Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eğitim ülkemiz için önemli’
Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Şan, eğitimin ülkemiz için öne..

2

Image

Dünyadan ve Türkiye’den başarı hikayeleri
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi konferansı gerçekleştirildi. Konferansa Selçuk ..

3

Image

WirelessUP Proje toplantısı
Avrupa Birliği Erasmus+ programı kapsamında gerçekleştirilen “UPraising VET Skills for innovation in European Electrotechnical Sector – WirelessUP!” k..

4

Image

TED Koleji’nden destansı anma
Aramızdan ayrılışının 80.yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk TED Afyon Kolejinde destansı bir programla anıldı.
..

5

Image

Öğretmenler kan verdi öğrenciler Kızılaycı oldu
Afyonkarahisar'da bir anaokulunda Kızılay Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte öğretmenler kan bağışında bulundu...

6

Image

Öğrenciler fidan dikti
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm ilk ve ortaokullarda öğrenim gören öğrencilerin katılımıyla 81 ilde ve ağaçlandırmaya uygun ilçelerde fidan dikim e..

7

Image

Avrupa Staj Fırsatları konsorsiyumu imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Manisa Celal Bayar Üniversitesinde (CBÜ) düzenlenen ve AKܒnün de proje ortağı oldu..

8

Image

‘Sarı Baret güvenliğin bittiği nokta’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Dr. Gökhan Kürklü, Güvenlik Kültürü Konferansı’nda yaptı..

9

Image

‘Çocuklarınıza baskı yapmayın’
Eğitimci Yazar Nur Erdem Özeren, velilere çocuklarına sınav konusunda baskı yapmamalarını, baskının çocukları olumsuz etkileyeceğini ifade etti. ..

10

Image

TEV Denizli’den AEV’e ziyaret
Türk Eğitim Vakfı Denizli Şubesi Yönetimi, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. ..

11

Image

Van’a gönül köprüsü
Afyonkarahisar Ekrem Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliğince Van'ın Özalp ilçesi Hayaldağı İlkokulu öğrencileri için yardım kampanyası başlatıldı...

12

Image

Teknik Kolej’den kan bağışı
Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğretmen, öğrenci, idareciler ve kolej kurucuları ile birlikte Kızılay’a kan bağışında bulundu...

13

Image

Kapsayıcı eğitim projesi
Afyonkarahisar'da Kapsayıcı Eğitim Projesi kapsamında il genelinde görev yapan okul idarecilerine ve öğretmenlere seminer veriliyor...

14

Image

‘Stratejik plana önem veriyoruz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Danışma Kurulu toplantısında konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AKܒnün yılda 800 bin saat ders veren bir ..

15

Image

Sınav koordinasyonu sağlandı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 4 Kasım 2018 tarihinde yapılacak 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (Önlisans) öncesinde Af..

16

Image

‘İslam filozofu yok hüküm veren çok’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde “Hayatın Satır Araları” konferansında konuşan İslam Konferansına Üye Ülkeler ve Parlamen..

17

Image

Üniversite öğrencileri okulu yenileyecek
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Sosyal Hizmet Bölümü kulüp öğrencileri tarafından Çiğiltepe İlkokulu’nda y..

Köy okullarına eşofman hediyesi | Gazete3.com.tr
Image

Köy okullarına eşofman hediyesi


Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Sinanpaşa ilçesinin tüm köy okullarına eşofman dağıtarak burada okuyan öğrencileri mutlu etti.

  EĞİTİM    30.10.2018 11:06:54

Okul yönetimimizin destekleri ve okul öğrenci başkanının organizasyonu ile yapılan proje kapsamında Balmahmut, Bulca, Küçükhüyük, Sinanpaşa, Ahmet Paşa, Çobanözü, Tokuşlar, Kılınçarslan, Akören, Tınaztepe Köylerindeki Ortaokul Öğrencilerine ücretsiz olarak eşofman takımı dağıtıldı. Yapılan proje hakkında bilgiler veren Teknik Kolej kurucusu Önder Artuk, Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerinin her zaman sosyal yardımlaşma projelerine destek verdiğini belirterek, şunları kaydetti:
“Okulumuz öğrencilerinden ve okul başkanımızdan köy okullarına yardım yapmak ile ilgili bu proje geldiğinde biz de elimizi taşın altına koyduk. Sinanpaşa bölgemizdeki tüm köy okulu öğrencilerine eşofman yaptırdık. Umarız öğrencilerimiz bu hediye eşofmanlarını hep iyi günlerde giyerler. Ayrıca bu sene itibari ile bu bölgeye servis hizmeti başlatarak Sinanpaşa’da eğitim gören öğrencilerin güvenli ve rahat bir şekilde okulumuza ulaşımlarını sağlamış olduk. Bu ve benzeri çalışmalar ile tüm Afyon ilimizde eğitim başarısını artırmak hedefindeyiz” dedi.

“BU PROJENİN PARÇASI OLMAKTAN MUTLUYUZ”

Eşofmanım RSP’den Sosyal Sorumluluk Projesini oluşturan ve tüm köylere bizzat kendisi giderek öğrencilere eşofmanları teslim eden okul öğrencisi Alperen Kayhan ise, “İlimizin en güzel ilçelerinden olan Sinanpaşa ilçesinde böyle bir proje oluşturmaktan çok mutluyuz. Buradaki kardeşlerimiz ile bir araya gelerek onlara eşofman hediye edebilmek bizim için gurur vericidir. Buradaki okullarda idareci ve öğrenciler tarafından çok güzel karşılandık, herkes böyle bir projenin parçası olmaktan dolayı çok mutlu, umarım bu projemiz ilerde yapmayı planladığımız projelere örnek olur. Biz bu projeyi okul yönetimimize sunduğumuzda çok güzel bir şekilde karşılandı ve tüm çalışmalar hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bu konuda bize tüm desteğini sunan ve eşofmanları yaptırarak bu eşofmanları ücretsiz olarak verebilmemizi sağlayan Kolej Kurucumuz Önder Artuk ve Okul Müdürümüz İbrahim Çakal’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.>>>>Ferhat Yüksel


  EĞİTİM    30.10.2018 11:06:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..