Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zihinsel engelli kız ahırda bulundu
Afyonkarahisar merkeze bağlı Sarık köyünde kaybolan zihinsel engelli kız, evlerinin yanındaki ahırda bulundu...

2

Image

Fiber kablo bağlarken zehirlendiler
Afyonkarahisar'da fiber optik kablo çalışması için girdikleri kanalda metan gazından zehirlenen iki işçi hastaneye kaldırıldı...

3

Image

Sünnet Şöleni 10 Ağustos'ta yapılacak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 28.si düzenlenecek Geleneksel Sünnet Şöleni, 10 Ağustos saat 21.00’da Hasan Yılmaz'ın sahne alacağı kına gecesiyl..

4

Image

Yaşlı kadın doğum gününde ölü bulundu
Afyonkarahisar'da yalnız yaşayan Sultan Akdemir (85), doğum gününde evinde ölü bulundu...

5

Image

VAHŞET TEN ÖTE...
Kim suçlu...
Anne mi, kızı mı, babası mı?
Yoksa hepsi mi...

İlimizde altı yıl önce meydana gelen bir olay, Afyonkarahisar Cumhuriyet..

6

Image

Zeyland Kavşağı kapatıldı
Afyonkarahisar şehir çıkışındaki ulaşımı rahatlamak ve kazaların önüne geçmek için, İzmir Karayolu’nun 6. Kilometresindeki kavşak kapatıldı. Sürücüler..

7

Image

Belediye Meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısını, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirdi. ..

8

Image

Otomobille kamyonet çarpıştı
Afyonkarahisar'da otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı...

9

Image

Halımoru köylüleri kavşak istiyor
Afyonkarahisar Merkeze bağlı Halımoru köyünde vatandaşlar köylerine yakın bir bölgede kavşak yapılmasını istediler. Köylüler, Salar beldesi tarafındak..

10

Image

Rüzgara dayanamayan ağaç kırıldı
Afyonkarahisar’da dün etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, şehir merkezinde bir ağaç kırıldı. ..

11

Image

AFYONKART’A BÜYÜK İLGİ
Afyonkarahisar’a toplu ulaşımda yeni bir anlayış getiren Afyonkarahisar Belediyesi Şirketi Yüntaş aracılığı ile halka sunduğu özel halk otobüslerine v..

12

Image

Sağanak yağışta evleri su bastı
Afyonkarahisar'da önceki gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışta İsmail Mahallesindeki ve Işıklar beldesindeki evleri su bastı...

13

Image

‘Vefalı dostlarımın arasına döndüm’
Afyonkarahisar Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Olağanüstü genel kurulu yapıldı. Genel kurulda konuşan ve yeniden başkan seçilen Mehmet Karagöz..

14

Image

Otogar Kavşağı’nda kaza
Afyonkarahisar’da Otogar Kavşağı’nda yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı. ..

15

Image

“İşin özü mayasında…“
Afyonkarahisar’a özgü yapılan patatesli ekmeğin marka hale gelmesi için yapılan NO 03 Fırından Yeni’ dev yatırımı, yapılan törenle hizmete girdi. Bele..

16

Image

BELEDİYE ATAKTA
Afyonkarahisar Belediyesi Başkan Burhanettin Çoban önderliğinde yaptığı yatırımlarla Afyonkarahisar’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir kent olma yolu..

17

Image

Ulaşımda yeni dönem başladı
Afyonkarahisar Belediyesi, Yüntaş Otobüs İşletmesi bünyesinde hizmete giren özel halk otobüslerinin açılış ve tanıtımını yaptı. Afyonkarahisar şehir i..

Borsa heyetinden Hisarcıklıoğlu’na destek sözü | Gazete3.com.tr
Image

Borsa heyetinden Hisarcıklıoğlu’na destek sözü


Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, beraberindeki meclis ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Borsa heyeti yaptıkları ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na destek sözü verdi.
  AFYON    26.04.2018 10:13:30

Afyonkarahisar Ticaret Borsası heyeti geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerinin ardından kurum ziyaretleri yapmaya başladı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret eden heyette ziyarete ATB Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Meclis Başkan Yardımcısı İhsan Şengül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Orhan, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur, Meclis Üyeleri Ali Alp, Yaşar Abdullah Küçük, Ergül Zobalı, İbrahim Yalçınkaya, Sayman Üye Ali Rıza Gürakar, Katip Üye Mehmet Fatih Adıgüzel, Genel Sekreter Hüseyin Eker ile Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Göktaş yer aldı. TOBB Genel Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, ATB heyetini ağırlayan Hisarcıklıoğlu, yeni dönemde görev alacak meclis ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

“RİFAT BEY TÜM ODA VE BORSALARA BİR İVME KAZANDIRDI”

ATB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Rifat Bey tüm Oda ve Borsalara bir ivme kazandırdı. Biz onu TOBB Başkanı olarak değil bir ağabey olarak görüyoruz. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Sonuna kadar da desteğimiz Rifat Bey ile olacaktır” dedi. Konuşmaların ardından ATB heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na, Afyonkarahisar lokumu ikramında bulunarak, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.>>>Gazete3

  AFYON    26.04.2018 10:13:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.08.2018
13.08.2018
13.08.2018
OZEL HABERLER