Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Din görevlileri eğitimden geçti


Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Afyonkarahisar İl Müftülüğü iş birliği ile merkezde görev yapan 305 kişilik din görevlisi..

2

Image

TED Afyon Koleji’nde 23 Nisan coşkusu


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 99. yılında TED Afyon Koleji’nde büyük bir coşkuyla kutlandı.
..

3

Image

Atık malzemelerden açık hava sınıfı oluşturdular
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Aktürkler İmamhatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri atık malzemelerden, sıra yaparak açık hava sınıfı oluşturdu..

4

Image

Halk oyunları izleyenleri mest etti
Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu Geleneksel Halk Oyunları Festivali, Hattat Ahmet Karahisar Kültür Merkezi Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleşti. Festivald..

5

Image

İmam Hatiplilerin projeleri sergilendi

Afyonkarahisar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin projeleri 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’nda sergilendi. ..

6

Image

Arama köpeklerinin zorlu eğitimi

Afyonkarahisar'da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) bünyesindeki arama köpekleri, keskin koku alma yetenekleri sayesinde heyelan, deprem ve ..

7

Image

‘Eğitime büyük katkı sağlıyor’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Bilgi Günleri etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, etkinliğin Afyonkarahisar’ın eğitim seviyesine büyük katkı..

8

Image

Ulusal Robot Yarışması

Afyonkarahisar merkezde bulunan Selçuklu İlkokulu, 27 Nisan 2019 tarihinde Ulusal Robot Yarışması’na ev sahipliği yapacak...

9

Image

‘Donanımlı bireyler yetiştiriyoruz’
Afyon Eğitim Vakfı, Ankara’da düzenlenen Ulusal Proje Meslek Konferansı’na katıldı. Vakıf Genel Sekreteri Murat Diker, “Bursiyerlerimizin eğitimine ka..

10

Image

Güvenlikçilere eğitim

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) bünyesinde bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu tarafından kurul çalışanlarının yasal hak ve sorumlulukları a..

11

Image

‘Elimizden gelen desteği veriyoruz’

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (UİM) tarafından düzenlenen ‘7. International Week’ (Erasm..

12

Image

Hayalleri gerçek oldu

Afyonkarahisar'da polis olarak operasyona çıkma hayali kuran bedensel engelli ikiz kardeşler, Yunus timlerinin kullandığı motosikletle senaryo ge..

13

Image

Öğrencilerden şiir ziyafeti

Afyonkarahisar Kocatepe İlkokulu öğrencileri tarafından şiir gecesi düzenlendi. Özel bir okulun konferans salonunda gerçekleştirilen şiir gecesi,..

14

Image

Öğrencilerden anlamlı hediye

Emine Efiloğlu Anaokulu Okul Müdürü Okan Özdemir ve Sınıf Öğretmeni Serap Çilek minik öğrencilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ..

15

Image

‘Eğitimcilere şiddet son bulmalı’
Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve eğitim sendikaları öncülüğünde bir araya gelen eğitim camiası, Gebze'de bir lisede görev yapan Müdür Yardımcısı N..

16

Image

Kurutma yapan vestiyer

Afyonkarahisar’da bir ortaokulda eğitim gören iki öğrenci, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı için ıslak kıyafetleri kurutan vestiyer tasarladı...

17

Image

"Parlayan Yıldız" kupası Hoca Ahmet Yesevi'nin

Dünyanın en büyük çocuk organizasyonlarından olan, Türkiye’de “Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor” ismiyle gerçekleştirilen FIRST® LEGO® League J..

Köy okullarına eşofman hediyesi | Gazete3.com.tr
Image

Köy okullarına eşofman hediyesi


Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Sinanpaşa ilçesinin tüm köy okullarına eşofman dağıtarak burada okuyan öğrencileri mutlu etti.

  EĞİTİM    30.10.2018 11:06:54

Okul yönetimimizin destekleri ve okul öğrenci başkanının organizasyonu ile yapılan proje kapsamında Balmahmut, Bulca, Küçükhüyük, Sinanpaşa, Ahmet Paşa, Çobanözü, Tokuşlar, Kılınçarslan, Akören, Tınaztepe Köylerindeki Ortaokul Öğrencilerine ücretsiz olarak eşofman takımı dağıtıldı. Yapılan proje hakkında bilgiler veren Teknik Kolej kurucusu Önder Artuk, Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerinin her zaman sosyal yardımlaşma projelerine destek verdiğini belirterek, şunları kaydetti:
“Okulumuz öğrencilerinden ve okul başkanımızdan köy okullarına yardım yapmak ile ilgili bu proje geldiğinde biz de elimizi taşın altına koyduk. Sinanpaşa bölgemizdeki tüm köy okulu öğrencilerine eşofman yaptırdık. Umarız öğrencilerimiz bu hediye eşofmanlarını hep iyi günlerde giyerler. Ayrıca bu sene itibari ile bu bölgeye servis hizmeti başlatarak Sinanpaşa’da eğitim gören öğrencilerin güvenli ve rahat bir şekilde okulumuza ulaşımlarını sağlamış olduk. Bu ve benzeri çalışmalar ile tüm Afyon ilimizde eğitim başarısını artırmak hedefindeyiz” dedi.

“BU PROJENİN PARÇASI OLMAKTAN MUTLUYUZ”

Eşofmanım RSP’den Sosyal Sorumluluk Projesini oluşturan ve tüm köylere bizzat kendisi giderek öğrencilere eşofmanları teslim eden okul öğrencisi Alperen Kayhan ise, “İlimizin en güzel ilçelerinden olan Sinanpaşa ilçesinde böyle bir proje oluşturmaktan çok mutluyuz. Buradaki kardeşlerimiz ile bir araya gelerek onlara eşofman hediye edebilmek bizim için gurur vericidir. Buradaki okullarda idareci ve öğrenciler tarafından çok güzel karşılandık, herkes böyle bir projenin parçası olmaktan dolayı çok mutlu, umarım bu projemiz ilerde yapmayı planladığımız projelere örnek olur. Biz bu projeyi okul yönetimimize sunduğumuzda çok güzel bir şekilde karşılandı ve tüm çalışmalar hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bu konuda bize tüm desteğini sunan ve eşofmanları yaptırarak bu eşofmanları ücretsiz olarak verebilmemizi sağlayan Kolej Kurucumuz Önder Artuk ve Okul Müdürümüz İbrahim Çakal’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.>>>>Ferhat Yüksel


  EĞİTİM    30.10.2018 11:06:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..