Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

2

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

3

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

4

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

5

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

6

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

7

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

8

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

9

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

10

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

11

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

12

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

13

Image

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Her Ev Bir Okul Kampanyası’na, ilçelerden, kaymakamlıklardan, belediye başkanlıklarından ve kurumlardan de..

14

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

15

Image

‘İş dünyasına katkılarımız sürecek’
Gün FM’i ziyaret eden TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, iş dünyasına yönelik olarak sağladıkları katkıları sürdürece..

16

Image

‘Gelecek biziz sende bize katıl’
Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Gelecek biziz sende bize katıl anlayışı ile gençleri kurumlarına beklediklerini belirtti

17

Image

‘İSTİHDAMA DEVAM’
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında esnaflıktan iş adamlığına geçen Süleyman Kırlıoğlu, yaptığı açıklamada, üretmeye ve ihracata devam edeceklerini..

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı | Gazete3.com.tr
Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı


Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla kilometre ile dünyanın çevresini 42 kez dolaştı.
  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Afyonkarahisar’da temmuz ayında hizmete başlayan halk otobüsleri geçen süre içinde toplam bir milyon 713 bin kilometre yol yaptı. 17 hatta 20 farklı güzergahta vatandaşların konforlu ve güvenli yolculuk yapmalarını sağlayan otobüslerde 3 farklı kameradan alınan görüntüler de aynı zamanda kayıt altına da alınıyor.

“KAMERALAR BÜYÜK İŞE YARIYOR”

Hem vatandaşları, hem de otobüse yapılabilecek dışarıdan müdahaleleri tespit edebilmek kameralardan faydalandıklarını dile getiren Yüntaş Otobüs İşletmesi Müdürü Nurullah Güncü, “Yaşanan olumsuzluklarda ve asayiş olaylarında suç ve suçluların tespitine de yardımcı olan kameralar, aracın ve sürücüsünü de kontrol etme imkanımızı sağlıyor. Otobüsün içerisini her yönüyle rahatlıkla görebilecek açıda bulunan kameralar sayesinde kaydedilen görüntüler, gerçek zamanlı olarak ‘Kamera İzleme Yönetim Merkezi” tarafından kayıt altına alınıyor” dedi.

2018’TE 2 MİLYONA YAKIN YOLCU TAŞINDI

Araç içlerine konulan güvenlik kameraları sistemi sayesinde şikayete konu olan olayların daha sağlıklı şekilde tespit edildiğini ifade eden Yüntaş A.Ş. Otobüs İşletme Müdürü Nurullah Güncü, 2018 yılında 2 milyona yakın yolcu taşındığını da sözlerine ekledi. Güncü, şunları söyledi: “Halkımıza hizmet veren 40 otobüsümüz hizmete başladığımız günden bu yana bir milyon 713 bin 258 kilometre yol yaptı. Dünyanın ekvator çevresinin 40 bin 75 kilometre olduğunu düşünürsek, dünyayı 42 defa dolaştık. Bu hizmetimiz esnasında da 2 milyon 268 bin 275 kişiyi taşıdık. Bu sayıyla da Afyonkarahisar’ın merkez nüfusunun 295 bin kişi olduğunu göz önüne alırsak, Afyon’un 7 katından fazla insanı güvenli ve konforlu bir şekilde işlerine veya evlerine ulaştırdık.” >>> Mustafa BAYER


  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER