Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eğitim ülkemiz için önemli’
Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Şan, eğitimin ülkemiz için öne..

2

Image

Dünyadan ve Türkiye’den başarı hikayeleri
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi konferansı gerçekleştirildi. Konferansa Selçuk ..

3

Image

WirelessUP Proje toplantısı
Avrupa Birliği Erasmus+ programı kapsamında gerçekleştirilen “UPraising VET Skills for innovation in European Electrotechnical Sector – WirelessUP!” k..

4

Image

TED Koleji’nden destansı anma
Aramızdan ayrılışının 80.yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk TED Afyon Kolejinde destansı bir programla anıldı.
..

5

Image

Öğretmenler kan verdi öğrenciler Kızılaycı oldu
Afyonkarahisar'da bir anaokulunda Kızılay Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte öğretmenler kan bağışında bulundu...

6

Image

Öğrenciler fidan dikti
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm ilk ve ortaokullarda öğrenim gören öğrencilerin katılımıyla 81 ilde ve ağaçlandırmaya uygun ilçelerde fidan dikim e..

7

Image

Avrupa Staj Fırsatları konsorsiyumu imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Manisa Celal Bayar Üniversitesinde (CBÜ) düzenlenen ve AKܒnün de proje ortağı oldu..

8

Image

‘Sarı Baret güvenliğin bittiği nokta’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Dr. Gökhan Kürklü, Güvenlik Kültürü Konferansı’nda yaptı..

9

Image

‘Çocuklarınıza baskı yapmayın’
Eğitimci Yazar Nur Erdem Özeren, velilere çocuklarına sınav konusunda baskı yapmamalarını, baskının çocukları olumsuz etkileyeceğini ifade etti. ..

10

Image

TEV Denizli’den AEV’e ziyaret
Türk Eğitim Vakfı Denizli Şubesi Yönetimi, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. ..

11

Image

Van’a gönül köprüsü
Afyonkarahisar Ekrem Yavuz İlkokulu Okul Aile Birliğince Van'ın Özalp ilçesi Hayaldağı İlkokulu öğrencileri için yardım kampanyası başlatıldı...

12

Image

Teknik Kolej’den kan bağışı
Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğretmen, öğrenci, idareciler ve kolej kurucuları ile birlikte Kızılay’a kan bağışında bulundu...

13

Image

Kapsayıcı eğitim projesi
Afyonkarahisar'da Kapsayıcı Eğitim Projesi kapsamında il genelinde görev yapan okul idarecilerine ve öğretmenlere seminer veriliyor...

14

Image

‘Stratejik plana önem veriyoruz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Danışma Kurulu toplantısında konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AKܒnün yılda 800 bin saat ders veren bir ..

15

Image

Sınav koordinasyonu sağlandı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 4 Kasım 2018 tarihinde yapılacak 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (Önlisans) öncesinde Af..

16

Image

‘İslam filozofu yok hüküm veren çok’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde “Hayatın Satır Araları” konferansında konuşan İslam Konferansına Üye Ülkeler ve Parlamen..

17

Image

Üniversite öğrencileri okulu yenileyecek
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Sosyal Hizmet Bölümü kulüp öğrencileri tarafından Çiğiltepe İlkokulu’nda y..

Teknik Kolej’den kan bağışı | Gazete3.com.tr
Image

Teknik Kolej’den kan bağışı


Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğretmen, öğrenci, idareciler ve kolej kurucuları ile birlikte Kızılay’a kan bağışında bulundu.
  EĞİTİM    07.11.2018 10:55:32

Afyonkarahisar Kızılay Kan bağışı Merkezi ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenleyen Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji, okulda kan bağışında bulundu. Okulun bir sınıfını kan toplama merkezine çeviren Kızılay Afyonkarahisar Kan Toplama Merkezi çalışanları, 12 sınıfa giden ve 18 yaşını geçmiş öğrenciler ile öğretmenlerden ve okul idarecilerinden kan topladı. Kan bağışına okul kurucusu Önder Artuk ve İsmail Palalı da katılarak destek verdi.

“ÖĞRENCİLERDE BİLİNÇ OLUŞTURMAK İSTİYORUZ”

Teknik Kolej Kurucusu Önder Artuk kan bağışı ile ilgili yaptığı açıklamada, okul olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman önem verdiklerini dile getirdi. Artuk, 4 yıldır kan bağışı etkinliğini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Hem ihtiyaç sahiplerine destek olmak hem de öğrencilerimizde de bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu hafta da Kızılay haftasıydı. Bu anlamda kan bağışında bulunmak istedik. 4 yıldır bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz gelip kan bağışında bulunuyorlar. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 60 ünite kan bağışı olmuştu. Bu yıl hedefimiz 100 ünite kan bağışlamak. Bu tür etkinliklerle hayata dair küçük de olma dokunuşlar yapmak istiyoruz. İnsanın kana ne zaman ihtiyacı olacağı belli olmuyor. O yüzden kan bağışının herkes tarafından bilinmesini ve yapılmasını diliyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3

  EĞİTİM    07.11.2018 10:55:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..