Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AKÜ öğrencileri köy okulunu tamir etti
AKÜ öğrencileri tarafından, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Emirdağ ilçesine bağlı Çiftlik köyündeki ilkokulun tadilat ve boyası yapıldı...

2

Image

Hayırsever işadamları Afyon’a okul yaptıracak
İlimiz eğitimine katkıda bulunmak üzere merkeze bağlı Erkmen Kasabası sınırları içerisinde yapılması planlanan 16 derslikli ilkokul yapımı için hayırs..

3

Image

Teknik Kolej’den Çanakkale çıkarması
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerine yönelik düzenlediği tarihi ve kültür gezileriyle “Ataya Saygı ve Şehitlik” sloganıyla rotayı..

4

Image

Afyon’dan 4 proje TÜBİTAK’da derece aldı
Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin 4 projesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 12. Ortaokul Öğre..

5

Image

Haydarlı’da okul yapımı devam ediyor
Afyonkarahisar Dinar Haydarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi inşaatı yoğun çalışma ile devam ediliyor...

6

Image

Diş Fırçalama Merkezi açıldı
Afyonkarahisar’ın merkeze bağlı Sülümenli Beldesindeki Yavuz Selim İlkokulunda, okul yönetiminin başlattığı "Çocuklar sevgisiz, dişler bakımsız yaşaya..

7

Image

AKܒnün tematik kampus projesi tamamlandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun Ali Çetinkaya Kampüsünde bulunan yeni binasında eğitime başlama töre..

8

Image

Vali Tutulmaz özel okulları gezdi
Vali Mustafa Tutulmaz okul ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Tutulmaz, TED Afyon Koleji, Doğa Koleji, Bahçeşehir Okulları ve Mektebim Okulları’..

9

Image

“İptal edilen sınavın maliyeti ne kadar?”
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, hafta sonu gerçekleştirilen Açık Lise sınavlarının Milli Eğitim Bakanlığı'nın so..

10

Image

Başkan Çoban’dan eğitim gördüğü okullara ahde vefa
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Cumhuriyet İlkokulu ve Afyonkarahisar İmam Hatip Lisesi’ne, dizüstü bilgisayar ile televizyon hediye edildi. Hedi..

11

Image

“İptal edilen sınavın maliyeti ne kadar?”
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, hafta sonu gerçekleştirilen Açık Lise sınavlarının Milli Eğitim Bakanlığı'nın so..

12

Image

Vali Mustafa Tutulmaz: “Hedeflerimize ulaşabilmek için insan gücünü iyi eğitmeliyiz”
Afyonkarahisar Valiliği, Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve ..

13

Image

Öğrenciler tarihi mekanda kitap okudu
Afyonkarahisar'da ilkokul öğrencileri "Okumak Yaşamaktır" projesi kapsamında kitap okuma etkinliği yaptı.
Fatma YILDIZ..

Afyon’dan 4 proje TÜBİTAK’da derece aldı | Gazete3.com.tr
Image

Afyon’dan 4 proje TÜBİTAK’da derece aldı


Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin 4 projesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finallerinde derece aldı.
  EĞİTİM    14.04.2018 11:00:36

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Okul Müdürü Hakan Gümüş, Türkçe ve kodlama dallarındaki 4 projelerinin Konya'da düzenlenen bölge finallerinde derece aldığını ve kenttin tanıtımına katkı sağladığını belirtti. Gümüş, "Masal Küpleri" ve "Toplu Taşımada Güvenlik" projelerinin 7-11 Mayıs'ta Türkiye finallerine katılmaya hak kazandığına dikkat çekerek, tüm öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti. Gümüş, yine TÜBİTAK'ın 20-23 Eylül'de 70 üniversitenin katılımıyla düzenleyeceği İnsansız Hava Araçları Yarışması'na da katılacaklarını kaydetti.>>>Gazete3

  EĞİTİM    14.04.2018 11:00:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..