Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Lunaparkta kumar
Afyonkarahisar'da bir lunaparka düzenlenen operasyonda kumar oynandığı iddiasıyla 5 şüpheli gözaltına alındı..

2

Image

Şüpheli araçlardan silah ve esrar çıktı
Afyonkarahisar'da dört araçta ruhsatsız tabanca, av tüfeği ve bir miktar esrar ele geçirildi, 5 şüpheli gözaltına alındı..

3

Image

Motorlu timler kuş uçurtmadı
Afyonkarahisar'da motosikletli polis timlerince, kent genelinde yapılan uygulama ve kontrollerde, esrar maddesi ve ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi...

4

Image

Ruhsatsız silah ele geçirildi
Motosikletli Polis Timleri, Erenler Mahallesi’nde bir araçta yaptıkları aramada ruhsatsız silah ve 9 adet fişek ele geçirdi ..

5

Image

Jandarmadan fuhuş operasyonu
İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler fuhuş yapıldığı iddiasıyla bir villaya yaptıkları baskında fuhuşa yer temini sağlayan 1 kişi ve fuhuş yapan 3..

6

Image

Lahit ele geçirildi
Jandarma ekipleri Susuz Kasabası’nda park halinde bulunan bir araçta yaptıkları aramada tarihi eser niteliği taşıyan lahit ele geçirdi..

7

Image

Güneş paneli hırsızına suçüstü
İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Yapraklı Barajı’na ait güneş panellerini çalan şahısları gözaltına aldı ..

8

Image

Kalpazan yakalandı
Çay İlçesi’ne bağlı İnli Köyü’nde bir şahsın evinde yapılan aramada çok sayıda sahte para ele geçirildi ..

9

Image

Uyuşturucuya geçit yok
İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipleri Akkonak köyünde bir şahsın evinin bahçesinde yaptıkları aramada esrar maddesi ile kenevir ele geçirdi
..

10

Image

Uyuşturucu operasyonu
Jandarma ekipleri Dazkırı İlçesi'ne bağlı Yüreğil Köyü'nde bir ikamette ve mısır tarlasında yaptıkları aramada, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçird..

11

Image

Firariler Emniyet’ten kaçamadı
Afyonkarahisar'da 6 yıl 3 ay ile 2 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlüler cezaevine gönderildi..

12

Image

Evinin içine kenevir ekti
Evciler İlçesinde evinin bahçesine kenevir eken 1 şahıs jandarma ekipleri tarafından gözaltına
alındı...

13

Image

Uyuşturucuya geçit yok 2 kişi tutuklandı

Afyonkarahisar’da emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan sokak çalışmalarında 4 kişi yakalandı. Şüphelile..

14

Image

Şok uygulamalarda 2 tüfek bir kurusıkı tabanca ele geçirildi

Afyonkarahisar emniyet Müdürlüğü Afyonkarahisar’da huzuru dana üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yunus timlerinin ..

15

Image

Emniyet kuş uçurmadı
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz önderliğinde yaptıkları uygulamalarla suçlulara göz açtırmadı. Hıdırlık..

16

Image

Motosiklet hırsızları yakalandı
Afyonkarahisar’da motosiklet hırsızlığı yaptığı tespit edilen şahıslar yakalandı ..

17

Image

Kablo hırsızları yakalandı
Jandarma ekipleri maden ocağından kablo çalan şahısları yakaladı ..

Emniyet kuş uçurmadı | Gazete3.com.tr
Image

Emniyet kuş uçurmadı


Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz önderliğinde yaptıkları uygulamalarla suçlulara göz açtırmadı. Hıdırlık, Erenler, Fuar Alanı bölgelerindeki uygulamalarda yapılan aramalarda 20 ruhsatsız tabanca, 17 kuru sıkı tabanca, 32 ruhsatsız tüfek 71 gram esrar maddesi ve çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Ayrıca hakkında arama kararı bulunan 74 kişi yakalandı
  ASAYİŞ    03.07.2020 10:58:09

İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde basına tanıtılan araçlar, görevli polislere teslim edildi. Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü’nün önleyici hizmetlerini daha etkin hale getirmek için ekip sayısının 5’ten 8’e çıkarıldığı belirtildi. Bu kapsamda Emniyet Genel Müdürlüğü’nden gelen motosikletlerden 2’sinin yunus timine, 2 motosikletin ise Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne tahsil edildi. Motosikletlerin tanıtımının ardından polisler araçlara binerek göreve çıktı.
74 ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

Emniyetten yapılan açıklamada ayrıca asayiş uygulamalarıyla ilgili bilgi verildi. Halkın yoğun olarak bulunduğu Hıdırlık, Fuar Alanı ve Erenler bölgesi ile kentin çeşitli giriş çıkış noktalarında oluşturulan uygulama noktalarında arama yapıldı. Yapılan aramalarda 20 ruhsatsız tabanca, 17 kuru sıkı tabanca, 32 ruhsatsız tüfek 71 gram esrar maddesi ve çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Yapılan denetimlerde 74 aranan şahıs ile bir araç yakalandı. Yetkililer, daha huzurlu, daha güvenli bir ortam oluşturmak için denetimlerin ve uygulamaların devam edeceği bildirildi.>>>Mustafa Bayer

  ASAYİŞ    03.07.2020 10:58:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..