Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sultan Ana somun ekmekle geçim sağlıyor
Çay ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki Fadime Kırkalı, 40 yıldır yöreye has patatesli somun ekmek yapıp satarak geçimini sağlıyor...

2

Image

‘Gece-gündüz demeden çalışıyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ilçenin en büyük caddesi üzerinde belediye tarafından yürütülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının ge..

3

Image

Servis şoförleri bilgilendirildi
Sandıklı ilçesinde öğrenci servis şoförleri jandarma trafik ekibi tarafından bilgilendirildi. ..

4

Image

Tatbikat gerçeğini aratmadı
Afyonkarahisar Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından Dinar Devlet Hastanesinde deprem ve yangın tatbikatı yapıldı. ..

5

Image

Bozulan yollar asfaltlanıyor
Başmakçı ilçesinde belediye ekipleri tarafından altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda asfaltlama çalışması başlatıldı...

6

Image

Çöl, din görevlilerini unutmadı
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Cumhuriyet Parkında bir yemek organizasyonu ger..

7

Image

İdare Kurulu toplandı
Şuhut ilçesinde, Kaymakamı Nurullah Kaya başkanlığında İlçe İdare Kurulu toplantısı gerçekleşti. ..

8

Image

Hatipoğlu, Başmakçı’yı mest etti
İlahiyatçı Yazar Nihat Hatipoğlu, Başmakçı Belediyesi’nin düzenlediği programa katıldı. Peygamber efendimizin hayatını anlatan Hatipoğlu, vatandaşlara..

9

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen, masa tenisi, atletizm ve voleybol turnuvalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi..

10

Image

Hatipoğlu gönülleri mest etti
Şuhut Belediyesi tarafından düzenlenen “Kardeşlik ve Birlik Ruhu” isimli programa Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu konuk oldu. Peygamber efendimizin örnek ha..

11

Image

TOKİ çevresinde temizlik

Çay ilçesi Bahçelievler Mahallesi TOKİ konutlarında çevre düzenleme ve bakım çalışmaları yapıldı...

12

Image

TOKİ’nin çalışmaları devam ediyor
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan 407 konutun inşası devam ediyor. İhale kapsamında a..

13

Image

‘Bacalarınızı temizletin’
Dinar İtfaiye Müdürü Sinan Özçelik, kış mevsimi öncesi muhtemel çatı yangını, doğalgaz ve kömür zehirlenmelerinin önüne geçmek amacıyla baca temizliği..

14

Image

Alamescit köyü kameralarla izleniyor
Sandıklı ilçesine bağlı Alamescit köyünde yaşanan hayvan hırsızlıkları sonrası muhtar tarafından taktırılan kameralar 7 gün 24 saat boyunca köyün her ..

15

Image

Isınma sezonu açıldı
Sandıklı ilçesinde jeotermal ısınma sezonu, yapılan dualar ve yeni abonelere verilen sıcak su ile başladı...

16

Image

Minibüs devrildi
Sandıklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında sürücü yara almadan kurtuldu...

17

Image

Sinemaya gitmeyen öğrenci kalmayacak
Temel eğitim öğrencilerine, bulundukları illerdeki sinema salonlarında ücretsiz film seyretme olanağı sunacak olan, Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve ..

İscehisar TOKİ’de satış tarihi uzatıldı | Gazete3.com.tr
Image

İscehisar TOKİ’de satış tarihi uzatıldı


İscehisar ilçesinde TOKİ tarafından yapılan TOKİ konutlarında daire satışları 29 Haziran 2018 tarihine kadar uzatıldı.
  İLÇELER    12.04.2018 10:51:08

Daire satışlarının 29 Haziran 2018 tarihine kadar uzatıldığı ve C2 Tipi (3+1) tüm konutlarda, taksitlerin konutların tesliminden sonra başlatılacağı müjdelendi. Satışa sunulan B1 (2+1) konutlarda 10.000 TL peşin ve 180 ay vade seçeneğinin de görüşmelerde ilave edildiğine de değinen İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, “İlçemiz de 407 adet konut ‘un yapımı devam etmekte olup, hak sahiplerine, İnşallah bu yılsonu itibari ile evlerini teslim alacaklar. TOKİ dairelerimizin satışları 30 Mart itibari ile son iken TOKİ uzmanları ile yapılan görüşmeler neticesinde Daire satışlarını 29 Haziran 2018 tarihine kadar uzattık” diye konuştu.
“İSCEHİSAR HALKINA HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Çibik, “Bu sıkı çalışmalar neticesinde, İscehisar da yapılan TOKİ dairelerimizin taksitleri,3+1 (C2) ve 2+1 (B2) Daire tesliminden sonra başlayacak, Ayrıca 2+1 Daire satışları da 10.000 TL peşinat ve 180 ay vade ile vatandaşlarımızın evlerini almalarının önünü açtık. İnşallah İscehisarımız için hayırlı olmasını diliyor ve halkımızdan bu kapsamdan faydalanmalarını canı gönülden talep ediyorum” dedi. Başkan Mustafa Çibik, son olarak; “Çalışmalarda emeği geçen, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Bülent Şerefoğlu, Coşkun Baştürk, Ayhan Karaca, TOKİ Uzmanı Murat Sırt ve AK Parti İlçe Başkanımız Murat Dikmen beye teşekkür ederim” dedi.>>>Gazete3


  İLÇELER    12.04.2018 10:51:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.10.2018
18.10.2018
18.10.2018
OZEL HABERLER