Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çocuklar eğlenceli anlar yaşadı
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkânı sunuyor...

2

Image

Bahçeşehir Koleji’nde karne coşkusu
Afyonkarahisar'da 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla karnelerini aldı...

3

Image

İki haftada okuma yazma öğrendi
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Onkoloji ve Hematoloji Hastanesinde tedavi gören 54 öğrenci, karnelerini aldı. 1,5 aydır AFSܒde t..

4

Image

Şehit çocuklarının karne heyecanı
TED Afyon Koleji’nde eğitim gören şehit çocuklarına yarıyıl karnelerini Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamz..

5

Image

‘Tatili verimli geçirin’
Afyonkarahisar’da yarıyılın sona ermesi dolayısıyla Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu’nda düzenlenen karne dağıtım töreninde konuşan Vali Mustafa Tut..

6

Image

Yarıyıl tatili bugün
Afyonkarahisar’da 2018-2019 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatili bugün başlıyor. 146 bin öğrenci bugün yarıyıl karnelerini alarak, sömestr tatiline başl..

7

Image

‘Kitap Fuarı kültür şölenine dönüşmeli’
Afyonkarahisar’da 2’ncisi düzenlenecek olan Kitap Fuarı konusunda açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kitap Fuarı’nın kültür şölenine dönüşme..

8

Image

Çocukları gözetledi veliler soruları çözdü
Afyonkarahisar'da, ilkokul öğrencilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için başlatılan "Sayfalarla Yaşamak" projesi kapsamında kitap okuyan veli..

9

Image

‘Kentimizi geliştirmek için çalışıyoruz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi kursiyerleri tarafından oluşturulan El Sanatları Sergisi, Park Afyon..

10

Image

‘Dinamik ve yenilikçi bir yapıdayız’
TED Afyon Koleji Genel Koordinatörü Hayrettin Balıkçı, TED Afyon Koleji’nin dinamik ve yenilikçi bir eğitim-öğretim anlayışına sahip olduğunu söyledi..

11

Image

Özbek heyetten ziyaret

Taşkent Ali Şir Nevai Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Shuhrat Sırajiddinov, Öğrenci işlerinden sorumlu Prof. Dr. Rauf Yorkulov ve Fililoji Fakülte..

12

Image

İş birliği protokolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Ali Şir Nevai Taşkent Devlet Özbek Dili ve Edebiyatı Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı...

13

Image

‘Basınla iyi ilişkiler içinde olduk’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar’daki basın mensuplarıyla bir araya gelen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, basınla..

14

Image

AEV’den Vali Tutulmaz’a kutlama

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı öğrencilerle ziyaret ederek İdareciler Günü’nü kutladı. ..

15

Image

‘İş birliğimiz devam edecek’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sol..

16

Image

‘El değmedik MYO kalmadı’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) bünyesinde yer alan meslek yüksekokullarının (MYO) iç donanım eksiklerinin giderilmesi amacıyla bilgisayar dağıtımı ..

17

Image

Veliler bilgilendirildi
Afyonkarahisar Kocatepe İlkokulu tarafından düzenlenen seminerde, veliler çocuklarda olumlu davranışları geliştirme konusunda bilgilendirildi...

Teknik Kolej’den kan bağışı | Gazete3.com.tr
Image

Teknik Kolej’den kan bağışı


Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğretmen, öğrenci, idareciler ve kolej kurucuları ile birlikte Kızılay’a kan bağışında bulundu.
  EĞİTİM    07.11.2018 10:55:32

Afyonkarahisar Kızılay Kan bağışı Merkezi ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenleyen Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji, okulda kan bağışında bulundu. Okulun bir sınıfını kan toplama merkezine çeviren Kızılay Afyonkarahisar Kan Toplama Merkezi çalışanları, 12 sınıfa giden ve 18 yaşını geçmiş öğrenciler ile öğretmenlerden ve okul idarecilerinden kan topladı. Kan bağışına okul kurucusu Önder Artuk ve İsmail Palalı da katılarak destek verdi.

“ÖĞRENCİLERDE BİLİNÇ OLUŞTURMAK İSTİYORUZ”

Teknik Kolej Kurucusu Önder Artuk kan bağışı ile ilgili yaptığı açıklamada, okul olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman önem verdiklerini dile getirdi. Artuk, 4 yıldır kan bağışı etkinliğini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Hem ihtiyaç sahiplerine destek olmak hem de öğrencilerimizde de bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu hafta da Kızılay haftasıydı. Bu anlamda kan bağışında bulunmak istedik. 4 yıldır bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz gelip kan bağışında bulunuyorlar. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 60 ünite kan bağışı olmuştu. Bu yıl hedefimiz 100 ünite kan bağışlamak. Bu tür etkinliklerle hayata dair küçük de olma dokunuşlar yapmak istiyoruz. İnsanın kana ne zaman ihtiyacı olacağı belli olmuyor. O yüzden kan bağışının herkes tarafından bilinmesini ve yapılmasını diliyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3

  EĞİTİM    07.11.2018 10:55:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..