Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

2

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

3

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

4

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

5

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

6

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

7

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

8

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

9

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

10

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

11

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

12

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

13

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

14

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

15

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

16

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

17

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

Özdilek çalışanlarından şehitlik ziyareti | Gazete3.com.tr
Image

Özdilek çalışanlarından şehitlik ziyareti


Özdilek Afyonkarahisar personel ve yöneticileri, Başkomutanlık Meydan Savaşı şehitleri anısına yapılan Dumlupınar Şehitliği’ni ziyaret etti.
  AFYON    09.10.2018 10:51:10

Yıl boyunca hem misafirlerine hem de personeline yönelik kültürel etkinlikler düzenleyen Özdilek Afyonkarahisar, tarihi anlamda büyük öneme sahip olan Dumlupınar Müzesi, Atatürk Karargâh Evi ve Dumlupınar Şehitliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Dönemin izlerini taşıyan eserleri inceleyen Özdilek çalışanları duygusal anlar yaşadı. Büyük bir kurtuluş mücadelesine sahne olan Dumlupınar’da yoğun manevi duygularla gerçekleşen ziyarette personel, savaş yıllarının izlerini taşıyan silah, miğfer, çarık ve kıyafetler gibi materyalleri ilgiyle inceledi. Müze ziyaretinin ardından Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün savaş yıllarında karargah olarak kullandığı ev ziyaret edildi. Karargâh evinin ardından kurtuluş mücadelesi sırasında şehit olan kahramanların anısına yaptırılan anıt mezarlar ziyaret edildi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Özdilek Afyonkarahisar personeli düzenlenen etkinlik dolayısıyla AVM yönetimine teşekkür ederek maneviyat yüklü bir gezi gerçekleştirdiklerini ifade etti. AVM yönetimi ise sosyal ve kültürel etkinliklerin devam edeceğini belirterek; “Tarihimiz açısından büyük önem arz eden yerlerin gezilerek şehitliklerimizin ziyaret edilmesi birlik ve beraberlik duygusunun pekiştirilmesi adına önemli bir adımdır. Bu tür organizasyonlarımız devam edecektir. Tarihimize ve kültürümüze sahip çıkmak bizlerin asli görevidir.” şeklinde açıklama yaptı.>>>Gazete3
  AFYON    09.10.2018 10:51:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER