Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AFSܒden büyük buluş
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademisyenleri Diyabet tedavisinde insülin bağımlılığını azaltacak proje hazırlayarak, bilimsel buluş pa..

2

Image

Badem ağaçları çiçek açtı
Baharın gelmesiyle birlikte Afyonkarahisar’ın Hıdırlık Tepesi’nin yamaçlarında bulunan yüzlerce badem ağacı çiçek açtı. Fotoğraf Sanatçısı Çağrı Selek..

3

Image

‘Edebiyat ülkemize bağımızı güçlendirir’
“Edebiyat en güzel Afyon’dur” sloganı ile Afyonkarahisar’dan yola çıkan ve tüm Türkiye’ye yayılan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Sinada, 7’inci yı..

4

Image

‘LOKUMLAR BİZDEN’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 81 ilde okulların tekrar açıldığı zaman Afyonkarahisar’dan öğrencilere lokum göndereceklerini söyledi ..

5

Image

Oteller kapandı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün turizm sektörünü etkilemesinin ardından Afyonkarahisar’daki bazı oteller, geçici süreyle kapatma kararı aldı ..

6

Image

‘Afyon’un dünyaya açılan penceresi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Kanal 3’ün Afyon’un dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyerek, 11.kuruluş yıldönü..

7

Image

‘Kanal 3 tanıtımda büyük rol üstlendi’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kanal 3’ün11. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Kanal’ın Afyonkarahisar’ın tanıtımında önemli bir rol üstlendiğini kayde..

8

Image

‘11.yılınız kutlu olsun’
Kanal 3’ün 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Vali Tutulmaz, kutlama mesajı yayınladı. Tutulmaz mesajında, “Kanal 3 Televizyonu’nun kuruluşunun 11. yıl..

9

Image

KANAL 3 11 YAŞINDA
Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan D..

10

Image

‘EMRİNİZDEYİZ’
Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Devlet Demiryolları’nın yapacağı hizmetler noktasında Afyon’un emrinde olduğunu söyledi ..

11

Image

Tıbbi Aromatik Bitkiler Merkezi ortak kullanılacak
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’i makamında ziyaret etti. Ziy..

12

Image

‘AFRAY’ın çalışmaları devam ediyor’
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in AFRAY Projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve kısa süre sonra sonuçlana..

13

Image

Şehit Şahin ebediyete uğurlandı
Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde son yol..

14

Image

Gala iptal edildi
Afyonkarahisar Eğitim Vakfı Başkanı Hüsnü Serteser, bugün vizyona giren, Afyonkarahisar'da çekilen ve geliri Afyon Eğitim Vakfı'na bağışlanacak olan "..

15

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

16

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

17

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

KANAL 3 11 YAŞINDA | Gazete3.com.tr
Image

KANAL 3 11 YAŞINDA


Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Demirel, Muammer Türker ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey düşüncelerini paylaştı.
  AFYON    18.03.2020 11:01:36

Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “26 Ağustos 2008 tarihinde Megabirlik Medya’nın ilk basın yayını olan Gazete 3’ü Kocatepe’de dağıtarak yayın hayatına başlamıştık. 6 ay sonra da Kanal 3 yayına başladı. Bugün 11.yılını kutluyoruz. 30 civarında iş adamlarıyla beraber Megabirlik şirketinin bünyesindeki Gazete 3’ü ve Kanal 3’ü kurduk. Amacımız Afyonkarahisar’a ve bölgeye hizmet etmekti. Afyonkarahisar’a tüm Türkiye’de bilinen hatta sınırlarımızdan taşan yurt dışındaki hemşehrilerimizin de seyrettiği bir kanalız. Hem Afyon’un hem de bölgenin tanıtımına katkı sağladık. Biz ve ortaklarımızın destekleriyle bu kanalı ve gazeteyi Afyonkarahisar’a hizmet için devam ettirmeye çalışıyoruz. Dün olduğu gibi bugünde doğru, dürüst habercilik ilkelerine dayanarak hizmet etmeye çalışacağız. Tüm hemşehrilerimize, tüm yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza, başta Adnan ağabey olmak üzere tüm ortaklarımıza ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Kanal 3’ün 11.yılını kutluyorum” dedi.

“GÜNLER SU GİBİ GELİP GEÇİYOR”

Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Demirel, “Günler su gibi geçiyor. 17 Mart 2009’da Kanal 3’ün açılışını yapmıştık. Hüsnü Başkanımız her zaman olduğu gibi yine öncülük etmişti. Megabirlik Medya bünyesindeki Kanal 3 ve Gazete 3 misyonlarını her zaman yerine getirdi. Bugünde aynı doğrultu da misyonunu devam ettirmektedir. Basın camiası zor bir camia, bizler ve çalışanlarımız bu zorlukları yerine getiriyoruz. İnşallah aynı doğrultu da nice 11 yıllar yaşamak dileğiyle, 11.yılımızı kutluyorum” diye konuştu.

“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker, “Acılısıyla tatlısıyla 11 yılı geride bıraktık. Bu süreç içerisinde başta Megabirlik Medya ortakları olmak üzere, çalışanlarının bu çorbada tuzu olduklarına inanıyorum. Buradan hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Kanal 3 televizyonu olarak, bizi takip eden izleyicilerimize de bizi izlemeye devam etmelerini diliyoruz” dedi. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’de yaptığı açıklamada, Kanal 3’ün 11.yılını kutlayarak, doğru, tarafsız, ilkeli programları ve haberleriyle Kanal 3’ün dünyanın 85 ülkesinde yayınlarına devam edeceğini söyledi.>>>Gazete3

  AFYON    18.03.2020 11:01:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.07.2020
03.07.2020
03.07.2020
OZEL HABERLER