Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İrem Derici’nin patatesi hazır’
Afyonkarahisar’da Beyköy Mahallesi Muhtarlığı tarafından başlatılan patates ödüllü sigarayı bırakma kampanyasında sona gelinirken, Muhtar Ahmet Devrim..

2

Image

Şuhutlu kadınlar, Frigya’yı gezdi

Şuhut Kadın Kültür Evi katılımcı kadınları Ayaizini ve Emre Gölü’nü gezerek güzel bir gün geçirdiler...

3

Image

Afyon Show Team ödülle döndü

Estetik, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı ‘Beauty Life Expo’ ile Saç Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı ‘Cosmo Hair Expo’, Antalya ANFAŞ ..

4

Image

Özgül Termal’de moral gecesi

Afyonkarahisar’ın en önemli termal turizm bölgesi olan Gazlıgöl havzasında uzun yıllardır müşterilerine 5 yıldızlı tatil olanağı sağlayan Özgül T..

5

Image

Özel tasarım tanıtılacak
Özdilek Ev Tekstili, Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı Özdilek Fall in Love Nevresim Takımı’nı ve First Company Sevgililer Günü’ne özel pij..

6

Image

Miniklere tiyatro
TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Akıllı Tavşan Momo ve Doru’nun tiyatro gösterileri 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Park Afyon AVM’de sergil..

7

Image

‘Muhteşem lezzetlere sahip bir şehirsiniz’
Yemek Uzmanı, TV programcısı ve Yazar Sahrap Soysal, Afyonkarahisar’ın muhteşem lezzetlere sahip bir şehir olduğunu söyledi. ..

8

Image

Minikler Özdilek’ten çıkmayacak
Çocukların eğlence merkezi Game Factory, yarıyıl tatiline özel hazırladığı kampanyayla minik ziyaretçilerini oldukça mutlu edecek. Kampanya kapsamınd..

9

Image

Kulakların pası silindi
Afyonkarahisar Belediyesi Musiki Eğitim Merkezi tarafından Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi...

10

Image

Kitap getiren tiyatro izledi
Afyonkarahisar Renkli İmgeler Saati Uygulama Sahnesi Derneği, Nalınlar adlı tiyatro oyunuyla büyük beğeni topladı. Tiyatro yaşayan şehit kütüphaneleri..

11

Image

Katar’la ticari ilişkiler konuşuldu
MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi’nin Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Katar Doha Ticaret Elçisi Ahmet Aslan, yönetim kurulu üyeleriyle Katar’la ticari..

12

Image

Bestekar Türkeşsiz anısına konser
Afyonkarahisar Belediyesi Musiki Eğitim Merkezi tarafından Şair –Bestekar Şahin Türkeşsiz anısına bir konser verecek. ..

13

Image

Gönüllerin pası silindi
Karahisar Şiir Akşamları; Kültür Sanat Evi'nde, şair ve şiir tutkunlarını buluşturmaya devam ediyor...

14

Image

Çin operası Afyon’a geliyor
Zhe Jiang Wu Operası Afyonkarahisar’a geliyor...

15

Image

Aliş ile Zeliş Özdilek’e geliyor
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, çocukları eğlendirmeye devam ediyor. 15 - 16 Aralık tarihlerinde, eğlenceli hikayeleri ile “Aliş ile Zeliş” ..

16

Image

Park Afyon’da kutlama

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Park Afyon AVM’de Dünya Mağazacılar Günü, alışveriş merkezi personellerine “Bir kahvenin kır..

17

Image

Ayın elemanı Hesna Gülbaş
Megabirlik Medya’da Kasım ayının elemanı Hesna Gülbaş oldu. ..

