Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

YOL AĞIR VASITALARA KAPATILDI
Sandıklı ilçesinde şehir içi trafiğinin rahatlamasına yönelik alınan kararlar kapsamında, Yunus Emre Mahallesi’nde ağır vasıta araçlarının kullanarak ..

2

Image

DOĞALGAZ HATLARI DÖŞENİYOR
Erkmen Beldesinde Doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Erkmen Beldesinin yeni yerleşim bölgelerinde doğalgaz kullanılmaya başlanılmıştı. Beldenin eski ..

3

Image

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Başmakçı Kaymakamı Halil Yazıcı, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek, sıkıntıları ve talepleri aldı...

4

Image

251 ADET FİDAN DİKİLDİ
Dazkırı ilçesinde Kaymakamlık organizasyonu ile 15 Temmuz şehitleri anısına 251 fidan dikildi...

5

Image

Uyuşturucu ile topyekün mücadele

İlçe Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılım..

6

Image

Motorize davulcular

Sandıklı ilçesinde sahur bitene kadar uzak mahallelere yetişmekte güçlük çeken ramazan davulcuları, çareyi ‘motorize’ ekipler kurmakta buldu. ..

7

Image

Kurallara uyalım hayattan kopmayalım

Çay ilçesinde Trafik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Kaymakam Erol Tanrıkulu, trafik kurallarına uymanın can güvenliği açısından..

8

Image

Dinar'da yeni yol düzenlemeleri yapılacak

Antalya kara yolları 13’ncü Bölge Şube Müdürü Mehmet Gülcemal, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ile birlikte şehir merkezinde incelemelerde bul..

9

Image

Başkan Karaman vatandaşı dinledi

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor...

10

Image

Esnafımıza büyük görev düşüyor


Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde İscehisar Esnaf Odası 2019 yılı birinci esnaf bilgilendirme toplantısı düzenlendi...

11

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Ramazan ayının yaklaşması dolayısıyla Bolvadin Belediyesi tarafından çalışmalarda hızlandı. ..

12

Image

Şehit babası son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Piyade Er Mahmut Yayla’nın babası Hüseyin Yayla için cenaze töreni düzenlendi. ..

13

Image

Köy muhtarları toplantısı yapıldı

2019-2024 mahalli idareler seçimlerini kazanan köy muhtarları Kaymakam İbrahim Özkan başkanlığında toplandı...

14

Image

E-Ticaret semineri verildi

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ve Dinar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ulusal Elektronik Tebligat E- Ticaret semineri düzenlendi...

15

Image

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı

Başmakçı İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarlar Kaymakam Mehmet Soylu başkanlığında toplandı...

16

Image

Hastanede göçük tahliye tatbikatı yapıldı

Hastane Afet Planı kapsamında UMKE ile birlikte temsili bir mermer ocağında meydana gelen göcükte yaralan ve vefat eden kazazedelere ilk müdahale..

17

Image

Hayatın yükünü birlikte omuzluyorlar
Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 24 yıldır yöreye has mercimekli bükme, katmer ve haşhaşlı gözleme yaparak geçimini sağlayan Ali ve Rukiye Savaş çift..

Çocukların gösterileri büyüledi | Gazete3.com.tr
Image

Çocukların gösterileri büyülediDinar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları büyük bir coşku içerisinde geçti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk vurgusunun yapıldığı etkinliklerde Türkiye Büyük Millet Meclisinin de açılışının 99’uncu yılında çok anlamlı bir kutlama programı hazırlandı.

  İLÇELER    24.04.2019 11:03:50


Dinar TOKİ İlk Okulu tarafından hazırlanan kutlama programı öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelengi Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk anıtına bırakıldı. Dinar ilçe protokolünün katılımlarıyla burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Çelenk bırakma töreni akabinde ise 23 Nisan kutlama etkinlikleri ilçe stadyumunda devam etti. İlçe stadyumundaki programda, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Garnizon Komutanı Teğmen Muhsin Dereli ve Belediye Başkanı Nihat Sarı halkın ve öğrencilerin bayramını selamlayarak kutladı.

BÜYÜK ROL OYNANDI

Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak şunları söyledi, “Cumhuriyet Güneşinin berrak yüzünü, vatan ufkunda gösterdiği gün olan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 99’uncu yılına ulaşmanın heyecanıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını daha büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bugün 99 yıl önce Türkiye Cumhuriyetinin temellerini atan, ilk milli meclis olan ve Kurtuluş Savaşının kazanılmasında büyük rol oynayan TBMM’nin açıldığı gündür” dedi.

MİLLETİ ŞAHA KALDIRDI

Taşbaş sözlerine şöyle devam etti: “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ve onun milletin bağımsızlığını yine milletin azmi ve kararlılığı kurtaracaktır ön görüsüyle tutuşturulan bağımsızlık meşalesi 23 Nisan 1920 Cuma günü Ankara’da Anadolunun dört bir yanını aydınlatan bir güneş haline gelmişti. Işığını tarifsiz bir tutkuyla vatana gönül verenlerin gayretinde, azminde, kararlılığında birlik ve beraberliğinden alan bu güneş aynı zamanda ülkemizin kışını bahara, baharını yaza döndürecek bir dirilişin müjdesiydi. İşte o diriliş ruhu, vatan ve millet sevgisi, bayrak sevdası, bağımsızlık tutkusu bir milleti şaha kaldırdı” dedi. >>GAZETE 3

  İLÇELER    24.04.2019 11:03:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.11.2019
12.11.2019
12.11.2019
OZEL HABERLER