Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

8. Noter, hizmete devam edecek

Afyonkarahisar 8. Noteri Yusuf Şahan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Şahan, Afyonk..

2

Image

Ziraat Katılım’dan Serteser’e ziyaret
Ziraat Katılım Bankası Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret..

3

Image

Yeni nesil dış ticaret eğitimi
Afyonkarahisar Ticaret Borsası, Üyelerine yönelik Uluslararası Rekabeti Geliştirme Projesi kapsamında, “Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi” düz..

4

Image

‘İstihdam hedefini aştık’
SGK İl Müdürü Samet Fidan, İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karakaya, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Zekai İnan, Afyonkarahisar Ticaret ve San..

5

Image

‘Poşetler doğaya büyük zarar veriyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliğinde, Plastik Poşetlerin Ücretlendirilmesi Bilgilendirme ve İ..

6

Image

‘Vergiyi olumlu bulmuyoruz’
Ticaret Bakanı Pekcan ile ABD iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen çalışma yemeğinde konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, ABD yönetiminin..

7

Image

Teşvikler ve kanunlar anlatıldı

SGK İl Müdürü Samet Fidan ve İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karakaya, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına ziyarette bulundular...

8

Image

‘Her şey üyelerimiz için’
ATSO KOBİ Akademisinin 2019 yılı eğitim takviminin belirlendiğini ifade eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yıl boyunca 20’ye yakın eğiti..

9

Image

IPARD Proje hazırlama eğitimi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında IPARD proje hazırlama eğitimlerine ..

10

Image

Ücretli poşet bilgilendirmesi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından Plastik poşetlerin ücretlendirilmesi konusund..

11

Image

14 ülkeye tarım aleti ihracatı
Afyonkarahisar'da bir firma, modern teknolojiyle ürettiği tarım aletlerini, Avrupa, Asya ve Afrika kıtasındaki 14 ülkeye satıyor...

12

Image

‘Ticaretin lokomotif kuruluşusunuz’

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, TOBB Türkiy..

13

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın ocak ayı ihracatının geçen yılın aynı ayına göre yüzde..

14

Image

‘Taleplerimiz uygulanıyor’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, 1 Şubat’ta Ankara’da düzenlenen Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyal..

15

Image

Öz-Güven-Sen’den ziyaret

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Hak- İş Konfederasyonuna bağlı Afyonkarahisar Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası’nı makamında kabul e..

16

Image

TOBB ETÜ mütevelli heyeti toplandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyet Toplantısı, TOBB Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli He..

17

Image

Nazar Simit 6. şubesini açtı
Afyonkarahisar’ın girişimci iş adamlarından biri olan Çetin Sağlam’ın sahibi olduğu Nazar Simit, Afyonkarahisar’daki 6. şubesini Bankalar Caddesi’nde ..

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı | Gazete3.com.tr
Image

Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi toplandı


TOBB Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Erdal Sükan Başkanlığında, Türkiye Medya ve İletişim Meclis Başkanı Hakan Güldağ ve özel sektör temsilcilerinin de katılımlarıyla TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda toplandı.
  İŞ DÜNYASI    27.09.2018 10:42:15

Toplantının ilk gündem maddesinde Meclis Sorumlusu Mert Kuleoğlu yeni hükümet sistemi ve kamu kurumlarının teşkilat yapısında gerçekleşen değişiklikler hakkında katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda yeni sistemin getirdikleri ve yeni kamu yapılanması hakkında detaylı bilgiler verildi.

GAZETE KAĞIDI ÜRETEN ÜRETİM TESİSİ KURULACAK

Toplantının ikinci bölümünde ülkemizdeki gazete üreticilerinin son zamanlarda gazete kâğıdı temininde yaşadığı sıkıntılar dinlenerek bahsi geçen ürünün yurtiçinde üretilmesinin mümkün olup olmayacağı konusunda istişarelerde bulunuldu. Bu konuda gazete kağıdı hamuru/selülozu ile entegre bir gazete kağıdı üretim tesisinin kurulması gerektiği yönünde hemfikir kalan Meclis üyeleri; Baskı yazı (I.Hamur) ve temizlik kağıtlarının hammaddesi olan, tamamı ithal edilen, kimyasal selülozun ithalatının kesilebilmesi için yerli kimyasal selüloz üretim tesisi kurulması gerekliliğini vurguladılar ve söz konusu üretim tesisleri kapsamında; Endüstriyel orman plantasyonunun önemi ve uzun vadedeki getirileri konusunun da çok önemli olduğuna dikkat çektiler.

“CEZALARA KARŞI DİKKATLİ OLUN”

Üçüncü gündem ile ilgili toplantıya katılan EY Türkiye Ortağı Ahmet Sağlı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hakkında bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Sunumda ilgili kanunun getirdikleri ve uzun vadede sektörlere olan etkileri konusunda açıklamalarda bulunan Sağlı, şirketlerin alabileceği cezalar konusunda dikkatli olunmasını ve konunun önemli oluşunun altını çizdi. Son gündem maddesinde, Eylül ayı içerisinde İstanbul’da gerçekleşen “Tissue World İstanbul Fuarı ve Kongresi” hakkında değerlendirmelerde bulunan Meclis üyeleri, sektörde bu tür fuarların artmasının sektör açısından oluşturacağı olumlu havadan bahsetti.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    27.09.2018 10:42:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019