Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Serdar Dündar İYİ Parti’den aday

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar Dündar’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı...

2

Image

17 kişi tutuklandı

Sandıklı ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 21 kişi gözaltına alınmış, 3 kişinin de arama çalışmaları devam ediyordu..

3

Image

Bozkurt’tan kurum ziyaretleri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 31 Mart yerel seçimler kapsamında bazı kamu kurumlarını ziyaret etti...

4

Image

Başkan Çöl, karne dağıttı
Sandıklı İlçe Kaymakamı Vekili Kızılören Kaymakamı Recep Hasar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda düze..

5

Image

Bina çatısına otağ kuruldu

Sandıklı Yörükler- Türkmenler Derneği tarafından çeşitli faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kiralanan iki katlı binanın çatısına 80 metrekarelik ..

6

Image

Çocuklar tiyatroya doydu

Şuhut ilçesine bağlı Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, “Bilimi Yaşıyorum” etkinliği kapsamında atomun tarihsel gelişimin..

7

Image

Başkan Çöl’den ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik Sandıklı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Başkanlı..

8

Image

Okullar zeka oyunlarıyla donatılıyor
Başmakçı İlçe Kaymakamlığı, ilçedeki anaokulu ve ilkokullarda zeka oyunları projesini başlattı. ..

9

Image

Kaymakam okulları gezdi
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tatarlı Beldesi'ndeki okullarda incelemelerde bulundu...

10

Image

Başkan Çöl işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İstasyon Caddesindeki işyeri açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde ..

11

Image

Özel Öğrenme Güçlüğü semineri
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokul öğretmenleri için 'Özel öğrenme güçlüğü farkındalık' semineri düzenlendi...

12

Image

Okullara kitap desteği

Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını ..

13

Image

Yaban hayvanları unutulmadı

Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı...

14

Image

Minikler ilk kitaplarını okudu
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulunda okumaya geçen 1.sınıf öğrencileri ilk kitaplarını okudular...

15

Image

Vali Tutulmaz Sandıklı’yı gezdi

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. ..

16

Image

İlk yarı değerlendirildi
Şuhut ilçesinde Kur'an kurslarıyla ilgili 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ilk yarı değerlendirme toplantısı yapıldı. ..

17

Image

Minikler matbaacılığı öğrendi
Dinar 125. Yıl Ana Okulu öğrencileri ilçede bulunan Dinar Haber gazetesine ait ofset matbaayı ziyaret ederek, matbaacılık hakkında bilgilendirildi. ..

İlçelerde bayram coşkusu | Gazete3.com.tr
Image

İlçelerde bayram coşkusu


Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Sandıklı, Dazkırı, Dinar ve diğer ilçelerde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yılı kutlandı.
  İLÇELER    30.10.2018 11:14:06

Dinar ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı makamlarının çelenkleri bırakıldı. Saygı duruşunda bulunulan ve İstiklal Marşı'nın okunduğu törene, Kaymakam Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Saffet Acar, daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

DAZKIRI

Dazkırı ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla saygı duruşu ve çelenk bırakma töreni gerçekleştirildi. Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı'na Dazkırı Kaymakamlığı ve Dazkırı Belediye Başkanlığı çelenkleri bırakıldı. Daha sonra şehitler için saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşı okundu.

SANDIKLI

Sandıklı ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Sandıklı Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile birlikte halkın ve öğrencilerin bayramını kutlaması ile başlayan programda şiir ve kompozisyonlar okundu. Sandıklı Hükümet Konağı önünde düzenlenen programda konuşan Sandıklı Kaymakam Eflatun Can Tortop, "Özgür ve bağımsız varlığımız ile milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetin 95. yıl dönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz." dedi.

“COŞKU VE GURURLA KUTLUYORUZ”

Tarihe altın harflerle yazılan Kurtuluş Savaşı destanının ardından kurulan Cumhuriyetimiz azmin, kararlılığın, fedakarlığın, birlik ve beraberliğin ve egemenliğin sembolü olduğunu kaydeden Tortop, şöyle konuştu: "Cumhuriyetimiz farklı kültür, inanç ve düşünceleri teminat altına alarak birlikte yaşama idealimizin kaynağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünde milletimizin sahip olduğu tüm değerlerle hissettiği bu coşku ve heyecanının gönül dünyasından hiç eksik olmamasını temenni ediyor, bu müstesna günde Cumhuriyet’i 'en büyük eserim' diye tanımlayan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu aziz vatanın bütünlüğünü, bağımsızlığı, Cumhuriyet ve demokrasimizin korunması için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.">>>Gazete3

  İLÇELER    30.10.2018 11:14:06

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER