Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Serdar Dündar İYİ Parti’den aday

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar Dündar’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı...

2

Image

Bina çatısına otağ kuruldu

Sandıklı Yörükler- Türkmenler Derneği tarafından çeşitli faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kiralanan iki katlı binanın çatısına 80 metrekarelik ..

3

Image

17 kişi tutuklandı

Sandıklı ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 21 kişi gözaltına alınmış, 3 kişinin de arama çalışmaları devam ediyordu..

4

Image

Başkan Çöl, karne dağıttı
Sandıklı İlçe Kaymakamı Vekili Kızılören Kaymakamı Recep Hasar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda düze..

5

Image

Bozkurt’tan kurum ziyaretleri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 31 Mart yerel seçimler kapsamında bazı kamu kurumlarını ziyaret etti...

6

Image

Çocuklar tiyatroya doydu

Şuhut ilçesine bağlı Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, “Bilimi Yaşıyorum” etkinliği kapsamında atomun tarihsel gelişimin..

7

Image

Başkan Çöl’den ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik Sandıklı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Başkanlı..

8

Image

Okullar zeka oyunlarıyla donatılıyor
Başmakçı İlçe Kaymakamlığı, ilçedeki anaokulu ve ilkokullarda zeka oyunları projesini başlattı. ..

9

Image

Kaymakam okulları gezdi
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tatarlı Beldesi'ndeki okullarda incelemelerde bulundu...

10

Image

Başkan Çöl işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İstasyon Caddesindeki işyeri açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde ..

11

Image

Özel Öğrenme Güçlüğü semineri
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokul öğretmenleri için 'Özel öğrenme güçlüğü farkındalık' semineri düzenlendi...

12

Image

Okullara kitap desteği

Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını ..

13

Image

Yaban hayvanları unutulmadı

Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı...

14

Image

Minikler ilk kitaplarını okudu
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulunda okumaya geçen 1.sınıf öğrencileri ilk kitaplarını okudular...

15

Image

Vali Tutulmaz Sandıklı’yı gezdi

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. ..

16

Image

İlk yarı değerlendirildi
Şuhut ilçesinde Kur'an kurslarıyla ilgili 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ilk yarı değerlendirme toplantısı yapıldı. ..

17

Image

Minikler matbaacılığı öğrendi
Dinar 125. Yıl Ana Okulu öğrencileri ilçede bulunan Dinar Haber gazetesine ait ofset matbaayı ziyaret ederek, matbaacılık hakkında bilgilendirildi. ..

‘İş adamları ilçenin bel kemikleri’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İş adamları ilçenin bel kemikleri’


Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, sanayici, iş adamları ve esnafların ilçenin bel kemikleri olduğunu söyledi.
  İLÇELER    11.01.2019 10:36:46

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası'nı (DTSO) ziyaret etti. DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan ile görüş alışverişinde bulunan Kapankaya, ziyarette bir ilçede esnafların çok önemli bir yere sahip olduğunu ve kentin bel kemiği olduğunu söyledi. Ticaretin ve para dönüşümünün en güçlü domino taşının esnaflar olduğunu aktaran Kapankaya, Bağırkan'a DTSO'nun faaliyetlerinde ve hizmetlerinde başarı diledi.

MÜFTÜLÜK ZİYARETİ

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, İlçe Müftüsü Şahin Yaşar'ı makamında ziyaret etti. Diyanet İşleri teşkilatının ülkede çok önemli bir kuruluş olduğunu, din görevlileri sayesinde topumun dini konularda çok daha iyi bilgilendiğini ifade eden Kapankaya, müftülükte görev yapan yetkililere çalışmalarında başarı diledi. İlçe Müftüsü Şahin Yaşar da, din işlerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini, camilerde görevli din adamlarının en iyi şekilde görevlerini ifa ettiğini söyledi. Yapılan konuşmaların ardından Kaymakam Selami Kapankaya müftülük çalışanlarıyla bir süre sohbet etti.>>>İsmail Sagun

  İLÇELER    11.01.2019 10:36:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER