Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zihinsel engelli kız ahırda bulundu
Afyonkarahisar merkeze bağlı Sarık köyünde kaybolan zihinsel engelli kız, evlerinin yanındaki ahırda bulundu...

2

Image

Fiber kablo bağlarken zehirlendiler
Afyonkarahisar'da fiber optik kablo çalışması için girdikleri kanalda metan gazından zehirlenen iki işçi hastaneye kaldırıldı...

3

Image

Sünnet Şöleni 10 Ağustos'ta yapılacak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 28.si düzenlenecek Geleneksel Sünnet Şöleni, 10 Ağustos saat 21.00’da Hasan Yılmaz'ın sahne alacağı kına gecesiyl..

4

Image

Yaşlı kadın doğum gününde ölü bulundu
Afyonkarahisar'da yalnız yaşayan Sultan Akdemir (85), doğum gününde evinde ölü bulundu...

5

Image

VAHŞET TEN ÖTE...
Kim suçlu...
Anne mi, kızı mı, babası mı?
Yoksa hepsi mi...

İlimizde altı yıl önce meydana gelen bir olay, Afyonkarahisar Cumhuriyet..

6

Image

Zeyland Kavşağı kapatıldı
Afyonkarahisar şehir çıkışındaki ulaşımı rahatlamak ve kazaların önüne geçmek için, İzmir Karayolu’nun 6. Kilometresindeki kavşak kapatıldı. Sürücüler..

7

Image

Belediye Meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısını, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirdi. ..

8

Image

Otomobille kamyonet çarpıştı
Afyonkarahisar'da otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı...

9

Image

Halımoru köylüleri kavşak istiyor
Afyonkarahisar Merkeze bağlı Halımoru köyünde vatandaşlar köylerine yakın bir bölgede kavşak yapılmasını istediler. Köylüler, Salar beldesi tarafındak..

10

Image

Rüzgara dayanamayan ağaç kırıldı
Afyonkarahisar’da dün etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, şehir merkezinde bir ağaç kırıldı. ..

11

Image

AFYONKART’A BÜYÜK İLGİ
Afyonkarahisar’a toplu ulaşımda yeni bir anlayış getiren Afyonkarahisar Belediyesi Şirketi Yüntaş aracılığı ile halka sunduğu özel halk otobüslerine v..

12

Image

Sağanak yağışta evleri su bastı
Afyonkarahisar'da önceki gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışta İsmail Mahallesindeki ve Işıklar beldesindeki evleri su bastı...

13

Image

‘Vefalı dostlarımın arasına döndüm’
Afyonkarahisar Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Olağanüstü genel kurulu yapıldı. Genel kurulda konuşan ve yeniden başkan seçilen Mehmet Karagöz..

14

Image

Otogar Kavşağı’nda kaza
Afyonkarahisar’da Otogar Kavşağı’nda yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı. ..

15

Image

“İşin özü mayasında…“
Afyonkarahisar’a özgü yapılan patatesli ekmeğin marka hale gelmesi için yapılan NO 03 Fırından Yeni’ dev yatırımı, yapılan törenle hizmete girdi. Bele..

16

Image

BELEDİYE ATAKTA
Afyonkarahisar Belediyesi Başkan Burhanettin Çoban önderliğinde yaptığı yatırımlarla Afyonkarahisar’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir kent olma yolu..

17

Image

Ulaşımda yeni dönem başladı
Afyonkarahisar Belediyesi, Yüntaş Otobüs İşletmesi bünyesinde hizmete giren özel halk otobüslerinin açılış ve tanıtımını yaptı. Afyonkarahisar şehir i..

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler | Gazete3.com.tr
Image

Ata’ya saygı için pedal çevirdiler


19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği tarafından bir etkinlik düzenlendi.
  AFYON    21.05.2018 06:47:41


Ferhat Yüksel

Afyonkarahisar’dan faaliyet gösteren tüm bisiklet grupları ile birlikte hareket ederek güzel bir faaliyet gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade eden bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban, il dışında da faaliyetler yapacaklarını belirtti.

“BİZLER DE ETKİSİZ KALMADIK”

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban: “Bu mutlu günde, bu anlamlı günde, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Byaramında Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren tüm bisiklet toplulukları olarak ilimizde bizler de etkisiz kalmadık. Sabahleyin salon programımız vardı çok güzel geçti, yine gençlerimiz ile salonda pedalladık. Şimdi de şehir merkezimizde tüm şehitlerimiz anısına pedallayacağız. Çok mutluyuz, çok heyecanlıyız umarım kazasız iyi bir tur olur. Buradan tüm Türkiye’ye selam gönderiyorum” dedi.

“GENÇ ARKADAŞLARIMIZ DA BİZLERLE BİRLİKTE”

İlerleyen zaman içerisinde il dışı etkinlikleri yapıp yapmayacaklarına dair soruya da cevap veren Çoban: “Şu anda zaten bizim ilçe ve belde kültür turlarımız başladı. Geleneksel hale gelmiş olan Muğla’dan Samsun’a ya da Afyonkarahisar’dan Ankara’ya bisiklet turlarımız var. Kuruluş’tan Kurtuluş’a, Söğüt’ten Çanakkale’ye bisiklet turlarımız var mümkün mertebe bunlara katılıyoruz katılmaya da devam edeceğiz. İlimizden birçok genç arkadaşımızı bu anlamlı turlara götürüyoruz. Gerek ilimizde gerekse il dışında olsun bisiklet sporunu yaygınlaştırmaya, bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Umarım hedefimize ulaşırız, hedefimize de ulaştığımızı tahmin ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  AFYON    21.05.2018 06:47:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER