Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Latife Mühsürler son yolculuğuna uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi Ahmet Alp, Ahmet Alp ve Mustafa Mühsürler’in annesi Latife Mühsürler, vefat etti. Merhume M..

2

Image

Yeni yayın dönemi konuları konuşuldu
Kanal 3 ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Kanal 3’te Sabah programında yeni yayın döneminde yapılacak olan çalışmalar konuşuldu. ..

3

Image

‘El temizliği önemli’
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Dünya El Yıkama Günü dolayısıyla Park Afyon AVM’de stant açıldı. ..

4

Image

‘Her zaman hizmetinizdeyiz’
Afyonkarahisar Valiliği ev sahipliğinde her ay düzenlenen Halk Günü toplantılarının ekim ayı toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara..

5

Image

‘Kaldırımlara araç park etmeyin’
Dünya Beyaz Baston Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kaldırımlarda rahat yürüye..

6

Image

Dünya Ekmek Günü’nde No 03 farkı
Afyon’un yepyeni markası NO 03 Fırından Yeni; 16 Ekim Dünya Ekmek Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Dünya Ekmek Günü’nde tüm ekmekleri yüzde 10 in..

7

Image

‘Afyon’da bağımlılığı bitirmek istiyoruz’
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, bağımlılık konusunda Afyonkarahisar’ın Türkiye ortalamasını..

8

Image

İMAR BARIŞI İÇİN son başvuru 31 Ekim
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İmar Barışı için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2018 tarihi olduğu belirtildi. ..

9

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

10

Image

Gelenekselin İzinde sergisi açıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Geleneksel Sanatlar Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sultan Sökmen, “Gelenekselin İzinde”..

11

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katmaya devam edeceğiz’
Afyonkarahisar’da 10 yıl önce yayın hayatına başlayan Kanal 3 televizyonu dünden itibaren 2018 yılı yeni yayın dönemine başladı. Pınar Akarsu’nun hazı..

12

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

13

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

14

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

15

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

16

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

17

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

Özdilek çalışanlarından şehitlik ziyareti | Gazete3.com.tr
Image

Özdilek çalışanlarından şehitlik ziyareti


Özdilek Afyonkarahisar personel ve yöneticileri, Başkomutanlık Meydan Savaşı şehitleri anısına yapılan Dumlupınar Şehitliği’ni ziyaret etti.
  AFYON    09.10.2018 10:51:10

Yıl boyunca hem misafirlerine hem de personeline yönelik kültürel etkinlikler düzenleyen Özdilek Afyonkarahisar, tarihi anlamda büyük öneme sahip olan Dumlupınar Müzesi, Atatürk Karargâh Evi ve Dumlupınar Şehitliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Dönemin izlerini taşıyan eserleri inceleyen Özdilek çalışanları duygusal anlar yaşadı. Büyük bir kurtuluş mücadelesine sahne olan Dumlupınar’da yoğun manevi duygularla gerçekleşen ziyarette personel, savaş yıllarının izlerini taşıyan silah, miğfer, çarık ve kıyafetler gibi materyalleri ilgiyle inceledi. Müze ziyaretinin ardından Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün savaş yıllarında karargah olarak kullandığı ev ziyaret edildi. Karargâh evinin ardından kurtuluş mücadelesi sırasında şehit olan kahramanların anısına yaptırılan anıt mezarlar ziyaret edildi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Özdilek Afyonkarahisar personeli düzenlenen etkinlik dolayısıyla AVM yönetimine teşekkür ederek maneviyat yüklü bir gezi gerçekleştirdiklerini ifade etti. AVM yönetimi ise sosyal ve kültürel etkinliklerin devam edeceğini belirterek; “Tarihimiz açısından büyük önem arz eden yerlerin gezilerek şehitliklerimizin ziyaret edilmesi birlik ve beraberlik duygusunun pekiştirilmesi adına önemli bir adımdır. Bu tür organizasyonlarımız devam edecektir. Tarihimize ve kültürümüze sahip çıkmak bizlerin asli görevidir.” şeklinde açıklama yaptı.>>>Gazete3
  AFYON    09.10.2018 10:51:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER