Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bu öğrencileri kimse görmüyor mu?
..

2

Image

‘Adalet, emek ve aidiyet’
..

3

Image

AKÜ İle NetCad protokol imzaladı
..

4

Image

AFSܒde akademik yıl ödülleri verildi
..

5

Image

Rektör Karakaş, öğrencileri yalnız bırakmadı
..

6

Image

AKÜ Tarih Bölümü’nde toplantı yapıldı
..

7

Image

‘Gelişimci ruhunuzu devam ettirin’
..

8

Image

‘Olanla yetinme, fazlasını iste’
..

9

Image

Eğitimde ‘Yazılım’ zamanı
..

10

Image

AKܒde devir teslim töreni
..

11

Image

‘El yazısı yerine klavye eğitimi veriliyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’da düzenlenen Robotik Kodlama Paneli’nde..

12

Image

Yalçın: “Önünüzde saygıyla eğiliyorum”

Afyonkarahisar’da gerçekleşen 5. Kitap Okuma Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "81 il içerisinde 5 bin say..

13

Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV..

14

Image

Çocukların eğitiminde aile faktörünün önemi

AKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu, “Çocuk ilkleri sizde görüyor. Dürüst olmayı, merhameti ve adaleti çocuk sizde görü..

15

Image

Karakaş, takımlarla bir araya geldi
..

16

Image

AKܒden önemli bir adım
..

17

Image

“Teknolojiyi mesleğe yansıtmak önemli”


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, çevrimiçi açılış dersinde, bütün öğrencilerin ve sektör..

Ortak Proje Çağrıları bilgilendirmesi yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

Ortak Proje Çağrıları bilgilendirmesi yapıldı


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) birlikte düzenlediği “ACT3 2020 Yılı Ortak Proje Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı” çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
  EĞİTİM    27.10.2020 10:12:08


BİR ERA-NET COFUND PROJESİ

TÜBİTAK Proje Uzmanı E. Burcu Yamak’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda ACT3 2020 çağrılarının proje kapsamı, proje ortakları, başvuru şartları, başvuru esnasında oluşabilecek iş birliği konularıyla ilgili katılımcılara bilgiler verildi. Bilgilendirme toplantısının konusu olan ACT (Accelerating CCS Technologies) ile ilgili sunumunda konuşan TÜBİTAK Proje Uzmanı E. Burcu Yamak, ACT’nin karbondioksit yakalama, kullanma ve depolama (CCUS) teknolojilerinin yaygınlaştırılması ve hızlandırılması konulu bir ERA-Net Cofund projesi olduğunu ifade etti.

TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

Karbon yakalama, depolama ve tutma teknolojilerine yönelik uluslararası araştırma projelerinin desteklenmesinin proje için en büyük amaçlardan birisi olduğunu dile getiren Yamak; zincir entegrasyonu, yakalama, taşıma, depolama ve kullanım gibi ilgili konuya göre çeşitli ülkelerdeki hocalarla ve ilgili şirketlerle ortak proje üretilebileceği ve projelerde araştırmacı, konsorsiyum üyesi olmak gibi çeşitli imkanların olduğunu belirtti. ACT konusunda ilgili Türkiye temsilcilerinin de davet edildiği toplantının sonunda ise Proje Uzmanı Burcu Yamak tarafından katılımcıların soruları cevaplandırıldı. Yamak’a toplantı sonunda dijital ortamda teşekkür belgesi takdim edildi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    27.10.2020 10:12:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..