Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Serdar Dündar İYİ Parti’den aday

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar Dündar’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı...

2

Image

Bina çatısına otağ kuruldu

Sandıklı Yörükler- Türkmenler Derneği tarafından çeşitli faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kiralanan iki katlı binanın çatısına 80 metrekarelik ..

3

Image

17 kişi tutuklandı

Sandıklı ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 21 kişi gözaltına alınmış, 3 kişinin de arama çalışmaları devam ediyordu..

4

Image

Başkan Çöl, karne dağıttı
Sandıklı İlçe Kaymakamı Vekili Kızılören Kaymakamı Recep Hasar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda düze..

5

Image

Bozkurt’tan kurum ziyaretleri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 31 Mart yerel seçimler kapsamında bazı kamu kurumlarını ziyaret etti...

6

Image

Çocuklar tiyatroya doydu

Şuhut ilçesine bağlı Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, “Bilimi Yaşıyorum” etkinliği kapsamında atomun tarihsel gelişimin..

7

Image

Başkan Çöl’den ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik Sandıklı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Başkanlı..

8

Image

Okullar zeka oyunlarıyla donatılıyor
Başmakçı İlçe Kaymakamlığı, ilçedeki anaokulu ve ilkokullarda zeka oyunları projesini başlattı. ..

9

Image

Kaymakam okulları gezdi
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tatarlı Beldesi'ndeki okullarda incelemelerde bulundu...

10

Image

Başkan Çöl işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İstasyon Caddesindeki işyeri açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde ..

11

Image

Özel Öğrenme Güçlüğü semineri
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokul öğretmenleri için 'Özel öğrenme güçlüğü farkındalık' semineri düzenlendi...

12

Image

Okullara kitap desteği

Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını ..

13

Image

Yaban hayvanları unutulmadı

Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı...

14

Image

Minikler ilk kitaplarını okudu
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulunda okumaya geçen 1.sınıf öğrencileri ilk kitaplarını okudular...

15

Image

Vali Tutulmaz Sandıklı’yı gezdi

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. ..

16

Image

İlk yarı değerlendirildi
Şuhut ilçesinde Kur'an kurslarıyla ilgili 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ilk yarı değerlendirme toplantısı yapıldı. ..

17

Image

Minikler matbaacılığı öğrendi
Dinar 125. Yıl Ana Okulu öğrencileri ilçede bulunan Dinar Haber gazetesine ait ofset matbaayı ziyaret ederek, matbaacılık hakkında bilgilendirildi. ..

Dinar’da Cumhur İttifakı | Gazete3.com.tr
Image

Dinar’da Cumhur İttifakı


Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart seçimlerinde Dinar Belediye Başkan adaylığı konusunda AK Parti ile mutabakat sağlandığını ve Cumhur İttifakı kapsamında Nihat Sarı’nın aday olarak gösterileceğini kaydetti.
  İLÇELER    10.01.2019 11:39:44

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk oldu. MHP’nin istişare kamplarını Afyonkarahisar’a alması konusunda talepte bulunan Güzbey’e cevap veren Taytak, “Bu konuyla ilgili olarak Sayın Genel Başkanımız Devlet beyle görüşeceğim. İnşallah bu yılki ilk kampın Afyonkarahisar’a alınması için girişimlerde bulunacağım. İnşallah Afyonkarahisar’a alınmasını sağlarız” dedi.

“DİNAR’DA CUMHUR İTTİFAKININ BAYRAĞINI DİKECEĞİZ”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri konusunda özelliklede Dinar ilçesinin adayı noktasında açıklamalarda bulunan Taytak, “Ali Özkaya bey ile yaptığımız görüşmeden sonra Dinar’da Cumhur İttifakı olarak tek aday göstereceğiz. Dinar’da Cumhur İttifakı’nın adayı daha önce MHP adayı olan Nihat Sarı beydir. İnşallah 31 Mart’ta Dinar ilçesinde Cumhur İttifakı’nın bayrağını dikeceğiz” diye konuştu. Taytak, diğer ilçeler konusunda da görüşmeler yapıldığını belirtti.>>>Alkan Kurt

  İLÇELER    10.01.2019 11:39:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER