Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Belirsizlik, işsizlik olarak karşımıza çıkacak”
..

2

Image

“Yönümüzü yeni pazarlara çevirmeliyiz”
..

3

Image

Serteser ve Karakaya, Sultandağı’nda
..

4

Image

“E-ticaret büyük bir dönüşüm”
..

5

Image

Ziraat Katılım’dan Serteser’e ziyaret
..

6

Image

Türkiye Finans’tan Serteser’e ziyaret
..

7

Image

Fuar ziyaretlerine devam
..

8

Image

Afyon heyeti Düsseldorf Fuarı’nda
..

9

Image

Heyetten Düsseldorf TSO’ya ziyaret
..

10

Image

Afyonlu işadamlarından AFSİAD’a ziyaret
..

11

Image

Afyon heyeti, Almanya Fuarı’nda
..

12

Image

Düsseldorf Konsolosluğu'na ziyaret
..

13

Image

Özkan'dan Çetin ve Ekelik'e ziyaret
..

14

Image

Öğrencilere ve kadınlara destek
..

15

Image

SGK heyetinden Serteser’e ziyaret
..

16

Image

“Ortak akılda buluşun”
..

17

Image

Murat Kolbaşı’dan Serteser’e ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Züccaciye Sektör Meclisi Başkanı Murat Kolbaşı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ..

Kadın Girişimciler, amarant tarlasında | Gazete3.com.tr
Image

Kadın Girişimciler, amarant tarlasındaAfyonkarahisar'da Girişimci İş İnsanı Cengiz Aşgın tarafından 300 dönüm araziye ekimi yapılan amarant bitkisinin hasadı yapılıyor. Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve bir grup girişimci kadın, Sinanpaşa ilçesi Balmahmut köyündeki amarant tarlasını gezdi.
  İŞ DÜNYASI    30.09.2021 12:17:15Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve bir grup girişimci kadın, Sinanpaşa ilçesi Balmahmut köyündeki amarant tarlasını gezdi. Kaya'ya, Sinanpaşa Kaymakamı Zeynep Topcu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu da eşlik etti. Kaya, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, amarant bitkisini Afyonkarahisar'a kazandıran girişimci iş insanı Cengiz Aşgın'ı tebrik etti. Faydalı bir bitki olan amarantın 300 dönüm arazide yetiştirildiğini aktaran Kaya, "Bundan sonraki süreçte amarant bitkisinden katma değeri yüksek şekilde insanlığa daha faydalı olarak sunulması hedefleniyor. İşbirlikleri bundan sonra da artarak devam edecek." dedi.
“ AMARANT BİTKİSİNİN KATMA DEĞERİ YÜKSEK”
Sinanpaşa Kaymakamı Zeynep Topcu da amarant bitkisini ekimini gerçekleştiren girişimci iş insanına teşekkür etti. Haşhaşa benzeyen bitkinin zengin içerikli olduğunu aktaran Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu da, "Bu bitkinin Afyonkarahisar'daki verimli arazilerde ekilmesi planlanıyor. Bizi amarant tarlasına misafir eden girişimci iş insanı Cengiz Aşgın'a teşekkür ediyoruz. Kendise bundan sonraki süreçte de başarılar diliyoruz" ifadesini kullandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Afyonkarahisar Başkanı Berna Tokman da amarant bitkisinin katma değerinin yüksek olduğunu vurguladı.>>>AA

  İŞ DÜNYASI    30.09.2021 12:17:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021