Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Demirel ve Bozkurt’tan dev işbirliği
Afyonkarahisar’ın tanınmış işadamları Şuayp Demirel ve Hasan Basri Bozkurt, 44 yıllık arkadaşlıklarını iş ortaklığına dönüştürüyor. Hidromek firması, ..

2

Image

İşadamı Mehmet Özcan’a son veda
Afyonkarahisar’ın tanınmış işadamları Remzi, Mehmet ve Cihat Özcan’ın babaları, Karamehmet Mermer Şirketi’nin kurucusu Mehmet Özcan, dün İscehisar ilç..

3

Image

Japon heyet tesisleri gezdi
Japon Tarım Kooperatifleri Kyoto Bölge Birliği Başkanı Nakagawa Yasuhiro ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar’da Cumhuriyet Sucukları Et Entegre Tes..

4

Image

17.Meslek Komitesi toplandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 17. Meslek Komitesi’nin istişare toplantısı geniş katılımlı gerçekleştirildi. Toplantıya Afyonkarahisar Defterd..

5

Image

Enflasyonla mücadeleye ATSO’dan tam destek
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla ..

6

Image

KOBİ’lere finansa ulaşmada kolaylık sağlanacak
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve sürdürülen, Ulusal Ajans tarafından kabul edilen “KOBİ’lere Finans Yönetimi Eğitimi-KO..

7

Image

Yerli ürünlere yerli logo
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, yerli ürünlere yerli logo kullanma zorunluluğu getirildiği, yerli logoyu haksız ve yer..

8

Image

İTO’dan Afyon’a fuar desteği
İstanbul Ticaret Odası’nın Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptığı ziyareti Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a değerlendiren ATSO Yönetim ..

9

Image

‘DAHA İŞİMİZ BİTMEDİ’
Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a Afyonkarahisar’da ATSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Coğrafi İşaretlerde Afyonkarahisar Buluşması etkinliğ..

10

Image

‘İHRACAT HEDEFİ 1 MİLYAR DOLAR’
Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle ATSO KOBİ Akademisi bünyesinde düzenlenen Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri’nd..

11

Image

‘Afyonkarahisar hızla gelişiyor’
Afyonkarahisar’la ilgili olarak Muhabirimiz Seda Can’a özel açıklamalarda bulunan İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, Afyonka..

12

Image

‘İTO’dan yararlanmak istiyoruz’
İstanbul Ticaret Odası 20. Dönem 1. Meclis Çalışma Toplantısı Gala Yemeği’nde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye’nin en büyük..

13

Image

KIVILCIMI KIVILCIM HANIM ÇAKTI
ATSO ve YÜCİTA işbirliği ile İlimizde düzenlenen Uluslararası Coğrafi İşaretler toplantısı büyük yankı uyandırdı. Toplantının İlimizde düzenlenmesine ..

14

Image

‘Tescilde dünya birincisiyiz’
Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Araştırma Ağı (YÜCİTA) Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yavuz Tekelioğlu, "Türkiye'de şu an itibarıyla 375 tescil..

15

Image

‘Coğrafi İşaretleri termalle birleştireceğiz’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı işbirliğinde düzenlediği Coğrafi İşaretlerde Afy..

16

Image

Coğrafi İşaretler Galası yapıldı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı'nın birlikte düzenlediği Coğrafi İşaretlerde Afy..

17

Image

İTO’dan ATSO Binası’na tam not
İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç ve beraberindeki yöneticiler, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziya..

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı | Gazete3.com.tr
Image

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı


TOBB Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Erdal Sükan Başkanlığında, Türkiye Medya ve İletişim Meclis Başkanı Hakan Güldağ ve özel sektör temsilcilerinin de katılımlarıyla TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda toplandı.
  İŞ DÜNYASI    27.09.2018 10:42:15

Toplantının ilk gündem maddesinde Meclis Sorumlusu Mert Kuleoğlu yeni hükümet sistemi ve kamu kurumlarının teşkilat yapısında gerçekleşen değişiklikler hakkında katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda yeni sistemin getirdikleri ve yeni kamu yapılanması hakkında detaylı bilgiler verildi.

GAZETE KAĞIDI ÜRETEN ÜRETİM TESİSİ KURULACAK

Toplantının ikinci bölümünde ülkemizdeki gazete üreticilerinin son zamanlarda gazete kâğıdı temininde yaşadığı sıkıntılar dinlenerek bahsi geçen ürünün yurtiçinde üretilmesinin mümkün olup olmayacağı konusunda istişarelerde bulunuldu. Bu konuda gazete kağıdı hamuru/selülozu ile entegre bir gazete kağıdı üretim tesisinin kurulması gerektiği yönünde hemfikir kalan Meclis üyeleri; Baskı yazı (I.Hamur) ve temizlik kağıtlarının hammaddesi olan, tamamı ithal edilen, kimyasal selülozun ithalatının kesilebilmesi için yerli kimyasal selüloz üretim tesisi kurulması gerekliliğini vurguladılar ve söz konusu üretim tesisleri kapsamında; Endüstriyel orman plantasyonunun önemi ve uzun vadedeki getirileri konusunun da çok önemli olduğuna dikkat çektiler.

“CEZALARA KARŞI DİKKATLİ OLUN”

Üçüncü gündem ile ilgili toplantıya katılan EY Türkiye Ortağı Ahmet Sağlı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hakkında bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Sunumda ilgili kanunun getirdikleri ve uzun vadede sektörlere olan etkileri konusunda açıklamalarda bulunan Sağlı, şirketlerin alabileceği cezalar konusunda dikkatli olunmasını ve konunun önemli oluşunun altını çizdi. Son gündem maddesinde, Eylül ayı içerisinde İstanbul’da gerçekleşen “Tissue World İstanbul Fuarı ve Kongresi” hakkında değerlendirmelerde bulunan Meclis üyeleri, sektörde bu tür fuarların artmasının sektör açısından oluşturacağı olumlu havadan bahsetti.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    27.09.2018 10:42:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018