Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AFYON BELEDİYESPOR Fenerbahçe deplasmanında
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ilimizi temsil eden Afyon Belediyespor’u bugün İstanbul Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda zorlu bir maç bekliyor...

2

Image

BU MAÇI KAZANMALIYIZ
Afjet Afyonspor, bugün Zafer Stadı’nda düşme potasındaki takımlardan Tetiş Yapı Elazığspor ile oynayacağı maçta galibiyetten başka bir şey düşünmüyor...

3

Image

Efelerimiz, Galatasaray’a karşı mücadele verecek
İkbal Afyon Belediye Yüntaş ile Galatasaray arasındaki Efeler Voleybol Ligi karşılaşması saat 17:00’de Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda oynanac..

4

Image

Sandıklıspor’da galibiyet hesapları
Bölgesel Amatör Lig’in 6.Grubu’nda geçtiğimiz haftayı maç yapmadan geçiren Sandıklıspor, ilk yarının son sınavını yarın Sarayönü deplasmanında verecek..

5

Image

Süper Lig’de gözler derbiye çevrildi
Süper Amatör Lig’de haftaya aynı puanla ilk iki sırada giren Bolvadin Belediyespor ile Salar Belediyespor arasında yarın Salar Stadı’nda oynanacak kar..

6

Image

Bayan Tutulmaz’dan şampiyona ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz’ın eşi Fatma Tutulmaz 2018 yılı içerisinde düzenlenen Okul Sporları Halter Şampiyonasında Genç Erkekler kategorisinde de birçok ..

7

Image

Dazkırı'ya portatif tribün yapıldı

Dazkırı Kaymakamı Gökhan İçen, İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçe stadyumuna yapılan portatif tribünü inceledi...

8

Image

Süper Amatör Lig’de derbi haftası
Süper Amatör Lig’de sezonun derbi maçı, aynı puana sahip Salar Belediyespor ile Bolvadin Belediyespor arasında pazar günü oynanacak.

..

9

Image

Sandıklı ilk yarıyı deplasmanda kapatacak
Geçtiğimiz haftayı maç yapmadan geçiren Sandıklı’nın kırmızı beyazlı ekibi, ilk yarının son maçını deplasmanda Sarayönü Belediyespor ile oynayacak.

10

Image

Türkiye-Moldova maçı Eskişehir'de oynanacak
A Milli Takımı’mızın Moldova ile yapacağı 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ikinci maçı Eskişehir'de oynanacak...

11

Image

Taşoluk’un Kız Güreş Takımı, Aydın’dan birincilikle döndü
Muğla, Uşak, Afyon, Denizli ve Aydın illerinden 56 kız güreşçinin katıldığı müsabakalarda Taşoluk Belediye takımı birinciliği kazandı.

..

12

Image

Altaylı taraftarların isyanı
Afjet Afyonspor’un rakipleri arasında yer alan Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay’da bir grup taraftar, idman sahasına giderek oyunculara tepki göste..

13

Image

"Bu tesislere Süper Lig yakışıyor"
Afyonkarahisar Zafer Stadı önceki gün Spor Toto Süper Lig’in lideri Medipol Başakşehir ile Ankara ekibi MKE Ankaragücü arasındaki karşılaşmaya ev sahi..

14

Image

Frank Elegar, Tofaş’ta

Afyon Belediyespor basketbol takımının başarılı oyuncularından Frank Elegar, Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı ile oynanan ka..

15

Image

Protokol üyelerine Ankaragücü forması
Afyonkarahisar Zafer Stadı’nda önceki akşam oynanan MKE Ankaragücü-Başakşehir karşılaşmasını izleyenler arasında Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulma..

16

Image

Cüneyt Çakır yönetti
MKE Ankaragücü ile Medipol Başakşehir arasında oynanan Spor Toto Süper Lig maçını, FİFA Kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır yönetti...

17

Image

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal: “Net gol pozisyonlarımız yoktu'
Afyon Zafer Stadı’nda oynanan karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, 1-0 mağlup olduklar..

3.Tur maçını evimizde oynuyoruz | Gazete3.com.tr
Image

3.Tur maçını evimizde oynuyoruz


Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarının programı belli oldu. Spor Toto 1.Lig’de mücadele eden temsilcimiz Spor Toto BAL Ligi ekiplerinden Siirt İl Özel İdaresispor ile eşlemişti. Bu müsabaka, 26 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’da Zafer Stadyumunda oynanacak.

  SPOR    19.09.2018 07:39:31

Ziraat Türkiye Kupasının 3.Tur fikstür çekimi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmişti. Bu sene Spor Toto 1.Lig’de mücadele etmeye başlayan temsilcimiz Afjet Afyonspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Siirt İl Özel İdaresispor ile 3.Tur’da eşleşti. 17 Eylül Pazartesi günü Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinden yapılan açıklamada 3.Tur müsabakalarının yer ve saatleri belli olmuştu. Buna göre mor beyazlılar 26 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’da Zafer Stadında rakibini ağırlayacak. Kupada 3.Tur karşılaşmaları 25-26-27 Eylül tarihlerinde oynanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3.TUR PROGRAMI

25 Eylül Salı günü başlayacak kupada 3.Tur programı ise şu şekilde;
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm Pisti)
14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisi)
15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)
15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)
15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)
15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)
18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)
20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
26 Eylül Çarşamba:

13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)
14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)
14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)
14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)
17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)
19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)
20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

  SPOR    19.09.2018 07:39:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER