Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Mermer atıkları yol yapımında kullanılıyor
İscehisar ilçesinde yürütülen “Çevreye Atılan Mermer Atıklarını Yola Getiriyoruz” projesi kapsamında, ilçedeki mermer atıkları yol yapım çalışmalarınd..

2

Image

Evde Bakım Hizmeti yüzleri güldürüyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün göreve gelmesiyle beraber Sosyal Belediyecilik anlayışında farklı çalışmalara imza atan Sandıklı Belediyesi b..

3

Image

Kardeş belediyeler projelerini görüştü
Eskişehir’in Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Dazkırı Belediyesini ziyaret ederek Başkan İsmail Taylan ile 2 ilçe arasında yapılan ve yapılacak..

4

Image

“Veterinerler ekonomiye büyük katkı sağlıyor”
Veteriner Hekimleri Günü dolayısıyla Dinar’da düzenlenen programda konuşan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, veterinerlerin hayvan sağlığını koruyar..

5

Image

İlçelerde 23 Nisan kutlandı
Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98.yıldönümü dolayısıyla kutlamalar yapıldı...

6

Image

İscehisar Devlet Hastanesi’nin temeli atıldı
Sağlık Bakanlığı tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan İscehisar Devlet Hastanesi inşaatı temel atma töreni düzenlendi...

7

Image

Sandıklı’da yağmur duası
Sandıklı ilçesine bağlı Susuz köyünde bir araya gelen çiftçiler ve susuz köyü sakinleri köylerinin yakınında bulunan Dikmen Dede mezarının yanına çıka..

8

Image

Kiraz üreticileri Çin’e ihracatın başlamasını bekliyor
Türkiye’nin en iyi kirazlarının yetiştiği Sultandağı ilçesinde 20 gün önceden çiçek açan kiraz ağaçları üreticileri sevindirdi. Hak ettikleri kazancı ..

9

Image

Yılın Dostluk Ödülü Başkan Acar’ın
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Kamu-Der tarafından “Yılın Dostluk Ödülü”ne layık görüldü. ..

10

Image

Öğrenciler Kocatepe’yi gezdi
Şuhut ilçesinde Kocatepe Yolunda projesinin ikinci grubu ilçede ağırlandı. ..

11

Image

Öğrencilere ağız ve diş muayenesi
Sandıklı ilçesinde İlçe Halk Sağlığı ekipleri tarafından, ilköğretim okullarında öğrencilere ağız ve diş muayeneleri yapılıyor...

12

Image

Başmakçılı öğrenciler Kaymakam oldu
Başmakçı ilçesinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri bir günlüğüne Kaymakam oldu...

13

Image

Sandıklı Belediyesi’nden dev sera hamlesi
Sandıklı ilçesinde SANJET A.Ş bünyesinde yapımı devam eden Jeotermal ısıtmalı çiçek serası ile sebze, meyve kurutma tesisinin tamamlanması ile Sandıkl..

14

Image

İmam ve müezzin için lojman tahsis edildi
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan camide görev yapan imam ve müezzin için özel lojman tahsis edildi. ..

15

Image

Bu köyde kışın 3 yazın 15 kişi yaşıyor
Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinin Avdan köyünde 29 yıldır muhtarlık yapan Bekir Tepekaya, eşi ve kızıyla yaşadığı, kışın 3 ve yazın 15 kişinin ikame..

16

Image

Sandıklı’nın yöresel lezzetleri yarıştı
Sandıklı’da ilk defa gerçekleşen Sandıklı Turizm Etkinlikleri’nin ikinci günü Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında “Yöres..

17

Image

“Bir olacağız, diri olacağız”
İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Sav ve yönetim kurulu üyeleri Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ı..

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin ve Çobanlar ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde partililere seslenen Başkan Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor” dedi.

Fatma YILDIZ

  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34


“Kadim Kent Bolvadin” buluşmaları kapsamında Bolvadin ilçesinde partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın yaptığı bilgilendirme toplantısına katıldı. AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile birlikte, beraberinde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hüseyin Sezen, Teşkilat Başkanı Hüseyin Uluçay, Sosyal Politikalar Başkanı Davut Yılmaz, Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kocaşaban ile Halil İbrahim Sevim ve partililer katıldı.

