Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ'
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO koronavirüs salgınının ekonomiye etkisi dolayısıyla Meslek Komitele..

2

Image

Genç kızlara rol model olun
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadın Girişimciler Kurulu Bilgilendirme Semineri’nde, Kurul üyelerinden, ge..

3

Image

Ticaret hayatına olumlu yansıyacak
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bankaların işlem ücretlerine yönelik olarak getirilen sınırlamanın ticaret hayatına olumlu yansımalar sağlayacağını belir..

4

Image

BİRLİK’TEN ZİYARET
Akdeniz Belediyeler Birliği heyeti, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı ziyaret etti. ..

5

Image

Üniversite-sanayi işbirliği konuşuldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, nezaket ziyaretinde bulunan misafirlerini makamında kabul etti...

6

Image

AFSİAD’tan protokol ziyaretleri
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretleri yaptı...

7

Image

CİB faydalı çalışmalar yapıyor
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu’yu ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, CİB’in ç..

8

Image

Temsil heyeti çalışmalara başladı
İlk toplantısını 29 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştiren Afyonkarahisar STK Temsil Heyeti, toplantıda alınan karar doğrultusunda Afyonkarahisar Valisi M..

9

Image

Dirsek temasında olacağız
AFSİAD yönetimini ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO ile AFSİAD’ın sürekli dirsek temasında olacağını söyledi..

10

Image

AFSİAD’tan yardım eli
AFSİAD, Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yardım topladı. Yardımların bulunduğu araç, Elazığ ve Malatya’da depremden zarar gören vatandaşlara ..

11

Image

Küresel marka otelleri Anadolu’ya yaymalıyız
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Turizm Yatırım Forumu’nda yaptığı konuşmada; küresel marka olmuş otel yatır..

12

Image

Şeker pancarı istişare edildi
Sandıklı ilçesinde Doğuş Afyon Şeker Pancarı ve Sandıklı Ziraat Odası iş birliği ile Şeker Pancarı İstişare Toplantısı düzenlendi...

13

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

14

Image

‘Uyum içinde çalışacağız’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Vali Mustafa tutulmaz başta olmak üzere üst düzey protokole ziyaretlerde bul..

15

Image

İş birliği imkanları görüşüldü
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Samiye Hancıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönet..

16

Image

MÜSİAD yönetimi toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi. ..

17

Image

ATSO ile Vakıf Pazarlama arasında indirim protokolü imzalandı.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında indirim protokolü imzalandı...

Küresel marka otelleri Anadolu’ya yaymalıyız | Gazete3.com.tr
Image

Küresel marka otelleri Anadolu’ya yaymalıyız


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Turizm Yatırım Forumu’nda yaptığı konuşmada; küresel marka olmuş otel yatırımlarının Anadolu’ya yayılması konusunda devletin de destek vermesini istedi.
  İŞ DÜNYASI    29.01.2020 09:16:36

İstanbul’da iki gün sürecek Turizm Yatırım Forumu, Raffles İstanbul Hotel’de TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ın katılımlarıyla açıldı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin, ülke turizmini geliştirme misyonuyla, 30 yıldır başarılı faaliyetlerde yürüttüğünü belirterek, “TTYD üyeleri, gerçekleştirdikleri 60 milyar dolara ulaşan yatırımlarıyla, turizm sektörünün büyümesi ve yıldız bir sektöre dönüşmesinin de mimarı olmuş durumdalar. Türk iş dünyanın başkanı olarak, kendileriyle iftihar ediyor ve hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.
“TÜRKİYE DENİZ, KUM, GÜNEŞTEN İBARET DEĞİL”
Türk Hava Yolları’nın, dünyanın en çok ülkesine ve en çok dış hat noktasına uçan hava yolu şirketi olduğu bilgisini paylaşan Hisarcıklıoğlu, bu sayede 126 ülke ve 318 dünya şehrinden, buraya rahatlıkla ulaşım imkânı bulunduğunu söyledi. Hisarcıklıoğlu Türkiye’nin sahip olduğu imkânlar hakkında: “Türkiye, sadece deniz, güneş ve kumdan ibaret de değildir. Yaz turizminden, kış sporlarına, doğa, kültür, inanç, spor, sağlık ve kongre turizmine kadar, burada turizmin her çeşidi mevcuttur. Bu coğrafya ayrıca müthiş bir tarih hazinesidir. Medeniyetlerin pek çoğu, bu topraklarda doğmuştur. İlk para burada basılmış. Ticaret, bankacılık ve borsa, ilk bu topraklarda ortaya çıkmıştır. İlk uygarlıkların hemen hepsi burada Antik çağın ilk süper gücü Hititler bu topraklarda. Truva, Roma, Bizans burada. Selçuklu, Osmanlı burada” diye konuştu.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    29.01.2020 09:16:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020