Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gerekli tedbirler alındı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi, “Müsterih olun. Gerekli tedbirler alın..

2

Image

Toplanan yardımlar SYDV’ye teslim edildi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’daki bazı okullarda İzmir’deki depremzedeler için toplanan yardımların Afyon SYDV’ye teslim t..

3

Image

Kursa ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Açık Uçlu Soru Hazırlama kursunu ziyaret etti ..

4

Image

75 okula daha belge verildi
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imza altına alınan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyo..

5

Image

Kursa ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Açık Uçlu Soru Hazırlama kursunu ziyaret etti ..

6

Image

‘Çok değerli projeler hayat bulacak’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, proje sayısının arttırılması için verilen eğitimlerin çok değerli olduğunu söyleyerek, “Verilen eğitimlerle yeni ..

7

Image

Müzik eğitimi konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen Sanatsal/ Bilimsel ve Kültürel etkinlikler kapsamında Afyonkarahisar Türk..

8

Image

Ortak Proje Çağrıları bilgilendirmesi yapıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) birl..

9

Image

‘Gururumuz oldunuz’
TÜBİTAK tarafından nisan ayında Konya'da yapılması gereken Bölge Finali Covid 19 pandemisi nedeniyle 13-15 Ekim 2020 tarihleri arasında online olarak..

10

Image

Nalbantlık resimlerle yaşatılıyor
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Diğler’in hazırladığı “Kaybolan Me..

11

Image

Vali Çiçek ROBİLSA’yı tebrik etti

Dumlupınar BİLSEM ROBİLSA takımını makamında kabul eden Vali Gökmen Çiçek, öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi..

12

Image

Osman Nihat Akın anıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) tarafından “Vefatının 61. Yılında Osman Nihat Akın İçin Anma Programı/Konseri” düzenlendi..

13

Image

Eğiticilere eğitim verildi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi öğretim elemanlarına yönelik olarak düzenlenen eğiticilerin eğitimi toplantısı çevrim içi olarak dü..

14

Image

Çocuklar doğanın dilini öğrendi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi̇ Nezahat Hamiden Karaca tarafından hazırlanan..

15

Image

‘Gururumuz oldunuz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, TEKNOFEST kapsamındaki yar..

16

Image

‘Misafir öğrenci sayısı artsın istiyoruz’
Kazakistanlı öğrencileri kabul eden AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, ilerleyen yıllarda yurt dışından daha fazla öğrenci kabul etmek istediklerin..

17

Image

‘Laboratuarlarımız tamamlandı’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri (AFSÜ) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Köroğlu, laboratuarların tamamlandığını ve öğrencilerin kullanımın..

‘Gururumuz oldunuz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Gururumuz oldunuz’


TÜBİTAK tarafından nisan ayında Konya'da yapılması gereken Bölge Finali Covid 19 pandemisi nedeniyle 13-15 Ekim 2020 tarihleri arasında online olarak yapıldı ve ilimizden Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi 11, Dinar Bilim ve Sanat Merkezi 1, Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu 1, Özel Doğa (İstek) Ortaokulu 1, Özel Bahçeşehir Ortaokulu 1 proje ile katıldı
  EĞİTİM    23.10.2020 11:27:21


TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finali sonuçları açıklandı. Öğrenciler 3 tane birincilik, 1 tane ikincilik ve 2 tane üçüncülük elde etti. teknolojik tasarımda Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi 1., Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu 3., Türkçe’de, Dumlupınar Bilim Sanat ve Merkezi 1., Dinar Bilim ve Sanat Merkezi 2., yazılımda Özel Doğa Ortaokulu 1., Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi 3. oldu.

TÜRKİYE FİNALİNE KATILMAYA HAK KAZANDI

Açıklanan sonuçlara göre Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi "Yüksek Ateş Nedeni ile Havale Geçirme Riskini En Aza İndiren Sistem Tasarımı" isimli teknolojik tasarım projesi 1. , "Masal Anlatıcılığı Çalışması: Anadolu Masalları Örneği" isimli Türkçe projesi 1. , Özel Doğa (İstek) Ortaokulu’nun "Zamandan Tasarruf Sağlayan Akıllı Asansör" isimli Yazılım projesi 1. seçilerek ve Türkiye Finaline katılmaya hak kazandı.

“TEBRİK EDİYORUM”

Ayrıca Dinar Bilim ve Sanat Merkezimizin "Braille Alfabesi ve Türkçe Alfabe ile Sözlük Yapbozları" isimli Türkçe projesi 2. lik, Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulumuzun "Emniyet Kemeri Yoksa Hızda Yok" isimli Tasarım projesi 3. lük ve Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezimizin "Mobil Uygulama ile Etkileşimli Çalışan Robotik Rehabilitasyon Eldiven Tasarımı" isimli Yazılım projesi 3. lük kazandı. İl Mili Eğitim Müdürü Metin Yalçın, proje ekiplerini tebrik etti.>>>Gazete3

  EĞİTİM    23.10.2020 11:27:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021