Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zihinsel engelli kız ahırda bulundu
Afyonkarahisar merkeze bağlı Sarık köyünde kaybolan zihinsel engelli kız, evlerinin yanındaki ahırda bulundu...

2

Image

Fiber kablo bağlarken zehirlendiler
Afyonkarahisar'da fiber optik kablo çalışması için girdikleri kanalda metan gazından zehirlenen iki işçi hastaneye kaldırıldı...

3

Image

Sünnet Şöleni 10 Ağustos'ta yapılacak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 28.si düzenlenecek Geleneksel Sünnet Şöleni, 10 Ağustos saat 21.00’da Hasan Yılmaz'ın sahne alacağı kına gecesiyl..

4

Image

Yaşlı kadın doğum gününde ölü bulundu
Afyonkarahisar'da yalnız yaşayan Sultan Akdemir (85), doğum gününde evinde ölü bulundu...

5

Image

VAHŞET TEN ÖTE...
Kim suçlu...
Anne mi, kızı mı, babası mı?
Yoksa hepsi mi...

İlimizde altı yıl önce meydana gelen bir olay, Afyonkarahisar Cumhuriyet..

6

Image

Zeyland Kavşağı kapatıldı
Afyonkarahisar şehir çıkışındaki ulaşımı rahatlamak ve kazaların önüne geçmek için, İzmir Karayolu’nun 6. Kilometresindeki kavşak kapatıldı. Sürücüler..

7

Image

Belediye Meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısını, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirdi. ..

8

Image

Otomobille kamyonet çarpıştı
Afyonkarahisar'da otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı...

9

Image

Halımoru köylüleri kavşak istiyor
Afyonkarahisar Merkeze bağlı Halımoru köyünde vatandaşlar köylerine yakın bir bölgede kavşak yapılmasını istediler. Köylüler, Salar beldesi tarafındak..

10

Image

Rüzgara dayanamayan ağaç kırıldı
Afyonkarahisar’da dün etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, şehir merkezinde bir ağaç kırıldı. ..

11

Image

AFYONKART’A BÜYÜK İLGİ
Afyonkarahisar’a toplu ulaşımda yeni bir anlayış getiren Afyonkarahisar Belediyesi Şirketi Yüntaş aracılığı ile halka sunduğu özel halk otobüslerine v..

12

Image

Sağanak yağışta evleri su bastı
Afyonkarahisar'da önceki gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışta İsmail Mahallesindeki ve Işıklar beldesindeki evleri su bastı...

13

Image

‘Vefalı dostlarımın arasına döndüm’
Afyonkarahisar Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Olağanüstü genel kurulu yapıldı. Genel kurulda konuşan ve yeniden başkan seçilen Mehmet Karagöz..

14

Image

Otogar Kavşağı’nda kaza
Afyonkarahisar’da Otogar Kavşağı’nda yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı. ..

15

Image

“İşin özü mayasında…“
Afyonkarahisar’a özgü yapılan patatesli ekmeğin marka hale gelmesi için yapılan NO 03 Fırından Yeni’ dev yatırımı, yapılan törenle hizmete girdi. Bele..

16

Image

BELEDİYE ATAKTA
Afyonkarahisar Belediyesi Başkan Burhanettin Çoban önderliğinde yaptığı yatırımlarla Afyonkarahisar’ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir kent olma yolu..

17

Image

Ulaşımda yeni dönem başladı
Afyonkarahisar Belediyesi, Yüntaş Otobüs İşletmesi bünyesinde hizmete giren özel halk otobüslerinin açılış ve tanıtımını yaptı. Afyonkarahisar şehir i..

Mutluluklar Yasemin&Orçun | Gazete3.com.tr
Image

Mutluluklar Yasemin&Orçun


Afyonkarahisar iş dünyasının sevilen isimlerinden Nebahattin - Emine Demirel çiftinin yakışıklı oğlu Orçun Demirel ile Mehmet- Sevim Şehribanoğulları’nın güzel kızları Yasemin Şehribanoğulları hafta sonu düzenlenen düğün merasimi ile mutluluğa evet dediler.

  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Güral Termal Otelde düzenlenen düğün merasimine Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, İl Emniyet Müdür Vekili Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, TSO Başkan Yardımsısı Mustafa Gül, Demmer Demireller Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Demirel, İşadamları Kadir Sayın, Suat Sayın ve çok sayıda davetli katıldı.

VALİ TUTULMAZ NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın kıydığı nikah merasiminde genç çiftin nikah şahitliğini Vali Mustafa Tutulmaz ve dostları yaptı. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, gür bir şekilde mutluluğa evet dediler. Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Mustafa Tutulmaz, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftlere nasihat da bulunan Vali Tutulmaz, “Gençlerimiz birlikte olmanın iradesini ortaya koydular, aileleri de onların yanında oldular. Bizler resmi şahitleri olarak, dostları da fiili şahit olarak onların evliliklerine ilk adımı atmalarına burada hep beraber vesile olduk” dedi.

AİLELERİNİZİ KENDİ AİLENİZ GİBİ GÖRÜN

“Evlilik gerek dinimizin emri gerekse insanın daha fazla artabilmesi topluma daha fazla yararlı olabilmesi adına önemli müessesedir” diyen Vali Tutulmaz, “Bu müesseseyi sağlam bir şekilde devam ettirebilmek karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile olur. Aileler bu sevgi, saygı ve hoşgörüyü bir birine gösterirse gerek eşler, gerekse eşlerin aileleri bu evlilik müessesi sonuna kadar sağlıklı bir şekilde gider. Ancak bunun dışında inatlaşma bir şekilde benim dediğim olacak diyerek inatlaşma hareket edilirse orada sıkıntılar olur. Bunun için bugünden itibaren gençlerimiz sizlerin şahitliğinde uyarıyoruz. Birbirlerine sevgi saygı içerisinde bulunsunlar. Birbirleri ailelerini kendi aileleri gibi görsünler” diye konuştu.

EVLİLİK CÜZDANI GELİN YASEMİN’E

Vali Mustafa Tutulmaz konuşmasının ardından genç çiftin evlilik cüzdanını gelin Yasemin Demirel’e teslim etti. Evlilik imzalarının atılmasının ardından düğün merasiminde ilk dansı geç çift yaptı. Yasemin ve Orçun çiftini dostları ve aileleri piste yalnız bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün merasiminde TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Emniyet Müdürü Vekili Gürsel Yıldız ile sohbet etti. Serteser ile Yıldız’ın sohbetleri Gazete 3 objektiflerine yansıdı. >>>Şükrü BAKİBABA


  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER