Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kent Ormanı kuş sergisi açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Ormanı'nda yaşayan 33 farklı tür kuş fotoğraflarından oluşan AKÜ Veteriner Fakültesi Öğretim Üyes..

2

Image

İKBAL TERMAL OTEL en lüks oteller arasında
Bali’de 500’den fazla katılımcı ile Ayana Resort & Spa’da gerçekleşen, Dünyanın en lüks otellerinin katıldığı ve dünyanın zirvedeki lüks otellerini fa..

3

Image

Veysel Eroğlu parkında çalışmalar son sürat
Afyonkarahisar Belediyesi, gururumuz eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nun adını taşıyacak parkta çalışmalarını aralıksız olarak sürdürü..

4

Image

Ata’nın yolunda ilerliyorlar
Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi'nin 11 üyesi, Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine ulaştı...

5

Image

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”
Kış tedbirleri toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en soğuk illeri arasında yer aldığını söyleyerek, “Türkiye'd..

6

Image

‘Afyonkarahisar Yeşilhisar olacak’
Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor” programı kapsamında düzenlenen fidan dikim t..

7

Image

Öğrenciler enerji santrallerini gezdi
Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla Afyonkarahisar'da bulunan elektrik üretim santrallerine inceleme gezisinde bulunan Afyon Kocatep..

8

Image

Çocuk oyunlarını öğretiyorlar
Afyonkarahisar'daki üniversite öğrencileri, sosyal sorumluk projesi kapsamında köy okulunda öğrenim gören çocuklara 1980'li ve 1990'lı yılların unutul..

9

Image

Sendikacılardan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz ve beraberindeki sendika yöneticilerini makamında kabul etti...

10

Image

Halk otobüslerinde yoğun temizlik
Afyonkarahisar'da, toplu ulaşımın can damarını oluşturan halk otobüsleri, her yeni güne başlamadan önce köşe bucak temizlenerek vatandaşın hizmetine s..

11

Image

‘Muhalif ve doğru haberlerle okunan gazete olabilirsiniz’
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan, internet haberciliğinin yerel gazeteleri etkilediğini söyleyerek, yazılı basının da sadece resmi il..

12

Image

“Yüzde 35 tasarruf elinizde”
Aksa Afyon Doğal Dağıtım A.Ş. Proje Kontrol ve İç Tesisat Mühendisi Ercan Çallı, kabarık doğalgaz faturalarını düşürmenin püf noktalarını açıkladı
..

13

Image

Park Afyon’da Unutmadık temalı sergi
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen, Zafer Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Park Afyon AVM ’de Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölü..

14

Image

Esnaflardan kara kutu tepkisi
Türkiye’de tütün satışı yapılan yerlerde uygulanması planlanan kara kutu uygulamasına tepki gösteren Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ceng..

15

Image

Jessica May’den Özdilek bornozlu poz
Yeni Gelin dizisindeki performansıyla Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Jessica May de tüm dünyada ses getiren “bornozlu fotoğraf payla..

16

Image

Gazzelliler için yardım kahvaltısı
Afyonkarahisar İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneğince, Gazze yararına yardım kahvaltısı düzenlendi...

17

Image

Kültürel yayınlara yeni halka
Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla Eğitimci-Yazar Veli Cengiz'in 2014-2018 yılları arasında çeşitli basın kuruluşlarında yazdığı makalelerden ..

Özdilek’te görkemli bayram kutlaması | Gazete3.com.tr
Image

Özdilek’te görkemli bayram kutlaması


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özdilek Afyonkarahisar AVM’de coşkuyla kutlandı. 28 Ekim Pazar günü Eğret Zeybek Ekibi’nin gösterileri ilgiyle izlendi. 28 - 29 Ekim tarihlerinde açık olan fotoğraf sergisi de büyük beğeni topladı.

  AFYON    31.10.2018 11:17:54

Cumhuriyetin 95. yılı dolayısıyla Özdilek Afyonkarahisar AVM’de zeybek gösterileri yapıldı. Zaferin kazanıldığı topraklarda hizmet vermekten gurur duyan Özdilek Afyonkarahisar AVM bu özel günü zeybek gösterileri ile taçlandırdı. Gösteriler AVM misafirleri tarafından yoğun ilgi gördü. Gösterilerin ardından Özdilek AVM misafirleri zeybek ekibiyle fotoğraf çektirerek o anları ölümsüzleştirdi. 27 Ekim Pazar günü saat 13:00 / 15:00 / 17:00’de üç seans olarak gerçekleştirilen gösteriler ücretsiz olarak gerçekleştirildi. Ayrıca Özdilek Afyonkarahisar AVM misafirlerine bu özel gün anısına Türk bayrakları hediye edildi. Özdilek Afyonkarahisar AVM’de 3 - 7 yaş arası çocuklara ücretsiz olarak hizmet veren çocuk oyun odasında da cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümü kutlandı. Çocuk oyun odası bayraklarla süslenerek çocuklarla çeşitli etkinlikler yapıldı. 28 - 29 Ekim tarihlerinde döneme ait fotoğraflardan oluşan sergi açıldı. Cumhuriyetin nasıl kazanıldığını anlatan fotoğraflar büyük ilgi gördü. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının hatıraları iki gün boyunca Özdilek Afyonkarahisar AVM’de sergilendi.>>>Fatma Yıldız
  AFYON    31.10.2018 11:17:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.11.2018
14.11.2018
14.11.2018
OZEL HABERLER