Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bu öğrencileri kimse görmüyor mu?
..

2

Image

‘Adalet, emek ve aidiyet’
..

3

Image

AKÜ İle NetCad protokol imzaladı
..

4

Image

AFSܒde akademik yıl ödülleri verildi
..

5

Image

Rektör Karakaş, öğrencileri yalnız bırakmadı
..

6

Image

AKÜ Tarih Bölümü’nde toplantı yapıldı
..

7

Image

‘Gelişimci ruhunuzu devam ettirin’
..

8

Image

‘Olanla yetinme, fazlasını iste’
..

9

Image

Eğitimde ‘Yazılım’ zamanı
..

10

Image

AKܒde devir teslim töreni
..

11

Image

‘El yazısı yerine klavye eğitimi veriliyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’da düzenlenen Robotik Kodlama Paneli’nde..

12

Image

Yalçın: “Önünüzde saygıyla eğiliyorum”

Afyonkarahisar’da gerçekleşen 5. Kitap Okuma Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "81 il içerisinde 5 bin say..

13

Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV..

14

Image

Çocukların eğitiminde aile faktörünün önemi

AKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu, “Çocuk ilkleri sizde görüyor. Dürüst olmayı, merhameti ve adaleti çocuk sizde görü..

15

Image

Karakaş, takımlarla bir araya geldi
..

16

Image

AKܒden önemli bir adım
..

17

Image

“Teknolojiyi mesleğe yansıtmak önemli”


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, çevrimiçi açılış dersinde, bütün öğrencilerin ve sektör..

Yalçın yeni okulu inceledi | Gazete3.com.tr
Image

Yalçın yeni okulu inceledi


İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar'ın hayırsever iş adamı Yavuz Kocaşaban tarafından yaptırılan 25 derslikli Ahmet Ömer Kocaşaban İlkokulu’nda incelemelerde bulundu
  EĞİTİM    21.09.2020 12:01:28İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar'ın hayırsever iş adamı Yavuz Kocaşaban tarafından yaptırılan 25 derslikli Ahmet Ömer Kocaşaban İlkokulu’nda incelemelerde bulundu. Okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek 2020-2021 eğitim öğretim yılında ilk kez öğrenci kabul edecek okulla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“OKULLAR HERKES İÇİN
ÖĞRENME MERKEZİDİR”

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin hayatlarına yeni dokunuşlar yapacağız. Her çocuk bizim için farklı bir dünya öğrencilerimizle birlikte biz de kendi hayatlarımızı daha anlamlı hale getireceğiz. Okullarımız sadece öğrencilerimiz için değil aynı zamanda okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için de öğrenme merkezidir. Okul yöneticilerine, öğretmen ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum” dedi. Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yönetici ve öğretmenlerle fotoğraf çektirmesi ile son buldu.>>>Gül Seçkin

  EĞİTİM    21.09.2020 12:01:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..