Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İMAR BARIŞI İÇİN son başvuru 31 Ekim
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İmar Barışı için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2018 tarihi olduğu belirtildi. ..

2

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

3

Image

Gelenekselin İzinde sergisi açıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Geleneksel Sanatlar Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sultan Sökmen, “Gelenekselin İzinde”..

4

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katmaya devam edeceğiz’
Afyonkarahisar’da 10 yıl önce yayın hayatına başlayan Kanal 3 televizyonu dünden itibaren 2018 yılı yeni yayın dönemine başladı. Pınar Akarsu’nun hazı..

5

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

6

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

7

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

8

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

9

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

10

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

11

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

12

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

13

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

14

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

15

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

16

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

17

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler | Gazete3.com.tr
Image

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler


19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği tarafından bir etkinlik düzenlendi.
  AFYON    21.05.2018 06:47:41


Ferhat Yüksel

Afyonkarahisar’dan faaliyet gösteren tüm bisiklet grupları ile birlikte hareket ederek güzel bir faaliyet gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade eden bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban, il dışında da faaliyetler yapacaklarını belirtti.

“BİZLER DE ETKİSİZ KALMADIK”

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban: “Bu mutlu günde, bu anlamlı günde, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Byaramında Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren tüm bisiklet toplulukları olarak ilimizde bizler de etkisiz kalmadık. Sabahleyin salon programımız vardı çok güzel geçti, yine gençlerimiz ile salonda pedalladık. Şimdi de şehir merkezimizde tüm şehitlerimiz anısına pedallayacağız. Çok mutluyuz, çok heyecanlıyız umarım kazasız iyi bir tur olur. Buradan tüm Türkiye’ye selam gönderiyorum” dedi.

“GENÇ ARKADAŞLARIMIZ DA BİZLERLE BİRLİKTE”

İlerleyen zaman içerisinde il dışı etkinlikleri yapıp yapmayacaklarına dair soruya da cevap veren Çoban: “Şu anda zaten bizim ilçe ve belde kültür turlarımız başladı. Geleneksel hale gelmiş olan Muğla’dan Samsun’a ya da Afyonkarahisar’dan Ankara’ya bisiklet turlarımız var. Kuruluş’tan Kurtuluş’a, Söğüt’ten Çanakkale’ye bisiklet turlarımız var mümkün mertebe bunlara katılıyoruz katılmaya da devam edeceğiz. İlimizden birçok genç arkadaşımızı bu anlamlı turlara götürüyoruz. Gerek ilimizde gerekse il dışında olsun bisiklet sporunu yaygınlaştırmaya, bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Umarım hedefimize ulaşırız, hedefimize de ulaştığımızı tahmin ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  AFYON    21.05.2018 06:47:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER