Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sağlık çalışanlarına yöresel lezzetler
Afyonkarahisar Belediyesi Covid-19 salgını dolayısıyla özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına yöresel lezzetlerden ağzı açık ve bükme ikram etti..

2

Image

‘Tedbirli olmak hepimizin görevi’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programı yeni sezonun ilk programında dinleyicileriyle buluştu. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu programa G..

3

Image

AYAKTA ALKIŞ
Hemşerilerimizin sağlık alanında yaptıkları bağışlar tüm Türkiye’de örnek gösteriliyor. Emirdağ’dan İscehisar’a, Afyon Merkez’den Belçika’da yaşayan h..

4

Image

Şehit Şatırer’in anıtı açıldı
Kocaeli'de görev sırasında şehit olan Pilot Yüzbaşı Erdinç Şatırer adına Afyonkarahisar'da 4000'ler Sınıfı Tertip Komitesi tarafından hazırlanan anıtı..

5

Image

Çocukların arabada sinema keyfi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

6

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

7

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

8

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

9

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

10

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

11

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

12

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

13

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

14

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

15

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

16

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

17

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

Gecek Termal A.Ş.’nin Genel Kurulu yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

Gecek Termal A.Ş.’nin Genel Kurulu yapıldı


Gecek havzasındaki termal zenginliğin verimli kullanılması, örnek bir devremülk sisteminin ortaya konulması amacıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin 22’nci Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde yapıldı.
  AFYON    13.08.2020 10:51:16
Gecek Termal A.Ş.’nin 22’nci Genel Kurulu’na ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Anlıak, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şapcı, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Mehmet Kurşun, Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Habib Öztoprak ile Ticaret İl Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

ÇİLOĞLU, “GECEK TERMAL
GÜVENİLİR BİR TESİSTİR”

Genel Kurul’da açılış konuşması yapan Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu, “Gecek Termal A.Ş.’nin 22’nci Genel Kurulu’na hepiniz hoş geldiniz. Gecek Termal, mesire alanı çok geniş bir kaplıca iken 1997 yılında dönemin valisi Ahmet Özyurt Beyefendi döneminde 37 yıllığına Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na yap-işlet-devret modeli ile devredilmiştir. O yıldan bu yana ben Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Gecek Termal A.Ş.’nin içindeyim. İşletmemiz 22 yıldır gayet güzel bir şekilde çalışmaktadır. En son Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamızın 1 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerinin ardından bizim Gecek Termal A.Ş.’nin Yönetim Kurulu’na tekrar seçilmemiz ile birlikte kadın ve erkek umumi havuzlarımızı yeniden inşa ederek halkımızın hizmetine sunduk. Pandemi sürecinin başladığı 15 Mart’tan normalleşmeye adım atılan 1 Haziran’a kadar tesisimiz, diğer tesisler gibi kapalı kalmıştır. 1 Haziran’dan sonra Allah nasip etti, hem kaplıca havuzlarımızı, hem de villalarımızı halkımızın hizmetine sunduk. Gecek Termal, halkımızın gelip kalabileceği, güvenilir bir tesistir. 250 dönümlük mesire alanı ile yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerimize açıktır” dedi.

SERTELER, “PANDEMİ DÖNEMİ
GECEK TERMAL’İ DE ETKİLEDİ”

Çiloğlu’nun ardından söz alan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise Gecek Termal A.Ş.’de önemli ve güzel hizmetlere imza atıldığını vurguladı. Serteser, “Gecek Termal A.Ş., Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Afyonkarahisar’a kazandırdığı önemli, güzel tesislerden bir tanesidir. O günden bugüne kadar özverili çalışmalar neticesinde bu hale gelmiştir. Bilhassa 2009’dan bu yana önce Bekir Şapcı Bey’in, 2013 ve 2018’de Ali İhsan Çiloğlu Bey’in Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı dönemlerde tekrar yenilenerek çok güzel bir hale gelmiştir. Kendilerine verdikleri hizmetler dolayısıyla hem burada devre mülklerden yararlanan vatandaşlarımız adına, hem üyelerimiz adına, hem de Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz adına, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız adına teşekkür ediyorum. Gecek Yönetim Kurulumuz, kendi işleri gibi burada çalıştı” diye konuştu.
Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla 15 Mart-1 Haziran 2020 tarihleri arasında tesisin kapalı tutulduğunu hatırlatan Serteser, “Pandemi dönemi Gecek Termal’i de etkiledi. 15 Mart’tan itibaren, bu tesisimizi tedbir gereği kapattık. Allah’a şükür, 1 Haziran’dan bu yana açığız. Tedbirleri alarak ve uygulayarak hem devremülk sahiplerine, hem de dışarıdan gelen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadık, inşallah koronavirüs salgını dolayısıyla bundan sonra da hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayız. Gecek Termal A.Ş.’nin 22’nci Genel Kurulu’nun hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

MERDİVENCİ, “BURADA ÇOK
BÜYÜK DEĞİŞİKLİRLER OLDU”

Genel Kurul’da son konuşmayı ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar dolayısıyla teşekkür eden Merdivenci, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamızın Meclisi’ni temsilen beni davet ediyorlar; ben de her toplantılarına katılıyorum. Hüsnü Başkanımızın dediği gibi 2009’dan bu yana Gecek Termal A.Ş.’de çok büyük değişiklikler oldu. Bugün de örnek bir tesis olarak hizmetine devam ediyor. Bu nedenle Gecek Termal A.Ş.’nin Yönetim Kurulu’na, Sayın Ali İhsan Çiloğlu’na, Meclisimiz adına çok teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde tesisimiz kapalı kaldı, ama 1 Haziran’dan bu yana çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda da tam kapasite ile hizmet verdiğini kendilerinden öğrenmiş bulunuyorum. Bundan da mutluluk duydum. Gecek Termal A.Ş.’nin 22. Genel Kurul toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Genel Kurul gündem maddeleri görüşüldü.

  AFYON    13.08.2020 10:51:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER