Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İnovasyona önem verilmeli’
TOBB Türkiye Yükseköğretim Meclisi Toplantısı’nda konuşan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, üniversitelerin açık inovasyon merkezi haline getirilme..

2

Image

170 kişi kurayla belirlendi
Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'nde yapılan kura çekimine başvuru yapan vatandaşlar katıldı. ..

3

Image

‘Serteser çok dinamik bir başkan’

Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Zi..

4

Image

TYP kuraları çekiliyor
Afyonkarahisar İş Kurumu tarafından TYP kapsamında işe alınacak bin kişilik iş için başvurusu süresi doldu. 70 kuruma alınacak bin kişi için kurumlard..

5

Image

İş kadınlarından ziyaret
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) Tülin Helvacıoğlu başkanlığında, Mesude Akkurt, Munise Oruç, Hatice Yılmaz, Sibel Şemşimoğlu ve Huriye Ma..

6

Image

‘Hedefimiz 365 oda ve borsa akreditasyonu’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlediği ..

7

Image

‘Afyonkarahisar’ın gücüne güç katacağız’
Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin Başkanı İhsan Beşer’i ağırlayan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüs..

8

Image

‘KOSGEB’in desteğini kaçırmayın’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, KOSGEB tarafından Girişimciliği Geliştirme Destek Programı kapsamında yürürlüğe alınac..

9

Image

Müdür Burcu’dan Serteser’e ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü..

10

Image

AFSİAD üyeleri istişare etti
Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’nin İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı da konuşan AFSİAD Başkanı Hüse..

11

Image

Dev protokol imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) koordinatörlüğünde Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Afyonkar..

12

Image

‘Ekonomimizin temeli sağlam’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen Çizgi Üstünde 11. Yıl Sektörel P..

13

Image

‘İhracatımız tavan yapacak’
Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı İhsan Beşer 2019 yılında ihracatın tavan yapacağını söyledi..

14

Image

Adem Okyar ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 8. Meslek Komitesi (Ağaç ve Ağaç Ürünleri İmalat ve Satıcıları) Başkanı Davut Okyar ile Kadir Okyar’ın ağabeyi,..

15

Image

Özerkan’dan Serteser’e davet
Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Özerkan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’..

16

Image

Serteser’den Beşer’e tebrik
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin kurulması dolayısıyl..

17

Image

İhracatta büyük artış

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 11 aylık ihracatının geçen yılın aynı zaman dilim..

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı | Gazete3.com.tr
Image

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı


TOBB Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Erdal Sükan Başkanlığında, Türkiye Medya ve İletişim Meclis Başkanı Hakan Güldağ ve özel sektör temsilcilerinin de katılımlarıyla TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda toplandı.
  İŞ DÜNYASI    26.09.2018 10:59:02

Toplantının ilk gündem maddesinde Meclis Sorumlusu Mert Kuleoğlu yeni hükümet sistemi ve kamu kurumlarının teşkilat yapısında gerçekleşen değişiklikler hakkında katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda yeni sistemin getirdikleri ve yeni kamu yapılanması hakkında detaylı bilgiler verildi.

GAZETE KAĞIDI ÜRETEN ÜRETİM TESİSİ KURULACAK

Toplantının ikinci bölümünde ülkemizdeki gazete üreticilerinin son zamanlarda gazete kâğıdı temininde yaşadığı sıkıntılar dinlenerek bahsi geçen ürünün yurtiçinde üretilmesinin mümkün olup olmayacağı konusunda istişarelerde bulunuldu. Bu konuda gazete kağıdı hamuru/selülozu ile entegre bir gazete kağıdı üretim tesisinin kurulması gerektiği yönünde hemfikir kalan Meclis üyeleri; Baskı yazı (I.Hamur) ve temizlik kağıtlarının hammaddesi olan, tamamı ithal edilen, kimyasal selülozun ithalatının kesilebilmesi için yerli kimyasal selüloz üretim tesisi kurulması gerekliliğini vurguladılar ve söz konusu üretim tesisleri kapsamında; Endüstriyel orman plantasyonunun önemi ve uzun vadedeki getirileri konusunun da çok önemli olduğuna dikkat çektiler.

“CEZALARA KARŞI DİKKATLİ OLUN”

Üçüncü gündem ile ilgili toplantıya katılan EY Türkiye Ortağı Ahmet Sağlı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hakkında bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Sunumda ilgili kanunun getirdikleri ve uzun vadede sektörlere olan etkileri konusunda açıklamalarda bulunan Sağlı, şirketlerin alabileceği cezalar konusunda dikkatli olunmasını ve konunun önemli oluşunun altını çizdi. Son gündem maddesinde, Eylül ayı içerisinde İstanbul’da gerçekleşen “Tissue World İstanbul Fuarı ve Kongresi” hakkında değerlendirmelerde bulunan Meclis üyeleri, sektörde bu tür fuarların artmasının sektör açısından oluşturacağı olumlu havadan bahsetti.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    26.09.2018 10:59:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018