Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

2

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

3

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

4

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

5

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

6

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

7

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

8

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

9

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

10

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

11

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

12

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

13

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

14

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

15

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

16

Image

240 bin kişi trenle yolculuk etti

Yolların ve iklimlerin kesişme noktası olan Afyonkarahisar, demir yollarının da kesişme noktası olma özelliği taşıyor. ..

17

Image

Belediyeden 2 değerli eser daha

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından destek verilerek yayınlanan 2 değerli eserin daha tanıtımı yapılacak. ..

Borsa heyetinden Hisarcıklıoğlu’na destek sözü | Gazete3.com.tr
Image

Borsa heyetinden Hisarcıklıoğlu’na destek sözü


Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, beraberindeki meclis ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Borsa heyeti yaptıkları ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na destek sözü verdi.
  AFYON    26.04.2018 10:13:30

Afyonkarahisar Ticaret Borsası heyeti geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerinin ardından kurum ziyaretleri yapmaya başladı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret eden heyette ziyarete ATB Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Meclis Başkan Yardımcısı İhsan Şengül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Orhan, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur, Meclis Üyeleri Ali Alp, Yaşar Abdullah Küçük, Ergül Zobalı, İbrahim Yalçınkaya, Sayman Üye Ali Rıza Gürakar, Katip Üye Mehmet Fatih Adıgüzel, Genel Sekreter Hüseyin Eker ile Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Göktaş yer aldı. TOBB Genel Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, ATB heyetini ağırlayan Hisarcıklıoğlu, yeni dönemde görev alacak meclis ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

“RİFAT BEY TÜM ODA VE BORSALARA BİR İVME KAZANDIRDI”

ATB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Rifat Bey tüm Oda ve Borsalara bir ivme kazandırdı. Biz onu TOBB Başkanı olarak değil bir ağabey olarak görüyoruz. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Sonuna kadar da desteğimiz Rifat Bey ile olacaktır” dedi. Konuşmaların ardından ATB heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na, Afyonkarahisar lokumu ikramında bulunarak, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.>>>Gazete3

  AFYON    26.04.2018 10:13:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER