Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Rektör Solak akademisyenleri kabul etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Ankara Üniversitesi öğretim üyeleri ile Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversites..

2

Image

Solak görevi Okumuş’a devretti
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, tedviren yürüttüğü Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörlüğü g..

3

Image

‘Ek yerleştirilmeler büyük fırsat’
İstanbul Okan Üniversitesi Ege Bölge Temsilcisi Burak Akkol, ek yerleştirmelerin üniversite adayları için büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Üniversit..

4

Image

‘Başarının formülü disiplin’
2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle Bayraktepe İlkokulu’nda düzenlenen törende konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, eğitimde başarılı olman..

5

Image

Belediyeden kırtasiye yardımı
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Birimi tarafından, ailesinin maddi durumu yetersiz olan bin 500 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı...

6

Image

Teknik Kolej yeni döneme başladı
Afyonkarahisar’da öğrenci sayısı ve eğitim öğretimde kullanılan alan bakımında en büyük okulu olan Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Rahmiye Sare..

7

Image

‘Sorunlar giderilmeli’
Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Çelik, yeni eğitim-öğretim yılında öğretmenlerin ve meslekteki sorunların giderilmesini umut ettik..

8

Image

Lise öğrencileri TEKNOFEST’te yarışacak
Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Lisesi öğrencileri tarafından geliştirilen, "İnsansız hava aracı destekli insansız kara aracı" projes..

9

Image

Teknik Kolej öğrencilerine oryantasyon eğitimi verildi
2018-2019 eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla Afyon Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejine kayıt yaptıran 9’uncu sınıf öğren..

10

Image

‘Donanımlı öğrenciler yetiştirmeye çalışıyoruz’
Özel Park Sağlık Koleji Genel Koordinatörü Fesih Aktaş, yeni eğitim-öğretim yılı öncesi yaptığı açıklamada, kolej olarak donanımlı öğrenciler yetiştir..

11

Image

Açıköğretim Fakültesi kayıtları başladı
Anadolu Üniversitesi'nin (AÜ), üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olan ya da üniversitede okumaya devam edenler için açtığı ikinci üniversi..

12

Image

Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin YKS başarısı
Afyonkarahisar Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yıl YKS’de büyük başarı gösterdi.
Afyonkarahisar Anadolu İmam Hatip Lisesi, bu sene sınava girerek t..

13

Image

Kursiyerler bekleniyor
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaşamboyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılı için bir dizi eğitim program..

14

Image

TED’de yeni dönem başladı
TED Afyon Koleji renkli bir açılış töreni düzenleyerek yeni eğitim-öğretim yılına merhaba dedi.
..

15

Image

Sınıf öğretmeleri kurayla belirlendi
Afyon Kocatepe İlkokulu’nda okula yeni başlayacak öğrencilerin öğretmenlerini belirlemek için noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi.
..

16

Image

AKÜ ve AFSܒde öğrenci kayıtları başladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) 2018-2019 akademik yılı öğrenci kayıtları AKÜ Afyon Meslek Yüksekokulu..

17

Image

Eğitime tam destek
Son sekiz yılda sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, bu yılda ilk ve ortaokul öğrencilerine 80, lise öğ..

Afyon’dan 4 proje TÜBİTAK’da derece aldı | Gazete3.com.tr
Image

Afyon’dan 4 proje TÜBİTAK’da derece aldı


Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin 4 projesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finallerinde derece aldı.
  EĞİTİM    14.04.2018 11:00:36

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Okul Müdürü Hakan Gümüş, Türkçe ve kodlama dallarındaki 4 projelerinin Konya'da düzenlenen bölge finallerinde derece aldığını ve kenttin tanıtımına katkı sağladığını belirtti. Gümüş, "Masal Küpleri" ve "Toplu Taşımada Güvenlik" projelerinin 7-11 Mayıs'ta Türkiye finallerine katılmaya hak kazandığına dikkat çekerek, tüm öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti. Gümüş, yine TÜBİTAK'ın 20-23 Eylül'de 70 üniversitenin katılımıyla düzenleyeceği İnsansız Hava Araçları Yarışması'na da katılacaklarını kaydetti.>>>Gazete3

  EĞİTİM    14.04.2018 11:00:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..