Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

2

Image

‘Öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz ve Yedi Bilim Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy konuk olarak..

3

Image

‘Bu zor günleri birlikte aşacağız’
Okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın, el ele vererek bu zor günlerin birlikte aşılacağını söyledi ..

4

Image

‘Bu zor günleri birlikte aşacağız’
Okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın, el ele vererek bu zor günlerin birlikte aşılacağını söyledi ..

5

Image

‘Büyük katkı sağlıyor’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, eTwinning eğitimlerinin, öğrencilerin dijital ve teknolojik yeterliliklerini arttırmalarına büyük katkı sağladığı..

6

Image

‘Çalışmalar titizlikle sürüyor’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Okulum Temiz Projesi kapsamında tüm okullardaki çalışmaların titizlikle sürdüğünü söyledi ..

7

Image

ATSO ve AKܒden yerli tasarım araç
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen Afyon Kocatepe Üniversitesi Akümobil Takımı, elektrikli araç yarışlarında 117 takım aras..

8

Image

TEKNOFEST’e katılacaklar
Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, yaptıkları roketle TEKNOFEST 2020 yarışmaları kapsamında Aksaray Tuz Gölü'nde yapılacak ..

9

Image

‘Afyon’un gururu oldunuz’

YKS’de dereceye giren öğrencileri kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğrencilerin sağladıkları başarılarla Afyon’un gururu oldukları..

10

Image

‘EBA Destek Noktaları oluşturuyoruz’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’da 122 adet EBA Destek Noktası’nın kurulduğunu söyleyerek, yeni noktalarında oluşturulmaya devam e..

11

Image

Yetenek Sınavları tamamlandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi dersliklerinde düzenlenen ve iki aşamada gerçekleştirilen sınavlara toplam 107 aday katıldı..

12

Image

‘Sorumluluk isteyen bir iş’
AKܒye yeni atanan akademik personeller için düzenlenen tanışma töreninde konuşan Rektör Karakaş, akademisyenliğin sorumluluk isteyen, belli bir olgun..

13

Image

Özel yetenek sınavlarına devam
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Özel Yetenek Sınavları devam ediyor...

14

Image

ÇOK YAKINDA
Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi iş birliğinde Afyonkarahisar’da kano yarışlarının yapılabilmesi, sporcu yetiştirilmesi için kano ..

15

Image

‘Eğitim düzeyi artınca suç oranları düşüyor’
Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, toplumda eğitim düzeyinin artmasıyla suç oranlarının azaldığını belirtti ..

16

Image

‘Yeni dönemi heyecanla bekliyoruz’
İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın, öğretmenlerin okullarına ve öğrencilerine kavuşmak istediklerini belirtti...

17

Image

Afyonkarahisar'ın gurur tablosu

Bu yıl yapılan YKS üniversiteye geçiş sınavında dereceye giren Afyonkarahisarlı öğrenciler, Kanal 3 ekranlarında, Efe Hasan Öğünç'ün hazırlayıp s..

‘Büyük katkı sağlıyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Büyük katkı sağlıyor’


İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, eTwinning eğitimlerinin, öğrencilerin dijital ve teknolojik yeterliliklerini arttırmalarına büyük katkı sağladığını belirtti
  EĞİTİM    12.09.2020 13:39:05


İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen eTwinning platformunun verimli bir şekilde kullanılabilmesi ve Web 2.0 araçları ile kalite etiketi kriterleri belge törenine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın katıldı.

TWINNING ÇALIŞTAYI YAPILDI

Geleneksel hale gelerek 12.si düzenlenen Afyonkarahisar eTwinning çalıştayı, 9-10 Eylül 2020 tarihlerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Kendin Yap Atölyesinde oluşturduğu eTwinning teknoloji sınıfında 20 öğretmen ve eTwinning İl Koordinatörü Nursefa Keskin’in katılımı ile gerçekleştirildi.

KATILIM BELGESİ VERİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “eTwinning'te, öğretmenlerin birlikte çalışması, öğrencileri için aktiviteler düzenlemesi, birbirleri ile etkileşimde bulunmaları, öğretmen ve öğrencilerimizin dijital becerilerini ve teknolojik yeterliliklerini arttırması ile 2023 eğitim vizyon hedeflerinden olan 21. yüzyıl becerilerini öğrenmelerine de katkı sağlamaktadır. Çalıştayda emeği geçen eğitmenlerimize ve eğitime katılan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın çalıştay öğretmenlerine Katılım Belgesi vermesiyle program sona erdi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    12.09.2020 13:39:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..