Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Devir teslim süreci görüşüldü

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) yöneticileri arasında devir teslim sürecinin yürütülmesi..

2

Image

Prof. Dr. Celal Demir’den 2 başarı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Celal Demir, Türk Dil Kurumu Bilim Kurulu Üyeliğine seçilmesinin yan..

3

Image

‘Güvenlik sorunu yok’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Güvenlik Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonk..

4

Image

Başkan Çoban’a teşekkür belgesi

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ve Kadir Pancaroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret ederek, vakfa verdiği desteklerd..

5

Image

‘MYO’yu kısa sürede tamamlayacağız’

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı makamında kabul etti...

6

Image

Afyon Eğitim Vakfı’na destek

İstanbul, Kocaeli bölgesinde yaşayan Afyonkarahisarlı derneklerin yöneticileri, Afyon Eğitim Vakfı’na destek olmak için İstanbul’da düzenlenen ge..

7

Image

Süpermen Türk olsaydı
Kurumsallaşmanın temelinin, niteliklerle donatılmış çalışanlar olması gerektiğinin herkesçe bilindiği günümüzde, çalışan motivasyonunu sürekli dinç tu..

8

Image

Öğrencilere yardım

İlimiz Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca eğitim çağındaki gençlerimize eğitim materyali yardımları devam ediyor...

9

Image

TV tablet yerine maket yapımı
Afyon Kocatepe Üniversitesi Havacılık ve RC Araç Topluluğu ile Enformatik Bölüm Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği Ata Model Uçağın Tanıtımı ve Yapım..

10

Image

Amaç sosyal ve ekonomik kalkınmaya fayda sağlamak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi ile Zafer Teknopark işbirliğinde Newton – Katip Çelebi Fonu Tanıtım Günü etkinliği düzenlen..

11

Image

AKÜ aşçıları 22 ödül kazandı
6-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya ANFAŞ Fuar alanında gerçekleştirilen Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışmasında Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ..

12

Image

Çocuklar AKܒyü gezdi
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından aile yanında desteklenen 52 çocuk, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve ..

13

Image

Rektör Solak AFİMDER’i ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Afyonkarahisar Önder İmam Hatipliler Derneği (AFİMDER) heyetini makamında kabu..

14

Image

Yükümlüler okulların tamiratını yapıyor
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde hükümlüler, il genelindeki çeşitl..

15

Image

Sağbaş, Erasmus öğrencilerini ağırladı

Erasmus+KA107 (Avrupa Dışı Ülkeler) Değişim Programı kapsamında 2018-2019 Akademik Yılı güz döneminde Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde (AKÜ) eğiti..

16

Image

Öğrenciler eğlenerek öğreniyor
Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın birlikte yürüttüğü "Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele Eğitim Programı (TBM)" kapsamında çocuk v..

17

Image

Çocuklar eğlenceli anlar yaşadı
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkânı sunuyor...

Doğa Koleji Capital 500’e girdi | Gazete3.com.tr
Image

Doğa Koleji Capital 500’e girdi


Capital Dergisi, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sıralandığı 500 şirket listesini açıkladı.
Eğitimin Türkiye’deki Lideri Doğa Koleji listeye giren tek eğitim kurumu olmayı başardı.

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Capital Dergisi 500 sıralaması Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin sadece finansal sonuçlarını sıralamakla kalmadı. Araştırma, dev kuruluşların performanslarına farklı açılardan bakılmasına olanak sağlayan bilgiler de içeriyor.

500 ŞİRKET ARASINDA 260.SIRADA YER ALDI

Konu hakkında bilgi veren Afyon Doğa Koleji Okul Müdürü Deniz Dikbaş, eğitimde yarattığı farklı konseptler ve kalitesiyle en çok tercih edilen özel okul olarak kampüs sayısını artıran Doğa Koleji’nin Türkiye’deki 500 şirket arasına 260. sıradan girmesi Doğa Koleji çalışanları olarak kendilerini mutlu ettiğini bu başarıdaki en önemli unsurun Doğa ailesinin büyük bir ekip ruhu ile hareket ettiğini genel müdürlük çalışanlarımızdan tutun güvenliğe kadar herkesin bir uyum ve öğrenci odaklı çalıştığını bütün ekibin Eğitim için ne yapabiliriz, öğrencilerimizin geleceğine ve dolayısıyla dünya geleceğine nasıl katkı sağlayabiliriz felsefesinin her günümüzün en önemli konusunu teşkil ettiğini ve her gün bunu düşünerek çalışıp ürettiğimiz için de eğitim de fark yaratan konseptleri ortaya koymakta olduklarını ifade etti.

ÜCRETSİZ AKADEMİK EĞİTİM KAMPI

Afyon Doğa Koleji olarak 28 Ağustos 2018’de Yaz Eğitim Kampları ile Eğitim – Öğretime başlayacaklarını, eğitimin İlkokullarımızda yaz İngilizce hazırlık kampı, Ortaokullarda 5.-6.-7. ve 8. Sınıflarda Liselere Giriş (LGS) ve İngilizce hazırlık, Anadolu Lisemizde ise 9. – 10. Sınıflarımızda İngilizce hazırlık 12. Sınıflarımızda ise AYT-TYT hazırlık kampı şeklinde olacağını ifade eden Dikbaş, yaz hazırlık kamplarımızdan tüm öğrencilerin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerinin müjdesini verdi.

“AFYONKARAHİSAR’DAKİ BÜTÜN ÖĞRENCİLERE TEMAS ETMEK İSTİYORUZ”

Afyonkarahisar’daki tüm öğrencilerin okul ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde 3 haftalık bu eğitimlere katılabileceklerini amaçlarının ellerinden geldiği kadar Afyonkarahisar’daki bütün öğrencilere dokunabilmek onlara katkı sunabilmek olduğunu ifade eden Dikbaş, bu eğitimler ile öğrencilerimizi yeni döneme daha hazır hale getirmek olduğunu ayrıca Öğrencilerinin hem akademik hem de sosyal açıdan en iyi şekilde yetiştirmenin arzusu ile yoğun bir mesai yaptıklarını çünkü her şeyin bu Ülkenin çocukları, geleceğimiz için olduğunun bilincinde olduklarını bu anlamda birbirinden değerli ve deneyimli olan öğretmen kadromuzla 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim dönemine Afyon Doğa Koleji olarak hazır olduklarını okul kontenjanlarının dolmak üzere olduğunu avantajlı kayıtlar için son bir fırsat olan 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına özel indirimler uygulayacaklarının müjdesini veren Dikbaş, yeni eğitim – öğretim döneminin tüm ülkemiz için şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek sözlerine son verdi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..