Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

2

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

3

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

4

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

5

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

6

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

7

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

8

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

9

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

10

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

11

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

12

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

13

Image

Basın Yayın Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne nezaket ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve Türkiye-Çin İş ..

14

Image

Şehit babası Çömez’i ziyaret etti

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fahri Pınar'ın babası İsmail Pınar'ı (74), Afyo..

15

Image

‘Hizmetlerimiz unutulmamış’
Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çoban, ..

16

Image

Mevlevihane’ye ziyaretçi akını

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore edilen, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenerek halkımızın hizmetine sunulan Afyonkarahisar..

17

Image

İçme suyu projesinde sona gelindi
Şehrimize içme ve kullanma suyu sağlayacak, Sinanpaşa ilçesi Balmahmut köyü mevkiine yapılan “Termal Bölge ve Afyonkarahisar Merkez İçme Suyu Temini Y..

Özdilek çalışanlarından şehitlik ziyareti | Gazete3.com.tr
Image

Özdilek çalışanlarından şehitlik ziyareti


Özdilek Afyonkarahisar personel ve yöneticileri, Başkomutanlık Meydan Savaşı şehitleri anısına yapılan Dumlupınar Şehitliği’ni ziyaret etti.
  AFYON    09.10.2018 10:51:10

Yıl boyunca hem misafirlerine hem de personeline yönelik kültürel etkinlikler düzenleyen Özdilek Afyonkarahisar, tarihi anlamda büyük öneme sahip olan Dumlupınar Müzesi, Atatürk Karargâh Evi ve Dumlupınar Şehitliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Dönemin izlerini taşıyan eserleri inceleyen Özdilek çalışanları duygusal anlar yaşadı. Büyük bir kurtuluş mücadelesine sahne olan Dumlupınar’da yoğun manevi duygularla gerçekleşen ziyarette personel, savaş yıllarının izlerini taşıyan silah, miğfer, çarık ve kıyafetler gibi materyalleri ilgiyle inceledi. Müze ziyaretinin ardından Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün savaş yıllarında karargah olarak kullandığı ev ziyaret edildi. Karargâh evinin ardından kurtuluş mücadelesi sırasında şehit olan kahramanların anısına yaptırılan anıt mezarlar ziyaret edildi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Özdilek Afyonkarahisar personeli düzenlenen etkinlik dolayısıyla AVM yönetimine teşekkür ederek maneviyat yüklü bir gezi gerçekleştirdiklerini ifade etti. AVM yönetimi ise sosyal ve kültürel etkinliklerin devam edeceğini belirterek; “Tarihimiz açısından büyük önem arz eden yerlerin gezilerek şehitliklerimizin ziyaret edilmesi birlik ve beraberlik duygusunun pekiştirilmesi adına önemli bir adımdır. Bu tür organizasyonlarımız devam edecektir. Tarihimize ve kültürümüze sahip çıkmak bizlerin asli görevidir.” şeklinde açıklama yaptı.>>>Gazete3
  AFYON    09.10.2018 10:51:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.12.2018
12.12.2018
12.12.2018
OZEL HABERLER