Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kent Ormanı kuş sergisi açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Ormanı'nda yaşayan 33 farklı tür kuş fotoğraflarından oluşan AKÜ Veteriner Fakültesi Öğretim Üyes..

2

Image

İKBAL TERMAL OTEL en lüks oteller arasında
Bali’de 500’den fazla katılımcı ile Ayana Resort & Spa’da gerçekleşen, Dünyanın en lüks otellerinin katıldığı ve dünyanın zirvedeki lüks otellerini fa..

3

Image

Veysel Eroğlu parkında çalışmalar son sürat
Afyonkarahisar Belediyesi, gururumuz eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nun adını taşıyacak parkta çalışmalarını aralıksız olarak sürdürü..

4

Image

Ata’nın yolunda ilerliyorlar
Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi'nin 11 üyesi, Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine ulaştı...

5

Image

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”
Kış tedbirleri toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en soğuk illeri arasında yer aldığını söyleyerek, “Türkiye'd..

6

Image

‘Afyonkarahisar Yeşilhisar olacak’
Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor” programı kapsamında düzenlenen fidan dikim t..

7

Image

Öğrenciler enerji santrallerini gezdi
Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla Afyonkarahisar'da bulunan elektrik üretim santrallerine inceleme gezisinde bulunan Afyon Kocatep..

8

Image

Çocuk oyunlarını öğretiyorlar
Afyonkarahisar'daki üniversite öğrencileri, sosyal sorumluk projesi kapsamında köy okulunda öğrenim gören çocuklara 1980'li ve 1990'lı yılların unutul..

9

Image

Sendikacılardan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz ve beraberindeki sendika yöneticilerini makamında kabul etti...

10

Image

Halk otobüslerinde yoğun temizlik
Afyonkarahisar'da, toplu ulaşımın can damarını oluşturan halk otobüsleri, her yeni güne başlamadan önce köşe bucak temizlenerek vatandaşın hizmetine s..

11

Image

‘Muhalif ve doğru haberlerle okunan gazete olabilirsiniz’
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan, internet haberciliğinin yerel gazeteleri etkilediğini söyleyerek, yazılı basının da sadece resmi il..

12

Image

“Yüzde 35 tasarruf elinizde”
Aksa Afyon Doğal Dağıtım A.Ş. Proje Kontrol ve İç Tesisat Mühendisi Ercan Çallı, kabarık doğalgaz faturalarını düşürmenin püf noktalarını açıkladı
..

13

Image

Park Afyon’da Unutmadık temalı sergi
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen, Zafer Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Park Afyon AVM ’de Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölü..

14

Image

Esnaflardan kara kutu tepkisi
Türkiye’de tütün satışı yapılan yerlerde uygulanması planlanan kara kutu uygulamasına tepki gösteren Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ceng..

15

Image

Jessica May’den Özdilek bornozlu poz
Yeni Gelin dizisindeki performansıyla Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Jessica May de tüm dünyada ses getiren “bornozlu fotoğraf payla..

16

Image

Gazzelliler için yardım kahvaltısı
Afyonkarahisar İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneğince, Gazze yararına yardım kahvaltısı düzenlendi...

17

Image

Kültürel yayınlara yeni halka
Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla Eğitimci-Yazar Veli Cengiz'in 2014-2018 yılları arasında çeşitli basın kuruluşlarında yazdığı makalelerden ..

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi | Gazete3.com.tr
Image

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi


Afyonkarahisar Zafer Mahallesi’nde TOKİ sakinleri, yaşadıkları sorunlara çözüm üretilmediği iddiasıyla toplanarak, yönetici Selçuk Nur’a şikâyetlerini dile getirdiler. Sorunlar karşısında muhatap bulamadıklarını öne süren TOKİ sakinleri, çözüm noktasında gerekli mercileri göreve çağırdılar.
  AFYON    18.10.2018 11:04:27

Afyonkarahisar’da Zafer Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapılan konutlarda sıkıntılar bitmek bilmiyor. Evlerine geçtikleri günden bu yana sorun yaşayan konut sahipleri, yaptıkları bildirimlere rağmen sorunları giderilmediğini ifade ettiler. Önceki gün gece saatlerinde TOKİ konutlarının bulunduğu alanda toplanan bir grup TOKİ sakini, Afyonkarahisar’da ısınma sezonunun başlamasına rağmen, halen kaloriferlerinin açılmadığını belirterek, Yöneticisi Selçuk Nur’la görüştü.

“YÜKLENİCİ FİRMA ELEMANLARI HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMIYOR”

Zaman zaman seslerin yükseldiği görüşmede, evlerin tesliminin üstünden 3-4 ay geçmesine rağmen, bazı sorunların giderilmediğini, halen akan çatıların olduğunu, banyo ve tuvaletlerden kötü kokuların yayıldığını, bunun sebebinin de yüklenici firmanın yaptığı hatalı işlerden kaynaklandığını ileri süren konut sakinleri, yaptıkları ihbarlara rağmen, yüklenici firma elemanlarının herhangi bir işlem yapmadığını öne sürdüler. Zaman zaman yüklenici firmanın elemanlarıyla tartışmalar yaşadıklarını ifade eden konut sakinleri, yüklenici firmanın bir elemanının, ‘Sizin işinizi yapmıyorum, istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz’ dediği iddia edildi.

“ISINMA 10 GÜN İÇİNDE BAŞLAYACAK”

Yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yönetici Selçuk Nur ise, kendisine ulaşan her şikâyet ve ihbarı not ettiğini gerekli yerlere gönderdiğini ifade ederek, sorunların sonuna kadar takipçisi olduğunu ve çözüme ulaşmak için gayret gösterdiğini söyledi. Isınma konusunda bazı çalışmaların devam ettiğini belirten Nur, 10 gün içinde ısınma işlemlerinin başlayabileceğini söyledi.>>>>Gazete3

  AFYON    18.10.2018 11:04:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.11.2018
14.11.2018
14.11.2018
OZEL HABERLER