Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

2

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

3

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

4

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

5

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

6

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

7

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

8

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

9

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

10

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

11

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

12

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

13

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

14

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

15

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

16

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

17

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi | Gazete3.com.tr
Image

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi


Afyonkarahisar Zafer Mahallesi’nde TOKİ sakinleri, yaşadıkları sorunlara çözüm üretilmediği iddiasıyla toplanarak, yönetici Selçuk Nur’a şikâyetlerini dile getirdiler. Sorunlar karşısında muhatap bulamadıklarını öne süren TOKİ sakinleri, çözüm noktasında gerekli mercileri göreve çağırdılar.
  AFYON    18.10.2018 11:04:27

Afyonkarahisar’da Zafer Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapılan konutlarda sıkıntılar bitmek bilmiyor. Evlerine geçtikleri günden bu yana sorun yaşayan konut sahipleri, yaptıkları bildirimlere rağmen sorunları giderilmediğini ifade ettiler. Önceki gün gece saatlerinde TOKİ konutlarının bulunduğu alanda toplanan bir grup TOKİ sakini, Afyonkarahisar’da ısınma sezonunun başlamasına rağmen, halen kaloriferlerinin açılmadığını belirterek, Yöneticisi Selçuk Nur’la görüştü.

“YÜKLENİCİ FİRMA ELEMANLARI HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMIYOR”

Zaman zaman seslerin yükseldiği görüşmede, evlerin tesliminin üstünden 3-4 ay geçmesine rağmen, bazı sorunların giderilmediğini, halen akan çatıların olduğunu, banyo ve tuvaletlerden kötü kokuların yayıldığını, bunun sebebinin de yüklenici firmanın yaptığı hatalı işlerden kaynaklandığını ileri süren konut sakinleri, yaptıkları ihbarlara rağmen, yüklenici firma elemanlarının herhangi bir işlem yapmadığını öne sürdüler. Zaman zaman yüklenici firmanın elemanlarıyla tartışmalar yaşadıklarını ifade eden konut sakinleri, yüklenici firmanın bir elemanının, ‘Sizin işinizi yapmıyorum, istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz’ dediği iddia edildi.

“ISINMA 10 GÜN İÇİNDE BAŞLAYACAK”

Yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yönetici Selçuk Nur ise, kendisine ulaşan her şikâyet ve ihbarı not ettiğini gerekli yerlere gönderdiğini ifade ederek, sorunların sonuna kadar takipçisi olduğunu ve çözüme ulaşmak için gayret gösterdiğini söyledi. Isınma konusunda bazı çalışmaların devam ettiğini belirten Nur, 10 gün içinde ısınma işlemlerinin başlayabileceğini söyledi.>>>>Gazete3

  AFYON    18.10.2018 11:04:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2019
24.04.2019
24.04.2019
OZEL HABERLER