Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

2

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

3

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

4

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

5

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

6

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

7

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

8

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

9

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

10

Image

Protokolden ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Ankara İli programları kapsamında UNESCO Türkiye Millî Komisyon Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’a ziyarett..

11

Image

TOKİ’ler ocakta teslim

İscehisar ilçesinde yapılan TOKİ konutlarındaki çalışmalarda sona gelindiği ocak ayında teslimatların yapılacağı ifade edildi. ..

12

Image

‘4 bin kitap okudum’
Afyonkarahisar'da emekli inşaat mühendisi Ülkü Akcüre (75), ofisini kütüphaneye dönüştürdü. 60 yıldır biriktirdiği 6 bine yakın kitabı bir araya getir..

13

Image

Ayın elemanı Fatma Yıldız
Megabirlik Medya’da ayın elemanı seçilmeye devam ediyor. Kasım ayında ayın elemanı olarak Hesna Gülbaş seçilirken, aralık ayında ayın elemanı Gazete 3..

14

Image

Vali Tutulmaz, Uzunkaya’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz, programları kapsamında ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı...

15

Image

Bir yastıkta 58 yıl
Afyonkarahisar’da yıllardır hizmet veren duayen gazeteci, yazar, araştırmacı şair Galip Leblebicioğlu ile Huriye Leblebicioğlu çifti 58.evlilik yıl dö..

16

Image

‘Kültürel zenginliği fazla bir kentteyiz’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu olan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın kültürel zenginliği fazla olan bir kent olduğunu söyledi.
..

17

Image

Minikler Pette Tiyatrosu ile buluştu
PTT Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kurumun öğrencilere tanıtılması için illeri dolaşarak gösteriler yapan Pette Yollarda oyunu Afyonka..

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi | Gazete3.com.tr
Image

Sorunlar TOKİ sakinlerini isyan ettirdi


Afyonkarahisar Zafer Mahallesi’nde TOKİ sakinleri, yaşadıkları sorunlara çözüm üretilmediği iddiasıyla toplanarak, yönetici Selçuk Nur’a şikâyetlerini dile getirdiler. Sorunlar karşısında muhatap bulamadıklarını öne süren TOKİ sakinleri, çözüm noktasında gerekli mercileri göreve çağırdılar.
  AFYON    18.10.2018 11:04:27

Afyonkarahisar’da Zafer Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapılan konutlarda sıkıntılar bitmek bilmiyor. Evlerine geçtikleri günden bu yana sorun yaşayan konut sahipleri, yaptıkları bildirimlere rağmen sorunları giderilmediğini ifade ettiler. Önceki gün gece saatlerinde TOKİ konutlarının bulunduğu alanda toplanan bir grup TOKİ sakini, Afyonkarahisar’da ısınma sezonunun başlamasına rağmen, halen kaloriferlerinin açılmadığını belirterek, Yöneticisi Selçuk Nur’la görüştü.

“YÜKLENİCİ FİRMA ELEMANLARI HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMIYOR”

Zaman zaman seslerin yükseldiği görüşmede, evlerin tesliminin üstünden 3-4 ay geçmesine rağmen, bazı sorunların giderilmediğini, halen akan çatıların olduğunu, banyo ve tuvaletlerden kötü kokuların yayıldığını, bunun sebebinin de yüklenici firmanın yaptığı hatalı işlerden kaynaklandığını ileri süren konut sakinleri, yaptıkları ihbarlara rağmen, yüklenici firma elemanlarının herhangi bir işlem yapmadığını öne sürdüler. Zaman zaman yüklenici firmanın elemanlarıyla tartışmalar yaşadıklarını ifade eden konut sakinleri, yüklenici firmanın bir elemanının, ‘Sizin işinizi yapmıyorum, istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz’ dediği iddia edildi.

“ISINMA 10 GÜN İÇİNDE BAŞLAYACAK”

Yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yönetici Selçuk Nur ise, kendisine ulaşan her şikâyet ve ihbarı not ettiğini gerekli yerlere gönderdiğini ifade ederek, sorunların sonuna kadar takipçisi olduğunu ve çözüme ulaşmak için gayret gösterdiğini söyledi. Isınma konusunda bazı çalışmaların devam ettiğini belirten Nur, 10 gün içinde ısınma işlemlerinin başlayabileceğini söyledi.>>>>Gazete3

  AFYON    18.10.2018 11:04:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER