Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özel tasarım tanıtılacak
Özdilek Ev Tekstili, Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı Özdilek Fall in Love Nevresim Takımı’nı ve First Company Sevgililer Günü’ne özel pij..

2

Image

Miniklere tiyatro
TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Akıllı Tavşan Momo ve Doru’nun tiyatro gösterileri 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Park Afyon AVM’de sergil..

3

Image

‘Muhteşem lezzetlere sahip bir şehirsiniz’
Yemek Uzmanı, TV programcısı ve Yazar Sahrap Soysal, Afyonkarahisar’ın muhteşem lezzetlere sahip bir şehir olduğunu söyledi. ..

4

Image

Minikler Özdilek’ten çıkmayacak
Çocukların eğlence merkezi Game Factory, yarıyıl tatiline özel hazırladığı kampanyayla minik ziyaretçilerini oldukça mutlu edecek. Kampanya kapsamınd..

5

Image

Kulakların pası silindi
Afyonkarahisar Belediyesi Musiki Eğitim Merkezi tarafından Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi...

6

Image

Kitap getiren tiyatro izledi
Afyonkarahisar Renkli İmgeler Saati Uygulama Sahnesi Derneği, Nalınlar adlı tiyatro oyunuyla büyük beğeni topladı. Tiyatro yaşayan şehit kütüphaneleri..

7

Image

Katar’la ticari ilişkiler konuşuldu
MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi’nin Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Katar Doha Ticaret Elçisi Ahmet Aslan, yönetim kurulu üyeleriyle Katar’la ticari..

8

Image

Bestekar Türkeşsiz anısına konser
Afyonkarahisar Belediyesi Musiki Eğitim Merkezi tarafından Şair –Bestekar Şahin Türkeşsiz anısına bir konser verecek. ..

9

Image

Gönüllerin pası silindi
Karahisar Şiir Akşamları; Kültür Sanat Evi'nde, şair ve şiir tutkunlarını buluşturmaya devam ediyor...

10

Image

Çin operası Afyon’a geliyor
Zhe Jiang Wu Operası Afyonkarahisar’a geliyor...

11

Image

Aliş ile Zeliş Özdilek’e geliyor
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, çocukları eğlendirmeye devam ediyor. 15 - 16 Aralık tarihlerinde, eğlenceli hikayeleri ile “Aliş ile Zeliş” ..

12

Image

Park Afyon’da kutlama

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Park Afyon AVM’de Dünya Mağazacılar Günü, alışveriş merkezi personellerine “Bir kahvenin kır..

13

Image

Ayın elemanı Hesna Gülbaş
Megabirlik Medya’da Kasım ayının elemanı Hesna Gülbaş oldu. ..

14

Image

Yeni yetenekler aranıyor
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas gözetiminde başvuruda buluna..

15

Image

Yılmaz Morgül Afyon’u fethetti
Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Afyonkarahisar’a gelerek Büyük Taarruz’un yaşandığı yerdeki sipere girerek, duygu dolu anlar yaşadı.
..

16

Image

Ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dediler
Afyonkarahisar’ın tanınmış ailelerinden Kudret-Şaban Ceylan çiftinin oğulları Ahmet Serkan ile yine kentimizin tanınmış ailelerinden Nilgün-Ercan İşle..

17

Image

Geçerken Uğradım filminin çekimleri devam ediyor
Sandıklı ilçesindeki Akdağ Tabiat Parkı'nda, 'Geçerken Uğradım' sinema filminin bazı sahneleri çekildi...

Geçerken Uğradım filmi Afyonkarahisar’da çekilecek | Gazete3.com.tr
Image

Geçerken Uğradım filmi Afyonkarahisar’da çekilecek


Afyonkarahisar’da amatör tiyatro sanatçıları ile Selahattin Taşdöğen ve Mihriban Er’in aralarında bulunduğu profesyonel oyuncularla "Geçerken Uğradım" isimli sinema filmi çekilecek.
  MAGAZİN    08.05.2018 11:44:18


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Atatürk Kongre Merkezi’nde düzenlenen basın açıklamasında konuşan Taşdöğen, "Geçerken Uğradım" sinema filmi projesinde yer almaktan onur ve gurur duyduğunu söyledi. Taşdöğen, Afyonkarahisar’da ilk kez bir sanatsal faaliyet yürüteceğini dile getirerek, şöyle konuştu: "Afyonkarahisar’a hep geçerken uğrardım. Yemek yerdim. Ama şimdi geçerken uğrayarak burada kalıyorum. O da filmin sürprizi. Çok eğlenceli bir film olacağına inanıyorum. Genç arkadaşlarla bir iş başarmaya çalışacağız. Senaryo çok güzel ve ekip sağlam. Her şeyden önce ben varım, bunları boş verin. Önemli olan da bu zaten. İnşallah başaracağız. Gösterimde de görüşürüz."

‘EĞLENCELİ BİR FİLM OLACAK’

Sinema oyuncusu Mihriban Er’le filmde karı koca rolü oynayacaklarını aktaran Taşdöğen, filmin aile komedisi ve çok çekişmeli sahnelerinin olduğunu vurguladı. Er de filmin çok eğlenceli olduğunu ve Afyonkarahisarlı yönetmen Ahmet Taşpınar’ın çok güzel senaryo yazdığını ve mizah dilinin çok hoşuna gittiğini anlattı. "Filmin Afyonkarahisar’da geçmesi de çok güzel" diyen Er, şöyle devam etti: "Film tam bir aile komedisi. Herkesin zevkle seyredebileceği ve seyrederken de ya biz ‘Afyonkarahisar’a niye sadece geçerken uğradık?' diyecekleri bir film olacağından eminim. Filmin başlama gününü de heyecanla bekliyorum. Bütün ekip arkadaşlarımla da bugün tanıştığım için çok mutluyum." Konuşmaların ardından Taşdöğen ile Er, beraber rol alacakları amatör tiyatro oyuncularıyla fotoğraf çektirdi.>>>A.A.

  MAGAZİN    08.05.2018 11:44:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..