Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uyuşturucu ile topyekün mücadele

İlçe Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılım..

2

Image

Motorize davulcular

Sandıklı ilçesinde sahur bitene kadar uzak mahallelere yetişmekte güçlük çeken ramazan davulcuları, çareyi ‘motorize’ ekipler kurmakta buldu. ..

3

Image

Kurallara uyalım hayattan kopmayalım

Çay ilçesinde Trafik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Kaymakam Erol Tanrıkulu, trafik kurallarına uymanın can güvenliği açısından..

4

Image

Dinar'da yeni yol düzenlemeleri yapılacak

Antalya kara yolları 13’ncü Bölge Şube Müdürü Mehmet Gülcemal, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ile birlikte şehir merkezinde incelemelerde bul..

5

Image

Başkan Karaman vatandaşı dinledi

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor...

6

Image

Esnafımıza büyük görev düşüyor


Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde İscehisar Esnaf Odası 2019 yılı birinci esnaf bilgilendirme toplantısı düzenlendi...

7

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Ramazan ayının yaklaşması dolayısıyla Bolvadin Belediyesi tarafından çalışmalarda hızlandı. ..

8

Image

Köy muhtarları toplantısı yapıldı

2019-2024 mahalli idareler seçimlerini kazanan köy muhtarları Kaymakam İbrahim Özkan başkanlığında toplandı...

9

Image

Şehit babası son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Piyade Er Mahmut Yayla’nın babası Hüseyin Yayla için cenaze töreni düzenlendi. ..

10

Image

E-Ticaret semineri verildi

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ve Dinar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ulusal Elektronik Tebligat E- Ticaret semineri düzenlendi...

11

Image

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı

Başmakçı İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarlar Kaymakam Mehmet Soylu başkanlığında toplandı...

12

Image

Hastanede göçük tahliye tatbikatı yapıldı

Hastane Afet Planı kapsamında UMKE ile birlikte temsili bir mermer ocağında meydana gelen göcükte yaralan ve vefat eden kazazedelere ilk müdahale..

13

Image

Hayatın yükünü birlikte omuzluyorlar
Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 24 yıldır yöreye has mercimekli bükme, katmer ve haşhaşlı gözleme yaparak geçimini sağlayan Ali ve Rukiye Savaş çift..

14

Image

Arazi yolları yapılıyor

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesi aşağı su pompası yanında bulunan Uluyol’da arazi yol düzenleme çalışmaları yapılıyor...

15

Image

Çocuklar doyasıya eğlendiler

Dinar Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendiler...

16

Image

Bolvadin'de roman kahramanları festivali


Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Raziye Sultan Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi tarafından 22-27 Nisan tarihleri arasında Roman Kah..

17

Image

Sandıklı’da 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen programlar Sandıklı İlçe Kaymakamlık binası önünde bulunan tören a..

‘İş adamları ilçenin bel kemikleri’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İş adamları ilçenin bel kemikleri’


Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, sanayici, iş adamları ve esnafların ilçenin bel kemikleri olduğunu söyledi.
  İLÇELER    11.01.2019 10:36:46

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası'nı (DTSO) ziyaret etti. DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan ile görüş alışverişinde bulunan Kapankaya, ziyarette bir ilçede esnafların çok önemli bir yere sahip olduğunu ve kentin bel kemiği olduğunu söyledi. Ticaretin ve para dönüşümünün en güçlü domino taşının esnaflar olduğunu aktaran Kapankaya, Bağırkan'a DTSO'nun faaliyetlerinde ve hizmetlerinde başarı diledi.

MÜFTÜLÜK ZİYARETİ

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, İlçe Müftüsü Şahin Yaşar'ı makamında ziyaret etti. Diyanet İşleri teşkilatının ülkede çok önemli bir kuruluş olduğunu, din görevlileri sayesinde topumun dini konularda çok daha iyi bilgilendiğini ifade eden Kapankaya, müftülükte görev yapan yetkililere çalışmalarında başarı diledi. İlçe Müftüsü Şahin Yaşar da, din işlerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini, camilerde görevli din adamlarının en iyi şekilde görevlerini ifa ettiğini söyledi. Yapılan konuşmaların ardından Kaymakam Selami Kapankaya müftülük çalışanlarıyla bir süre sohbet etti.>>>İsmail Sagun

  İLÇELER    11.01.2019 10:36:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.06.2019
25.06.2019
25.06.2019
OZEL HABERLER