Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yüzme kursu açılacak

Dazkırı Belediyesi tarafından çocuklara ve yetişkinlere yönelik olarak yüzme kursu açılacak. ..

2

Image

Final Serisinde eşitlik sağlandı



Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde play-off final serisi 3. maçında Fenerbahçe, bugün sahasında Anadolu Efes'i konuk edecek. Seride g..

3

Image

DABO Okullarının Başkent buluşması
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen ve ilimizden 8 sporcunun katıldığı 12 DABO Türkiye Finalleri bugün düzenlenecek kapanış ..

4

Image

“Afyon, Bale sanatını seviyor”
Bale Sanat Merkezi Kurucusu ve Eğitmeni Nataliya Gorelova, Afyonkahisar’da Bale Eğitim Merkezi açılması için ilk çalışmaları başlattıklarını açıkladı<..

5

Image

TBF'den Fenerbahçe Beko'ya para cezası


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Beko'ya, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off serisi ilk maçında Anadol..

6

Image

Tesislerde kamp hazırlıkları
Afyonkarahisar Kocatepe Spor Komplesi’nin bu yıl da çok sayıda futbol takımının kamp çalışmalarına ev sahipliği yapması bekleniyor.


..

7

Image

Abdullah Ercan Menemenspor’da


Spor Toto 1. Lig’in yeni ekibi Menemenspor, teknik direktörlük görevine Abdullah Ercan’ı getirdi...

8

Image

81 ilde 1 milyon 226 bin sporcu adayı tarandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada geleceğin şampiyon sporcularının tespit edilip yetiştirilmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı i..

9

Image

Fenerbahçe Beko final serisine farklı başladı


Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off final serisi ilk maçında Fenerbahçe, deplasmanda karşılaştığı Anadolu Efes’i 73-56’lık skorla mağl..

10

Image

“BİZİMLE GÖRÜŞEN OLMADI”
Ajansspor ve basketfaul gibi haber sitelerinde yer alan bilgilere göre Konyaspor Kulübü, Afyon Belediyespor’un isim hakkını alıp önümüzdeki sezon Bask..

11

Image

“Basketbol Süper Ligi’ndeki kulüplerin gelirleri artıyor”
Afyon Belediyespor Kulüp Başkanı Tamer Dişbudak, TBF’nin Süper Lig’de yer alan kulüplerin gelirler kaynaklarını arttırmak için çalışmalar yaptığını sö..

12

Image

Sakarya ve Afyon'un hevesi çabuk kaçtı

Basketbolseverlerin yakından takip ettikleri internet siteleri arasında yer alan “basketfaul”un Sakaryaspor ve Afyon Belediyespor ile ilgili yoru..

13

Image

KYK’lı gençlerin buluşması
KYK’lı gençler arasında Afyonkarahisar’da düzenlenen Satranç Turnuvası çekişmeli geçerken, diğer branşlardaki müsabakalar da farklı illerde yapıldı

14

Image

Kiremidine kadar Fenerbahçeli ev

Afyonkarahisar'ın Anıtkaya Köyü'nde yaşayan Gökhan Özdemir (36) çocukluğundan bu yana hayalini kurduğu "Fenerbahçeli ev" hayalini gerçekleştirdi...

15

Image

İnegöl Belediye ligden çekilmeyi düşünüyor

Efeler Voleybol Ligi’nde 2018-2019 sezonunu İkbal Afyon Belediye Yüntaş ile son dört takım arasında tamamlayarak Baraj Etabı karşılaşmalarında mü..

16

Image

Eskişehirspor, Fuat Çapa ile davam etme kararı aldı



Eskişehirspor’da sözleşmesi sona eren Teknik Direktör Fuat Çapa, Kulüp Başkanı Osman Taş ile telefonda görüştüğünü ve önümüzdeki günler..

17

Image

SPOR OKULLARINA HAZIRLIK
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından değişik branşlarda faaliyet gösterecek olan Yaz Spor Okulları’na kayıtların başladığı bildirildi.


3.Tur maçını evimizde oynuyoruz | Gazete3.com.tr
Image

3.Tur maçını evimizde oynuyoruz


Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarının programı belli oldu. Spor Toto 1.Lig’de mücadele eden temsilcimiz Spor Toto BAL Ligi ekiplerinden Siirt İl Özel İdaresispor ile eşlemişti. Bu müsabaka, 26 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’da Zafer Stadyumunda oynanacak.

  SPOR    19.09.2018 07:39:31

Ziraat Türkiye Kupasının 3.Tur fikstür çekimi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmişti. Bu sene Spor Toto 1.Lig’de mücadele etmeye başlayan temsilcimiz Afjet Afyonspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Siirt İl Özel İdaresispor ile 3.Tur’da eşleşti. 17 Eylül Pazartesi günü Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinden yapılan açıklamada 3.Tur müsabakalarının yer ve saatleri belli olmuştu. Buna göre mor beyazlılar 26 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’da Zafer Stadında rakibini ağırlayacak. Kupada 3.Tur karşılaşmaları 25-26-27 Eylül tarihlerinde oynanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3.TUR PROGRAMI

25 Eylül Salı günü başlayacak kupada 3.Tur programı ise şu şekilde;
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm Pisti)
14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisi)
15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)
15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)
15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)
15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)
18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)
20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
26 Eylül Çarşamba:

13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)
14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)
14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)
14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)
17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)
19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)
20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

  SPOR    19.09.2018 07:39:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.06.2019
15.06.2019
15.06.2019
OZEL HABERLER