Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yatırımlar devam edecek’

İscehisar Belediyesi ve ilçedeki iş adamlarının katkılarıyla ilçede yapımı tamamlanan Jeotermal Kaplıca Tesisi’nin açılışında konuşan Orman ve Su..

2

Image

Hükümlülere trafik kuralları anlatıldı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından denetim altında bulunan hükümlülere trafik kurallarını anlatan seminer ve..

3

Image

Başkan Çöl yaşlıları unutmadı
18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı Haftası” Hüseyin Develi Huzurevi’nde Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün de katıldığı tör..

4

Image

5 bin fidan dağıtıldı

21 Mart Dünya Ormancılık günü dolayısıyla Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 5 bin adet badem ve iğde fidanı dağıtıldı...

5

Image

Trafoya giren kedi akıma kapıldı

Sandıklı ilçesinde elektrik trafosuna giren kedi elektrik akımına kapılarak telef olurken elektrik kesintisine neden oldu...

6

Image

Seçim güvenliği konuşuldu

Dinar merkeze bağlı köylerin muhtarlarıyla yerel seçimler öncesinde seçim güvenliği toplantısı yapıldı...

7

Image

57. Alay’a vefa yürüyüşü

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın tarafından düzenlenen “57. Alay’a Vefa Yürüyüşü”ne binlerce vatandaş katıldı. Emirdağ Cumhuriyet Meyd..

8

Image

Sandıklı’ya bölge hastanesi
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile yaptığı görüşmede Sandıklı ilçesine Bölge Hastanesi yapılmasına karar verildi...

9

Image

‘Projelerimizi hükümet destekleyecek’

Dinar ilçesindeki TOKİ konutlarının sakinleriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı Dinar Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı, vatandaşların menfaatler..

10

Image

Kadınlardan kültür gezisi

Dazkırılı kadınların kardeş belediye Odunpazarı Belediyesi'ne yaptığı Eskişehir Kültür Gezisi'nden döndü...

11

Image

Başkan Acar’dan esnaflara ziyaret

Dinar Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar seçim çalışmaları programında ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaretinde..

12

Image

Sağlık çalışanları unutulmadı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Sandıklı’daki sağlık çalışanlarının Tıp Bayramlarını kutlayarak hediyeler tak..

13

Image

‘Gönüllerde olmak güzel’
Sandıklı ilçesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Çöl,“Gönüllerde olmak ayrı bir güzel." dedi...

14

Image

Öğretmenlere konferans

Sandıklı'da görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine gelişim programı konferansı verildi. ..

15

Image

Tarihi eser operasyonu

Çay ilçesinde melek figürlü heykel ve taşlı kolye ucu ele geçirildi...

16

Image

Seçim güvenliği konuşuldu
Sandıklı ilçesine bağlı Kızık köyünde "Seçim Güvenliği" toplantısı yapıldı. ..

17

Image

Cami tekrar ibadete açıldı

Çay ilçesinde bulunan Çarşı Cami’sinde yapılan bakım ve tadilat çalışmaları sonrası, cami tekrar ibadete açıldı. ..

Dinar’da Cumhur İttifakı | Gazete3.com.tr
Image

Dinar’da Cumhur İttifakı


Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart seçimlerinde Dinar Belediye Başkan adaylığı konusunda AK Parti ile mutabakat sağlandığını ve Cumhur İttifakı kapsamında Nihat Sarı’nın aday olarak gösterileceğini kaydetti.
  İLÇELER    10.01.2019 11:39:44

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk oldu. MHP’nin istişare kamplarını Afyonkarahisar’a alması konusunda talepte bulunan Güzbey’e cevap veren Taytak, “Bu konuyla ilgili olarak Sayın Genel Başkanımız Devlet beyle görüşeceğim. İnşallah bu yılki ilk kampın Afyonkarahisar’a alınması için girişimlerde bulunacağım. İnşallah Afyonkarahisar’a alınmasını sağlarız” dedi.

“DİNAR’DA CUMHUR İTTİFAKININ BAYRAĞINI DİKECEĞİZ”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri konusunda özelliklede Dinar ilçesinin adayı noktasında açıklamalarda bulunan Taytak, “Ali Özkaya bey ile yaptığımız görüşmeden sonra Dinar’da Cumhur İttifakı olarak tek aday göstereceğiz. Dinar’da Cumhur İttifakı’nın adayı daha önce MHP adayı olan Nihat Sarı beydir. İnşallah 31 Mart’ta Dinar ilçesinde Cumhur İttifakı’nın bayrağını dikeceğiz” diye konuştu. Taytak, diğer ilçeler konusunda da görüşmeler yapıldığını belirtti.>>>Alkan Kurt

  İLÇELER    10.01.2019 11:39:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.03.2019
22.03.2019
22.03.2019
OZEL HABERLER