Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Prof. Dr. Öz-Alp’ten nezaket ziyareti

1997-2003 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü yapan Prof.Dr. Şan Öz-Alp Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu..

2

Image

ZEKA Afyonkarahisar’da toplandı

Afyonkarahisar, Manisa, Uşak ve Kütahya’nın içinde bulunduğu Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yönetim Kurulu toplantı Afyonkarahisar’da yapıldı...

3

Image

Çocuklarımızın bayramı kutlu olsun

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesa..

4

Image

Kiraz Güney Kore pazarına açılıyor


Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı İhsan Beşer, Çin'e yaklaşık 5 yıldır sürdürdükleri kiraz ihracatı çalışmalarının mey..

5

Image

‘Aile şirketlerinde kurumsallaşma arttı’

ATSO KOBİ Akademisi tarafından düzenlenen Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Görev Dağılımı ve Yapılanma Eğitimi’nde konuşan ATSO Yönetim Kurulu S..

6

Image

Özdilek Afyon 23 YAŞINDA
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 23. yılını etkinlikler ve kampanyalarla kutluyor. 20–21 ve 27-28 Nisan tarihlerinde Aslan Etkinliği ve kaçır..

7

Image

‘Teşvik bölgesi değişmeli’

Afyonkarahisar OSB’de faaliyet gösteren ve kentin en büyük istihdam merkezlerinden biri olan Tempo Çağrı Merkezi’nde istihdamı arttırmaya yönelik..

8

Image

Demirören Medya’dan ziyaret
Demirören Medya Gazeteler Ankara Grup Müdürü Simla Ergüven, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ett..

9

Image

Kitap okuma kampanyası

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu, Çıkrık beldesinde ‘Annemle Babam Kitap Okuyor’ kampanyası başlattı...

10

Image

Girişimcilik mülakatı tamamlandı

ATSO ile İŞKUR İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde bu yılın ilk Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 18 Nisan 2019’da başlayacak. Eğ..

11

Image

Mermercilere kargo indirimi

Afyon Boğaz Mermerciler Derneği ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü arasında kargo indirim protokolü imzalandı. ..

12

Image

‘Topluma hesap veren bir şirketiz’

Hizmet alanı içinde Afyonkarahisar’da yer alan Zorlu Enerji, Zorlu Doğal şirketi ile Uluslararası Sosyal Sorumluluk Örgütü tarafından yayınlanan..

13

Image

‘Firmalar uluslararası hukuka önem vermeli’ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde Uluslararası Sözleşme ve Ticaret Hukuku Semineri düzenlendi. Seminerin açılış konuşma..

14

Image

29 milyon 917 bin dolarlık ihracat

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisardan 2019’un mart ayında 29 milyon 917 bin dolarlık ih..

15

Image

KOBİ Hastanesi Projesi geniş yankı uyandırdı


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Teklifi çerçevesinde hazırladığı KOBİ Hastanesi Projesi, ulusal ba..

16

Image

Serteser, Kısacık’ı ağırladı

Yapı Kredi Bankası Afyonkarahisar Merkez Şube Müdürü Murat Kısacık, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Se..

17

Image

KOBİ HASTANESİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Hisarcıklıoğlu, Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Projesi Oda Eşleştirme Projeleri Lansman T..

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı | Gazete3.com.tr
Image

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı


TOBB Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Erdal Sükan Başkanlığında, Türkiye Medya ve İletişim Meclis Başkanı Hakan Güldağ ve özel sektör temsilcilerinin de katılımlarıyla TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda toplandı.
  İŞ DÜNYASI    26.09.2018 10:59:02

Toplantının ilk gündem maddesinde Meclis Sorumlusu Mert Kuleoğlu yeni hükümet sistemi ve kamu kurumlarının teşkilat yapısında gerçekleşen değişiklikler hakkında katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda yeni sistemin getirdikleri ve yeni kamu yapılanması hakkında detaylı bilgiler verildi.

GAZETE KAĞIDI ÜRETEN ÜRETİM TESİSİ KURULACAK

Toplantının ikinci bölümünde ülkemizdeki gazete üreticilerinin son zamanlarda gazete kâğıdı temininde yaşadığı sıkıntılar dinlenerek bahsi geçen ürünün yurtiçinde üretilmesinin mümkün olup olmayacağı konusunda istişarelerde bulunuldu. Bu konuda gazete kağıdı hamuru/selülozu ile entegre bir gazete kağıdı üretim tesisinin kurulması gerektiği yönünde hemfikir kalan Meclis üyeleri; Baskı yazı (I.Hamur) ve temizlik kağıtlarının hammaddesi olan, tamamı ithal edilen, kimyasal selülozun ithalatının kesilebilmesi için yerli kimyasal selüloz üretim tesisi kurulması gerekliliğini vurguladılar ve söz konusu üretim tesisleri kapsamında; Endüstriyel orman plantasyonunun önemi ve uzun vadedeki getirileri konusunun da çok önemli olduğuna dikkat çektiler.

“CEZALARA KARŞI DİKKATLİ OLUN”

Üçüncü gündem ile ilgili toplantıya katılan EY Türkiye Ortağı Ahmet Sağlı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hakkında bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Sunumda ilgili kanunun getirdikleri ve uzun vadede sektörlere olan etkileri konusunda açıklamalarda bulunan Sağlı, şirketlerin alabileceği cezalar konusunda dikkatli olunmasını ve konunun önemli oluşunun altını çizdi. Son gündem maddesinde, Eylül ayı içerisinde İstanbul’da gerçekleşen “Tissue World İstanbul Fuarı ve Kongresi” hakkında değerlendirmelerde bulunan Meclis üyeleri, sektörde bu tür fuarların artmasının sektör açısından oluşturacağı olumlu havadan bahsetti.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    26.09.2018 10:59:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019