Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Temizlik çalışmaları devam ediyor
İscehisar Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde kanalizasyon ana arter temizleme çalışmaları kapsamında kanalizasyon ba..

2

Image

Vizyon proje hayata geçiyor
Sinanpaşa İlçesine bağlı Ahmetpaşa Belediyesi’nin vizyon projelerinden olan Güneş Enerji Santrali’nde çalışmalar başladı. Belediye Başkanı Eyüp Yakan,..

3

Image

Her zaman yanınızdayız
İscehisar ilçesindeki şehit aileleri ve gazileri ziyaret eden Kaymakam Uğur Kapar, şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını söy..

4

Image

Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı gerçekleştirildi.
‘Topyekün mücadele edilmeli’
İscehisar ilçesinde Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilçedeki herkesin uyuşturucu ile ..

5

Image

Kupayı kazanan Küçükhüyük oldu
Sinanpaşa Belediyespor Kulübü tarafından organize edilen Kaymakamlık Halı Saha Turnuvası’nda kupayı kazanan Küçükhüyük Belediyespor oldu..

6

Image

Sandıklı ilçesinde Kuran-ı Kerim’i güzel okuma yarışması düzenlendi.
Sandıklı ilçesinde Genç Seda Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma yarışması düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Kuran-ı Kerim’i güzel okumanın yanı..

7

Image

TOKİ’ye alternatif yol
Dinar TOKİ 110 konutları sakinlerinin talebi üzerine Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ve Atölye Amirliği a..

8

Image

Çiçekler ekildi
Sandıklı’da, çevre düzenlemesi kapsamında caddelere, çiçek ekimleri yapıldı. ..

9

Image

YOL AĞIR VASITALARA KAPATILDI
Sandıklı ilçesinde şehir içi trafiğinin rahatlamasına yönelik alınan kararlar kapsamında, Yunus Emre Mahallesi’nde ağır vasıta araçlarının kullanarak ..

10

Image

DOĞALGAZ HATLARI DÖŞENİYOR
Erkmen Beldesinde Doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Erkmen Beldesinin yeni yerleşim bölgelerinde doğalgaz kullanılmaya başlanılmıştı. Beldenin eski ..

11

Image

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Başmakçı Kaymakamı Halil Yazıcı, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek, sıkıntıları ve talepleri aldı...

12

Image

251 ADET FİDAN DİKİLDİ
Dazkırı ilçesinde Kaymakamlık organizasyonu ile 15 Temmuz şehitleri anısına 251 fidan dikildi...

13

Image

Uyuşturucu ile topyekün mücadele

İlçe Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılım..

14

Image

Motorize davulcular

Sandıklı ilçesinde sahur bitene kadar uzak mahallelere yetişmekte güçlük çeken ramazan davulcuları, çareyi ‘motorize’ ekipler kurmakta buldu. ..

15

Image

Kurallara uyalım hayattan kopmayalım

Çay ilçesinde Trafik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Kaymakam Erol Tanrıkulu, trafik kurallarına uymanın can güvenliği açısından..

16

Image

Dinar'da yeni yol düzenlemeleri yapılacak

Antalya kara yolları 13’ncü Bölge Şube Müdürü Mehmet Gülcemal, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ile birlikte şehir merkezinde incelemelerde bul..

17

Image

Başkan Karaman vatandaşı dinledi

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor...

Başkan Karaman vatandaşı dinledi | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Karaman vatandaşı dinlediSinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor.
  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

AK Parti’den Sinanpaşa Belediye Başkan’ı seçilen Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Aktürk ve Veysel Tekeli ile birlikte vatandaşlarla buluştu. İlçe merkezinde bulunan kahvehanede vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Karaman, Sinanpaşa’nın değişim ve dönüşümü için çalıştıklarını söyledi.

HER İNSANIMIZI BAĞRIMIZA BASIYORUZ

Gece gündüz demeden büyüyen ve gelişen Sinanpaşa’mızı güçlü yarınlara hazırlamak için gayret ve sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Karaman, “Bizim bir Sinanpaşa sevdamız, aşkımız var. Bu yüzden Sinanpaşa Belediyemize gelen her bir vatandaşımızın hangi partiden olduğu, kime oy verdiğini asla sorgulamıyoruz. Herkesimden, her insanımızı bağrımıza basıyoruz” dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Vatandaşlar ise 31 Martta yapılan mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Erdal Karaman’a çalışmalarında başarılar dileyerek, Sinanpaşa’nın gelişmesi ve büyümesi için kendilerinin de gece gündüz yanında olduklarını ifade ettiler. Bu durum karşısında vatandaşlara teşekkür eden Başkan Karaman, “Tüm vatandaşlarımız ile birlikte Sinanpaşa’mızı hak ettiği noktaya getireceğiz” diye konuştu.

1’İNCİ MUHTARLAR TOPLANTISINI YAPTI

Başkan Karaman, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde seçilen mahalle muhtarları ile de bir araya geldi. Düzenlenen programda mahalle muhtarlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Karaman, muhtarlardan mahallelerinde bulunan eksiklikleri yerinde tespit etmelerini istedi. Mahalle muhtarlarının taleplerini tek tek not alan Başkan Karaman, eksiklikleri birlikte çözeceklerini ifade etti. Karaman, “Sizler bizim Sinanpaşa’da gözümüz kulağımızsınız” dedi.

HAYVAN PAZARINDA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Sinanpaşa Hayvan Pazarında incelemeler de bulunan Belediye Başkanı Karaman, gerekli eksikliklerin en kısa sürede tamamlanarak, ilçe, belde ve köylerden gelen vatandaşların sıkıntı çekmemelerini istedi. Belediye personeli de Başkan Karaman’ın tüm çalışmalarını titizlilikle yerine getiriyor.
>>Mehmet Tabak  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2019
13.12.2019
13.12.2019
OZEL HABERLER