Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

2

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

3

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

4

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

5

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

6

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

7

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

8

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

9

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

10

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

11

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

12

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

13

Image

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Her Ev Bir Okul Kampanyası’na, ilçelerden, kaymakamlıklardan, belediye başkanlıklarından ve kurumlardan de..

14

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

15

Image

‘İş dünyasına katkılarımız sürecek’
Gün FM’i ziyaret eden TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, iş dünyasına yönelik olarak sağladıkları katkıları sürdürece..

16

Image

‘Gelecek biziz sende bize katıl’
Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Gelecek biziz sende bize katıl anlayışı ile gençleri kurumlarına beklediklerini belirtti

17

Image

‘İSTİHDAMA DEVAM’
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında esnaflıktan iş adamlığına geçen Süleyman Kırlıoğlu, yaptığı açıklamada, üretmeye ve ihracata devam edeceklerini..

BÜYÜK PROJELERİ BERABER YAPALIM | Gazete3.com.tr
Image

BÜYÜK PROJELERİ BERABER YAPALIM


AFSİAD Başkanı Sayın, Afyon’un vizyon projelerinin kendilerini de heyecanlandırdığını, büyük projeleri Afyon’un STK’ları ile birlikte yapabileceklerini söyledi

  AFYON    14.09.2020 11:44:13


‘YÖNETİM BİZİ HEYECANLANDIRIYOR’

Afyon Sanayici İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, Afyon’un yöneticilerinin büyük projeleri ortaya koymalarının kendilerini heyecanlandırdığına dikkat çekerek, ‘İlimizi daha üst noktalara taşıyacak olan projelerin bir an önce hayata geçirilmesi için bizlere düşen ne varsa hepsini yapmaya hazırız. Başta ATSO Yönetimi olmak üzere AFSİAD ve MÜSİAD birlikte Afyon firmalarının ekonomik güçlerini harekete geçirebiliriz’ dedi.

‘VİZYON PROJELERİ YAPABİLİRİZ’
‘Valilik, Belediye ve STK’lar olarak vizyon projeleri hep birlikte yapabiliriz’ diyen AFSİAD Başkanı Kadir Sayın, ‘Belediyemizin teleferik projesi başta olmak üzere ilimizi daha üst noktalara çıkartacak olan tüm projelerde bizde gerektiği anda destek vermeye hazırız. Belediyemizin Yüntaş şirketi, Valilik – Belediye – ATSO’nun ortak olduğu Afjet ile birlikte AFSİAD, MÜSİAD ve ATSO el ele vererek önemli projeleri Afyon’un imkanlarıyla yapabileceğimize inanıyorum’ dedi.

‘BAŞKA PROJELERİNDE ÖNÜ AÇILIR’
AFSİAD Başkanı Sayın, ‘Teleferik projesinin gerek dövizdeki yükselmeler ve gerekse pandemi nedeniyle hayata geçirilmesi zaman alabilecektir ama, o proje bedeli Afyonlu işadamları el ele verdikleri takdirde çokta büyük değildir. Bu işi dışarıdan yapacak olan firmalarda belli bir sermayelerinin üzerini kredi ile finanse etmektedirler. ATSO, AFJET, YÜNTAŞ, MÜSİAD ve AFSİAD bu projeyi hayata geçirebiliriz ve güzel bir işbirliğini ortaya koymuş oluruz. Bu başka projelerinde önünü açabilecektir’ dedi.

Özel haber / Mehmet Emin Güzbey

  AFYON    14.09.2020 11:44:13

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER