Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

2

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

3

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

4

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

5

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

6

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

7

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

8

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

9

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

10

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

11

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

12

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

13

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

14

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

15

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

16

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

17

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı | Gazete3.com.tr
Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı


Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla kilometre ile dünyanın çevresini 42 kez dolaştı.
  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Afyonkarahisar’da temmuz ayında hizmete başlayan halk otobüsleri geçen süre içinde toplam bir milyon 713 bin kilometre yol yaptı. 17 hatta 20 farklı güzergahta vatandaşların konforlu ve güvenli yolculuk yapmalarını sağlayan otobüslerde 3 farklı kameradan alınan görüntüler de aynı zamanda kayıt altına da alınıyor.

“KAMERALAR BÜYÜK İŞE YARIYOR”

Hem vatandaşları, hem de otobüse yapılabilecek dışarıdan müdahaleleri tespit edebilmek kameralardan faydalandıklarını dile getiren Yüntaş Otobüs İşletmesi Müdürü Nurullah Güncü, “Yaşanan olumsuzluklarda ve asayiş olaylarında suç ve suçluların tespitine de yardımcı olan kameralar, aracın ve sürücüsünü de kontrol etme imkanımızı sağlıyor. Otobüsün içerisini her yönüyle rahatlıkla görebilecek açıda bulunan kameralar sayesinde kaydedilen görüntüler, gerçek zamanlı olarak ‘Kamera İzleme Yönetim Merkezi” tarafından kayıt altına alınıyor” dedi.

2018’TE 2 MİLYONA YAKIN YOLCU TAŞINDI

Araç içlerine konulan güvenlik kameraları sistemi sayesinde şikayete konu olan olayların daha sağlıklı şekilde tespit edildiğini ifade eden Yüntaş A.Ş. Otobüs İşletme Müdürü Nurullah Güncü, 2018 yılında 2 milyona yakın yolcu taşındığını da sözlerine ekledi. Güncü, şunları söyledi: “Halkımıza hizmet veren 40 otobüsümüz hizmete başladığımız günden bu yana bir milyon 713 bin 258 kilometre yol yaptı. Dünyanın ekvator çevresinin 40 bin 75 kilometre olduğunu düşünürsek, dünyayı 42 defa dolaştık. Bu hizmetimiz esnasında da 2 milyon 268 bin 275 kişiyi taşıdık. Bu sayıyla da Afyonkarahisar’ın merkez nüfusunun 295 bin kişi olduğunu göz önüne alırsak, Afyon’un 7 katından fazla insanı güvenli ve konforlu bir şekilde işlerine veya evlerine ulaştırdık.” >>> Mustafa BAYER


  AFYON    09.01.2019 12:19:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER