Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Karakoyun DP’den aday oldu
Sinanpaşa Belediye Başkanı Murat Karakoyun, AK Parti’den tekrar belediye başkan adayı gösterilmemesi üzerine Demokrat Parti’den belediye başkan adayı ..

2

Image

‘AK Parti’de hizmete devam edeceğim’
AK Parti İscehisar İlçe Eski Başkanı Murat Dikmen, belediye başkan adayı gösterilmediği için herhangi bir kırgınlığının olmadığını belirterek, "Siyasi..

3

Image

Memurlara ilk yardım eğitimi
İl Sağlık Müdürlüğü, resmî kurumlara yönelik olarak İlk Yardım Bilinçlendirme Eğitimleri veriyor...

4

Image

Sandıklı’da Mustafa Çöl sevinci
AK Parti Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa Çöl’ün açıklanması, Sandıklı ilçesinde büyük sevinçle karşılandı. ..

5

Image

‘Vakit Şuhut vakti’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Ak Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı...

6

Image

Minikler okumayı söktü
Şuhut'ta okumayı söken öğrenciler ödüllendirildi...

7

Image

Sıfır Atık Eğitimi
Dinar ilçesinde belediye personeline Sıfır Atık Eğitimi verildi. ..

8

Image

‘Öncelik Büyük Menderes’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar’ı AK Belediyecilikle tanıştırmak istediklerini söyleyerek, “Dinar’da belediye seçimlerini ortak..

9

Image

Av sezonunu bitirdiler
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Avcılık ve Atıcılık Derneği üyeleri, av sezon sonu nedeniyle geleneksel av yemeği düzenledi...

10

Image

‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’
5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Emirdağ ilçesine her alanda örnek gösterilecek projelere imza atan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın,..

11

Image

Madde bağımlılığıyla mücadele
Dinar ilçesinde madde bağımlılığıyla mücadele toplantısı düzenlendi...

12

Image

TARSİM bilgilendirmesi
Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Konya Bölge Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesinde eğitim ve bilgilendirme toplantısı düzenlend..

13

Image

Askerlerden ziyaret
Evciler ilçesinde, 1999/1 tertip askerler Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel’i makamında ziyaret etti...

14

Image

Jeotermal tesis çalışmaları devam ediyor

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik yapımı devam eden Jeotermal tesisi inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
..

15

Image

‘En iyi adayları belirleyeceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolvadin İlçe Başkanı Mustafa Türker 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu...

16

Image

Termal su ile çiçek yetiştiriliyor

Sandıklı ilçesinde termal suyun geri dönüşümde kullanılması amacıyla belediye tarafından kurulan termal serada, her mevsimden çiçekler yetiştiriy..

17

Image

Kapankaya, Isparta’daki Dinarlıları ağırladı

Isparta ilinde yeni kurulan ve faaliyetlerine aralıksız devam eden Isparta Dinarlılar Derneği üyeleri, Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya’yı m..

İlçelerde 23 Nisan kutlandı | Gazete3.com.tr
Image

İlçelerde 23 Nisan kutlandı


Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98.yıldönümü dolayısıyla kutlamalar yapıldı.
  İLÇELER    24.04.2018 10:15:19

Şükrü Bakibaba

Sandıklı'da kutlama programı İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman'ın Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sunması ile başladı. Daha sonra öğrenci grupları idari makamları ziyaret ederek sembolik olarak görev üstlenmeleri sonrası program daha sonra Hükümet Konağı önünde devam etti. Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün vatandaşların ve öğrencilerin bayramını kutlaması ile devam eden programda, Sandıklı Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerince halk oyunları gösterileri, şiir ve kompozisyonlar okundu. Program, 23 Nisan dolayısıyla düzenlenen şiir, kompozisyon ve spor dallarındaki yarışmalarda dereceye giren okul ve öğrencilere protokol tarafından madalya, plaket ve kupa verilmesiyle sona erdi.

VEFAT EDEN ÖĞRETMENLERİ İÇİN MEVLİT OKUTTULAR

Sandıklı ilçesinde 23 Nisan’da yapılan bir etkinlik ise duygulandırdı. Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, iki yıl önce vefat eden Hasan Turinay ve geçen yıl vefat eden Tuncer Karakaş için okul bahçesinde helva ikramında bulundu. 23 Nisan kutlamaları için okul bahçesinde toplanan öğrenciler ve öğretmenleri daha önceden planladıkları mevlid programını da burada yaptı.

ŞUHUT’TA 23 NİSAN COŞKUSU

Bir başka kutlamada Şuhut ilçesinde yapıldı. Cumhuriyet İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine Şuhut ilçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Cumhuriyet Savcısı Serdar Ertaş, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu ve protokol üyeleri katıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri Gazipaşa Ortaokulu ve Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu gösterilerle devam etti. Öğrencilerin yapmış olduğu gösteriler veliler ve eğitimciler tarafından takdir topladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ilçe genelinde düzenlenen yarışmalarda derece kazanan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

DİNAR’DA GÖRKEMLİ KUTLAMA

Dinar ilçesinde de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenle kutlandı. Dinar Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenginin bırakılmasıyla başlayan kutlama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Törene, Kaymakam Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Küpeli, kamu kurumlarının müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

“CUMHURİYETİ KORUMAMIZ GEREKİYOR”

Dazkırı ilçesinde de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlandı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Kaymakam Mehmet Keklik ve Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, öğrencilerin bayramını kutlarken, Dazkırı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Küçük de günün önemine yönelik bir konuşma yaptı. Küçük, "Bir devlet, bir halk, yedi düvele karşı mücadele vererek, küllerinden yeniden ortaya çıkış destanı yazmış, bunu da 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisini Ankara'da kurarak, tescil ederek, dünyaya ilan etmiştir. Cumhuriyetin kurulması ne kadar önemli ise onun geliştirilmesi, korunması ve sürekliliği de en az o kadar önem arz etmektedir” dedi. Tören, hafta dolayısıyla düzenlenen resim, şiir ve koşu yarışlarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

  İLÇELER    24.04.2018 10:15:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER