Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ağabeylerinden miniklere hediye

Yusuf Özer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, oyuncak toplama kampanyası kapsamında topladıkları oyuncakları, Namık Kemal İlkokulu ana..

2

Image

Din görevlileri eğitimden geçti


Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Afyonkarahisar İl Müftülüğü iş birliği ile merkezde görev yapan 305 kişilik din görevlisi..

3

Image

TED Afyon Koleji’nde 23 Nisan coşkusu


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 99. yılında TED Afyon Koleji’nde büyük bir coşkuyla kutlandı.
..

4

Image

Atık malzemelerden açık hava sınıfı oluşturdular
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Aktürkler İmamhatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri atık malzemelerden, sıra yaparak açık hava sınıfı oluşturdu..

5

Image

Halk oyunları izleyenleri mest etti
Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu Geleneksel Halk Oyunları Festivali, Hattat Ahmet Karahisar Kültür Merkezi Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleşti. Festivald..

6

Image

Arama köpeklerinin zorlu eğitimi

Afyonkarahisar'da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) bünyesindeki arama köpekleri, keskin koku alma yetenekleri sayesinde heyelan, deprem ve ..

7

Image

İmam Hatiplilerin projeleri sergilendi

Afyonkarahisar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin projeleri 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’nda sergilendi. ..

8

Image

‘Eğitime büyük katkı sağlıyor’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Bilgi Günleri etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, etkinliğin Afyonkarahisar’ın eğitim seviyesine büyük katkı..

9

Image

Ulusal Robot Yarışması

Afyonkarahisar merkezde bulunan Selçuklu İlkokulu, 27 Nisan 2019 tarihinde Ulusal Robot Yarışması’na ev sahipliği yapacak...

10

Image

‘Donanımlı bireyler yetiştiriyoruz’
Afyon Eğitim Vakfı, Ankara’da düzenlenen Ulusal Proje Meslek Konferansı’na katıldı. Vakıf Genel Sekreteri Murat Diker, “Bursiyerlerimizin eğitimine ka..

11

Image

Güvenlikçilere eğitim

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) bünyesinde bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu tarafından kurul çalışanlarının yasal hak ve sorumlulukları a..

12

Image

‘Elimizden gelen desteği veriyoruz’

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (UİM) tarafından düzenlenen ‘7. International Week’ (Erasm..

13

Image

Hayalleri gerçek oldu

Afyonkarahisar'da polis olarak operasyona çıkma hayali kuran bedensel engelli ikiz kardeşler, Yunus timlerinin kullandığı motosikletle senaryo ge..

14

Image

Öğrencilerden şiir ziyafeti

Afyonkarahisar Kocatepe İlkokulu öğrencileri tarafından şiir gecesi düzenlendi. Özel bir okulun konferans salonunda gerçekleştirilen şiir gecesi,..

15

Image

Öğrencilerden anlamlı hediye

Emine Efiloğlu Anaokulu Okul Müdürü Okan Özdemir ve Sınıf Öğretmeni Serap Çilek minik öğrencilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ..

16

Image

‘Eğitimcilere şiddet son bulmalı’
Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve eğitim sendikaları öncülüğünde bir araya gelen eğitim camiası, Gebze'de bir lisede görev yapan Müdür Yardımcısı N..

17

Image

Kurutma yapan vestiyer

Afyonkarahisar’da bir ortaokulda eğitim gören iki öğrenci, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı için ıslak kıyafetleri kurutan vestiyer tasarladı...

Doğa Koleji Capital 500’e girdi | Gazete3.com.tr
Image

Doğa Koleji Capital 500’e girdi


Capital Dergisi, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sıralandığı 500 şirket listesini açıkladı.
Eğitimin Türkiye’deki Lideri Doğa Koleji listeye giren tek eğitim kurumu olmayı başardı.

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Capital Dergisi 500 sıralaması Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin sadece finansal sonuçlarını sıralamakla kalmadı. Araştırma, dev kuruluşların performanslarına farklı açılardan bakılmasına olanak sağlayan bilgiler de içeriyor.

500 ŞİRKET ARASINDA 260.SIRADA YER ALDI

Konu hakkında bilgi veren Afyon Doğa Koleji Okul Müdürü Deniz Dikbaş, eğitimde yarattığı farklı konseptler ve kalitesiyle en çok tercih edilen özel okul olarak kampüs sayısını artıran Doğa Koleji’nin Türkiye’deki 500 şirket arasına 260. sıradan girmesi Doğa Koleji çalışanları olarak kendilerini mutlu ettiğini bu başarıdaki en önemli unsurun Doğa ailesinin büyük bir ekip ruhu ile hareket ettiğini genel müdürlük çalışanlarımızdan tutun güvenliğe kadar herkesin bir uyum ve öğrenci odaklı çalıştığını bütün ekibin Eğitim için ne yapabiliriz, öğrencilerimizin geleceğine ve dolayısıyla dünya geleceğine nasıl katkı sağlayabiliriz felsefesinin her günümüzün en önemli konusunu teşkil ettiğini ve her gün bunu düşünerek çalışıp ürettiğimiz için de eğitim de fark yaratan konseptleri ortaya koymakta olduklarını ifade etti.

ÜCRETSİZ AKADEMİK EĞİTİM KAMPI

Afyon Doğa Koleji olarak 28 Ağustos 2018’de Yaz Eğitim Kampları ile Eğitim – Öğretime başlayacaklarını, eğitimin İlkokullarımızda yaz İngilizce hazırlık kampı, Ortaokullarda 5.-6.-7. ve 8. Sınıflarda Liselere Giriş (LGS) ve İngilizce hazırlık, Anadolu Lisemizde ise 9. – 10. Sınıflarımızda İngilizce hazırlık 12. Sınıflarımızda ise AYT-TYT hazırlık kampı şeklinde olacağını ifade eden Dikbaş, yaz hazırlık kamplarımızdan tüm öğrencilerin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerinin müjdesini verdi.

“AFYONKARAHİSAR’DAKİ BÜTÜN ÖĞRENCİLERE TEMAS ETMEK İSTİYORUZ”

Afyonkarahisar’daki tüm öğrencilerin okul ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde 3 haftalık bu eğitimlere katılabileceklerini amaçlarının ellerinden geldiği kadar Afyonkarahisar’daki bütün öğrencilere dokunabilmek onlara katkı sunabilmek olduğunu ifade eden Dikbaş, bu eğitimler ile öğrencilerimizi yeni döneme daha hazır hale getirmek olduğunu ayrıca Öğrencilerinin hem akademik hem de sosyal açıdan en iyi şekilde yetiştirmenin arzusu ile yoğun bir mesai yaptıklarını çünkü her şeyin bu Ülkenin çocukları, geleceğimiz için olduğunun bilincinde olduklarını bu anlamda birbirinden değerli ve deneyimli olan öğretmen kadromuzla 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim dönemine Afyon Doğa Koleji olarak hazır olduklarını okul kontenjanlarının dolmak üzere olduğunu avantajlı kayıtlar için son bir fırsat olan 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına özel indirimler uygulayacaklarının müjdesini veren Dikbaş, yeni eğitim – öğretim döneminin tüm ülkemiz için şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek sözlerine son verdi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    16.08.2018 10:06:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..