Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yerleştirme takvimi güncellendi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bu yıl yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS) merkezi yerleştirme takviminin..

2

Image

‘Öğrencilerimizi korumalıyız’
2019-2020 eğitim öğretim yılı ikinci dönem rehber öğretmenler toplantında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğrencilerin kötü bağımlılıklar..

3

Image

Rektör Okumuş’tan ziyaret
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

4

Image

Hologram okullarda
Hologram Okullarda adlı eğitim etkinliği İscehisar ilçesinde düzenlendi...

5

Image

Nezaket ve protokol eğitimi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı, Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun tarafından, Nezaket v..

6

Image

‘Eğitime desteğimiz devam edecek’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi’nin eğitime desteklerinin devam edeceğini söyledi...

7

Image

Rektör Karakaş eğitimcileri ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla’yı makamında kabul etti...

8

Image

‘Eğitim seviyesi yükselecek’
Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu, ilçe, belde ve köylerdeki okulların eğitim seviyesini üst noktalara taşımak için gereken çalışmaların yapılacağı..

9

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Ticaret Bakanlığınca yapılan Türkiye Geneli Kooperatifçilik Konulu Ortaokullar arası resim yarışmasında dereceye ..

10

Image

İş birliği protokolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar ve beraberindeki heyeti kabul..

11

Image

‘Eğitime büyük yatırımlar yapıldı’
İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, merkeze bağlı Çavdarlı, Sarık, Halımoru ve Belkaracaören köylerini ziyaret etti. Çoban, “AK Parti öncesi b..

12

Image

‘NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ’
Afyonkarahisar’a bağlı köylerdeki okulları ziyaret eden Başkan Çoban, öğrencilerin en kaliteli şekilde eğitim almaları için ne gerekiyorsa yapacakları..

13

Image

Yalçın, Fen Laboratuarını inceledi
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerin işbirliği ile tasarlanan ..

14

Image

Protokol imzalandı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Böbrek Vakfı arasında protokol imzalandı. Protokol öğretmen, öğrenci ve velileri böbrek sağlığı ve böbrek hastalıkl..

15

Image

Avrupa stajı tamamlandı
Park Koleji 20 öğrencisine Viyana ve Prag’da iki haftalık stajlarını tamamlattıktan sonra, mesleki pasaport değerinde nitelendirilen Europass belgeler..

16

Image

Hayırseverlerden eğitime destek
Emirdağ ilçesinde hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı, Drama Sınıfı ve Tiyatro Sınıfı’nın açılışları yapıldı..

17

Image

Eğitim faaliyetleri ele alındı
Dinar ilçesinde, 2. dönem eğitim öğretim faaliyetlerinin ele alındığı toplantıya katıldı...

Girne Amerikan Koleji açılıyor | Gazete3.com.tr
Image

Girne Amerikan Koleji açılıyor


Afyonkarahisar’da camiasına katılan Girne Koleji, basın ile tanışma kahvaltısı düzenledi.
  EĞİTİM    25.01.2020 11:02:07

Afyonkarahisar eğitim camiasına katılan yeni bir kolej, Afyonkarahisar basınıyla tanışma kahvaltı programı düzenledi. Okulun Kurucusu Murat Şensoy ilerleyen günlerde okulun lansmanının yapılacağını söyledi.

“EĞİTİME YENİ BİR HAVA KATMAK İSTİYORUZ”

Kolejin Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Şensoy yaptığı açıklamada, “Afyon’da eğitime yeni bir nefes, yeni bir hava katmak için Girne Koleji ile anlaştık. Alt yapısı Amerikan Koleji’ne bağlı olarak çalışacağız. İnşallah hayırlı olur, gençlerimize iyi bir eğitim sağlamaya çalışacağız” dedi. Şensoy okulun, 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

“AFYON’DAKİ KAMPÜS ÖRNEK OLACAK NİTELİKTE”

Girne Kolej, Kurumsal Gelişim ve Denetim Direktörü Ahmet Tuncay Yapıcı, “Girne Koleji 1985’te Kıbrıs’ta kurulan Girne Amerikan Üniversite’nin bir kuruluşu. Uluslararası bağlantıları ve üniversitesi olması dolayısıyla büyük bir yapılanma. Afyon’la eş zamanlı olarak İstanbul, Ankara gibi illerde de okullar açıyor. Bizim bir kampüs konseptimiz var. Her okula onay vermiyoruz. Belli standartların gerçekleştirilmesi lazım. Afyonkarahisar’da incelediğimiz alan, kampüs ve eğitim alanı olarak Türkiye’de eğitim alanında örnek olabilecek bir konsepte sahip. Bu durum bizim dikkatimizi çektiği için böyle örnek bir yatırıma onay verdik” diye konuştu.>>>Gazete3

  EĞİTİM    25.01.2020 11:02:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..