Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

2

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

3

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

4

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

5

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

6

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

7

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

8

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

9

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

10

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

11

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

12

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

13

Image

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Her Ev Bir Okul Kampanyası’na, ilçelerden, kaymakamlıklardan, belediye başkanlıklarından ve kurumlardan de..

14

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

15

Image

‘İş dünyasına katkılarımız sürecek’
Gün FM’i ziyaret eden TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, iş dünyasına yönelik olarak sağladıkları katkıları sürdürece..

16

Image

‘Gelecek biziz sende bize katıl’
Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Gelecek biziz sende bize katıl anlayışı ile gençleri kurumlarına beklediklerini belirtti

17

Image

‘İSTİHDAMA DEVAM’
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında esnaflıktan iş adamlığına geçen Süleyman Kırlıoğlu, yaptığı açıklamada, üretmeye ve ihracata devam edeceklerini..

Kültür ve Sanat Şöleni | Gazete3.com.tr
Image

Kültür ve Sanat Şöleni


Afyonkarahisar Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği ve Avrasya Sanat Kültür Edebiyat ve Bilim Federasyonu ortaklığında Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Şöleni gerçekleştirildi
  AFYON    12.09.2020 13:37:57


Afyonkarahisar kültür ve Sanat şöleni Afyonkarahisar Belediyesi’nin de katkıları ile Taş Medrese’de düzenlendi. Etkinliğin açılışına Afyonkarahisar Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Başkanı Nilgün Seçen, Avrasya Sanat Kültür Edebiyat ve Bilim Federasyonu Başkanı Savaş Ünal, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök, STK temsilcileri ve sanatseverler katıldı.

STANTLAR GEZİLDİ

Protokol tarafından kesilen açılış kurdelesinden sonra etkinlikteki stantlar gezildi. Etkinlik kapsamında yerel yazarlar kitaplarını sergiledi, resim sergisi açıldı. Seramik sanatçıları yaptığı eserleri sergiledi. Stantların gezilmesinden sonra protokol konuşmaları gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan Afyonkarahisar Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Başkanı Seçen, sanatın önemine değindi.

PANDEMİ DOLAYISIYLA
KATILIM SINIRLI OLDU

Avrasya Sanat Kültür Edebiyat ve Bilim Federasyonu Başkanı Savaş Ünal ise etkinliğin çok katılımlı uluslararası bir şölen olarak planlandığını, pandemi dolayısıyla sınırlı katılımla yaptıklarını dile getirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ise konuşmasında belediye olarak her zaman sanatın ve kültürün yanında olduklarını ifade etti. Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Seçen ve Federasyon Başkanı Savaş Ünal tarafından şölene destek verenlere teşekkür plaketi, katılanlara da katılım belgesi verildi.>>>Fatma Yıldız

  AFYON    12.09.2020 13:37:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER