Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sultan Ana somun ekmekle geçim sağlıyor
Çay ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki Fadime Kırkalı, 40 yıldır yöreye has patatesli somun ekmek yapıp satarak geçimini sağlıyor...

2

Image

‘Gece-gündüz demeden çalışıyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ilçenin en büyük caddesi üzerinde belediye tarafından yürütülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının ge..

3

Image

Servis şoförleri bilgilendirildi
Sandıklı ilçesinde öğrenci servis şoförleri jandarma trafik ekibi tarafından bilgilendirildi. ..

4

Image

Tatbikat gerçeğini aratmadı
Afyonkarahisar Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından Dinar Devlet Hastanesinde deprem ve yangın tatbikatı yapıldı. ..

5

Image

Bozulan yollar asfaltlanıyor
Başmakçı ilçesinde belediye ekipleri tarafından altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda asfaltlama çalışması başlatıldı...

6

Image

Çöl, din görevlilerini unutmadı
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Cumhuriyet Parkında bir yemek organizasyonu ger..

7

Image

İdare Kurulu toplandı
Şuhut ilçesinde, Kaymakamı Nurullah Kaya başkanlığında İlçe İdare Kurulu toplantısı gerçekleşti. ..

8

Image

Hatipoğlu, Başmakçı’yı mest etti
İlahiyatçı Yazar Nihat Hatipoğlu, Başmakçı Belediyesi’nin düzenlediği programa katıldı. Peygamber efendimizin hayatını anlatan Hatipoğlu, vatandaşlara..

9

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen, masa tenisi, atletizm ve voleybol turnuvalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi..

10

Image

Hatipoğlu gönülleri mest etti
Şuhut Belediyesi tarafından düzenlenen “Kardeşlik ve Birlik Ruhu” isimli programa Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu konuk oldu. Peygamber efendimizin örnek ha..

11

Image

TOKİ çevresinde temizlik

Çay ilçesi Bahçelievler Mahallesi TOKİ konutlarında çevre düzenleme ve bakım çalışmaları yapıldı...

12

Image

TOKİ’nin çalışmaları devam ediyor
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan 407 konutun inşası devam ediyor. İhale kapsamında a..

13

Image

‘Bacalarınızı temizletin’
Dinar İtfaiye Müdürü Sinan Özçelik, kış mevsimi öncesi muhtemel çatı yangını, doğalgaz ve kömür zehirlenmelerinin önüne geçmek amacıyla baca temizliği..

14

Image

Alamescit köyü kameralarla izleniyor
Sandıklı ilçesine bağlı Alamescit köyünde yaşanan hayvan hırsızlıkları sonrası muhtar tarafından taktırılan kameralar 7 gün 24 saat boyunca köyün her ..

15

Image

Isınma sezonu açıldı
Sandıklı ilçesinde jeotermal ısınma sezonu, yapılan dualar ve yeni abonelere verilen sıcak su ile başladı...

16

Image

Minibüs devrildi
Sandıklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında sürücü yara almadan kurtuldu...

17

Image

Sinemaya gitmeyen öğrenci kalmayacak
Temel eğitim öğrencilerine, bulundukları illerdeki sinema salonlarında ücretsiz film seyretme olanağı sunacak olan, Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve ..

En güzel buzağılar seçilecek | Gazete3.com.tr
Image

En güzel buzağılar seçilecek


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba’nın buzağı ölümlerinin azaltılması amacı ile başlattığı 2018 buzağı yılı münasebetiyle farkındalık oluşturmak amacı taşıyan etkinlikler kapsamında Sultandağı ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Sultandağı Süt Üreticileri Birliği tarafından Cuma günü Sultandağı ilçesinde en güzel buzağı yarışması yapılacak.
Mehmet TABAK
  İLÇELER    12.04.2018 09:22:58

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba’nın buzağı ölümlerinin azaltılması amacı ile başlattığı 2018 buzağı yılı münasebetiyle farkındalık oluşturmak amacı taşıyan etkinlikler kapsamında Sultandağı ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Sultandağı Süt Üreticileri Birliği tarafından Cuma günü Sultandağı ilçesinde en güzel buzağı yarışması yapılacak. Sultandağı Süt Birliği Başkanı Celal Yırtıkgöz’de yapılacak olan organizasyon hakkında bilgi vermek ve davet etmek için Sultandağı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Halil İbrahim Önder ve Sultandağı Süt Üreticileri Başkanı Celal Yırtıkgöz Afyonkarahisar İl Tarım Müdürü İbrahim Acar’ı ziyaret etti.
“YAPILAN YARIŞMAYA TAM DESTEK VERİYORUZ”
6 Nisan 2018 Saat 14.00’de, yapılacak olan en güzel buzağı yarışmasına tam destek olduklarını belirten Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Acar, “Bilindiği gibi Bakanlığımız 2018 yılını buzağı yılı ilan etmiştir. Dolayısıyla buzağı ölümlerine karşı titizlikle durulmaktadır” dedi. Acar, yarışmaya bizzat katılacağını ve İl Tarım Müdürlüğü olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi
BAKAN FAKIBABA’DA YARIŞMAYA DAVET EDİLDİ
Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar’da ziyaretlerde bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba organizasyona davet edildi, özellikle etkinlikle ilgilenen Fakıbaba organizasyondan dolayı teşekkür ederek, programı uygun olursa gelebileceğini belirtti. 6 Nisan 2018 de gerçekleşecek ‘En Güzel Buzağı Yarışmasında ‘ilk 3’e giren buzağılara toplamda yaklaşık 8 Bin TL değerinde makine ekipman hediye verilecek, aynı zamanda ikramların yapılacağı yarışmada çiftçilerle demini yarışmalar yapılarak etkinlikte hediyeler dağıtılacak.

  İLÇELER    12.04.2018 09:22:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.10.2018
18.10.2018
18.10.2018
OZEL HABERLER