Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Minikler matbaacılığı öğrendi
Dinar 125. Yıl Ana Okulu öğrencileri ilçede bulunan Dinar Haber gazetesine ait ofset matbaayı ziyaret ederek, matbaacılık hakkında bilgilendirildi. ..

2

Image

Karakoyun DP’den aday oldu
Sinanpaşa Belediye Başkanı Murat Karakoyun, AK Parti’den tekrar belediye başkan adayı gösterilmemesi üzerine Demokrat Parti’den belediye başkan adayı ..

3

Image

‘AK Parti’de hizmete devam edeceğim’
AK Parti İscehisar İlçe Eski Başkanı Murat Dikmen, belediye başkan adayı gösterilmediği için herhangi bir kırgınlığının olmadığını belirterek, "Siyasi..

4

Image

Memurlara ilk yardım eğitimi
İl Sağlık Müdürlüğü, resmî kurumlara yönelik olarak İlk Yardım Bilinçlendirme Eğitimleri veriyor...

5

Image

Sandıklı’da Mustafa Çöl sevinci
AK Parti Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa Çöl’ün açıklanması, Sandıklı ilçesinde büyük sevinçle karşılandı. ..

6

Image

‘Vakit Şuhut vakti’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Ak Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı...

7

Image

Minikler okumayı söktü
Şuhut'ta okumayı söken öğrenciler ödüllendirildi...

8

Image

‘Öncelik Büyük Menderes’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar’ı AK Belediyecilikle tanıştırmak istediklerini söyleyerek, “Dinar’da belediye seçimlerini ortak..

9

Image

Sıfır Atık Eğitimi
Dinar ilçesinde belediye personeline Sıfır Atık Eğitimi verildi. ..

10

Image

Av sezonunu bitirdiler
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Avcılık ve Atıcılık Derneği üyeleri, av sezon sonu nedeniyle geleneksel av yemeği düzenledi...

11

Image

‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’
5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Emirdağ ilçesine her alanda örnek gösterilecek projelere imza atan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın,..

12

Image

Madde bağımlılığıyla mücadele
Dinar ilçesinde madde bağımlılığıyla mücadele toplantısı düzenlendi...

13

Image

TARSİM bilgilendirmesi
Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Konya Bölge Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesinde eğitim ve bilgilendirme toplantısı düzenlend..

14

Image

Askerlerden ziyaret
Evciler ilçesinde, 1999/1 tertip askerler Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel’i makamında ziyaret etti...

15

Image

Jeotermal tesis çalışmaları devam ediyor

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik yapımı devam eden Jeotermal tesisi inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
..

16

Image

‘En iyi adayları belirleyeceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolvadin İlçe Başkanı Mustafa Türker 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu...

17

Image

Termal su ile çiçek yetiştiriliyor

Sandıklı ilçesinde termal suyun geri dönüşümde kullanılması amacıyla belediye tarafından kurulan termal serada, her mevsimden çiçekler yetiştiriy..

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Mazlumlar Cumhurbaşkanımız için dua ediyor”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin ve Çobanlar ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde partililere seslenen Başkan Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor” dedi.

Fatma YILDIZ

  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34


“Kadim Kent Bolvadin” buluşmaları kapsamında Bolvadin ilçesinde partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın yaptığı bilgilendirme toplantısına katıldı. AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile birlikte, beraberinde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hüseyin Sezen, Teşkilat Başkanı Hüseyin Uluçay, Sosyal Politikalar Başkanı Davut Yılmaz, Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kocaşaban ile Halil İbrahim Sevim ve partililer katıldı.

“HERKESE ÖLÇÜYLE DAVRANMAYA ÇALIŞTIK”

