Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ'
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO koronavirüs salgınının ekonomiye etkisi dolayısıyla Meslek Komitele..

2

Image

Genç kızlara rol model olun
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadın Girişimciler Kurulu Bilgilendirme Semineri’nde, Kurul üyelerinden, ge..

3

Image

Ticaret hayatına olumlu yansıyacak
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bankaların işlem ücretlerine yönelik olarak getirilen sınırlamanın ticaret hayatına olumlu yansımalar sağlayacağını belir..

4

Image

BİRLİK’TEN ZİYARET
Akdeniz Belediyeler Birliği heyeti, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı ziyaret etti. ..

5

Image

Üniversite-sanayi işbirliği konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, nezaket ziyaretinde bulunan misafirlerini makamında kabul etti...

6

Image

AFSİAD’tan protokol ziyaretleri
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretleri yaptı...

7

Image

CİB faydalı çalışmalar yapıyor
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu’yu ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, CİB’in ç..

8

Image

Temsil heyeti çalışmalara başladı
İlk toplantısını 29 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştiren Afyonkarahisar STK Temsil Heyeti, toplantıda alınan karar doğrultusunda Afyonkarahisar Valisi M..

9

Image

Dirsek temasında olacağız
AFSİAD yönetimini ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO ile AFSİAD’ın sürekli dirsek temasında olacağını söyledi..

10

Image

AFSİAD’tan yardım eli
AFSİAD, Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yardım topladı. Yardımların bulunduğu araç, Elazığ ve Malatya’da depremden zarar gören vatandaşlara ..

11

Image

Küresel marka otelleri Anadolu’ya yaymalıyız
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Turizm Yatırım Forumu’nda yaptığı konuşmada; küresel marka olmuş otel yatır..

12

Image

Şeker pancarı istişare edildi
Sandıklı ilçesinde Doğuş Afyon Şeker Pancarı ve Sandıklı Ziraat Odası iş birliği ile Şeker Pancarı İstişare Toplantısı düzenlendi...

13

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

14

Image

İş birliği imkanları görüşüldü
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Samiye Hancıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönet..

15

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

16

Image

MÜSİAD yönetimi toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi. ..

17

Image

ATSO ile Vakıf Pazarlama arasında indirim protokolü imzalandı.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında indirim protokolü imzalandı...

‘Uyum içinde çalışacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Uyum içinde çalışacağız’


Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bulunarak, istişare ettiler. Başkan Kadir Sayın, Afyonkarahisar’a daha fazla katkı sağlamak için uyum içinde çalışmalar yapacaklarını söyledi.
  İŞ DÜNYASI    25.01.2020 11:00:47

Ziyaretlere AFSİAD yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Tokman ve Murat Tabak, Genel Sekreter Abdurrahman Alp, Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dişbudak, Sayman Kamil Ayvalı, Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Ötken, Kirami Gürel, Ahmet Öndüç, Tufan İplikçioğlu ve Nail Demirel katıldı.

“ŞEHRİMİZE DAHA FAZLA KATKI SAĞLAMAK İÇİN GAYRET EDECEĞİZ”

AFSİAD’ın yeni Yönetim Kurulu Ziyaret turuna Vali Mustafa Tutulmaz ile başladı. Başkan Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Vali Tutulmaz, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yeni Başkan, Kadir Sayın ise Afyonkarahisar’a daha fazla katkı sağlamak için gayret edeceklerini belirtti.

BAŞSAVCI ÇELENK’E ZİYARET

AFSİAD’ın ikinci durağı ise Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk oldu. Çelenk, kapıda karşıladığı Başkan Sayın ve ekibine başarılar dileyerek, ‘Allah utandırmasın’ ifadelerini kullandı.

KÖKEN’E ZİYARET

Başkan Kadir Sayın ve Yönetim Kurulu Başsavcı Çelenk ziyaretinin ardından Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fatih Serdar Köken’i makamında ziyaret etti. Köken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kadir Sayın ise kabullerinden dolayı teşekkür etti.

YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİLER

AFSİAD yönetimi ziyaretlere İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez’i, ziyaret ederek devam etti. İl Jandarma Komutanlığı’nın ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş ziyaret edildi.

“ORTAK ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni yönetimi tebrik ederek, başarılar diledi. Başkan Zeybek’e nazik kabulünden dolayı teşekkür eden Başkan Sayın, Afyonkarahisar’a daha fazla geliştirmek için, tüm kurularla ortak projeler yapacaklarını ve uyumlu çalışacaklarını kaydetti.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    25.01.2020 11:00:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020