Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İlçelerde 23 Nisan kutlandı
Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98.yıldönümü dolayısıyla kutlamalar yapıldı...

2

Image

İscehisar Devlet Hastanesi’nin temeli atıldı
Sağlık Bakanlığı tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan İscehisar Devlet Hastanesi inşaatı temel atma töreni düzenlendi...

3

Image

Sandıklı’da yağmur duası
Sandıklı ilçesine bağlı Susuz köyünde bir araya gelen çiftçiler ve susuz köyü sakinleri köylerinin yakınında bulunan Dikmen Dede mezarının yanına çıka..

4

Image

Yılın Dostluk Ödülü Başkan Acar’ın
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Kamu-Der tarafından “Yılın Dostluk Ödülü”ne layık görüldü. ..

5

Image

Öğrencilere ağız ve diş muayenesi
Sandıklı ilçesinde İlçe Halk Sağlığı ekipleri tarafından, ilköğretim okullarında öğrencilere ağız ve diş muayeneleri yapılıyor...

6

Image

Kiraz üreticileri Çin’e ihracatın başlamasını bekliyor
Türkiye’nin en iyi kirazlarının yetiştiği Sultandağı ilçesinde 20 gün önceden çiçek açan kiraz ağaçları üreticileri sevindirdi. Hak ettikleri kazancı ..

7

Image

Öğrenciler Kocatepe’yi gezdi
Şuhut ilçesinde Kocatepe Yolunda projesinin ikinci grubu ilçede ağırlandı. ..

8

Image

Başmakçılı öğrenciler Kaymakam oldu
Başmakçı ilçesinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri bir günlüğüne Kaymakam oldu...

9

Image

Sandıklı Belediyesi’nden dev sera hamlesi
Sandıklı ilçesinde SANJET A.Ş bünyesinde yapımı devam eden Jeotermal ısıtmalı çiçek serası ile sebze, meyve kurutma tesisinin tamamlanması ile Sandıkl..

10

Image

İmam ve müezzin için lojman tahsis edildi
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan camide görev yapan imam ve müezzin için özel lojman tahsis edildi. ..

11

Image

Bu köyde kışın 3 yazın 15 kişi yaşıyor
Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinin Avdan köyünde 29 yıldır muhtarlık yapan Bekir Tepekaya, eşi ve kızıyla yaşadığı, kışın 3 ve yazın 15 kişinin ikame..

12

Image

Sandıklı’nın yöresel lezzetleri yarıştı
Sandıklı’da ilk defa gerçekleşen Sandıklı Turizm Etkinlikleri’nin ikinci günü Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında “Yöres..

13

Image

“Bir olacağız, diri olacağız”
İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Sav ve yönetim kurulu üyeleri Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ı..

14

Image

Çay ilçesinden Mehmetçik’e büyük destek
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, ‘Zeytindalı Harekatı’nda kahramanca destan yazan Mehmetçik’e destek amaçlı Çay ilçesinde bulunan işadamlarından to..

15

Image

Sandıklı’da halk oyunları yarışması
Sandıklı Belediyesi’nin de ortak olduğu Sandıklı Tanıtım Platformu tarafından Sandıklı’da ilk defa düzenlenen “Turizm Etkinlikleri” kapsamında “Sandı..

16

Image

Askerler mektuplara video çekerek cevap verdi
Afyonkarahisar Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu öğrencilerinin Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere moral ve motivasyon olması için yazdık..

17

Image

Başkan Çöl sağlık çalışanlarını unutmadı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Dünya Sağlık Günü dolayısıyla ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına yemek verdi...

“Mermercilerimiz göğsümüzü kabarttı” | Gazete3.com.tr
Image

“Mermercilerimiz göğsümüzü kabarttı”


İzmir Mermer Fuarı’nı değerlendiren İscehisar Kaymakamı Muhammet Öztabak, fuarda İscehisarlı mermercilerin büyük ilgi gördüğünü söyleyerek, “Mermercilerimizin gördüğü bu ilgi bizlerinde göğsünü kabarttı. Onlarla gurur duyduk” dedi.
Ferhat YÜKSEL
  İLÇELER    12.04.2018 10:50:17

İscehisar Kaymakamı Muhammet Öztabak, MARBLE - İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na katılan İscehisarlı firmaların fuarın ilk gününden son gününe kadar yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldiğini belirtti. Öztabak, gazetecilere yaptığı açıklamada, fuarda 40 firma ile Afyonkarahisar'ı temsil eden İscehisar mermercilerinin adeta fuara damgasını vurduğunu söyledi.
“DÜNYANIN PEK ÇOK ÜLKESİNDEN İNSANLAR
AFYONKARAHİSAR MERMERİNE BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ”
Dünyada sadece İscehisar'da çıkan "Afyon Mermeri"nin önemini belirten Öztabak, fuardaki İscehisarlı mermer firmalarını tek tek ziyaret ettiğini ifade ederek, şöyle devam etti: "İscehisarlı firmalarımız, fuarın ilk gününden son gününe kadar yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi. Stantlara başta Suudi Arabistan ve Irak olmak üzere Amerika, İngiltere, Avusturalya, Ukrayna, Fransa, Hindistan ve Çin'den ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Fuarın en güzel yerlerinde kurduğu stantlarla ziyaretçilerin ilgisini çeken İscehisarlı firma yetkililerine ilçemizi en güzel şekilde temsil ettikleri için teşekkür ettik ve fuarın verimli geçmesi temennisinde bulunduk." Kaymakam Öztabak, fuarda kendisine eşlik eden İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Metin Mercan ve İscehisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Muhammet Bacaksız'a teşekkür etti.

  İLÇELER    12.04.2018 10:50:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
OZEL HABERLER