Toplantıda bir konuşma yapan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, “Bizler şunu bildik ki izzet de zillet de Mevlana'nın elindedir. Yani hiçbir talep kimden gelirse gelsin Mevla’nın rızasına uygun değilse bizim için muteber olmadı. Belediye meclisimizin encümenimizin toplantılarında hiçbir zaman şahıs önde olmadı. Her zaman hep biz konuyu tartıştık. Bize sövenin de bizi sevenin de hukukunu eşit görmeye gayret ettik. Mutlaka eksiklerimiz vardır. Mutlaka kusurlarımız vardır ama ölçüyle davranmaya çalıştık. Batılı bir mütefekkirin sözüyle diyor ki;‘Hiçbir söylediğimi not etmem. Çünkü hep aynı şeyi söylüyorum.’Bizde aynı olaylara karşı aynı refleksleri geliştirmeye çalıştık. Toplumun hukukunu bir emanet saydık. Toplumun hukuku ile bireyin hukuku arasındaki teraziyi dengede tutmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar nefsi değil dini davranmaya çalıştık ve Mevla'ya hamd olsun Mevla’m bize umulmadık kapıları açtı. Biz de bazen dönüp geriye baktığımızda bunlar nasıl oldu diye düşündük. Bazen denklemi çözemediğimiz olaylar oldu. Rabbime sonsuz kere hamd olsun. Eksiğimiz kusurumuz olduysa affınıza sığınıyorum” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’DA HEDEF EN AZ YÜZDE 75”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven de partililere seslenerek şöyle konuştu: “2019 seçimleri için hep birlikte takım çalışması yapmak zorundayız. Bolvadin'de müthiş bir birliktelik var. Bu birlikteliği devam ettirmek zorundayız.Önümüzde üç seçim var. Mart 2019 yılında yerel seçimler var. Kasım’da da Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri var. Burada öncelikle yapmamız gereken Sayın Cumhurbaşkanımızı, Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanlığı görevine devam etmesini sağlamak olacaktır. Bunu ilk turda bitirmek zorundayız. Şehrimizde en az yüzde 75’i zorlayarak inşallah ülke genelinde de 60 - 65 puanla göreve devam etmesini sağlamak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın aldığı her bir puanın emin olun dünya genelinde ciddi yansımaları oluyor. Burada aynı günde Cumhurbaşkanlığıile birlikte milletvekilliği seçimlerimizi de gerçekleştireceğiz. Milletvekili sayısı 6'ya çıktı. Hedefimiz altıda altı.”

MAZLUMLARIN UMUDU ERDOĞAN

“Bugün burada sadece Bolvadin bizden hizmet beklemiyor, sadece Afyonkarahisar hizmet beklemiyor, sadece Türkiye de hizmet beklemiyor” diyen Yurdunuseven, “Bütün dünyadaki mazlum milletler Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazansın diye dua ediyor ve böyle bir netice bekliyor. Çünkü o mazlum milletlerin elinden tutan tek millet Türkiye Cumhuriyeti'dir. Tek lider de Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bosna Hersek, Suriye, Irak ve Myanmar gibi ülkelerde insanlar diyor ki AK Parti hükümeti devam etsin. Devam etsin ki zalimin karşısında dur diyecek bir lider olsun. İnanın belki 3 saat 4 saat uyku ile gününü geçiriyor” diye konuştu.

FET֒CÜ HAİNLER YURT DIŞINDAN PAKETLENİP GETİRİLİYOR

Türkiye’nin Fethullahçı terör örgütü ile mücadelede ciddi bir noktaya geldiğini ifade eden Yurdunuseven, “Geçtiğimiz günlerde Kosova'da operasyon yapan Milli İstihbarat Teşkilatımız Fethullahçı terör örgütü üyelerini düzenledikleri bir operasyonla ülkemize getirdiler. Yine birkaç gün önce Gabon’da Milli İstihbarat Teşkilatımız bir operasyon düzenleyerek yine Fethullahçı terör örgütü üyelerinin Afrika yapılanmasına büyük bir darbe vurmuştur. Teröristler neredeyse inlerinde gidilip alınıp geliniyor. Bu, büyük devletlerin yaptığı bir operasyondur. Başka ülkeler sizin güç gösterisi yapmanızı istemezler. Çünkü siz başka devletlerin sınırları içerisinde operasyon yapıyorsunuz. Bunu sadece büyük devletler
Yapar. Son FETÖ'cü yakalanana kadar bu çalışmalar devam edecek. Afyonkarahisar bu konuda çok şanslı. Güzel bir Emniyet ve Adliye dayanışması var. Bugüne kadar 800 dosya bitirildi. 900'e yakın içeride yatan, ceza alan sanık var. Terör örgütüne üye olan herkes cezasını çekecektir. Bütün bunlarla mücadele ederken bir yandan da Afrin'de El-Bab'da operasyon yapıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ÇOBANLAR İLÇE YÖNETİM KURULUNA BAŞKANLIK ETTİ

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Bolvadin’deki toplanın ardından, Çobanlar ilçe Yürütme ve Yönetim Kurulu toplantılarına başkanlık etti, partilileri dinledi. Buradaki toplantıya Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ile birlikte Belediye Başkanı Salih Alaka ve partililer katıldı. İstişarenin ardında toplantı sona erdi.


  İLÇELER    12.04.2018 13:58:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.01.2019
17.01.2019
17.01.2019
OZEL HABERLER