“HERKESE ÖLÇÜYLE DAVRANMAYA ÇALIŞTIK”

Toplantıda bir konuşma yapan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, “Bizler şunu bildik ki izzet de zillet de Mevlana'nın elindedir. Yani hiçbir talep kimden gelirse gelsin Mevla’nın rızasına uygun değilse bizim için muteber olmadı. Belediye meclisimizin encümenimizin toplantılarında hiçbir zaman şahıs önde olmadı. Her zaman hep biz konuyu tartıştık. Bize sövenin de bizi sevenin de hukukunu eşit görmeye gayret ettik. Mutlaka eksiklerimiz vardır. Mutlaka kusurlarımız vardır ama ölçüyle davranmaya çalıştık. Batılı bir mütefekkirin sözüyle diyor ki;‘Hiçbir söylediğimi not etmem. Çünkü hep aynı şeyi söylüyorum.’Bizde aynı olaylara karşı aynı refleksleri geliştirmeye çalıştık. Toplumun hukukunu bir emanet saydık. Toplumun hukuku ile bireyin hukuku arasındaki teraziyi dengede tutmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar nefsi değil dini davranmaya çalıştık ve Mevla'ya hamd olsun Mevla’m bize umulmadık kapıları açtı. Biz de bazen dönüp geriye baktığımızda bunlar nasıl oldu diye düşündük. Bazen denklemi çözemediğimiz olaylar oldu. Rabbime sonsuz kere hamd olsun. Eksiğimiz kusurumuz olduysa affınıza sığınıyorum” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’DA HEDEF EN AZ YÜZDE 75”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven de partililere seslenerek şöyle konuştu: “2019 seçimleri için hep birlikte takım çalışması yapmak zorundayız. Bolvadin'de müthiş bir birliktelik var. Bu birlikteliği devam ettirmek zorundayız.Önümüzde üç seçim var. Mart 2019 yılında yerel seçimler var. Kasım’da da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri var. Burada öncelikle yapmamız gereken Sayın Cumhurbaşkanımızı, Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanlığı görevine devam etmesini sağlamak olacaktır. Bunu ilk turda bitirmek zorundayız. Şehrimizde en az yüzde 75’i zorlayarak inşallah ülke genelinde de 60 - 65 puanla göreve devam etmesini sağlamak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın aldığı her bir puanın emin olun dünya genelinde ciddi yansımaları oluyor. Burada aynı günde Cumhurbaşkanlığıile birlikte milletvekilliği seçimlerimizi de gerçekleştireceğiz. Milletvekili sayısı 6'ya çıktı. Hedefimiz altıda altı.”

MAZLUMLARIN UMUDU ERDOĞAN

“Bugün burada sadece Bolvadin bizden hizmet beklemiyor, sadece Afyonkarahisar hizmet beklemiyor, sadece Türkiye de hizmet beklemiyor” diyen Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor ve böyle bir netice bekliyor. Çünkü o mazlum milletlerin elinden tutan tek millet Türkiye Cumhuriyeti'dir. Tek lider de Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bosna Hersek, Suriye, Irak ve Myanmar gibi ülkelerde insanlar diyor ki AK Parti hükümeti devam etsin. Devam etsin ki zalimin karşısında dur diyecek bir lider olsun. İnanın belki 3 saat 4 saat uyku ile gününü geçiriyor” diye konuştu.

FET֒CÜ HAİNLER YURT DIŞINDAN PAKETLENİP GETİRİLİYOR

Türkiye’nin Fethullahçı terör örgütü ile mücadelede ciddi bir noktaya geldiğini ifade eden Yurdunuseven, “Geçtiğimiz günlerde Kosova'da operasyon yapan Milli İstihbarat Teşkilatımız Fethullahçı terör örgütü üyelerini düzenledikleri bir operasyonla ülkemize getirdiler. Yine birkaç gün önce Gabon’da Milli İstihbarat Teşkilatımız bir operasyon düzenleyerek yine Fethullahçı terör örgütü üyelerinin Afrika yapılanmasına büyük bir darbe vurmuştur. Teröristler neredeyse inlerinde gidilip alınıp geliniyor. Bu, büyük devletlerin yaptığı bir operasyondur. Başka ülkeler sizin güç gösterisi yapmanızı istemezler. Çünkü siz başka devletlerin sınırları içerisinde operasyon yapıyorsunuz. Bunu sadece büyük devletler
Yapar. Son FETÖ'cü yakalanana kadar bu çalışmalar devam edecek. Afyonkarahisar bu konuda çok şanslı. Güzel bir Emniyet ve Adliye dayanışması var. Bugüne kadar 800 dosya bitirildi. 900'e yakın içeride yatan, ceza alan sanık var. Terör örgütüne üye olan herkes cezasını çekecektir. Bütün bunlarla mücadele ederken bir yandan da Afrin'de El-Bab'da operasyon yapıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ÇOBANLAR İLÇE YÖNETİM KURULUNA BAŞKANLIK ETTİ

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin’deki toplanın ardından, Çobanlar ilçe Yürütme ve Yönetim Kurulu toplantılarına başkanlık etti, partilileri dinledi. Buradaki toplantıya Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ile birlikte Belediye Başkanı Salih Alaka ve partililer katıldı. İstişarenin ardında toplantı sona erdi.


  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER