Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bu öğrencileri kimse görmüyor mu?
..

2

Image

‘Adalet, emek ve aidiyet’
..

3

Image

AKÜ İle NetCad protokol imzaladı
..

4

Image

AFSܒde akademik yıl ödülleri verildi
..

5

Image

Rektör Karakaş, öğrencileri yalnız bırakmadı
..

6

Image

AKÜ Tarih Bölümü’nde toplantı yapıldı
..

7

Image

‘Gelişimci ruhunuzu devam ettirin’
..

8

Image

‘Olanla yetinme, fazlasını iste’
..

9

Image

Eğitimde ‘Yazılım’ zamanı
..

10

Image

AKܒde devir teslim töreni
..

11

Image

‘El yazısı yerine klavye eğitimi veriliyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’da düzenlenen Robotik Kodlama Paneli’nde..

12

Image

Yalçın: “Önünüzde saygıyla eğiliyorum”

Afyonkarahisar’da gerçekleşen 5. Kitap Okuma Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "81 il içerisinde 5 bin say..

13

Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV..

14

Image

Çocukların eğitiminde aile faktörünün önemi

AKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu, “Çocuk ilkleri sizde görüyor. Dürüst olmayı, merhameti ve adaleti çocuk sizde görü..

15

Image

Karakaş, takımlarla bir araya geldi
..

16

Image

AKܒden önemli bir adım
..

17

Image

“Teknolojiyi mesleğe yansıtmak önemli”


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, çevrimiçi açılış dersinde, bütün öğrencilerin ve sektör..

‘Öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz’


Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz ve Yedi Bilim Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy konuk olarak katıldılar. Öksüz, okulda öğrencileri hayata hazırladıklarını söyledi
  EĞİTİM    17.09.2020 11:51:40


Yedi Bilim Anaokulu’nda uygulanan okul öncesi eğitim programına ilişkin bilgiler veren Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz, “Anaokulumuzda çocukların her gelişim alanında desteklenmesini sağlarken aynı zamanda öğrenme merak ve duygularını, araştırma-sorgulama-problem çözme becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim programları uyguluyoruz” diye konuştu.

“DEĞİŞİK KONSEPTLERDE OLUŞTURULMUŞ SINIFLARIMIZ VAR”

Yedi Bilim Anaokulu’nun 1000 metrekare kapalı alan, 4300 metrekare bahçe alanı olan nezih, güvenli, ulaşım kolaylığı ve otopark alanları bulunan bir yerde kurulduğunu belirten Öksüz, “Okulumuzda değişik konseptlerde oluşturulmuş sınıflar ayrıca müzik sınıfı, görsel sanatlar sınıfı, drama sınıfı, spor salonu, stem-maker sınıfı ve oyun alanları bulunmaktadır. Yeşillikler içerisinde olan 4300 metrekare bahçesinde hastane, tamirhane, itfaiye, inşaat alanı oyun ve öğrenme alanları, mini basketbol, futbol sahaları, hayvanat bahçesi, organik tarım alanı, konser alanı, satranç alanları, bahçe, bowling alanları ve trafik eğitim alanları ile öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu. Programda Yedi Bilim Anaokulu’nun sloganının düşlerinizin ötesindeki anaokulu olduğunu belirten Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy okul öncesi eğitimin önemine dair açıklamalarda bulundu.>>>Gazete3

  EĞİTİM    17.09.2020 11:51:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..