Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ'
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO koronavirüs salgınının ekonomiye etkisi dolayısıyla Meslek Komitele..

2

Image

Genç kızlara rol model olun
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadın Girişimciler Kurulu Bilgilendirme Semineri’nde, Kurul üyelerinden, ge..

3

Image

Ticaret hayatına olumlu yansıyacak
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bankaların işlem ücretlerine yönelik olarak getirilen sınırlamanın ticaret hayatına olumlu yansımalar sağlayacağını belir..

4

Image

BİRLİK’TEN ZİYARET
Akdeniz Belediyeler Birliği heyeti, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı ziyaret etti. ..

5

Image

Üniversite-sanayi işbirliği konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, nezaket ziyaretinde bulunan misafirlerini makamında kabul etti...

6

Image

AFSİAD’tan protokol ziyaretleri
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretleri yaptı...

7

Image

CİB faydalı çalışmalar yapıyor
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu’yu ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, CİB’in ç..

8

Image

Temsil heyeti çalışmalara başladı
İlk toplantısını 29 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştiren Afyonkarahisar STK Temsil Heyeti, toplantıda alınan karar doğrultusunda Afyonkarahisar Valisi M..

9

Image

Dirsek temasında olacağız
AFSİAD yönetimini ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO ile AFSİAD’ın sürekli dirsek temasında olacağını söyledi..

10

Image

AFSİAD’tan yardım eli
AFSİAD, Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yardım topladı. Yardımların bulunduğu araç, Elazığ ve Malatya’da depremden zarar gören vatandaşlara ..

11

Image

Küresel marka otelleri Anadolu’ya yaymalıyız
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Turizm Yatırım Forumu’nda yaptığı konuşmada; küresel marka olmuş otel yatır..

12

Image

Şeker pancarı istişare edildi
Sandıklı ilçesinde Doğuş Afyon Şeker Pancarı ve Sandıklı Ziraat Odası iş birliği ile Şeker Pancarı İstişare Toplantısı düzenlendi...

13

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

14

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

15

Image

İş birliği imkanları görüşüldü
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Samiye Hancıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönet..

16

Image

MÜSİAD yönetimi toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi. ..

17

Image

ATSO ile Vakıf Pazarlama arasında indirim protokolü imzalandı.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında indirim protokolü imzalandı...

‘İDDİALI BİR YATIRIM’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İDDİALI BİR YATIRIM’


Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç’ü ziyaret eden, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’a iddialı bir yatırım kazandırdığı için Öğüç’e teşekkür etti.
  İŞ DÜNYASI    03.04.2019 10:53:31


Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Op. Dr. Fatih Öğüç’ün Afyonkarahisar’a iddialı bir yatırım yaptığını belirterek, “Fatih bey Afyonkarahisar’a yaptığı yatırımla iddialı bir giriş yaptı. Şehrimizi Tüp Bebek Merkezi olarak Türkiye’de iddialı bir konuma taşıyacağını söyledi. İnsanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Fatih Beyi’nde daha önce yaptıklarına baktığımızda başarılı çalışmalarını görüyoruz. Kentimize yaptığı yatırımla Afyonkarahisar’ı Türkiye’nin Tüp Bebek Merkezi yapacağını belirten Fatih beyin yanında olduğumuzu belirterek kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

“AFYON’UN İKLİMİ TÜP BEBEK İÇİN UYGUN”

Daha sonra konuşan Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı ve İl Genel Meclisi (İGM)Üyesi Burhanettin Çoban ise, “Fatih Bey’in hastanede gerçekleştirdiği yenilikler ve kazandırdığı ekipmanla Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin Tüp Bebek Merkezi olacağı iddiasının gerçekleşmesi en büyük temennimiz. Yine bir şey daha öğrendim ki ilimizin iklimi, hava şartları, havasının temizliğinin tüp bebek için uygun şartlardaymış. Bu alanda yapacakları çalışmalarda Fertillife Hastanesi çalışanlarına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

AFYON’A BİR YATIRIM DAHA GELECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Fatih Öğüç, “Hastanemizdeki fiziki şartları, personelimizi ve ekipmanımızı adım adım yükselterek büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Bu başarının en büyük sebeplerinden biri Afyonkarahisarımızın sahip olduğu hava şartlarının iyi olması ve hava kirliliğinin Türkiye şartlarında en düşük seviyelerde olmasıdır. İstanbul’da ve Eskişehir’de yatırımları olan bir grubuz ama ne İstanbul’da ne Eskişehir’de bu kadar samimi bir yaklaşımla karşılaşmadık. Bu nedenle kendimizi Afyonkarahisar’lı gibi hissediyoruz. Bu samimiyete layık olamaya çalışacağız. Önümüzdeki haftaya Cibuti’ye gideceğiz oradan Afyonkarahisar’a hasta getireceğiz. Öte yandan Eskişehir’e yapmaya başladığımız hayvan laboratuarı aracılığı gelişmiş hayvan ırklarının üretim çiftliğini de Afyonkarahisar’a kuracağız.” diye konuştu.
Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser’in ziyaretinde hastane yönetiminden Hastane Direktörü İlker Vapur, Başhekim Op. Dr. Metin Demirtürk ve Hastane Direktör Yardımcısı Ahmet Taşdelen’de hazır bulundular.>>>Fatma Yıldız


  İŞ DÜNYASI    03.04.2019 10:53:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020