Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Hayatın yükünü birlikte omuzluyorlar
Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 24 yıldır yöreye has mercimekli bükme, katmer ve haşhaşlı gözleme yaparak geçimini sağlayan Ali ve Rukiye Savaş çift..

2

Image

Çocuklar doyasıya eğlendiler

Dinar Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendiler...

3

Image

Arazi yolları yapılıyor

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesi aşağı su pompası yanında bulunan Uluyol’da arazi yol düzenleme çalışmaları yapılıyor...

4

Image

Bolvadin'de roman kahramanları festivali


Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Raziye Sultan Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi tarafından 22-27 Nisan tarihleri arasında Roman Kah..

5

Image

Sandıklı’da 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen programlar Sandıklı İlçe Kaymakamlık binası önünde bulunan tören a..

6

Image

Çocukların gösterileri büyüledi

Dinar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları büyük bir coşku içerisinde geçti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk vurgusunun yapıldığı..

7

Image

Sandıklı’yı hak ettiği noktaya getireceğiz

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 31 Mart seçimlerinden sonra mazbatalarını alan muhtarlar ile makam odasında bir araya geldi...

8

Image

Kaymakam İçen, köyleri ziyaret etti

Dazkırı İlçe Kaymakamı Gökay İçen, Kızılören ve Karaağaç Kuyusu köylerinde incelemelerde bulundu...

9

Image

Sevgi ve umut çiçekleri hiç solmasın

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Çöl mesajınd..

10

Image

Kaymakam Tortop’tan ziyaret
Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop, Sandıklı
Belediye Başkanı Mustafa Çöl'ü ziyaret etti...

11

Image

Dinar'da deprem ve yangın tatbikatı yapıldı

Afyonkarahisar Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE), Dinar Devlet Hastanesi'nde deprem ve yangın tatbikatı yaptı.
..

12

Image

‘Koordineli çalışmalıyız’

Yeniden muhtar seçilen Sandıklı merkez köy ve mahalle muhtarları Kaymakam Eflatun Can Tortop'u makamında ziyaret etti. Kaymakam Tortop, muhtarlar..

13

Image

Tutulmaz Çiçek Festivaline katıldı

Vali Mustafa Tutulmaz programları kapsamında Dinar ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi, Dinar Çiçekçileri Kültür Derneği tarafından düzenlenen Çi..

14

Image

Eğitimde 3 Adım Toplantısı

İhsaniye Kaymakamı (İscehisar İlçesi Vekil Kaymakamı) Alper Taş tarafından hazırlanan, eğitimde bir taraftan akademik başarıyı artırırken diğer t..

15

Image

Dinar’a 4 doktor

Dinar Devlet Hastanesi’nde 4 yeni uzman hekim göreve başladı...

16

Image

Sağlıklı yaşam yürüyüşü

Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde sağlıklı yaşam için yürüyüş düzenlendi...

17

Image

Okulda sebze ve meyve yetiştiriyorlar

Sandıklı ilçesindeki Şehit Ahmet Yumak Anaokulu'nun çatısına ‘2023 Eğitim Vizyonu’ hedefleri doğrultusunda kurulan serada öğrenciler domates, sal..

İlçelerde bayram coşkusu | Gazete3.com.tr
Image

İlçelerde bayram coşkusu


Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Sandıklı, Dazkırı, Dinar ve diğer ilçelerde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yılı kutlandı.
  İLÇELER    30.10.2018 11:14:06

Dinar ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı makamlarının çelenkleri bırakıldı. Saygı duruşunda bulunulan ve İstiklal Marşı'nın okunduğu törene, Kaymakam Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Saffet Acar, daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

DAZKIRI

Dazkırı ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla saygı duruşu ve çelenk bırakma töreni gerçekleştirildi. Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı'na Dazkırı Kaymakamlığı ve Dazkırı Belediye Başkanlığı çelenkleri bırakıldı. Daha sonra şehitler için saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşı okundu.

SANDIKLI

Sandıklı ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Sandıklı Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile birlikte halkın ve öğrencilerin bayramını kutlaması ile başlayan programda şiir ve kompozisyonlar okundu. Sandıklı Hükümet Konağı önünde düzenlenen programda konuşan Sandıklı Kaymakam Eflatun Can Tortop, "Özgür ve bağımsız varlığımız ile milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetin 95. yıl dönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz." dedi.

“COŞKU VE GURURLA KUTLUYORUZ”

Tarihe altın harflerle yazılan Kurtuluş Savaşı destanının ardından kurulan Cumhuriyetimiz azmin, kararlılığın, fedakarlığın, birlik ve beraberliğin ve egemenliğin sembolü olduğunu kaydeden Tortop, şöyle konuştu: "Cumhuriyetimiz farklı kültür, inanç ve düşünceleri teminat altına alarak birlikte yaşama idealimizin kaynağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünde milletimizin sahip olduğu tüm değerlerle hissettiği bu coşku ve heyecanının gönül dünyasından hiç eksik olmamasını temenni ediyor, bu müstesna günde Cumhuriyet’i 'en büyük eserim' diye tanımlayan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu aziz vatanın bütünlüğünü, bağımsızlığı, Cumhuriyet ve demokrasimizin korunması için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.">>>Gazete3

  İLÇELER    30.10.2018 11:14:06

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.04.2019
25.04.2019
25.04.2019
OZEL HABERLER