Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

2

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

3

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

4

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

5

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

6

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

7

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

8

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

9

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

10

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

11

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

12

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

13

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

14

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

15

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

16

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

17

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler | Gazete3.com.tr
Image

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler


19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği tarafından bir etkinlik düzenlendi.
  AFYON    21.05.2018 06:47:41


Ferhat Yüksel

Afyonkarahisar’dan faaliyet gösteren tüm bisiklet grupları ile birlikte hareket ederek güzel bir faaliyet gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade eden bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban, il dışında da faaliyetler yapacaklarını belirtti.

“BİZLER DE ETKİSİZ KALMADIK”

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban: “Bu mutlu günde, bu anlamlı günde, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Byaramında Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren tüm bisiklet toplulukları olarak ilimizde bizler de etkisiz kalmadık. Sabahleyin salon programımız vardı çok güzel geçti, yine gençlerimiz ile salonda pedalladık. Şimdi de şehir merkezimizde tüm şehitlerimiz anısına pedallayacağız. Çok mutluyuz, çok heyecanlıyız umarım kazasız iyi bir tur olur. Buradan tüm Türkiye’ye selam gönderiyorum” dedi.

“GENÇ ARKADAŞLARIMIZ DA BİZLERLE BİRLİKTE”

İlerleyen zaman içerisinde il dışı etkinlikleri yapıp yapmayacaklarına dair soruya da cevap veren Çoban: “Şu anda zaten bizim ilçe ve belde kültür turlarımız başladı. Geleneksel hale gelmiş olan Muğla’dan Samsun’a ya da Afyonkarahisar’dan Ankara’ya bisiklet turlarımız var. Kuruluş’tan Kurtuluş’a, Söğüt’ten Çanakkale’ye bisiklet turlarımız var mümkün mertebe bunlara katılıyoruz katılmaya da devam edeceğiz. İlimizden birçok genç arkadaşımızı bu anlamlı turlara götürüyoruz. Gerek ilimizde gerekse il dışında olsun bisiklet sporunu yaygınlaştırmaya, bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Umarım hedefimize ulaşırız, hedefimize de ulaştığımızı tahmin ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  AFYON    21.05.2018 06:47:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.05.2019
18.05.2019
18.05.2019
OZEL HABERLER