Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İlçelerde 23 Nisan kutlandı
Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98.yıldönümü dolayısıyla kutlamalar yapıldı...

2

Image

İscehisar Devlet Hastanesi’nin temeli atıldı
Sağlık Bakanlığı tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan İscehisar Devlet Hastanesi inşaatı temel atma töreni düzenlendi...

3

Image

Sandıklı’da yağmur duası
Sandıklı ilçesine bağlı Susuz köyünde bir araya gelen çiftçiler ve susuz köyü sakinleri köylerinin yakınında bulunan Dikmen Dede mezarının yanına çıka..

4

Image

Yılın Dostluk Ödülü Başkan Acar’ın
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Kamu-Der tarafından “Yılın Dostluk Ödülü”ne layık görüldü. ..

5

Image

Öğrencilere ağız ve diş muayenesi
Sandıklı ilçesinde İlçe Halk Sağlığı ekipleri tarafından, ilköğretim okullarında öğrencilere ağız ve diş muayeneleri yapılıyor...

6

Image

Kiraz üreticileri Çin’e ihracatın başlamasını bekliyor
Türkiye’nin en iyi kirazlarının yetiştiği Sultandağı ilçesinde 20 gün önceden çiçek açan kiraz ağaçları üreticileri sevindirdi. Hak ettikleri kazancı ..

7

Image

Öğrenciler Kocatepe’yi gezdi
Şuhut ilçesinde Kocatepe Yolunda projesinin ikinci grubu ilçede ağırlandı. ..

8

Image

Başmakçılı öğrenciler Kaymakam oldu
Başmakçı ilçesinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri bir günlüğüne Kaymakam oldu...

9

Image

Sandıklı Belediyesi’nden dev sera hamlesi
Sandıklı ilçesinde SANJET A.Ş bünyesinde yapımı devam eden Jeotermal ısıtmalı çiçek serası ile sebze, meyve kurutma tesisinin tamamlanması ile Sandıkl..

10

Image

İmam ve müezzin için lojman tahsis edildi
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan camide görev yapan imam ve müezzin için özel lojman tahsis edildi. ..

11

Image

Bu köyde kışın 3 yazın 15 kişi yaşıyor
Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinin Avdan köyünde 29 yıldır muhtarlık yapan Bekir Tepekaya, eşi ve kızıyla yaşadığı, kışın 3 ve yazın 15 kişinin ikame..

12

Image

Sandıklı’nın yöresel lezzetleri yarıştı
Sandıklı’da ilk defa gerçekleşen Sandıklı Turizm Etkinlikleri’nin ikinci günü Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında “Yöres..

13

Image

“Bir olacağız, diri olacağız”
İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Sav ve yönetim kurulu üyeleri Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ı..

14

Image

Çay ilçesinden Mehmetçik’e büyük destek
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, ‘Zeytindalı Harekatı’nda kahramanca destan yazan Mehmetçik’e destek amaçlı Çay ilçesinde bulunan işadamlarından to..

15

Image

Sandıklı’da halk oyunları yarışması
Sandıklı Belediyesi’nin de ortak olduğu Sandıklı Tanıtım Platformu tarafından Sandıklı’da ilk defa düzenlenen “Turizm Etkinlikleri” kapsamında “Sandı..

16

Image

Askerler mektuplara video çekerek cevap verdi
Afyonkarahisar Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu öğrencilerinin Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere moral ve motivasyon olması için yazdık..

17

Image

Başkan Çöl sağlık çalışanlarını unutmadı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Dünya Sağlık Günü dolayısıyla ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına yemek verdi...

En güzel buzağılar seçilecek | Gazete3.com.tr
Image

En güzel buzağılar seçilecek


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba’nın buzağı ölümlerinin azaltılması amacı ile başlattığı 2018 buzağı yılı münasebetiyle farkındalık oluşturmak amacı taşıyan etkinlikler kapsamında Sultandağı ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Sultandağı Süt Üreticileri Birliği tarafından Cuma günü Sultandağı ilçesinde en güzel buzağı yarışması yapılacak.
Mehmet TABAK
  İLÇELER    12.04.2018 09:22:58

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba’nın buzağı ölümlerinin azaltılması amacı ile başlattığı 2018 buzağı yılı münasebetiyle farkındalık oluşturmak amacı taşıyan etkinlikler kapsamında Sultandağı ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Sultandağı Süt Üreticileri Birliği tarafından Cuma günü Sultandağı ilçesinde en güzel buzağı yarışması yapılacak. Sultandağı Süt Birliği Başkanı Celal Yırtıkgöz’de yapılacak olan organizasyon hakkında bilgi vermek ve davet etmek için Sultandağı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Halil İbrahim Önder ve Sultandağı Süt Üreticileri Başkanı Celal Yırtıkgöz Afyonkarahisar İl Tarım Müdürü İbrahim Acar’ı ziyaret etti.
“YAPILAN YARIŞMAYA TAM DESTEK VERİYORUZ”
6 Nisan 2018 Saat 14.00’de, yapılacak olan en güzel buzağı yarışmasına tam destek olduklarını belirten Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Acar, “Bilindiği gibi Bakanlığımız 2018 yılını buzağı yılı ilan etmiştir. Dolayısıyla buzağı ölümlerine karşı titizlikle durulmaktadır” dedi. Acar, yarışmaya bizzat katılacağını ve İl Tarım Müdürlüğü olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi
BAKAN FAKIBABA’DA YARIŞMAYA DAVET EDİLDİ
Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar’da ziyaretlerde bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba organizasyona davet edildi, özellikle etkinlikle ilgilenen Fakıbaba organizasyondan dolayı teşekkür ederek, programı uygun olursa gelebileceğini belirtti. 6 Nisan 2018 de gerçekleşecek ‘En Güzel Buzağı Yarışmasında ‘ilk 3’e giren buzağılara toplamda yaklaşık 8 Bin TL değerinde makine ekipman hediye verilecek, aynı zamanda ikramların yapılacağı yarışmada çiftçilerle demini yarışmalar yapılarak etkinlikte hediyeler dağıtılacak.

  İLÇELER    12.04.2018 09:22:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
OZEL HABERLER