Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Teknik Kolej’den Müftü Kabukçu’ya ziyaret
Camiler ve Din görevlileri haftası dolayısıyla Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde eğitim ve öğretim gören öğrenciler, Afyonkarahisar İl Mü..

2

Image

Minikler itfaiyeciliği öğrendi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Renkli Ev Kreşi öğrencileri, Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü gezerek bilgi aldı...

3

Image

Batı Tur şoförleri kahvaltıda buluştu
Başta Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejin öğrenci ve personelleri ile birçok okul servis işletmenin taşımacılığı yapan Afyon Batı Tur’un şofö..

4

Image

‘Teknoloji Üniversitesi kuracağız’
Turkcell firması tarafından Zeka Gücü Projesi kapsamında düzenlenen programda konuşan Kültür ve Turizm Eski Bakanı ve Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi At..

5

Image

‘Kentimizi başarıyla temsil ettiniz’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, TEKNOFESTE katılan Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi takımını makamında ağırladı. Başkan Çoban, heyeti kentimizi b..

6

Image

Fatih Anadolu Lisesi Stem Merkezi olacak
Afyonkarahisar Fatih Anadolu Lisesi’nin 2018 teklif çağrısı döneminde başvurduğu 2018-1-TR01-KA229-058635_1 numaralı "Maths,Engineering and Technology..

7

Image

‘Gençler 18 yaşına kadar meslek edinmeli’
Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresi’nde konuşan AKÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Peker, 18 yaşına gelen ve üniversiteye giremeyen gençler..

8

Image

TÜBİTAK destek programı tanıtıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) ile Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinin ortaklaşa düzenlediği TÜBİTAK Bİ..

9

Image

Sınav Koordinasyon Kurulu toplandı
Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yarın yapılacak olan Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) öncesinde Afyon Kocatepe Üniv..

10

Image

Başkan Çoban başarılı öğrencileri ödüllendirdi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Bilgi Evi öğrencilerini başarıya teşvik etmek amacıyla başlattığı ödül uygulamasında dereceye giren öğrencilere ve..

11

Image

Geleceğin sanayicileri yetişiyor
Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki eğitim faaliyetleri hakkında velileri bilgilendiren Okul Müdürü Osman Tezgiden, okulda farklı eğ..

12

Image

Mekatronik Mühendisliği AKܒyü temsil etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği bölümü TeknoMeka takımı İstanbul’da düzenlenen Havacılık, Uzay Ve Teknol..

13

Image

Öğrencilere yardım
2018-2019 eğitim-öğretim yılı başlangıcında İzmir Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği, 410 öğrencinin yüzünü güldürdü...

14

Image

Oryantasyon eğitimi
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda 2018-2019 eğitim öğretim döneminde görev alacak 186 usta öğreticiye oryantasyon eğitimine b..

15

Image

Sosyal Medya’da doğru iletişim anlatıldı
Afyonkarahisar Fatih Anadolu Lisesi 2015 teklif çağrısı döneminden bu yana koordinatörü olarak yürüttüğü “Connect, Share and Get Enlighted – Bağlan, P..

16

Image

Emekli öğretmenler Çay’da buluştu
İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü'nden 1973-1976 yılları arasında mezun olan beden eğitimi öğretmenleri, Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde buluştu...

17

Image

AKܒye yakışan dev tesis
Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Ahmet Necdet Sezer kampusu karşısına yaptırılan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri’nde çalışm..

Doğa Koleji Capital 500’e girdi | Gazete3.com.tr
Image

Doğa Koleji Capital 500’e girdi


Capital Dergisi, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sıralandığı 500 şirket listesini açıkladı.
Eğitimin Türkiye’deki Lideri Doğa Koleji listeye giren tek eğitim kurumu olmayı başardı.

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Capital Dergisi 500 sıralaması Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin sadece finansal sonuçlarını sıralamakla kalmadı. Araştırma, dev kuruluşların performanslarına farklı açılardan bakılmasına olanak sağlayan bilgiler de içeriyor.

500 ŞİRKET ARASINDA 260.SIRADA YER ALDI

Konu hakkında bilgi veren Afyon Doğa Koleji Okul Müdürü Deniz Dikbaş, eğitimde yarattığı farklı konseptler ve kalitesiyle en çok tercih edilen özel okul olarak kampüs sayısını artıran Doğa Koleji’nin Türkiye’deki 500 şirket arasına 260. sıradan girmesi Doğa Koleji çalışanları olarak kendilerini mutlu ettiğini bu başarıdaki en önemli unsurun Doğa ailesinin büyük bir ekip ruhu ile hareket ettiğini genel müdürlük çalışanlarımızdan tutun güvenliğe kadar herkesin bir uyum ve öğrenci odaklı çalıştığını bütün ekibin Eğitim için ne yapabiliriz, öğrencilerimizin geleceğine ve dolayısıyla dünya geleceğine nasıl katkı sağlayabiliriz felsefesinin her günümüzün en önemli konusunu teşkil ettiğini ve her gün bunu düşünerek çalışıp ürettiğimiz için de eğitim de fark yaratan konseptleri ortaya koymakta olduklarını ifade etti.

ÜCRETSİZ AKADEMİK EĞİTİM KAMPI

Afyon Doğa Koleji olarak 28 Ağustos 2018’de Yaz Eğitim Kampları ile Eğitim – Öğretime başlayacaklarını, eğitimin İlkokullarımızda yaz İngilizce hazırlık kampı, Ortaokullarda 5.-6.-7. ve 8. Sınıflarda Liselere Giriş (LGS) ve İngilizce hazırlık, Anadolu Lisemizde ise 9. – 10. Sınıflarımızda İngilizce hazırlık 12. Sınıflarımızda ise AYT-TYT hazırlık kampı şeklinde olacağını ifade eden Dikbaş, yaz hazırlık kamplarımızdan tüm öğrencilerin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerinin müjdesini verdi.

“AFYONKARAHİSAR’DAKİ BÜTÜN ÖĞRENCİLERE TEMAS ETMEK İSTİYORUZ”

Afyonkarahisar’daki tüm öğrencilerin okul ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde 3 haftalık bu eğitimlere katılabileceklerini amaçlarının ellerinden geldiği kadar Afyonkarahisar’daki bütün öğrencilere dokunabilmek onlara katkı sunabilmek olduğunu ifade eden Dikbaş, bu eğitimler ile öğrencilerimizi yeni döneme daha hazır hale getirmek olduğunu ayrıca Öğrencilerinin hem akademik hem de sosyal açıdan en iyi şekilde yetiştirmenin arzusu ile yoğun bir mesai yaptıklarını çünkü her şeyin bu Ülkenin çocukları, geleceğimiz için olduğunun bilincinde olduklarını bu anlamda birbirinden değerli ve deneyimli olan öğretmen kadromuzla 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim dönemine Afyon Doğa Koleji olarak hazır olduklarını okul kontenjanlarının dolmak üzere olduğunu avantajlı kayıtlar için son bir fırsat olan 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına özel indirimler uygulayacaklarının müjdesini veren Dikbaş, yeni eğitim – öğretim döneminin tüm ülkemiz için şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek sözlerine son verdi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..