Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çocuklar eğlenceli anlar yaşadı
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkânı sunuyor...

2

Image

Bahçeşehir Koleji’nde karne coşkusu
Afyonkarahisar'da 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla karnelerini aldı...

3

Image

İki haftada okuma yazma öğrendi
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Onkoloji ve Hematoloji Hastanesinde tedavi gören 54 öğrenci, karnelerini aldı. 1,5 aydır AFSܒde t..

4

Image

Şehit çocuklarının karne heyecanı
TED Afyon Koleji’nde eğitim gören şehit çocuklarına yarıyıl karnelerini Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamz..

5

Image

‘Tatili verimli geçirin’
Afyonkarahisar’da yarıyılın sona ermesi dolayısıyla Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu’nda düzenlenen karne dağıtım töreninde konuşan Vali Mustafa Tut..

6

Image

Yarıyıl tatili bugün
Afyonkarahisar’da 2018-2019 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatili bugün başlıyor. 146 bin öğrenci bugün yarıyıl karnelerini alarak, sömestr tatiline başl..

7

Image

‘Kitap Fuarı kültür şölenine dönüşmeli’
Afyonkarahisar’da 2’ncisi düzenlenecek olan Kitap Fuarı konusunda açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kitap Fuarı’nın kültür şölenine dönüşme..

8

Image

Çocukları gözetledi veliler soruları çözdü
Afyonkarahisar'da, ilkokul öğrencilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için başlatılan "Sayfalarla Yaşamak" projesi kapsamında kitap okuyan veli..

9

Image

‘Kentimizi geliştirmek için çalışıyoruz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi kursiyerleri tarafından oluşturulan El Sanatları Sergisi, Park Afyon..

10

Image

‘Dinamik ve yenilikçi bir yapıdayız’
TED Afyon Koleji Genel Koordinatörü Hayrettin Balıkçı, TED Afyon Koleji’nin dinamik ve yenilikçi bir eğitim-öğretim anlayışına sahip olduğunu söyledi..

11

Image

Özbek heyetten ziyaret

Taşkent Ali Şir Nevai Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Shuhrat Sırajiddinov, Öğrenci işlerinden sorumlu Prof. Dr. Rauf Yorkulov ve Fililoji Fakülte..

12

Image

İş birliği protokolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Ali Şir Nevai Taşkent Devlet Özbek Dili ve Edebiyatı Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı...

13

Image

‘Basınla iyi ilişkiler içinde olduk’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar’daki basın mensuplarıyla bir araya gelen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, basınla..

14

Image

AEV’den Vali Tutulmaz’a kutlama

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı öğrencilerle ziyaret ederek İdareciler Günü’nü kutladı. ..

15

Image

‘İş birliğimiz devam edecek’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sol..

16

Image

‘El değmedik MYO kalmadı’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) bünyesinde yer alan meslek yüksekokullarının (MYO) iç donanım eksiklerinin giderilmesi amacıyla bilgisayar dağıtımı ..

17

Image

Veliler bilgilendirildi
Afyonkarahisar Kocatepe İlkokulu tarafından düzenlenen seminerde, veliler çocuklarda olumlu davranışları geliştirme konusunda bilgilendirildi...

Köy okullarına eşofman hediyesi | Gazete3.com.tr
Image

Köy okullarına eşofman hediyesi


Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Sinanpaşa ilçesinin tüm köy okullarına eşofman dağıtarak burada okuyan öğrencileri mutlu etti.

  EĞİTİM    30.10.2018 11:06:54

Okul yönetimimizin destekleri ve okul öğrenci başkanının organizasyonu ile yapılan proje kapsamında Balmahmut, Bulca, Küçükhüyük, Sinanpaşa, Ahmet Paşa, Çobanözü, Tokuşlar, Kılınçarslan, Akören, Tınaztepe Köylerindeki Ortaokul Öğrencilerine ücretsiz olarak eşofman takımı dağıtıldı. Yapılan proje hakkında bilgiler veren Teknik Kolej kurucusu Önder Artuk, Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerinin her zaman sosyal yardımlaşma projelerine destek verdiğini belirterek, şunları kaydetti:
“Okulumuz öğrencilerinden ve okul başkanımızdan köy okullarına yardım yapmak ile ilgili bu proje geldiğinde biz de elimizi taşın altına koyduk. Sinanpaşa bölgemizdeki tüm köy okulu öğrencilerine eşofman yaptırdık. Umarız öğrencilerimiz bu hediye eşofmanlarını hep iyi günlerde giyerler. Ayrıca bu sene itibari ile bu bölgeye servis hizmeti başlatarak Sinanpaşa’da eğitim gören öğrencilerin güvenli ve rahat bir şekilde okulumuza ulaşımlarını sağlamış olduk. Bu ve benzeri çalışmalar ile tüm Afyon ilimizde eğitim başarısını artırmak hedefindeyiz” dedi.

“BU PROJENİN PARÇASI OLMAKTAN MUTLUYUZ”

Eşofmanım RSP’den Sosyal Sorumluluk Projesini oluşturan ve tüm köylere bizzat kendisi giderek öğrencilere eşofmanları teslim eden okul öğrencisi Alperen Kayhan ise, “İlimizin en güzel ilçelerinden olan Sinanpaşa ilçesinde böyle bir proje oluşturmaktan çok mutluyuz. Buradaki kardeşlerimiz ile bir araya gelerek onlara eşofman hediye edebilmek bizim için gurur vericidir. Buradaki okullarda idareci ve öğrenciler tarafından çok güzel karşılandık, herkes böyle bir projenin parçası olmaktan dolayı çok mutlu, umarım bu projemiz ilerde yapmayı planladığımız projelere örnek olur. Biz bu projeyi okul yönetimimize sunduğumuzda çok güzel bir şekilde karşılandı ve tüm çalışmalar hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bu konuda bize tüm desteğini sunan ve eşofmanları yaptırarak bu eşofmanları ücretsiz olarak verebilmemizi sağlayan Kolej Kurucumuz Önder Artuk ve Okul Müdürümüz İbrahim Çakal’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.>>>>Ferhat Yüksel


  EĞİTİM    30.10.2018 11:06:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..