Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gerekli tedbirler alındı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi, “Müsterih olun. Gerekli tedbirler alın..

2

Image

Toplanan yardımlar SYDV’ye teslim edildi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’daki bazı okullarda İzmir’deki depremzedeler için toplanan yardımların Afyon SYDV’ye teslim t..

3

Image

Kursa ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Açık Uçlu Soru Hazırlama kursunu ziyaret etti ..

4

Image

75 okula daha belge verildi
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imza altına alınan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyo..

5

Image

Kursa ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Açık Uçlu Soru Hazırlama kursunu ziyaret etti ..

6

Image

‘Çok değerli projeler hayat bulacak’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, proje sayısının arttırılması için verilen eğitimlerin çok değerli olduğunu söyleyerek, “Verilen eğitimlerle yeni ..

7

Image

Müzik eğitimi konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen Sanatsal/ Bilimsel ve Kültürel etkinlikler kapsamında Afyonkarahisar Türk..

8

Image

Ortak Proje Çağrıları bilgilendirmesi yapıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) birl..

9

Image

‘Gururumuz oldunuz’
TÜBİTAK tarafından nisan ayında Konya'da yapılması gereken Bölge Finali Covid 19 pandemisi nedeniyle 13-15 Ekim 2020 tarihleri arasında online olarak..

10

Image

Nalbantlık resimlerle yaşatılıyor
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Diğler’in hazırladığı “Kaybolan Me..

11

Image

Vali Çiçek ROBİLSA’yı tebrik etti

Dumlupınar BİLSEM ROBİLSA takımını makamında kabul eden Vali Gökmen Çiçek, öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi..

12

Image

Osman Nihat Akın anıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) tarafından “Vefatının 61. Yılında Osman Nihat Akın İçin Anma Programı/Konseri” düzenlendi..

13

Image

Eğiticilere eğitim verildi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi öğretim elemanlarına yönelik olarak düzenlenen eğiticilerin eğitimi toplantısı çevrim içi olarak dü..

14

Image

Çocuklar doğanın dilini öğrendi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi̇ Nezahat Hamiden Karaca tarafından hazırlanan..

15

Image

‘Gururumuz oldunuz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, TEKNOFEST kapsamındaki yar..

16

Image

‘Misafir öğrenci sayısı artsın istiyoruz’
Kazakistanlı öğrencileri kabul eden AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, ilerleyen yıllarda yurt dışından daha fazla öğrenci kabul etmek istediklerin..

17

Image

‘Laboratuarlarımız tamamlandı’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri (AFSÜ) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Köroğlu, laboratuarların tamamlandığını ve öğrencilerin kullanımın..

‘Gururumuz oldunuz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Gururumuz oldunuz’


Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, TEKNOFEST kapsamındaki yarışmada 2’inci olarak Afyon’un gururu olduğunu söyledi
  EĞİTİM    16.10.2020 11:09:24


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hakan Gümüş ve beraberindeki öğretmen ve öğrencileri makamında kabul etti. Gerçekleştirilen görüşmeye Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hakan Gümüş ile birlikte AKÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Gürbüz Bıdık, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenlerinden Savaş Özbey ve Hidayet Kılcan ile öğrencilerden Sude Ergün, Gökçe Koca, Yüksel Yurtbahar, Melih Uçan, Zeynep Sezin Tümer ve Egemen Bozca katıldı.

DESTEKLERDEN DOLAYI REKTÖR
KARAKAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol uyarınca çalışmalarını AKÜ öğrenci kulüp ve topluluklarının teknik çalışmalarında kullanması amacıyla oluşturulan atölyelerde gerçekleştiren, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, TEKNOFEST kapsamında 15-20 Eylül 2020 tarihleri arasında Gaziantep Allaben Göleti’nde gerçekleştirilen 5. TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması’nda liselerarası kategoride kazandıkları Türkiye ikinciliği için kendilerine destek olan Rektör Karakaş’a teşekkür etti.

“DESTEKLERİMİZ SÜRECEK”

AKܒnün Afyonkarahisar’da bilim ve sanatın öncüsü bir kurum olmak adına çalışmalar yürüttüğünü kaydeden AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ öğrenci kulüp ve topluluklarının insansız hava aracı yarışmalarında, roket yarışmalarında ve elektrikli araç yarışlarında gösterdiği başarıların bunun kanıtı olduğunu ve liseli genç dimağlara da çıkmış oldukları bu yolda ihtiyaç duydukları desteği her zaman vereceklerini ifade etti.>>>Gazete3

  EĞİTİM    16.10.2020 11:09:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021