Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sultan Ana somun ekmekle geçim sağlıyor
Çay ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki Fadime Kırkalı, 40 yıldır yöreye has patatesli somun ekmek yapıp satarak geçimini sağlıyor...

2

Image

‘Gece-gündüz demeden çalışıyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ilçenin en büyük caddesi üzerinde belediye tarafından yürütülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının ge..

3

Image

Servis şoförleri bilgilendirildi
Sandıklı ilçesinde öğrenci servis şoförleri jandarma trafik ekibi tarafından bilgilendirildi. ..

4

Image

Tatbikat gerçeğini aratmadı
Afyonkarahisar Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından Dinar Devlet Hastanesinde deprem ve yangın tatbikatı yapıldı. ..

5

Image

Bozulan yollar asfaltlanıyor
Başmakçı ilçesinde belediye ekipleri tarafından altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda asfaltlama çalışması başlatıldı...

6

Image

Çöl, din görevlilerini unutmadı
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Cumhuriyet Parkında bir yemek organizasyonu ger..

7

Image

İdare Kurulu toplandı
Şuhut ilçesinde, Kaymakamı Nurullah Kaya başkanlığında İlçe İdare Kurulu toplantısı gerçekleşti. ..

8

Image

Hatipoğlu, Başmakçı’yı mest etti
İlahiyatçı Yazar Nihat Hatipoğlu, Başmakçı Belediyesi’nin düzenlediği programa katıldı. Peygamber efendimizin hayatını anlatan Hatipoğlu, vatandaşlara..

9

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen, masa tenisi, atletizm ve voleybol turnuvalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi..

10

Image

Hatipoğlu gönülleri mest etti
Şuhut Belediyesi tarafından düzenlenen “Kardeşlik ve Birlik Ruhu” isimli programa Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu konuk oldu. Peygamber efendimizin örnek ha..

11

Image

TOKİ çevresinde temizlik

Çay ilçesi Bahçelievler Mahallesi TOKİ konutlarında çevre düzenleme ve bakım çalışmaları yapıldı...

12

Image

TOKİ’nin çalışmaları devam ediyor
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan 407 konutun inşası devam ediyor. İhale kapsamında a..

13

Image

‘Bacalarınızı temizletin’
Dinar İtfaiye Müdürü Sinan Özçelik, kış mevsimi öncesi muhtemel çatı yangını, doğalgaz ve kömür zehirlenmelerinin önüne geçmek amacıyla baca temizliği..

14

Image

Alamescit köyü kameralarla izleniyor
Sandıklı ilçesine bağlı Alamescit köyünde yaşanan hayvan hırsızlıkları sonrası muhtar tarafından taktırılan kameralar 7 gün 24 saat boyunca köyün her ..

15

Image

Isınma sezonu açıldı
Sandıklı ilçesinde jeotermal ısınma sezonu, yapılan dualar ve yeni abonelere verilen sıcak su ile başladı...

16

Image

Minibüs devrildi
Sandıklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında sürücü yara almadan kurtuldu...

17

Image

Sinemaya gitmeyen öğrenci kalmayacak
Temel eğitim öğrencilerine, bulundukları illerdeki sinema salonlarında ücretsiz film seyretme olanağı sunacak olan, Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve ..

“Mermercilerimiz göğsümüzü kabarttı” | Gazete3.com.tr
Image

“Mermercilerimiz göğsümüzü kabarttı”


İzmir Mermer Fuarı’nı değerlendiren İscehisar Kaymakamı Muhammet Öztabak, fuarda İscehisarlı mermercilerin büyük ilgi gördüğünü söyleyerek, “Mermercilerimizin gördüğü bu ilgi bizlerinde göğsünü kabarttı. Onlarla gurur duyduk” dedi.
Ferhat YÜKSEL
  İLÇELER    12.04.2018 10:50:17

İscehisar Kaymakamı Muhammet Öztabak, MARBLE - İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na katılan İscehisarlı firmaların fuarın ilk gününden son gününe kadar yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldiğini belirtti. Öztabak, gazetecilere yaptığı açıklamada, fuarda 40 firma ile Afyonkarahisar'ı temsil eden İscehisar mermercilerinin adeta fuara damgasını vurduğunu söyledi.
“DÜNYANIN PEK ÇOK ÜLKESİNDEN İNSANLAR
AFYONKARAHİSAR MERMERİNE BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ”
Dünyada sadece İscehisar'da çıkan "Afyon Mermeri"nin önemini belirten Öztabak, fuardaki İscehisarlı mermer firmalarını tek tek ziyaret ettiğini ifade ederek, şöyle devam etti: "İscehisarlı firmalarımız, fuarın ilk gününden son gününe kadar yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi. Stantlara başta Suudi Arabistan ve Irak olmak üzere Amerika, İngiltere, Avusturalya, Ukrayna, Fransa, Hindistan ve Çin'den ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Fuarın en güzel yerlerinde kurduğu stantlarla ziyaretçilerin ilgisini çeken İscehisarlı firma yetkililerine ilçemizi en güzel şekilde temsil ettikleri için teşekkür ettik ve fuarın verimli geçmesi temennisinde bulunduk." Kaymakam Öztabak, fuarda kendisine eşlik eden İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Metin Mercan ve İscehisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Muhammet Bacaksız'a teşekkür etti.

  İLÇELER    12.04.2018 10:50:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.10.2018
18.10.2018
18.10.2018
OZEL HABERLER