Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gerekli tedbirler alındı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi, “Müsterih olun. Gerekli tedbirler alın..

2

Image

Toplanan yardımlar SYDV’ye teslim edildi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’daki bazı okullarda İzmir’deki depremzedeler için toplanan yardımların Afyon SYDV’ye teslim t..

3

Image

Kursa ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Açık Uçlu Soru Hazırlama kursunu ziyaret etti ..

4

Image

75 okula daha belge verildi
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imza altına alınan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyo..

5

Image

Kursa ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Açık Uçlu Soru Hazırlama kursunu ziyaret etti ..

6

Image

‘Çok değerli projeler hayat bulacak’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, proje sayısının arttırılması için verilen eğitimlerin çok değerli olduğunu söyleyerek, “Verilen eğitimlerle yeni ..

7

Image

Müzik eğitimi konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen Sanatsal/ Bilimsel ve Kültürel etkinlikler kapsamında Afyonkarahisar Türk..

8

Image

Ortak Proje Çağrıları bilgilendirmesi yapıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) birl..

9

Image

‘Gururumuz oldunuz’
TÜBİTAK tarafından nisan ayında Konya'da yapılması gereken Bölge Finali Covid 19 pandemisi nedeniyle 13-15 Ekim 2020 tarihleri arasında online olarak..

10

Image

Nalbantlık resimlerle yaşatılıyor
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Diğler’in hazırladığı “Kaybolan Me..

11

Image

Vali Çiçek ROBİLSA’yı tebrik etti

Dumlupınar BİLSEM ROBİLSA takımını makamında kabul eden Vali Gökmen Çiçek, öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi..

12

Image

Osman Nihat Akın anıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) tarafından “Vefatının 61. Yılında Osman Nihat Akın İçin Anma Programı/Konseri” düzenlendi..

13

Image

Eğiticilere eğitim verildi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi öğretim elemanlarına yönelik olarak düzenlenen eğiticilerin eğitimi toplantısı çevrim içi olarak dü..

14

Image

Çocuklar doğanın dilini öğrendi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi̇ Nezahat Hamiden Karaca tarafından hazırlanan..

15

Image

‘Gururumuz oldunuz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, TEKNOFEST kapsamındaki yar..

16

Image

‘Misafir öğrenci sayısı artsın istiyoruz’
Kazakistanlı öğrencileri kabul eden AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, ilerleyen yıllarda yurt dışından daha fazla öğrenci kabul etmek istediklerin..

17

Image

‘Laboratuarlarımız tamamlandı’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri (AFSÜ) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Köroğlu, laboratuarların tamamlandığını ve öğrencilerin kullanımın..

Girne Amerikan Koleji açılıyor | Gazete3.com.tr
Image

Girne Amerikan Koleji açılıyor


Afyonkarahisar’da camiasına katılan Girne Koleji, basın ile tanışma kahvaltısı düzenledi.
  EĞİTİM    25.01.2020 11:02:07

Afyonkarahisar eğitim camiasına katılan yeni bir kolej, Afyonkarahisar basınıyla tanışma kahvaltı programı düzenledi. Okulun Kurucusu Murat Şensoy ilerleyen günlerde okulun lansmanının yapılacağını söyledi.

“EĞİTİME YENİ BİR HAVA KATMAK İSTİYORUZ”

Kolejin Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Şensoy yaptığı açıklamada, “Afyon’da eğitime yeni bir nefes, yeni bir hava katmak için Girne Koleji ile anlaştık. Alt yapısı Amerikan Koleji’ne bağlı olarak çalışacağız. İnşallah hayırlı olur, gençlerimize iyi bir eğitim sağlamaya çalışacağız” dedi. Şensoy okulun, 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

“AFYON’DAKİ KAMPÜS ÖRNEK OLACAK NİTELİKTE”

Girne Kolej, Kurumsal Gelişim ve Denetim Direktörü Ahmet Tuncay Yapıcı, “Girne Koleji 1985’te Kıbrıs’ta kurulan Girne Amerikan Üniversite’nin bir kuruluşu. Uluslararası bağlantıları ve üniversitesi olması dolayısıyla büyük bir yapılanma. Afyon’la eş zamanlı olarak İstanbul, Ankara gibi illerde de okullar açıyor. Bizim bir kampüs konseptimiz var. Her okula onay vermiyoruz. Belli standartların gerçekleştirilmesi lazım. Afyonkarahisar’da incelediğimiz alan, kampüs ve eğitim alanı olarak Türkiye’de eğitim alanında örnek olabilecek bir konsepte sahip. Bu durum bizim dikkatimizi çektiği için böyle örnek bir yatırıma onay verdik” diye konuştu.>>>Gazete3

  EĞİTİM    25.01.2020 11:02:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021