Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘DNA Barkodlaması önemli bir hale geldi’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü tarafından ‘DNA Barkodlama’ paneli düzenlendi. Düzenlenen pane..

2

Image

Afyon Eğitim Vakfı’na büyük destek
İstanbul Afyonkarahisarlılar Platformu tarafından Afyonkarahisar’da eğitim alanında yıllardır faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde bağış kampanyas..

3

Image

‘Afyon zenginliklerini iyi öğrenin’

AKÜ Turizm Rehberliği öğrencileriyle bir araya gelen Arkeolog Ahmet Levent Zeybek, öğrencilere Afyonkarahisar’ın zenginliklerini iyi öğrenmeleri ..

4

Image

‘ONAYLANAN TEZLER Turnitin’e kaydedilmeli’

Techknowledge Eğitim Uzmanı Serdinç Kaya, AKÜ Merkez Kütüphanesi’nde verdiği seminerde onaylanan tezlerin Turnitin veri tabanına kaydedilmesi öne..

5

Image

Rektör Solak bankacıları ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Ziraat Katılım Bankası Afyonkarahisar Şubesi’ne atanan Şube Müdürü Fatih Sarıca ve ..

6

Image

Galericiler sertifikalarını aldı
Mesleki Yeterlilik Eğitimi kapsamında sertifika almaya hak kazanan 50 oto galerici sertifikasına kavuştu. ..

7

Image

Anaokulu’ndan örnek kampanya

Bolvadin ilçesindeki 24 Eylül Anaokulunda bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan yardım kampanyası tamamlandı. ..

8

Image

‘Vaat değil icraat bekliyoruz’
Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Divan Toplantısında konuşan Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, öğretmenler için 360..

9

Image

Ödüllü kitap okuma yarışması
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi’nin ilki 2016 yılından bu tarafa düzenlenen ve her..

10

Image

Bayat ekmekler lezzete dönüştü
Bayraktepe İlkokulu tarafından Bayat Ekmekler Sihirli Ellerde Lezzete Dönüşüyor etkinliği ile ekmek israfının önüne geçilmesi amaçlanıyor. ..

11

Image

‘Üniversitede faaliyet temposu arttı’
AKÜ'de faaliyet temposu hızlandı...

12

Image

Şeker Fabrikasını gezdiler
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Gıda Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte Afyon Doğuş Şeker Fabrikasını gezdi...

13

Image

AKÜ yarışmadan ödülle döndü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyeleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Müdürlüğü tarafından düzenlenen ..

14

Image

‘Mesleki eğitime önem vermeliyiz’
Yerli Yeşil Yeni Platformu’nun hazırladığı Mesleki ve Teknik Eğitim Farkındalık Projesi’nin Tanıtım Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, dünya..

15

Image

‘Deizm bir kılıf olarak görülüyor’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen Felsefi, Kelami ve Fıkhi Yönleri Açısından Deizm Paneli’nde konuşan Ö..

16

Image

Kültürleri yemeklerle birleştirdiler
Afyonkarahisar Hüseyin Sümer Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimi tarafından düzenlenen etkinlikte okulda eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilerle ai..

17

Image

TED Afyon Koleji’nde kan bağışı

Türk Eğitim Derneği (TED) ve Türk Kızılay’ı işbirliğiyle “Eğitime Can Verenler Şimdi de Kan Veriyor” sloganı ile TED Afyon Koleji’nde kan bağışı ..

Her şey Afyon Eğitim Vakfı için | Gazete3.com.tr
Image

Her şey Afyon Eğitim Vakfı içinAfyonkarahisar’da kurulduğu günden bu yana eğitim alanında öğrencilere büyük destek olan Afyon Eğitim Vakfı, daha çok öğrenciye katkı sağlamak amacıyla yeni bir kampanya daha başlattı.
  EĞİTİM    05.12.2018 11:06:48

SMS kampanyası ile daha çok vatandaşa ulaşmayı hedefleyen vakfa, atılacak olan her SMS ile 10 TL’lik katkı sağlanacak. Şu anda 450 öğrenciye burs verdiklerini söyleyen Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, SMS kampanyasının amacına ulaşması durumunda daha fazla öğrenciye ulaşacaklarını ifade etti. Bugün Vali Mustafa Tutulmaz’ın atacağı ilk SMS ile başlayacak olan kampanya, ilimizde eğitimin ve eğitimli insanların gelişmesi için büyük önem arz ediyor. Bu noktada Afyon Eğitim Vakfı yönetimi vatandaşlardan yoğun bir destek bekliyor. SMS ile bağış yapmak isteyenler tüm operatörlerden ‘BAĞIŞ’ yazıp 6703’e gönderebilirler.>>>Gazete3

  EĞİTİM    05.12.2018 11:06:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..