Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ali İnce son yolculuğuna uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi İş adamı Mustafa Hancıoğlu’nun hayatını kaybeden kayınpederi Ali İnce son yolculuğuna uğurlandı...

2

Image

Alt geçidin adı Rauf Denktaş
Tarihinde görülmemiş yatırımlara imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, trafik akışını rahatlatmak için başlattığı hizmet ağında üçüncü alt geçidi tamam..

3

Image

Macar ördeği tedavi altında
Bolvadin ilçesinde bulunan Eber gölünde silahla vurularak yaralandığı bildirilen yaralı bir Macar ördeği tedavi altına alındı...

4

Image

Yeni Ezop Masalları aranıyor
Afyonkarahisar Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından kentin tanıtımını farklı bir boyutta yapmak için “Masallarla Afyonkarahisar “ masal y..

5

Image

‘Basın her zaman yanımızda’
Afyonkarahisar basınının tüm çalışmalarında kendilerine destek verdiğini belirten Türk Eğitim-Sen temsilcileri ile Cansuyu Derneği temsilcileri Afyonk..

6

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

7

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

8

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

9

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

10

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

11

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

12

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

13

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

14

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

15

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

16

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

17

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

Mutluluklar Yasemin&Orçun | Gazete3.com.tr
Image

Mutluluklar Yasemin&Orçun


Afyonkarahisar iş dünyasının sevilen isimlerinden Nebahattin - Emine Demirel çiftinin yakışıklı oğlu Orçun Demirel ile Mehmet- Sevim Şehribanoğulları’nın güzel kızları Yasemin Şehribanoğulları hafta sonu düzenlenen düğün merasimi ile mutluluğa evet dediler.

  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Güral Termal Otelde düzenlenen düğün merasimine Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, İl Emniyet Müdür Vekili Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, TSO Başkan Yardımsısı Mustafa Gül, Demmer Demireller Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Demirel, İşadamları Kadir Sayın, Suat Sayın ve çok sayıda davetli katıldı.

VALİ TUTULMAZ NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın kıydığı nikah merasiminde genç çiftin nikah şahitliğini Vali Mustafa Tutulmaz ve dostları yaptı. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, gür bir şekilde mutluluğa evet dediler. Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Mustafa Tutulmaz, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftlere nasihat da bulunan Vali Tutulmaz, “Gençlerimiz birlikte olmanın iradesini ortaya koydular, aileleri de onların yanında oldular. Bizler resmi şahitleri olarak, dostları da fiili şahit olarak onların evliliklerine ilk adımı atmalarına burada hep beraber vesile olduk” dedi.

AİLELERİNİZİ KENDİ AİLENİZ GİBİ GÖRÜN

“Evlilik gerek dinimizin emri gerekse insanın daha fazla artabilmesi topluma daha fazla yararlı olabilmesi adına önemli müessesedir” diyen Vali Tutulmaz, “Bu müesseseyi sağlam bir şekilde devam ettirebilmek karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile olur. Aileler bu sevgi, saygı ve hoşgörüyü bir birine gösterirse gerek eşler, gerekse eşlerin aileleri bu evlilik müessesi sonuna kadar sağlıklı bir şekilde gider. Ancak bunun dışında inatlaşma bir şekilde benim dediğim olacak diyerek inatlaşma hareket edilirse orada sıkıntılar olur. Bunun için bugünden itibaren gençlerimiz sizlerin şahitliğinde uyarıyoruz. Birbirlerine sevgi saygı içerisinde bulunsunlar. Birbirleri ailelerini kendi aileleri gibi görsünler” diye konuştu.

EVLİLİK CÜZDANI GELİN YASEMİN’E

Vali Mustafa Tutulmaz konuşmasının ardından genç çiftin evlilik cüzdanını gelin Yasemin Demirel’e teslim etti. Evlilik imzalarının atılmasının ardından düğün merasiminde ilk dansı geç çift yaptı. Yasemin ve Orçun çiftini dostları ve aileleri piste yalnız bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün merasiminde TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Emniyet Müdürü Vekili Gürsel Yıldız ile sohbet etti. Serteser ile Yıldız’ın sohbetleri Gazete 3 objektiflerine yansıdı. >>>Şükrü BAKİBABA


  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.12.2018
17.12.2018
17.12.2018
OZEL HABERLER