Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

2

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

3

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

4

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

5

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

6

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

7

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

8

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

9

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

10

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

11

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

12

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

13

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

14

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

15

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

16

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

17

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

Özdilek’te görkemli bayram kutlaması | Gazete3.com.tr
Image

Özdilek’te görkemli bayram kutlaması


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özdilek Afyonkarahisar AVM’de coşkuyla kutlandı. 28 Ekim Pazar günü Eğret Zeybek Ekibi’nin gösterileri ilgiyle izlendi. 28 - 29 Ekim tarihlerinde açık olan fotoğraf sergisi de büyük beğeni topladı.

  AFYON    31.10.2018 11:17:54

Cumhuriyetin 95. yılı dolayısıyla Özdilek Afyonkarahisar AVM’de zeybek gösterileri yapıldı. Zaferin kazanıldığı topraklarda hizmet vermekten gurur duyan Özdilek Afyonkarahisar AVM bu özel günü zeybek gösterileri ile taçlandırdı. Gösteriler AVM misafirleri tarafından yoğun ilgi gördü. Gösterilerin ardından Özdilek AVM misafirleri zeybek ekibiyle fotoğraf çektirerek o anları ölümsüzleştirdi. 27 Ekim Pazar günü saat 13:00 / 15:00 / 17:00’de üç seans olarak gerçekleştirilen gösteriler ücretsiz olarak gerçekleştirildi. Ayrıca Özdilek Afyonkarahisar AVM misafirlerine bu özel gün anısına Türk bayrakları hediye edildi. Özdilek Afyonkarahisar AVM’de 3 - 7 yaş arası çocuklara ücretsiz olarak hizmet veren çocuk oyun odasında da cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümü kutlandı. Çocuk oyun odası bayraklarla süslenerek çocuklarla çeşitli etkinlikler yapıldı. 28 - 29 Ekim tarihlerinde döneme ait fotoğraflardan oluşan sergi açıldı. Cumhuriyetin nasıl kazanıldığını anlatan fotoğraflar büyük ilgi gördü. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının hatıraları iki gün boyunca Özdilek Afyonkarahisar AVM’de sergilendi.>>>Fatma Yıldız
  AFYON    31.10.2018 11:17:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.03.2019
20.03.2019
20.03.2019
OZEL HABERLER