Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

8. Noter, hizmete devam edecek

Afyonkarahisar 8. Noteri Yusuf Şahan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Şahan, Afyonk..

2

Image

Ziraat Katılım’dan Serteser’e ziyaret
Ziraat Katılım Bankası Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret..

3

Image

Yeni nesil dış ticaret eğitimi
Afyonkarahisar Ticaret Borsası, Üyelerine yönelik Uluslararası Rekabeti Geliştirme Projesi kapsamında, “Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi” düz..

4

Image

‘İstihdam hedefini aştık’
SGK İl Müdürü Samet Fidan, İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karakaya, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Zekai İnan, Afyonkarahisar Ticaret ve San..

5

Image

‘Poşetler doğaya büyük zarar veriyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliğinde, Plastik Poşetlerin Ücretlendirilmesi Bilgilendirme ve İ..

6

Image

‘Vergiyi olumlu bulmuyoruz’
Ticaret Bakanı Pekcan ile ABD iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen çalışma yemeğinde konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, ABD yönetiminin..

7

Image

Teşvikler ve kanunlar anlatıldı

SGK İl Müdürü Samet Fidan ve İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karakaya, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına ziyarette bulundular...

8

Image

‘Her şey üyelerimiz için’
ATSO KOBİ Akademisinin 2019 yılı eğitim takviminin belirlendiğini ifade eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yıl boyunca 20’ye yakın eğiti..

9

Image

IPARD Proje hazırlama eğitimi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında IPARD proje hazırlama eğitimlerine ..

10

Image

Ücretli poşet bilgilendirmesi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından Plastik poşetlerin ücretlendirilmesi konusund..

11

Image

14 ülkeye tarım aleti ihracatı
Afyonkarahisar'da bir firma, modern teknolojiyle ürettiği tarım aletlerini, Avrupa, Asya ve Afrika kıtasındaki 14 ülkeye satıyor...

12

Image

‘Ticaretin lokomotif kuruluşusunuz’

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, TOBB Türkiy..

13

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın ocak ayı ihracatının geçen yılın aynı ayına göre yüzde..

14

Image

‘Taleplerimiz uygulanıyor’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, 1 Şubat’ta Ankara’da düzenlenen Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyal..

15

Image

Öz-Güven-Sen’den ziyaret

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Hak- İş Konfederasyonuna bağlı Afyonkarahisar Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası’nı makamında kabul e..

16

Image

TOBB ETÜ mütevelli heyeti toplandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyet Toplantısı, TOBB Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli He..

17

Image

Nazar Simit 6. şubesini açtı
Afyonkarahisar’ın girişimci iş adamlarından biri olan Çetin Sağlam’ın sahibi olduğu Nazar Simit, Afyonkarahisar’daki 6. şubesini Bankalar Caddesi’nde ..

Marmomacc Fuarı’nda Afyon rüzgarı | Gazete3.com.tr
Image

Marmomacc Fuarı’nda Afyon rüzgarı


İtalya’da düzenlenen 53. Marmomacc Uluslararası Mermer Fuarı’na Afyonkarahisar’dan 24 firma katılarak fuarın gözdesi oldular. ATSO Meclis Üyeleri Adnan Demirel ve Hüseyin Şehitoğlu, katılımcı firmalara Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası adına plaket takdim etti.
  İŞ DÜNYASI    28.09.2018 10:58:27

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel, İtalya’da düzenlenen 53. Marmomacc Uluslararası Mermer Fuarı’na Afyonkarahisar’dan katılan firmalara plaket verdi. Demirel, Fuar’ın mermer firmalarına hayırlı olmasını dileyerek, “Burada Afyon’u ve Türkiye’yi temsil ediyorsunuz. Teşekkür ediyoruz” dedi.

“AFYONLU MERMERCİLER ÇOĞUNLUĞU OLUŞTURUYOR”

Demirel, “Bu fuarın en önemli özelliği ise dünyadaki yatırım ve projelerin değerlendirildiği, sektördeki trendlerin sergilendiği, yeniliklerin ve teknolojik imkanların makinelerle buluştuğu önemli bir organizasyon olmasıdır. Türkiye'den katılımcıların olduğu ama il özelinde en çok katılım sayısı olarak Afyonkarahisar'lı sanayicilerimiz ve işadamlarımız her yıl olduğu gibi bu yıl da çoğunluğu oluşturuyor. Bundan da anlaşılacağı üzere Afyonkarahisar mermer sektöründe Türkiye'nin en önemli merkezidir. Son dönemde ekonomimizin üzerindeki olumsuz etkileri yok etmek, biz sanayici işadamları ve özellikle ihracatçılarımıza büyük bir mesuliyet yüklediğinin farkındayız, bizler ülkemizde faizler yükselmiş olsa da inadına yatırım, inadına üretimden hiç ayrılmayacak olan bir anlayışın içindeyiz, ihracatımıza da her zamankinden fazla önem vereceğiz” dedi.

“SEKTÖREL ÖNERİLERİMİZ DİKKATE ALINIYOR”

Türkiye ihracatçılar Meclis Üyesi (TİM) ve Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu ise "Geçtiğimiz aylarda başlayan ekonomimiz üzerinde ciddi bir manipülasyon kabul ettiğimiz olumsuzlukları birlikte yaşıyoruz görüyoruz. Milli Katılım düzeyinde katıldığımız bu fuar organizasyonunda bakanlığın düzenlediği ve ekibin içinde üst düzey yetkililerinin de olması nedeniyle bürokratlarla sürekli birlikte olma fırsatımız oluyor, sektörün sorunları ve çözümü, ihracatta olası sıkıntıların giderilmesi için önerilerimiz, en küçük ayrıntısına kadar dikkate alınıyor ve gerekli tedbirlerin de hayata geçmeye başlayacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

FUARA KATILAN ATSO ÜYELERİ

1-ACK Mermer Madencilik İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
2- Afyon Mermer Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
3- Çavdarlar Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
4- Delta Mermer Madencilik İnşaat İthalat İhracat Anonim Şirketi
5- Emek Mermer Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
6- Gürel Mermer Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
7- Kaptanlar Makina ve Hidrolik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
8- Kara Mehmet Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
9- Martolia Mermer Maden İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
10- Pınar Doğal Taş Madencilik Nakliyat Akaryakıt Orman Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
11- Şahin Kardeşler Elektrik ve Mermer Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi
12- Şenler Mermer Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
13- Şuayp Demirel Madencilik İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
14- TEMMER Mermer Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
15- Tabi Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
16- Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
17- Uğur Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
18- Umut İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Taahhüt Dekorasyon Mermer Maden Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
19- Erdem Mermer Maden İnşaat Nakliye Turizm Gıda Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
20- Mabella Marble Madencilik Yapı Elemanları ve Teknolojileri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
21- Remer Madencilik Anonim Şirketi
22- Şimşekler Doğaltaş Madencilik Anonim Şirketi
23- Tramertaş Traverten Mermer Sanayi Pazarlama Anonim Şirketi
24- Turan Bekişoğlu Dış Ticaret Anonim Şirketi.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    28.09.2018 10:58:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019