‘İrem Derici’nin patatesi hazır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İrem Derici’nin patatesi hazır’


Afyonkarahisar’da Beyköy Mahallesi Muhtarlığı tarafından başlatılan patates ödüllü sigarayı bırakma kampanyasında sona gelinirken, Muhtar Ahmet Devrim, kampanyayı sosyal medya hesabından duyurarak katkı sağlayan İrem Derici’ye seslendi ve patatesini alması için Beyköy’e davet etti
  MAGAZİN    13.10.2021 11:09:40


Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine bağlı Beyköy Mahallesi Muhtarlığı, geçtiğimiz Ocak ayında ödüllü bir sigara bırakma kampanyası başlatmıştı. Muhtar Ahmet Devrim tarafından başlatılan kampanya sonucunda sigarayı bırakanların başta patates olmak üzere çeşitli yöresel yiyecekler ile ödüllendirileceği duyurulmuştu. Ünlü şarkıcı İrem Derici de sosyal medya hesabından kampanyayı ‘19 saati geride bıraktık’ notuyla paylaşmıştı. Kampanyaya katılan vatandaşların patateslerinin teslim edildiğini belirten Muhtar Ahmet Devrim, İrem Derici’yi de ödülünü almak üzere Beyköy’e davet etti.
“KÖYÜMÜZDE SİGARA SATIŞI GÜNLÜK 3 BİN LİRA İDİ”
Kampanyanın son ayağına geldiklerini söyleyen Beyköy Mahallesi Muhtarı Ahmet Devrim, “Kampanyamıza Ocak ayından bugüne kadar 15-20 kişilik katılım oldu. Kendi mahsullerimizden hediye amaçlı sadece sigaranın zararlarını topluma yansıtmak amacıyla bir kampanya düzenledik, katılımlarımız oldu, daha devam edecek inşallah. Bakkallarımız günlük ortalama 3 bin lira gibi bir sigara satışımız oluyor, 90 bin lira aylık sigaraya giderimiz var. Vatandaşların maddi manevi zararı olan sigarayı bırakmalarını tavsiye ediyoruz. Halkımızın sigarayı bırakmasını istiyoruz. Gençlerimizin de bırakmasını ve başlamamasını istiyoruz” dedi.
“KAMPANYAYA KATILAN VATANDAŞLARIMIZA PATATESLERİ EVLERİNE KADAR DAĞITTIK”
Kampanyaya katılan, ancak işlerinden dolayı muhtarlığa gelemeyen vatandaşların patateslerinin evlerine teslim edildiğini aktaran Muhtar Ahmet Devrim, “Kötü alışkanlıklardan vatandaşlarımızı uzaklaştırmak için çeşitli kampanyalar düzenleyeceğiz, bu vesile ile belediye başkanlarımıza, muhtarlarımıza seslenerek bulunduğu bölgede vatandaşlarımıza seslenmelerini ve bu konularda öncü olmalarını istiyoruz” diye konuştu.
“İREM DERİCİ’Yİ PATATESİNİ ALMASI İÇİN KÖYÜMÜZE DAVET EDİYORUZ”
Sosyal medyadan sigarayı bırakma kampanyasını duyurarak destek veren ünlü şarkıcı İrem Derici’ye seslenen Muhtar Devrim, “İrem Derici’nin patatesi hazır, alması için köyümüze davet ediyoruz. Adres verirse adresine de ulaştırırız” diyerek kampanyaya katıldığı için kendisine teşekkür etti.
“KAMPANYA İÇİN BEYKÖY MUHTARINA TEŞEKKÜR EDERİZ”
Mahalle sakinlerinden Ahmet Kök isimli vatandaş, “Muhtarımız bu kampanyayı düzenledi, biz de kampanyaya dâhil olduk. Kendisine teşekkür ederim. Beyköy halkımızdan ve sigara içen tüm vatandaşlarımızdan sigarayı bırakmalarını istiyoruz” dedi. Tuğrul Sak isimli bir diğer mahalle sakini ise, “Benim sigarayı bırakmam muhtarımızın teşviki sayesinde oldu. Kendisine çok teşekkür ederim, diğer vatandaşlarımızdan da bu kötü alışkanlıklardan vazgeçmesini tavsiye ediyorum” diye konuştu.>>>İHA

  MAGAZİN    13.10.2021 11:09:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..