Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İnovasyona önem verilmeli’
TOBB Türkiye Yükseköğretim Meclisi Toplantısı’nda konuşan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, üniversitelerin açık inovasyon merkezi haline getirilme..

2

Image

170 kişi kurayla belirlendi
Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'nde yapılan kura çekimine başvuru yapan vatandaşlar katıldı. ..

3

Image

‘Serteser çok dinamik bir başkan’

Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Koçak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Zi..

4

Image

TYP kuraları çekiliyor
Afyonkarahisar İş Kurumu tarafından TYP kapsamında işe alınacak bin kişilik iş için başvurusu süresi doldu. 70 kuruma alınacak bin kişi için kurumlard..

5

Image

İş kadınlarından ziyaret
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) Tülin Helvacıoğlu başkanlığında, Mesude Akkurt, Munise Oruç, Hatice Yılmaz, Sibel Şemşimoğlu ve Huriye Ma..

6

Image

‘Hedefimiz 365 oda ve borsa akreditasyonu’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlediği ..

7

Image

‘Afyonkarahisar’ın gücüne güç katacağız’
Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin Başkanı İhsan Beşer’i ağırlayan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüs..

8

Image

‘KOSGEB’in desteğini kaçırmayın’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, KOSGEB tarafından Girişimciliği Geliştirme Destek Programı kapsamında yürürlüğe alınac..

9

Image

Müdür Burcu’dan Serteser’e ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü..

10

Image

AFSİAD üyeleri istişare etti
Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’nin İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı da konuşan AFSİAD Başkanı Hüse..

11

Image

Dev protokol imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) koordinatörlüğünde Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Afyonkar..

12

Image

‘Ekonomimizin temeli sağlam’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen Çizgi Üstünde 11. Yıl Sektörel P..

13

Image

‘İhracatımız tavan yapacak’
Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı İhsan Beşer 2019 yılında ihracatın tavan yapacağını söyledi..

14

Image

Adem Okyar ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 8. Meslek Komitesi (Ağaç ve Ağaç Ürünleri İmalat ve Satıcıları) Başkanı Davut Okyar ile Kadir Okyar’ın ağabeyi,..

15

Image

Özerkan’dan Serteser’e davet
Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Özerkan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’..

16

Image

Serteser’den Beşer’e tebrik
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin kurulması dolayısıyl..

17

Image

İhracatta büyük artış

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 11 aylık ihracatının geçen yılın aynı zaman dilim..

Marmomacc Fuarı’nda Afyon rüzgarı | Gazete3.com.tr
Image

Marmomacc Fuarı’nda Afyon rüzgarı


İtalya’da düzenlenen 53. Marmomacc Uluslararası Mermer Fuarı’na Afyonkarahisar’dan 24 firma katılarak fuarın gözdesi oldular. ATSO Meclis Üyeleri Adnan Demirel ve Hüseyin Şehitoğlu, katılımcı firmalara Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası adına plaket takdim etti.
  İŞ DÜNYASI    28.09.2018 10:58:27

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel, İtalya’da düzenlenen 53. Marmomacc Uluslararası Mermer Fuarı’na Afyonkarahisar’dan katılan firmalara plaket verdi. Demirel, Fuar’ın mermer firmalarına hayırlı olmasını dileyerek, “Burada Afyon’u ve Türkiye’yi temsil ediyorsunuz. Teşekkür ediyoruz” dedi.

“AFYONLU MERMERCİLER ÇOĞUNLUĞU OLUŞTURUYOR”

Demirel, “Bu fuarın en önemli özelliği ise dünyadaki yatırım ve projelerin değerlendirildiği, sektördeki trendlerin sergilendiği, yeniliklerin ve teknolojik imkanların makinelerle buluştuğu önemli bir organizasyon olmasıdır. Türkiye'den katılımcıların olduğu ama il özelinde en çok katılım sayısı olarak Afyonkarahisar'lı sanayicilerimiz ve işadamlarımız her yıl olduğu gibi bu yıl da çoğunluğu oluşturuyor. Bundan da anlaşılacağı üzere Afyonkarahisar mermer sektöründe Türkiye'nin en önemli merkezidir. Son dönemde ekonomimizin üzerindeki olumsuz etkileri yok etmek, biz sanayici işadamları ve özellikle ihracatçılarımıza büyük bir mesuliyet yüklediğinin farkındayız, bizler ülkemizde faizler yükselmiş olsa da inadına yatırım, inadına üretimden hiç ayrılmayacak olan bir anlayışın içindeyiz, ihracatımıza da her zamankinden fazla önem vereceğiz” dedi.

“SEKTÖREL ÖNERİLERİMİZ DİKKATE ALINIYOR”

Türkiye ihracatçılar Meclis Üyesi (TİM) ve Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu ise "Geçtiğimiz aylarda başlayan ekonomimiz üzerinde ciddi bir manipülasyon kabul ettiğimiz olumsuzlukları birlikte yaşıyoruz görüyoruz. Milli Katılım düzeyinde katıldığımız bu fuar organizasyonunda bakanlığın düzenlediği ve ekibin içinde üst düzey yetkililerinin de olması nedeniyle bürokratlarla sürekli birlikte olma fırsatımız oluyor, sektörün sorunları ve çözümü, ihracatta olası sıkıntıların giderilmesi için önerilerimiz, en küçük ayrıntısına kadar dikkate alınıyor ve gerekli tedbirlerin de hayata geçmeye başlayacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

FUARA KATILAN ATSO ÜYELERİ

1-ACK Mermer Madencilik İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
2- Afyon Mermer Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
3- Çavdarlar Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
4- Delta Mermer Madencilik İnşaat İthalat İhracat Anonim Şirketi
5- Emek Mermer Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
6- Gürel Mermer Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
7- Kaptanlar Makina ve Hidrolik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
8- Kara Mehmet Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
9- Martolia Mermer Maden İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
10- Pınar Doğal Taş Madencilik Nakliyat Akaryakıt Orman Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
11- Şahin Kardeşler Elektrik ve Mermer Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi
12- Şenler Mermer Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
13- Şuayp Demirel Madencilik İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
14- TEMMER Mermer Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
15- Tabi Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
16- Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
17- Uğur Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
18- Umut İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Taahhüt Dekorasyon Mermer Maden Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
19- Erdem Mermer Maden İnşaat Nakliye Turizm Gıda Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
20- Mabella Marble Madencilik Yapı Elemanları ve Teknolojileri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
21- Remer Madencilik Anonim Şirketi
22- Şimşekler Doğaltaş Madencilik Anonim Şirketi
23- Tramertaş Traverten Mermer Sanayi Pazarlama Anonim Şirketi
24- Turan Bekişoğlu Dış Ticaret Anonim Şirketi.>>>Gazete3

  İŞ DÜNYASI    28.09.2018 10:58:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018