Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İlçelerde 23 Nisan kutlandı
Afyonkarahisar’ın ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98.yıldönümü dolayısıyla kutlamalar yapıldı...

2

Image

İscehisar Devlet Hastanesi’nin temeli atıldı
Sağlık Bakanlığı tarafından İscehisar ilçesinde yapımına başlanan İscehisar Devlet Hastanesi inşaatı temel atma töreni düzenlendi...

3

Image

Sandıklı’da yağmur duası
Sandıklı ilçesine bağlı Susuz köyünde bir araya gelen çiftçiler ve susuz köyü sakinleri köylerinin yakınında bulunan Dikmen Dede mezarının yanına çıka..

4

Image

Yılın Dostluk Ödülü Başkan Acar’ın
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Kamu-Der tarafından “Yılın Dostluk Ödülü”ne layık görüldü. ..

5

Image

Öğrencilere ağız ve diş muayenesi
Sandıklı ilçesinde İlçe Halk Sağlığı ekipleri tarafından, ilköğretim okullarında öğrencilere ağız ve diş muayeneleri yapılıyor...

6

Image

Kiraz üreticileri Çin’e ihracatın başlamasını bekliyor
Türkiye’nin en iyi kirazlarının yetiştiği Sultandağı ilçesinde 20 gün önceden çiçek açan kiraz ağaçları üreticileri sevindirdi. Hak ettikleri kazancı ..

7

Image

Öğrenciler Kocatepe’yi gezdi
Şuhut ilçesinde Kocatepe Yolunda projesinin ikinci grubu ilçede ağırlandı. ..

8

Image

Başmakçılı öğrenciler Kaymakam oldu
Başmakçı ilçesinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri bir günlüğüne Kaymakam oldu...

9

Image

Sandıklı Belediyesi’nden dev sera hamlesi
Sandıklı ilçesinde SANJET A.Ş bünyesinde yapımı devam eden Jeotermal ısıtmalı çiçek serası ile sebze, meyve kurutma tesisinin tamamlanması ile Sandıkl..

10

Image

İmam ve müezzin için lojman tahsis edildi
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan camide görev yapan imam ve müezzin için özel lojman tahsis edildi. ..

11

Image

Bu köyde kışın 3 yazın 15 kişi yaşıyor
Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinin Avdan köyünde 29 yıldır muhtarlık yapan Bekir Tepekaya, eşi ve kızıyla yaşadığı, kışın 3 ve yazın 15 kişinin ikame..

12

Image

Sandıklı’nın yöresel lezzetleri yarıştı
Sandıklı’da ilk defa gerçekleşen Sandıklı Turizm Etkinlikleri’nin ikinci günü Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında “Yöres..

13

Image

“Bir olacağız, diri olacağız”
İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Sav ve yönetim kurulu üyeleri Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ı..

14

Image

Çay ilçesinden Mehmetçik’e büyük destek
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, ‘Zeytindalı Harekatı’nda kahramanca destan yazan Mehmetçik’e destek amaçlı Çay ilçesinde bulunan işadamlarından to..

15

Image

Sandıklı’da halk oyunları yarışması
Sandıklı Belediyesi’nin de ortak olduğu Sandıklı Tanıtım Platformu tarafından Sandıklı’da ilk defa düzenlenen “Turizm Etkinlikleri” kapsamında “Sandı..

16

Image

Askerler mektuplara video çekerek cevap verdi
Afyonkarahisar Sandıklı Miralay Reşatbey İlkokulu öğrencilerinin Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere moral ve motivasyon olması için yazdık..

17

Image

Başkan Çöl sağlık çalışanlarını unutmadı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Dünya Sağlık Günü dolayısıyla ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına yemek verdi...

İscehisar TOKİ’de satış tarihi uzatıldı | Gazete3.com.tr
Image

İscehisar TOKİ’de satış tarihi uzatıldı


İscehisar ilçesinde TOKİ tarafından yapılan TOKİ konutlarında daire satışları 29 Haziran 2018 tarihine kadar uzatıldı.
  İLÇELER    12.04.2018 10:51:08

Daire satışlarının 29 Haziran 2018 tarihine kadar uzatıldığı ve C2 Tipi (3+1) tüm konutlarda, taksitlerin konutların tesliminden sonra başlatılacağı müjdelendi. Satışa sunulan B1 (2+1) konutlarda 10.000 TL peşin ve 180 ay vade seçeneğinin de görüşmelerde ilave edildiğine de değinen İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, “İlçemiz de 407 adet konut ‘un yapımı devam etmekte olup, hak sahiplerine, İnşallah bu yılsonu itibari ile evlerini teslim alacaklar. TOKİ dairelerimizin satışları 30 Mart itibari ile son iken TOKİ uzmanları ile yapılan görüşmeler neticesinde Daire satışlarını 29 Haziran 2018 tarihine kadar uzattık” diye konuştu.
“İSCEHİSAR HALKINA HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Çibik, “Bu sıkı çalışmalar neticesinde, İscehisar da yapılan TOKİ dairelerimizin taksitleri,3+1 (C2) ve 2+1 (B2) Daire tesliminden sonra başlayacak, Ayrıca 2+1 Daire satışları da 10.000 TL peşinat ve 180 ay vade ile vatandaşlarımızın evlerini almalarının önünü açtık. İnşallah İscehisarımız için hayırlı olmasını diliyor ve halkımızdan bu kapsamdan faydalanmalarını canı gönülden talep ediyorum” dedi. Başkan Mustafa Çibik, son olarak; “Çalışmalarda emeği geçen, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Bülent Şerefoğlu, Coşkun Baştürk, Ayhan Karaca, TOKİ Uzmanı Murat Sırt ve AK Parti İlçe Başkanımız Murat Dikmen beye teşekkür ederim” dedi.>>>Gazete3


  İLÇELER    12.04.2018 10:51:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
OZEL HABERLER