Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sultan Ana somun ekmekle geçim sağlıyor
Çay ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki Fadime Kırkalı, 40 yıldır yöreye has patatesli somun ekmek yapıp satarak geçimini sağlıyor...

2

Image

‘Gece-gündüz demeden çalışıyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ilçenin en büyük caddesi üzerinde belediye tarafından yürütülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının ge..

3

Image

Servis şoförleri bilgilendirildi
Sandıklı ilçesinde öğrenci servis şoförleri jandarma trafik ekibi tarafından bilgilendirildi. ..

4

Image

Tatbikat gerçeğini aratmadı
Afyonkarahisar Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından Dinar Devlet Hastanesinde deprem ve yangın tatbikatı yapıldı. ..

5

Image

Bozulan yollar asfaltlanıyor
Başmakçı ilçesinde belediye ekipleri tarafından altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda asfaltlama çalışması başlatıldı...

6

Image

Çöl, din görevlilerini unutmadı
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Cumhuriyet Parkında bir yemek organizasyonu ger..

7

Image

İdare Kurulu toplandı
Şuhut ilçesinde, Kaymakamı Nurullah Kaya başkanlığında İlçe İdare Kurulu toplantısı gerçekleşti. ..

8

Image

Hatipoğlu, Başmakçı’yı mest etti
İlahiyatçı Yazar Nihat Hatipoğlu, Başmakçı Belediyesi’nin düzenlediği programa katıldı. Peygamber efendimizin hayatını anlatan Hatipoğlu, vatandaşlara..

9

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen, masa tenisi, atletizm ve voleybol turnuvalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi..

10

Image

Hatipoğlu gönülleri mest etti
Şuhut Belediyesi tarafından düzenlenen “Kardeşlik ve Birlik Ruhu” isimli programa Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu konuk oldu. Peygamber efendimizin örnek ha..

11

Image

TOKİ çevresinde temizlik

Çay ilçesi Bahçelievler Mahallesi TOKİ konutlarında çevre düzenleme ve bakım çalışmaları yapıldı...

12

Image

TOKİ’nin çalışmaları devam ediyor
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan 407 konutun inşası devam ediyor. İhale kapsamında a..

13

Image

‘Bacalarınızı temizletin’
Dinar İtfaiye Müdürü Sinan Özçelik, kış mevsimi öncesi muhtemel çatı yangını, doğalgaz ve kömür zehirlenmelerinin önüne geçmek amacıyla baca temizliği..

14

Image

Alamescit köyü kameralarla izleniyor
Sandıklı ilçesine bağlı Alamescit köyünde yaşanan hayvan hırsızlıkları sonrası muhtar tarafından taktırılan kameralar 7 gün 24 saat boyunca köyün her ..

15

Image

Isınma sezonu açıldı
Sandıklı ilçesinde jeotermal ısınma sezonu, yapılan dualar ve yeni abonelere verilen sıcak su ile başladı...

16

Image

Minibüs devrildi
Sandıklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında sürücü yara almadan kurtuldu...

17

Image

Sinemaya gitmeyen öğrenci kalmayacak
Temel eğitim öğrencilerine, bulundukları illerdeki sinema salonlarında ücretsiz film seyretme olanağı sunacak olan, Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve ..

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin ve Çobanlar ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde partililere seslenen Başkan Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor” dedi.

Fatma YILDIZ

  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34


“Kadim Kent Bolvadin” buluşmaları kapsamında Bolvadin ilçesinde partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın yaptığı bilgilendirme toplantısına katıldı. AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile birlikte, beraberinde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hüseyin Sezen, Teşkilat Başkanı Hüseyin Uluçay, Sosyal Politikalar Başkanı Davut Yılmaz, Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kocaşaban ile Halil İbrahim Sevim ve partililer katıldı.

“HERKESE ÖLÇÜYLE DAVRANMAYA ÇALIŞTIK”

Toplantıda bir konuşma yapan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, “Bizler şunu bildik ki izzet de zillet de Mevlana'nın elindedir. Yani hiçbir talep kimden gelirse gelsin Mevla’nın rızasına uygun değilse bizim için muteber olmadı. Belediye meclisimizin encümenimizin toplantılarında hiçbir zaman şahıs önde olmadı. Her zaman hep biz konuyu tartıştık. Bize sövenin de bizi sevenin de hukukunu eşit görmeye gayret ettik. Mutlaka eksiklerimiz vardır. Mutlaka kusurlarımız vardır ama ölçüyle davranmaya çalıştık. Batılı bir mütefekkirin sözüyle diyor ki;‘Hiçbir söylediğimi not etmem. Çünkü hep aynı şeyi söylüyorum.’Bizde aynı olaylara karşı aynı refleksleri geliştirmeye çalıştık. Toplumun hukukunu bir emanet saydık. Toplumun hukuku ile bireyin hukuku arasındaki teraziyi dengede tutmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar nefsi değil dini davranmaya çalıştık ve Mevla'ya hamd olsun Mevla’m bize umulmadık kapıları açtı. Biz de bazen dönüp geriye baktığımızda bunlar nasıl oldu diye düşündük. Bazen denklemi çözemediğimiz olaylar oldu. Rabbime sonsuz kere hamd olsun. Eksiğimiz kusurumuz olduysa affınıza sığınıyorum” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’DA HEDEF EN AZ YÜZDE 75”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven de partililere seslenerek şöyle konuştu: “2019 seçimleri için hep birlikte takım çalışması yapmak zorundayız. Bolvadin'de müthiş bir birliktelik var. Bu birlikteliği devam ettirmek zorundayız.Önümüzde üç seçim var. Mart 2019 yılında yerel seçimler var. Kasım’da da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri var. Burada öncelikle yapmamız gereken Sayın Cumhurbaşkanımızı, Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanlığı görevine devam etmesini sağlamak olacaktır. Bunu ilk turda bitirmek zorundayız. Şehrimizde en az yüzde 75’i zorlayarak inşallah ülke genelinde de 60 - 65 puanla göreve devam etmesini sağlamak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın aldığı her bir puanın emin olun dünya genelinde ciddi yansımaları oluyor. Burada aynı günde Cumhurbaşkanlığıile birlikte milletvekilliği seçimlerimizi de gerçekleştireceğiz. Milletvekili sayısı 6'ya çıktı. Hedefimiz altıda altı.”

MAZLUMLARIN UMUDU ERDOĞAN

“Bugün burada sadece Bolvadin bizden hizmet beklemiyor, sadece Afyonkarahisar hizmet beklemiyor, sadece Türkiye de hizmet beklemiyor” diyen Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor ve böyle bir netice bekliyor. Çünkü o mazlum milletlerin elinden tutan tek millet Türkiye Cumhuriyeti'dir. Tek lider de Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bosna Hersek, Suriye, Irak ve Myanmar gibi ülkelerde insanlar diyor ki AK Parti hükümeti devam etsin. Devam etsin ki zalimin karşısında dur diyecek bir lider olsun. İnanın belki 3 saat 4 saat uyku ile gününü geçiriyor” diye konuştu.

FET֒CÜ HAİNLER YURT DIŞINDAN PAKETLENİP GETİRİLİYOR

Türkiye’nin Fethullahçı terör örgütü ile mücadelede ciddi bir noktaya geldiğini ifade eden Yurdunuseven, “Geçtiğimiz günlerde Kosova'da operasyon yapan Milli İstihbarat Teşkilatımız Fethullahçı terör örgütü üyelerini düzenledikleri bir operasyonla ülkemize getirdiler. Yine birkaç gün önce Gabon’da Milli İstihbarat Teşkilatımız bir operasyon düzenleyerek yine Fethullahçı terör örgütü üyelerinin Afrika yapılanmasına büyük bir darbe vurmuştur. Teröristler neredeyse inlerinde gidilip alınıp geliniyor. Bu, büyük devletlerin yaptığı bir operasyondur. Başka ülkeler sizin güç gösterisi yapmanızı istemezler. Çünkü siz başka devletlerin sınırları içerisinde operasyon yapıyorsunuz. Bunu sadece büyük devletler
Yapar. Son FETÖ'cü yakalanana kadar bu çalışmalar devam edecek. Afyonkarahisar bu konuda çok şanslı. Güzel bir Emniyet ve Adliye dayanışması var. Bugüne kadar 800 dosya bitirildi. 900'e yakın içeride yatan, ceza alan sanık var. Terör örgütüne üye olan herkes cezasını çekecektir. Bütün bunlarla mücadele ederken bir yandan da Afrin'de El-Bab'da operasyon yapıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ÇOBANLAR İLÇE YÖNETİM KURULUNA BAŞKANLIK ETTİ

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin’deki toplanın ardından, Çobanlar ilçe Yürütme ve Yönetim Kurulu toplantılarına başkanlık etti, partilileri dinledi. Buradaki toplantıya Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ile birlikte Belediye Başkanı Salih Alaka ve partililer katıldı. İstişarenin ardında toplantı sona erdi.


  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.10.2018
18.10.2018
18.10.2018
OZEL HABERLER