz. Gerek ilimizde gerekse il dışında olsun bisiklet sporunu yaygınlaştırmaya, bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Umarım hedefimize ulaşırız, hedefimize de ulaştığımızı tahmin ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  AFYON    21.05.2018 06:47:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER