Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sandıklı’da kaçak seyyar satıcı operasyonu
Sandıklı ilçesinde polis ve zabıta ekipleri, Afyonkarahisar-Antalya çevre yolu üzerinde kaldırımları işgal eden kaçak seyyar satıcılara operasyon düze..

2

Image

Tarihi evler restore ediliyor
Sandıklı Belediyesi tarafından satın alınarak restorasyon işlemleri devam eden Hisar Mahallesinde bulunan iki adet tarihi evde çalışmalar aralıksız sü..

3

Image

Şuhut’ta asker eğlencesi
Şuhut ilçesinde askere gidecek olan 98/3 tertip asker adayları için eğlence düzenlendi. ..

4

Image

Dazkırı’da şehitler anıldı
Dazkırı İlçe Müftülüğü Yaz Kur'an kursu öğrencileri tarafından şehitleri anma programı düzenlendi. ..

5

Image

‘Vatandaşlarımıza daha hizmet sağlayacağız’
Evciler Belediye Başkanı Saim Özer, ilçede yapılan belediye çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu...

6

Image

Huzurevi’ndeki yaşlılar için gezi
Bolvadin ve Emirdağ ilçesinde huzurevinde kalan yaşlılar için gezi düzenlendi. ..

7

Image

Ömrünü tamamlamış araçlar satılacak
Dinar Belediye tarafından ekonomik ömrünü tamamlamış olan araçların belediyeye gelir getirmesi amacıyla satışı yapılacak. ..

8

Image

Refüj ve döner kavşaklara bakım yapıldı
Dinar ilçesinde bulunan anayol orta refüj ve döner kavşaklara düzenleme ve bakım yapıldı...

9

Image

Hububat alımları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde hasat mevsiminin başlaması ile zahire pazarında da hareketli günler başladı...

10

Image

Cumhuriyet Meydanı’ndaki banklar yenilendi
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatlarıyla Dinar Atölye Amirliği ekipleri tarafından, Cumhuriyet Meydanında bulunan eski oturma bankları yen..

11

Image

İçme suyu arızaları gideriliyor
Şuhut İlçe Belediyesi Su Arıza ekipleri, içme suyunda ve ana boruda oluşan arızaları giderme çalışmalarına devam ediyor. ..

12

Image

İlk hac kafilesi uğurlandı
Afyonkarahisar'ın Dinar ve Sandıklı ilçelerinden bu yıl hacca gidecek ilk kafile uğurlandı...

13

Image

Düğün Salonu’nda dekorasyon tamamlandı
Şuhut İlçe Belediyesi'ne ait düğün salonunda iç dekorasyon çalışmaları tamamlandı. ..

14

Image

Dinar’da çiçek ve fidan dikimi yapıldı
Dinar ilçesinin simgesi haline gelen ve ilçenin en gözde yeri durumunda olan Suçıkan Park Tesislerine çiçek ve fidan dikimi yapıldı. ..

15

Image

Kaçak su kullananlara ceza
Dinar Belediyesi su servisi ekiplerince kaçak su kullandığı tespit edilen on beş kişiye para cezası uygulandı. ..

16

Image

Şehit yakınlarına ücretsiz tıraş
Dinar ilçesinde Ümit Savran isimli erkek kuaförü, şehit çocukları ve babalarına ücretsiz tıraş imkanı sağlıyor. ..

17

Image

Dinar Devlet Hastanesi’ne yeni doktor
Dinar Devlet Hastanesine yeni atanan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Güntülü Gökdoğan, göreve başladı...

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin ve Çobanlar ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde partililere seslenen Başkan Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor” dedi.

Fatma YILDIZ

  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34


“Kadim Kent Bolvadin” buluşmaları kapsamında Bolvadin ilçesinde partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın yaptığı bilgilendirme toplantısına katıldı. AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile birlikte, beraberinde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hüseyin Sezen, Teşkilat Başkanı Hüseyin Uluçay, Sosyal Politikalar Başkanı Davut Yılmaz, Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kocaşaban ile Halil İbrahim Sevim ve partililer katıldı.

