Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uyuşturucu ile topyekün mücadele

İlçe Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılım..

2

Image

Motorize davulcular

Sandıklı ilçesinde sahur bitene kadar uzak mahallelere yetişmekte güçlük çeken ramazan davulcuları, çareyi ‘motorize’ ekipler kurmakta buldu. ..

3

Image

Kurallara uyalım hayattan kopmayalım

Çay ilçesinde Trafik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Kaymakam Erol Tanrıkulu, trafik kurallarına uymanın can güvenliği açısından..

4

Image

Dinar'da yeni yol düzenlemeleri yapılacak

Antalya kara yolları 13’ncü Bölge Şube Müdürü Mehmet Gülcemal, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ile birlikte şehir merkezinde incelemelerde bul..

5

Image

Başkan Karaman vatandaşı dinledi

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor...

6

Image

Esnafımıza büyük görev düşüyor


Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde İscehisar Esnaf Odası 2019 yılı birinci esnaf bilgilendirme toplantısı düzenlendi...

7

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Ramazan ayının yaklaşması dolayısıyla Bolvadin Belediyesi tarafından çalışmalarda hızlandı. ..

8

Image

Köy muhtarları toplantısı yapıldı

2019-2024 mahalli idareler seçimlerini kazanan köy muhtarları Kaymakam İbrahim Özkan başkanlığında toplandı...

9

Image

Şehit babası son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Piyade Er Mahmut Yayla’nın babası Hüseyin Yayla için cenaze töreni düzenlendi. ..

10

Image

E-Ticaret semineri verildi

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ve Dinar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ulusal Elektronik Tebligat E- Ticaret semineri düzenlendi...

11

Image

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı

Başmakçı İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarlar Kaymakam Mehmet Soylu başkanlığında toplandı...

12

Image

Hastanede göçük tahliye tatbikatı yapıldı

Hastane Afet Planı kapsamında UMKE ile birlikte temsili bir mermer ocağında meydana gelen göcükte yaralan ve vefat eden kazazedelere ilk müdahale..

13

Image

Hayatın yükünü birlikte omuzluyorlar
Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 24 yıldır yöreye has mercimekli bükme, katmer ve haşhaşlı gözleme yaparak geçimini sağlayan Ali ve Rukiye Savaş çift..

14

Image

Arazi yolları yapılıyor

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesi aşağı su pompası yanında bulunan Uluyol’da arazi yol düzenleme çalışmaları yapılıyor...

15

Image

Çocuklar doyasıya eğlendiler

Dinar Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendiler...

16

Image

Bolvadin'de roman kahramanları festivali


Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Raziye Sultan Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi tarafından 22-27 Nisan tarihleri arasında Roman Kah..

17

Image

Sandıklı’da 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen programlar Sandıklı İlçe Kaymakamlık binası önünde bulunan tören a..

Dinar’da Cumhur İttifakı | Gazete3.com.tr
Image

Dinar’da Cumhur İttifakı


Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart seçimlerinde Dinar Belediye Başkan adaylığı konusunda AK Parti ile mutabakat sağlandığını ve Cumhur İttifakı kapsamında Nihat Sarı’nın aday olarak gösterileceğini kaydetti.
  İLÇELER    10.01.2019 11:39:44

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk oldu. MHP’nin istişare kamplarını Afyonkarahisar’a alması konusunda talepte bulunan Güzbey’e cevap veren Taytak, “Bu konuyla ilgili olarak Sayın Genel Başkanımız Devlet beyle görüşeceğim. İnşallah bu yılki ilk kampın Afyonkarahisar’a alınması için girişimlerde bulunacağım. İnşallah Afyonkarahisar’a alınmasını sağlarız” dedi.

“DİNAR’DA CUMHUR İTTİFAKININ BAYRAĞINI DİKECEĞİZ”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri konusunda özelliklede Dinar ilçesinin adayı noktasında açıklamalarda bulunan Taytak, “Ali Özkaya bey ile yaptığımız görüşmeden sonra Dinar’da Cumhur İttifakı olarak tek aday göstereceğiz. Dinar’da Cumhur İttifakı’nın adayı daha önce MHP adayı olan Nihat Sarı beydir. İnşallah 31 Mart’ta Dinar ilçesinde Cumhur İttifakı’nın bayrağını dikeceğiz” diye konuştu. Taytak, diğer ilçeler konusunda da görüşmeler yapıldığını belirtti.>>>Alkan Kurt

  İLÇELER    10.01.2019 11:39:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.06.2019
15.06.2019
15.06.2019
OZEL HABERLER