Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ödüllü kitap okuma yarışması
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi’nin ilki 2016 yılından bu tarafa düzenlenen ve her..

2

Image

Şeker Fabrikasını gezdiler
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Gıda Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte Afyon Doğuş Şeker Fabrikasını gezdi...

3

Image

‘Üniversitede faaliyet temposu arttı’
AKÜ'de faaliyet temposu hızlandı...

4

Image

AKÜ yarışmadan ödülle döndü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyeleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Müdürlüğü tarafından düzenlenen ..

5

Image

Bayat ekmekler lezzete dönüştü
Bayraktepe İlkokulu tarafından Bayat Ekmekler Sihirli Ellerde Lezzete Dönüşüyor etkinliği ile ekmek israfının önüne geçilmesi amaçlanıyor. ..

6

Image

‘Mesleki eğitime önem vermeliyiz’
Yerli Yeşil Yeni Platformu’nun hazırladığı Mesleki ve Teknik Eğitim Farkındalık Projesi’nin Tanıtım Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, dünya..

7

Image

‘Deizm bir kılıf olarak görülüyor’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen Felsefi, Kelami ve Fıkhi Yönleri Açısından Deizm Paneli’nde konuşan Ö..

8

Image

Kültürleri yemeklerle birleştirdiler
Afyonkarahisar Hüseyin Sümer Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimi tarafından düzenlenen etkinlikte okulda eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilerle ai..

9

Image

TED Afyon Koleji’nde kan bağışı

Türk Eğitim Derneği (TED) ve Türk Kızılay’ı işbirliğiyle “Eğitime Can Verenler Şimdi de Kan Veriyor” sloganı ile TED Afyon Koleji’nde kan bağışı ..

10

Image

‘Güçlü bir üniversiteyiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne yeni atanan öğretim üyeleriyle tanışma toplantısında konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, yeni genel her öğreti..

11

Image

AKܒden Endüstri 4.0 etkinliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) Kocatepe Kulübü tarafından Endüstri 4.0 konusu içerisinde y..

12

Image

Mühendis adaylarına eğitim
AKÜ de İnşaat Mühendisliği bölümü 4.sınıf öğrencilerine yapı kimyasalları ve uygulamaları ile ilgili eğitim verildi..

13

Image

Mesleğin inceliklerini öğreniyorlar
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri İstanbul’da Chefstalk & Workshop Yeni Yıl Temalı ..

14

Image

Her şey Afyon Eğitim Vakfı için
Afyon Eğitim Vakfı İstanbul'da.....

15

Image

Rektör Koçak’tan ziyaret
Okan Üniversitesi Rektörü hemşehrimiz Prof. Dr. Mustafa Koçak, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. ..

16

Image

Büyük Menderes Cannes’da ödül aldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Yavuz Özer’in yönetmenliğini yaptığı “B..

17

Image

552 Mesleki Yeterlilik Başvurusu
Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde düzenlenen Mesleki Yeterlilik Sınavları’n..

Doğa Koleji Capital 500’e girdi | Gazete3.com.tr
Image

Doğa Koleji Capital 500’e girdi


Capital Dergisi, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sıralandığı 500 şirket listesini açıkladı.
Eğitimin Türkiye’deki Lideri Doğa Koleji listeye giren tek eğitim kurumu olmayı başardı.

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Capital Dergisi 500 sıralaması Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin sadece finansal sonuçlarını sıralamakla kalmadı. Araştırma, dev kuruluşların performanslarına farklı açılardan bakılmasına olanak sağlayan bilgiler de içeriyor.

500 ŞİRKET ARASINDA 260.SIRADA YER ALDI

Konu hakkında bilgi veren Afyon Doğa Koleji Okul Müdürü Deniz Dikbaş, eğitimde yarattığı farklı konseptler ve kalitesiyle en çok tercih edilen özel okul olarak kampüs sayısını artıran Doğa Koleji’nin Türkiye’deki 500 şirket arasına 260. sıradan girmesi Doğa Koleji çalışanları olarak kendilerini mutlu ettiğini bu başarıdaki en önemli unsurun Doğa ailesinin büyük bir ekip ruhu ile hareket ettiğini genel müdürlük çalışanlarımızdan tutun güvenliğe kadar herkesin bir uyum ve öğrenci odaklı çalıştığını bütün ekibin Eğitim için ne yapabiliriz, öğrencilerimizin geleceğine ve dolayısıyla dünya geleceğine nasıl katkı sağlayabiliriz felsefesinin her günümüzün en önemli konusunu teşkil ettiğini ve her gün bunu düşünerek çalışıp ürettiğimiz için de eğitim de fark yaratan konseptleri ortaya koymakta olduklarını ifade etti.

ÜCRETSİZ AKADEMİK EĞİTİM KAMPI

Afyon Doğa Koleji olarak 28 Ağustos 2018’de Yaz Eğitim Kampları ile Eğitim – Öğretime başlayacaklarını, eğitimin İlkokullarımızda yaz İngilizce hazırlık kampı, Ortaokullarda 5.-6.-7. ve 8. Sınıflarda Liselere Giriş (LGS) ve İngilizce hazırlık, Anadolu Lisemizde ise 9. – 10. Sınıflarımızda İngilizce hazırlık 12. Sınıflarımızda ise AYT-TYT hazırlık kampı şeklinde olacağını ifade eden Dikbaş, yaz hazırlık kamplarımızdan tüm öğrencilerin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerinin müjdesini verdi.

“AFYONKARAHİSAR’DAKİ BÜTÜN ÖĞRENCİLERE TEMAS ETMEK İSTİYORUZ”

Afyonkarahisar’daki tüm öğrencilerin okul ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde 3 haftalık bu eğitimlere katılabileceklerini amaçlarının ellerinden geldiği kadar Afyonkarahisar’daki bütün öğrencilere dokunabilmek onlara katkı sunabilmek olduğunu ifade eden Dikbaş, bu eğitimler ile öğrencilerimizi yeni döneme daha hazır hale getirmek olduğunu ayrıca Öğrencilerinin hem akademik hem de sosyal açıdan en iyi şekilde yetiştirmenin arzusu ile yoğun bir mesai yaptıklarını çünkü her şeyin bu Ülkenin çocukları, geleceğimiz için olduğunun bilincinde olduklarını bu anlamda birbirinden değerli ve deneyimli olan öğretmen kadromuzla 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim dönemine Afyon Doğa Koleji olarak hazır olduklarını okul kontenjanlarının dolmak üzere olduğunu avantajlı kayıtlar için son bir fırsat olan 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına özel indirimler uygulayacaklarının müjdesini veren Dikbaş, yeni eğitim – öğretim döneminin tüm ülkemiz için şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek sözlerine son verdi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..