Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bu öğrencileri kimse görmüyor mu?
..

2

Image

‘Adalet, emek ve aidiyet’
..

3

Image

AKÜ İle NetCad protokol imzaladı
..

4

Image

AFSܒde akademik yıl ödülleri verildi
..

5

Image

Rektör Karakaş, öğrencileri yalnız bırakmadı
..

6

Image

AKÜ Tarih Bölümü’nde toplantı yapıldı
..

7

Image

‘Gelişimci ruhunuzu devam ettirin’
..

8

Image

‘Olanla yetinme, fazlasını iste’
..

9

Image

Eğitimde ‘Yazılım’ zamanı
..

10

Image

AKܒde devir teslim töreni
..

11

Image

‘El yazısı yerine klavye eğitimi veriliyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’da düzenlenen Robotik Kodlama Paneli’nde..

12

Image

Yalçın: “Önünüzde saygıyla eğiliyorum”

Afyonkarahisar’da gerçekleşen 5. Kitap Okuma Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "81 il içerisinde 5 bin say..

13

Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV..

14

Image

Çocukların eğitiminde aile faktörünün önemi

AKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu, “Çocuk ilkleri sizde görüyor. Dürüst olmayı, merhameti ve adaleti çocuk sizde görü..

15

Image

Karakaş, takımlarla bir araya geldi
..

16

Image

AKܒden önemli bir adım
..

17

Image

“Teknolojiyi mesleğe yansıtmak önemli”


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, çevrimiçi açılış dersinde, bütün öğrencilerin ve sektör..

Toplanan yardımlar SYDV’ye teslim edildi | Gazete3.com.tr
Image

Toplanan yardımlar SYDV’ye teslim edildiİl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’daki bazı okullarda İzmir’deki depremzedeler için toplanan yardımların Afyon SYDV’ye teslim törenine katıldı
  EĞİTİM    16.11.2020 11:29:28


Asım Kocabıyık Anaokulu, Asiye Sultan Anaokulu ve Özel Yedibilim Anaokulu personel, öğrenci ve velilerinin katkılarıyla İzmir'de yaşanan depremin ardından bölgedeki depremzedelere destek olmak yaralarını sarmak amacıyla "Biz de Varız", "Yanınızdayız" ve "Bir Destekte Bizden" sloganları ile bu zor günleri el ele vererek hep birlikte aşabilmek temennisiyle yardım toplama kampanyası başlatıldı. Koliler, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edildi.

“YARDIMLAŞMANIN ÖNEMİNİ BİR KEZ DAHA ANLADIK”

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Öncelikle tüm İzmirlilere geçmiş olsun, deprem bölgesinde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Bu zorlu günlerde her zamanki gibi milletçe bir bütün olup öğretmen, öğrenci ve velilerimiz tarafından örnek bir yardım kampanyası başlatıldı. Yardımlaşmanın, dayanışmanın önemini bir kez daha anlamış olduk. Kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.>>>Gazete3

  EĞİTİM    16.11.2020 11:29:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..