“HERKESE ÖLÇÜYLE DAVRANMAYA ÇALIŞTIK”

Toplantıda bir konuşma yapan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, “Bizler şunu bildik ki izzet de zillet de Mevlana'nın elindedir. Yani hiçbir talep kimden gelirse gelsin Mevla’nın rızasına uygun değilse bizim için muteber olmadı. Belediye meclisimizin encümenimizin toplantılarında hiçbir zaman şahıs önde olmadı. Her zaman hep biz konuyu tartıştık. Bize sövenin de bizi sevenin de hukukunu eşit görmeye gayret ettik. Mutlaka eksiklerimiz vardır. Mutlaka kusurlarımız vardır ama ölçüyle davranmaya çalıştık. Batılı bir mütefekkirin sözüyle diyor ki;‘Hiçbir söylediğimi not etmem. Çünkü hep aynı şeyi söylüyorum.’Bizde aynı olaylara karşı aynı refleksleri geliştirmeye çalıştık. Toplumun hukukunu bir emanet saydık. Toplumun hukuku ile bireyin hukuku arasındaki teraziyi dengede tutmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar nefsi değil dini davranmaya çalıştık ve Mevla'ya hamd olsun Mevla’m bize umulmadık kapıları açtı. Biz de bazen dönüp geriye baktığımızda bunlar nasıl oldu diye düşündük. Bazen denklemi çözemediğimiz olaylar oldu. Rabbime sonsuz kere hamd olsun. Eksiğimiz kusurumuz olduysa affınıza sığınıyorum” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’DA HEDEF EN AZ YÜZDE 75”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven de partililere seslenerek şöyle konuştu: “2019 seçimleri için hep birlikte takım çalışması yapmak zorundayız. Bolvadin'de müthiş bir birliktelik var. Bu birlikteliği devam ettirmek zorundayız.Önümüzde üç seçim var. Mart 2019 yılında yerel seçimler var. Kasım’da da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri var. Burada öncelikle yapmamız gereken Sayın Cumhurbaşkanımızı, Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanlığı görevine devam etmesini sağlamak olacaktır. Bunu ilk turda bitirmek zorundayız. Şehrimizde en az yüzde 75’i zorlayarak inşallah ülke genelinde de 60 - 65 puanla göreve devam etmesini sağlamak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın aldığı her bir puanın emin olun dünya genelinde ciddi yansımaları oluyor. Burada aynı günde Cumhurbaşkanlığıile birlikte milletvekilliği seçimlerimizi de gerçekleştireceğiz. Milletvekili sayısı 6'ya çıktı. Hedefimiz altıda altı.”

MAZLUMLARIN UMUDU ERDOĞAN

“Bugün burada sadece Bolvadin bizden hizmet beklemiyor, sadece Afyonkarahisar hizmet beklemiyor, sadece Türkiye de hizmet beklemiyor” diyen Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor ve böyle bir netice bekliyor. Çünkü o mazlum milletlerin elinden tutan tek millet Türkiye Cumhuriyeti'dir. Tek lider de Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bosna Hersek, Suriye, Irak ve Myanmar gibi ülkelerde insanlar diyor ki AK Parti hükümeti devam etsin. Devam etsin ki zalimin karşısında dur diyecek bir lider olsun. İnanın belki 3 saat 4 saat uyku ile gününü geçiriyor” diye konuştu.

FET֒CÜ HAİNLER YURT DIŞINDAN PAKETLENİP GETİRİLİYOR

Türkiye’nin Fethullahçı terör örgütü ile mücadelede ciddi bir noktaya geldiğini ifade eden Yurdunuseven, “Geçtiğimiz günlerde Kosova'da operasyon yapan Milli İstihbarat Teşkilatımız Fethullahçı terör örgütü üyelerini düzenledikleri bir operasyonla ülkemize getirdiler. Yine birkaç gün önce Gabon’da Milli İstihbarat Teşkilatımız bir operasyon düzenleyerek yine Fethullahçı terör örgütü üyelerinin Afrika yapılanmasına büyük bir darbe vurmuştur. Teröristler neredeyse inlerinde gidilip alınıp geliniyor. Bu, büyük devletlerin yaptığı bir operasyondur. Başka ülkeler sizin güç gösterisi yapmanızı istemezler. Çünkü siz başka devletlerin sınırları içerisinde operasyon yapıyorsunuz. Bunu sadece büyük devletler
Yapar. Son FETÖ'cü yakalanana kadar bu çalışmalar devam edecek. Afyonkarahisar bu konuda çok şanslı. Güzel bir Emniyet ve Adliye dayanışması var. Bugüne kadar 800 dosya bitirildi. 900'e yakın içeride yatan, ceza alan sanık var. Terör örgütüne üye olan herkes cezasını çekecektir. Bütün bunlarla mücadele ederken bir yandan da Afrin'de El-Bab'da operasyon yapıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ÇOBANLAR İLÇE YÖNETİM KURULUNA BAŞKANLIK ETTİ

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin’deki toplanın ardından, Çobanlar ilçe Yürütme ve Yönetim Kurulu toplantılarına başkanlık etti, partilileri dinledi. Buradaki toplantıya Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ile birlikte Belediye Başkanı Salih Alaka ve partililer katıldı. İstişarenin ardında toplantı sona erdi.


  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER